Jump to content

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας λογαριασμός;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυριως για κινητα ε?

 

Ξεκιναω και λεω οτι στην πρωτη μου συνδεση στη ζωη μου (6600 και vodafone 60) εκανα λογαριασμο 113 ευρω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο μεγαλύτερος που έχω κάνει έχει φτάσει τα 130€ , πριν κάτι μήνες...(πριν κλείσω χρόνο..με cosmote 120)

Από τότε που έκλεισα χρόνο το μεγαλύτερο ήταν γύρω στα 70-80€ και το μικρότερο ήταν 0,60€!!!!!!!!!!!!!!! (λόγω διαγωνισμού ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ της Cosmote!)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Φέτος τον Ιούλιο έσπασα το ρεκορ μου πηγαίνοντας από τα 40-50 που είχα κατά μέσο όρο στο 261 Ευρώ. Με "έφαγε" το ταξίδι στην Πορτογαλία.. Αλλά χαλάλι!!
..and you'll never walk alone...
Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑΝ ρε παιδια! Εμενα η μανα μου πηγε να παθει εγκεφαλικο μολις το ειδε... Πηγε να πεταξει το κινητο μου απο το μπαλκονι.. Αλλα το εσωσα την τελευταια στηγμη. Τις εδωσα την συνδεση (την καρτα) αλλα πολυ φοβαμαι οτι εχει μεσα ακομα +40 ευρω.

 

Εσεις τι κανατε μολις ειδατε τον λογαριασμο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Arky (29 Σεπ. 2004 , 13:11)

 

Φέτος τον Ιούλιο έσπασα το ρεκορ μου πηγαίνοντας από τα 40-50 που είχα κατά μέσο όρο στο 261 Ευρώ. Με "έφαγε" το ταξίδι στην Πορτογαλία.. Αλλά χαλάλι!!

 

 

Εμένα ο πατέρας μου το έπαθε αυτό που πήγε στην Πορτογαλία ...

Τού ήρθε 103 €... (ο πατέρας μου δεν κάνει μεγάλους λογαριασμούς..να'ναι 40-50€ κ αυτό είναι το παγιο του γιατί έχει πολύ δωρεάν χρόνο..)

 

ΕΓω να δούμε πόσο λογαριασμό θα φέρω..που φεύγω την Παρασκευή 10 μέρες στην Ολλανδία...(κλάψτε με μάνες κλάψτε με...)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (29 Σεπ. 2004 , 13:29)

 

Εμένα ο πατέρας μου το έπαθε αυτό που πήγε στην Πορτογαλία ...

Τού ήρθε 103 €... (ο πατέρας μου δεν κάνει μεγάλους λογαριασμούς..να'ναι 40-50€ κ αυτό είναι το παγιο του γιατί έχει πολύ δωρεάν χρόνο..)

 

ΕΓω να δούμε πόσο λογαριασμό θα φέρω..που φεύγω την Παρασκευή 10 μέρες στην Ολλανδία...(κλάψτε με μάνες κλάψτε με...)

 

 

Γιατι δεν αγοραζεις μια καρτουλα οταν πας Ολλανδια?

Link to comment
Share on other sites

56 αν και θα ήταν κοντά στα 90 χωρίς το λεπτό προς λεπτό ...και εγώ στο εξωτερικό το χτύπησα :rolleyes:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg (29 Σεπ. 2004 , 14:03)

 

Γιατι δεν αγοραζεις μια καρτουλα οταν πας Ολλανδια?

 

 

τηλεκαρτούλα εννοείς?????

ή κοσμοκάρτα...?

σκέφτομαι το πρώτο...

κοίτα βασικά για να παίρνω τους δικούς μου το θέλω.να μην χρεώνονται και αυτοί, αλλά και εγώ... (τον "άντρα" μου θα τον έχω μαζί μου... ¨) )

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Σε κινητό έχω κάρτα αλλά στο σταθερό παλιά είχα κάνει πολύ μεγάλους λογαριασμούς. 1000 ευρω μια φορά και 600 σταθερά κάθε δίμηνο για μια εποχή. Ευτυχως τώρα μου πέρασε...
Link to comment
Share on other sites

Σταθερά: 100 χιλιάδες και 115 χιλιάδες δραχμές όταν είχαν πρωτοβγει οι dialers... :o

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορά στους τεχνολογικούς προβληματισμούς μιας και αφορά κινητά/σταθερά και όχι chat & fun ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 50€ σε Telestet (τότε). Σταθερό 280€ χαλαρά. Κάθε μήνα γύρω λίγο κάτω από 200€ μου έρχετε. DSL σου 'ρχομαι!

Ελληνική Ναυαγοσωστική Ακαδημία - Σχολή Ναυαγοσωστικής, μια από τις παλαιότερες σχολές Ναυαγοσωστικής

Web hosting - VPS hosting - Dedicated servers - Domain Names

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος priestjim (30 Σεπ. 2004 , 03:35)

 

Γύρω στα 50€ σε Telestet (τότε). Σταθερό 280€ χαλαρά. Κάθε μήνα γύρω λίγο κάτω από 200€ μου έρχετε. DSL σου 'ρχομαι!

 

Ωχ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΟΤΕ: 1.480.000 δρχ σε ενα διμηνο

Μεα σε ενα μηνα μου ηρθαν οι εξης μαζι:

Κοσμοτε: 120.000δρχ

Τελεστετ: 290.000 δρχ

 

Τωρα σε € δεν ξερω αλλα τοτε πονεσαν και ας ηταν σε δραχμες :-P

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μιας και έχω καρτοκινητή...

 

12 κάρτες των 9 ευρώ σε έναν μήνα....

 

Γι αυτό παίζει και να κάνω σύνδεση....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα μια καρτα των 9 τον μηνα. (Μου τελειωνει σε 1 εβδομαδα αλλα επεσα σε τσιγκουνη μπαμπα και δεν μου δινει παραπανω)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω γυρω στις 3-4 καρτες των 9Ε το μηνα. (Ατυμη Vodafone)!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths ( 1 Οκτ. 2004 , 06:49)

 

ΟΤΕ: 1.480.000 δρχ σε ενα διμηνο

Μεα σε ενα μηνα μου ηρθαν οι εξης μαζι:

Κοσμοτε: 120.000δρχ

Τελεστετ: 290.000 δρχ

 

Τωρα σε € δεν ξερω αλλα τοτε πονεσαν και ας ηταν σε δραχμες :-P

 

 

Κι έλεγα ότι θα ήμουν πρωταθλητής... 1.500.000 σε 9 μήνες. Κλήσεις σε ένα μόνο νούμερο κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Emena o megalyteros mou logariasmos einai sta 1256 evrw (me 9 meres Italia), kata meso oro ton mhna mou erxetai gyrw sta 220 kai mesa se 4 eth exw mazepsei gyrw stous 13000 pontous tim avantage (pou shmainei antistoixa evrw)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό 79 ευρώ ο μεγαλύτερος. Συνήθως κάνω 35-40 ευρώ τον μήνα. Αλλά μιλάω πραγματικά ΠΟΛΥ ( τουλάχιστον 6 ώρες τον μήνα... ). Έχω το παλιό Vodafone 500 ( μετά τα "δωρεάν" λεπτά έχω 0,1038 ευρώ ( 35,4 δραχμές )/λεπτό χρέωση... ) και τα λεπτά τα καταναλώνω μαζί με τον πατέρα μου γιατί τα νούμερά μας είναι στο ίδιο μητρώο. Έχει τύχει να μιλήσω και 10 ώρες. Είναι υπερβολικό αλλά ρε γαμώτο με το συμβόλαιο δεν έχεις το μέτρο που έχεις με το καρτοκινητό. Και είναι πολύ δύσκολο να το βάλεις.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος beton ( 1 Οκτ. 2004 , 20:57)

 

Κι έλεγα ότι θα ήμουν πρωταθλητής... 1.500.000 σε 9 μήνες. Κλήσεις σε ένα μόνο νούμερο κινητού.

 

O epomenos meta to 1.480.000 itan 800.000 drx... An ka8isw kai ypologisw ekeino to etos posa lefta eixa dwsei ston ote kai stis kinites tilefonies tha eixa agorasei kainourgio aytokinito... Ase megali pikra... #_))*#$#&^$%$ :( :( :(

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...