Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Coolicool σε 16 μέρες ήταν στα χέρια μου...

 

πως και τόσο γρήγορα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε παιδιά 2.0 SAR δεν είναι ψηστήρι;;;;

 

το είδες κάπου?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να παραγγειλετε απο κινα οταν το merimobiles το εχει στο eu warehouse???

 

δεν ξέρω , το φοβάμαι λίγο το merimobiles γιατί δεν έχει και το καλύτερο όνομα

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι το κινητο γεμιζει στη φορτιση υπερβολικα γρηγορα και επισης αδειαζει σχετικα γρηγορα.

 

Τι φαση ; εχει μιση ωρα με 45 λεπτακια περιπου που ηρθα σπιτι κ απο 1% πηγε 50%+

 

ρε μπας κ με βαλανε καμια μουφα μπαταρια μεσα

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω , το φοβάμαι λίγο το merimobiles γιατί δεν έχει και το καλύτερο όνομα

 

σοβαρα ; εγω τα εχω απο τα πιο αξιοπιστα μαγαζια ... τουλαχιστον προσωπικα ποτε δεν ειχα προβλημα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

http://www.xiaomishop.com/88-original-xiaomi-5200mah-mobile-external-power-bank-charger-for-mobile-phones.html

 

Ειναι αυθεντικο αυτο μη το παρω και εχουμε κανα BooM! χαχα

Link to comment
Share on other sites

http://www.xiaomishop.com/88-original-xiaomi-5200mah-mobile-external-power-bank-charger-for-mobile-phones.html

 

Ειναι αυθεντικο αυτο μη το παρω και εχουμε κανα BooM! χαχα

 

φίλε σοβαρά? πήρες κινητό με 3080 μπαταρία και θες power bank? δηλαδή πόσο κρατάει??? τόσο λίγο?

 

Υ.Γ ενας φίλος πήρε αυτό http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

φίλε σοβαρά? πήρες κινητό με 3080 μπαταρία και θες power bank? δηλαδή πόσο κρατάει??? τόσο λίγο?

 

Υ.Γ ενας φίλος πήρε αυτό http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html πολύ καλό

 

Με φωτεινοτητα καλη.. κ ανοιχτα mb η wifi εκει να δεις πανηγυρι.. δε πα να'ναι κ 10αρα...

καθε 3-4 λεπτα μου τρωει και 1%

Link to comment
Share on other sites

Με φωτεινοτητα καλη.. κ ανοιχτα mb η wifi εκει να δεις πανηγυρι.. δε πα να'ναι κ 10αρα...

καθε 3-4 λεπτα μου τρωει και 1%

 

χοντρικά με φυσιολογική χρήση πόσο κρατάει? Γενικά όσοι το έχετε πάρει τι λέει η μπαταρία του?

Link to comment
Share on other sites

χοντρικά με φυσιολογική χρήση πόσο κρατάει? Γενικά όσοι το έχετε πάρει τι λέει η μπαταρία του?

Εμένα με δεδομένα πάντα ανοικτά, wifi, gps και αρκετά τηλέφωνα, μιάμιση μέρα. Πρωί πρώτης μέρας φόρτιση και τέλος δεύτερης μέρας ξανά. Παιχνίδια καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με δεδομένα πάντα ανοικτά, wifi, gps και αρκετά τηλέφωνα, μιάμιση μέρα. Πρωί πρώτης μέρας φόρτιση και τέλος δεύτερης μέρας ξανά. Παιχνίδια καθόλου.

 

Φωτεινοτητα ποσο τη εχεις ; και MIUI 5 H 6?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν πέρυσι η Xiaomi έβγαλε προσφορά στη black friday? Φέτος ειναι 28 νοέμβρη.

Το official store της εταιρεία ποιό είναι?

 

θενκς

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν πέρυσι η Xiaomi έβγαλε προσφορά στη black friday? Φέτος ειναι 28 νοέμβρη.

Το official store της εταιρεία ποιό είναι?

 

θενκς

 

official store ειναι μονο για κινα, δεν στελνει καπου αλλου

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μήνυμα απο το vickmall ότι περιμένουν το μαύρο στα μέσα του άλλου μήνα.. Αλλά η τιμή του θα είναι ψηλά
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δε νομίζω οτί αξίζει έστω και 30€ παραπάνω για το 4g. Τα δίκτυα στην Ελλαδα δεν ειναι τόσο προηγμένα και η αυτονομία του θα ειναι αρκετά χειρότερη!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω περιμενω να ερθει το Μι4 απο to2c μεσω singapore post

 

-ποσο χρονο σας εκανε να ερθει? (περιπου)

- τα piston ακουστικα αξιζουν τα λεφτα τους?

- η GTV miui σε σχεση με την αγγλικη σε τι διαφερουν? δλδ η ελληνικη εχει ελληνικα (σωωωπα), στην αγγλικη δεν μπορω να γυρισω την γλωσσα του UI σε ελληνικα?

- η ελληνικη stable εχει ΟΤΑ updates?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Και εγω περιμενω να ερθει το Μι4 απο to2c μεσω singapore post

 

-ποσο χρονο σας εκανε να ερθει? (περιπου)

- τα piston ακουστικα αξιζουν τα λεφτα τους?

- η GTV miui σε σχεση με την αγγλικη σε τι διαφερουν? δλδ η ελληνικη εχει ελληνικα (σωωωπα), στην αγγλικη δεν μπορω να γυρισω την γλωσσα του UI σε ελληνικα?

- η ελληνικη stable εχει ΟΤΑ updates?

 

ευχαριστω

 

Καλημέρα...

Εμένα έκανα ακριβώς 16 μέρες...

Τα ακουστικά είναι υπέροχα...

Η αγγλοκινεζικη δεν έχει καθόλου ελληνικό μενού...

Η σταμπλ δεν έχει κάθε Παρασκευή ή Σάββατο αναβάθμιση μπορεί να κάνει και μήνες να βγάλει..

 

Όσο για την ελληνική rom εγώ προσωπικά είμαι ενθουσιασμενος για τα παιδιά κάνουν πολύ καλή δουλειά... Είναι η δική μου γνώμη και έχω προσωπική εμπειρία...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μήνυμα απο το vickmall ότι περιμένουν το μαύρο στα μέσα του άλλου μήνα.. Αλλά η τιμή του θα είναι ψηλά

 

λες να κανουν τετοια π**** και να το βαλουν μεγαλυτερη τιμη λογο χρωματος ; ... οπως και να χει οταν θα φτασει 300ευρω το μαυρο τοτε θα παρω εγω

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το mi4 ηρθε με μια multinaguage rom απο το xiaomishop.Ποια ρομ προτεινεται να βαλω και με ποιον απο τους τρεις τροπους να τhν περασω;Περναω πρωτη φορα ρομ και ειμαι αρχαριος,τι να προσεξω;
Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα την 4.10.17 ελληνικη και δεν εχει κανενα θεμα.... την κατεβασα την εβαλα στην μνηνη απο το pc με ονομα update

και το ανοιξα με recovery mode και την εκανα install.. εκανε εγκατασταση επανεκινηση και ολα ετοιμα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεματακι σημερα ειδα οτι το ηχειο βγαζει βραχνο ηχο... δε βγαζει καθαρο ηχο...

τι να φταιει ;

Link to comment
Share on other sites

Οταν με παιρνουν τηλεφωνο αργει να ξεκινησει ο ηχος κλησης ενω η δονηση ξεκιναει κατευθειαν.Τι μπορω να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...