Jump to content

Επιλογή παντόφλας για επαγγελματική χρήση


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το είχες ποτέ. Αλλιώς δεν εξηγείται.

 

ειχα........ και το συγκρίνω με το honor x1 αφου ειναι ο άμεσος ανταγωνιστής στα λεφτά

 

έχουμε και λέμε

οθονη στο honor λιγο καλυτερη αν και με πολυ καλύτερο φος και λιγοτερη αντανάκλαση (άνετη χρήση στους εξωτερικούς χώρους)

αρκετά καλύτερη camera........ ναι μεν την ιδια camera της sony φοράνε αλλα huawei έκανε λίγο παραπάνω δουλειά στο software + έχει flash

καλυτερη αυτονομία (εδώ μιλάμε για δάπεδον διπλάσια αυτονομία σε καποιες περιπτώσεις (δεν μπαίνει καν συζήτηση)

 

οσο για το μικρόφωνο εχεις κανει ποτε καποια ηχογράφηση να δεις πως γράφει το ultra?

 

+ αυτό που με χάλασε στο ultra ήταν το software του πολύ bloatware παιδί μου.... σε αναγκάζει να κανεις root................

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχα........ και το συγκρίνω με το honor x1 αφου ειναι ο άμεσος ανταγωνιστής στα λεφτά

 

έχουμε και λέμε

οθονη στο honor λιγο καλυτερη αν και με πολυ καλύτερο φος και λιγοτερη αντανάκλαση (άνετη χρήση στους εξωτερικούς χώρους)

αρκετά καλύτερη camera........ ναι μεν την ιδια camera της sony φοράνε αλλα huawei έκανε λίγο παραπάνω δουλειά στο software + έχει flash

καλυτερη αυτονομία (εδώ μιλάμε για δάπεδον διπλάσια αυτονομία σε καποιες περιπτώσεις (δεν μπαίνει καν συζήτηση)

 

οσο για το μικρόφωνο εχεις κανει ποτε καποια ηχογράφηση να δεις πως γράφει το ultra?

 

+ αυτό που με χάλασε στο ultra ήταν το software του πολύ bloatware παιδί μου.... σε αναγκάζει να κανεις root................

 

Τα παραλές ρε συ. Οκ μισείς Sony και Samsung το ξέρουμε εδώ και καιρό αλλά σε λίγο θα μου βγάλεις τον Hisilicon καλύτερο από τον Snap 800....:confused:

 

Για την αυτονομία δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν το είχα το X1 αλλά με το Ultra (στην 4.3) έβγαζα ~6 ώρες οθόνης στο χαμηλό και αυτόματο και φουλ συνδεσιμότητα σε wifi και BT. Η οθόνη του είναι εξαιρετική. Ίσως η καλύτερη οθόνη σε smartphone της Sony (πριν το Ζ2). Στον ήλιο ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Ποτέ οι οθόνες τις Sony δεν είχαν θέμα σε αυτόν τον τομέα.

Τώρα όσον αφορά στην κάμερα, συμφωνούμε στο θέμα φλας αλλά στην ποιότητα έχω τις επιφυλάξεις μου αν θα είναι αξιόλογη του Χ1 γνωρίζοντας ότι σαυτόν τον τομέα υστερούν. (Προσφάτως κάτοχος P7)

Όσο για το bloat που λες, υπερβάλλεις τρομερά φίλε μου. Αφενός τα Huawei έχουν μια χαρά bloat (4 full παιχνίδια προεγκατεστημένα;;; Είμαστε σοβαροί;; ) αφετέρου το bloat της Sony μπορεί να απενεργοποιηθεί ή να διαγραφεί απευθείας. Άσε που με τον Snap 800 και 250 εφαρμογές που του είχα δεν έκανε κιχ...τι root μου λες;; Δοκίμασε το αυτό στον Hisilicon και τα ξαναλέμε..;)

 

Μικρόφωνο εξαιρετικό, ακουστικό εξαιρετικό, ποιότητα κατασκευής ΚΟΡΥΦΑΙΑ. (μιλάμε και για εργαλείο δουλειάς μην ξεχνάς)

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχα........ και το συγκρίνω με το honor x1 αφου ειναι ο άμεσος ανταγωνιστής στα λεφτά

 

έχουμε και λέμε

οθονη στο honor λιγο καλυτερη αν και με πολυ καλύτερο φος και λιγοτερη αντανάκλαση (άνετη χρήση στους εξωτερικούς χώρους)

αρκετά καλύτερη camera........ ναι μεν την ιδια camera της sony φοράνε αλλα huawei έκανε λίγο παραπάνω δουλειά στο software + έχει flash

καλυτερη αυτονομία (εδώ μιλάμε για δάπεδον διπλάσια αυτονομία σε καποιες περιπτώσεις (δεν μπαίνει καν συζήτηση)

 

οσο για το μικρόφωνο εχεις κανει ποτε καποια ηχογράφηση να δεις πως γράφει το ultra?

 

+ αυτό που με χάλασε στο ultra ήταν το software του πολύ bloatware παιδί μου.... σε αναγκάζει να κανεις root................

 

Τα παραλές ρε συ. Οκ μισείς Sony και Samsung το ξέρουμε εδώ και καιρό αλλά σε λίγο θα μου βγάλεις τον Hisilicon καλύτερο από τον Snap 800....:confused:

 

Για την αυτονομία δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν το είχα το X1 αλλά με το Ultra (στην 4.3) έβγαζα ~6 ώρες οθόνης στο χαμηλό και αυτόματο και φουλ συνδεσιμότητα σε wifi και BT. Η οθόνη του είναι εξαιρετική. Ίσως η καλύτερη οθόνη σε smartphone της Sony (πριν το Ζ2). Στον ήλιο ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Ποτέ οι οθόνες τις Sony δεν είχαν θέμα σε αυτόν τον τομέα.

Τώρα όσον αφορά στην κάμερα, συμφωνούμε στο θέμα φλας αλλά στην ποιότητα έχω τις επιφυλάξεις μου αν θα είναι αξιόλογη του Χ1 γνωρίζοντας ότι σαυτόν τον τομέα υστερούν. (Προσφάτως κάτοχος P7)

Όσο για το bloat που λες, υπερβάλλεις τρομερά φίλε μου. Αφενός τα Huawei έχουν μια χαρά bloat (4 full παιχνίδια προεγκατεστημένα;;; Είμαστε σοβαροί;; ) αφετέρου το bloat της Sony μπορεί να απενεργοποιηθεί ή να διαγραφεί απευθείας. Άσε που με τον Snap 800 και 250 εφαρμογές που του είχα δεν έκανε κιχ...τι root μου λες;; Δοκίμασε το αυτό στον Hisilicon και τα ξαναλέμε..;)

 

Μικρόφωνο εξαιρετικό, ακουστικό εξαιρετικό, ποιότητα κατασκευής ΚΟΡΥΦΑΙΑ. (μιλάμε και για εργαλείο δουλειάς μην ξεχνάς)

 

δεν γινεται να εχουμε δυο τοσο διαφορετικες αποψεις... καποιος υπερβαλει

Link to comment
Share on other sites

Τα παραλές ρε συ. Οκ μισείς Sony και Samsung το ξέρουμε εδώ και καιρό αλλά σε λίγο θα μου βγάλεις τον Hisilicon καλύτερο από τον Snap 800....:confused:

 

Για την αυτονομία δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν το είχα το X1 αλλά με το Ultra (στην 4.3) έβγαζα ~6 ώρες οθόνης στο χαμηλό και αυτόματο και φουλ συνδεσιμότητα σε wifi και BT. Η οθόνη του είναι εξαιρετική. Ίσως η καλύτερη οθόνη σε smartphone της Sony (πριν το Ζ2). Στον ήλιο ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Ποτέ οι οθόνες τις Sony δεν είχαν θέμα σε αυτόν τον τομέα.

Τώρα όσον αφορά στην κάμερα, συμφωνούμε στο θέμα φλας αλλά στην ποιότητα έχω τις επιφυλάξεις μου αν θα είναι αξιόλογη του Χ1 γνωρίζοντας ότι σαυτόν τον τομέα υστερούν. (Προσφάτως κάτοχος P7)

Όσο για το bloat που λες, υπερβάλλεις τρομερά φίλε μου. Αφενός τα Huawei έχουν μια χαρά bloat (4 full παιχνίδια προεγκατεστημένα;;; Είμαστε σοβαροί;; ) αφετέρου το bloat της Sony μπορεί να απενεργοποιηθεί ή να διαγραφεί απευθείας. Άσε που με τον Snap 800 και 250 εφαρμογές που του είχα δεν έκανε κιχ...τι root μου λες;; Δοκίμασε το αυτό στον Hisilicon και τα ξαναλέμε..;)

 

Μικρόφωνο εξαιρετικό, ακουστικό εξαιρετικό, ποιότητα κατασκευής ΚΟΡΥΦΑΙΑ. (μιλάμε και για εργαλείο δουλειάς μην ξεχνάς)

 

οχι δεν μισω την sony (άλλη περίπτωση η samsung κάποτε την συμπαθούσα πολυ... αλλα τώρα για προφανούς λογούς δεν) (πέρα από το software της που στης περισσότερες συσκευές έχει μικρα θέματα και πρέπει να ξεσκίζεσαι με το root κλπ)

 

για μικρόφωνο μπορεί να είχα εγώ θέμα δεν ξερω στην αραβατο είπαν ολα καλά και τέλεια ετσι πρέπει να είναι και δεν ασχολήθηκα αλλο αφου δεν εκανα κλήσεις από εκεί

 

όσο για οθονη δεν υπερβάλω μέσα είναι εξαιρετική(θα την χαρακτήριζα από της καλύτερες οθόνες σε sony συσκευές) αλλα μολις πέσει ήλιος πάνω της λόγο υπερβολικής αντανάκλασης του γιαλού δεν βλέπεις χριστό

 

για την μπαταρια με το ultra έβγαζα 5 ώρες μερικές φορές και περισσότερες (ανάλογα ποσό ψιλά ήταν το φως) με το honor 8 8 μίση (όλα αυτά σε wifi sim δεν εχω βάλει πότε σε αυτά τα tablets)

 

όσο για bloat μπες με root explrer και δες πόσες εφαρμογές έχει το system partition (πολλές από αυτές είναι κομματια μιας εφαρμογής πχ facebook έχει κάπου στα 15 apps) ολες αυτές τρέχουν στην μνήμη οταν γουστάρουν ξεσκίζοντας της και την μπαταρια το ίδιο.......... ευτυχώς μικρές εταιρείες βάζουν σιγά σιγά μυαλό και βάζουν το bloat τους στο data partition ετσι το αφαιρείς κανονικά από την προσθαφαίρεση.............

 

p7 έχει από της καλύτερες cameres (επιπέδου s4) αν δεν σου απέδιδε καλά λογικά είχες προβληματική συσκευη

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με αυτό που λες για την οθόνη. Λόγω γυαλιού κάνει αντανάκλαση αλλά overall δεν έχει θέμα αν αυξήσεις τη φωτεινότητα.. Κάνεις πολύ καλά τη δουλειά σου. Στο λέω γιατί το είχα μέχρι χθες όπου το έδωσα. Και κάθε μέρα το χρησιμοποιούσα πρωινά που πήγαινα δουλειά και μεσημέρια με ντάλα ήλιο που έφευγα. Επίσης, τα χρώματα είναι πολύ καλά. Πιστά στην πραγματικότητα. Στις γωνίες σίγουρα θα κερδίζει το X1. Από κει και πέρα στο μικρόφωνο όταν τηλεφωνούσα αλλά και στο ακουστικό ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος. Κανένα πρόβλημα ποτέ.

Από μπαταρία και λόγω mah αλλά και λόγω επεξεργαστή λογικό να βγάζει καλύτερα αποτελέσματα το X1. Απλά πρέπει να ζυγίσει τα πράγματα ο φίλος. Γιατί στα 270 που είναι τώρα το Ultra και με εγγύηση (ναι εντάξει arvato αλλά έχει ένα χαρτί στα χέρια του. Με το X1 τι έχει; Ρισκάρει αγοράζοντας από Κίνα. Και αν έρθει χαλασμένο; )

Το bloat δεν μου προκάλεσε ποτέ πρόβλημα. Ρουτάρω από χόμπυ και σβήνω άχρηστες εφαρμογές. Όμως επειδή όταν το πρωτοπήρα δεν υπήρχε εύκολος τρόπος για root και δεν είχα χρόνο για xda, το έστησα χωρίς root. Και σου μιλάω για τουλάχιστον 250 εφαρμογές. Όλα κυλούσαν ομαλά. Και εκεί είναι η δύναμη του Snap 800.

Τεσπα ας τα βάλει κάτω ο φίλος και ας αποφασίσεις. Και τα δύο φαντάζομαι θα τον ικανοποιούν. Αλλά εγώ πάντα συνυπολόγιζα και την εξωτερική εμφάνιση. Όταν μιλάμε για εργαλείο δουλειάς ειδικά.... Εκεί το ZU παίρνει 10'. Eγώ γενικά έχω πει δεν θα ξαναπιάσω πλαστικό κινητό ποτέ μου. Και έχω 1 χρόνο να πιάσω. :p

 

Όσον αφορά στο P7, έχω την εντύπωση ότι η μπροστινή είναι καλύτερη από την πίσω.. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με αυτό που λες για την οθόνη. Λόγω γυαλιού κάνει αντανάκλαση αλλά overall δεν έχει θέμα αν αυξήσεις τη φωτεινότητα.. Κάνεις πολύ καλά τη δουλειά σου. Στο λέω γιατί το είχα μέχρι χθες όπου το έδωσα. Και κάθε μέρα το χρησιμοποιούσα πρωινά που πήγαινα δουλειά και μεσημέρια με ντάλα ήλιο που έφευγα. Επίσης, τα χρώματα είναι πολύ καλά. Πιστά στην πραγματικότητα. Στις γωνίες σίγουρα θα κερδίζει το X1. Από κει και πέρα στο μικρόφωνο όταν τηλεφωνούσα αλλά και στο ακουστικό ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος. Κανένα πρόβλημα ποτέ.

Από μπαταρία και λόγω mah αλλά και λόγω επεξεργαστή λογικό να βγάζει καλύτερα αποτελέσματα το X1. Απλά πρέπει να ζυγίσει τα πράγματα ο φίλος. Γιατί στα 270 που είναι τώρα το Ultra και με εγγύηση (ναι εντάξει arvato αλλά έχει ένα χαρτί στα χέρια του. Με το X1 τι έχει; Ρισκάρει αγοράζοντας από Κίνα. Και αν έρθει χαλασμένο; )

Το bloat δεν μου προκάλεσε ποτέ πρόβλημα. Ρουτάρω από χόμπυ και σβήνω άχρηστες εφαρμογές. Όμως επειδή όταν το πρωτοπήρα δεν υπήρχε εύκολος τρόπος για root και δεν είχα χρόνο για xda, το έστησα χωρίς root. Και σου μιλάω για τουλάχιστον 250 εφαρμογές. Όλα κυλούσαν ομαλά. Και εκεί είναι η δύναμη του Snap 800.

Τεσπα ας τα βάλει κάτω ο φίλος και ας αποφασίσεις. Και τα δύο φαντάζομαι θα τον ικανοποιούν. Αλλά εγώ πάντα συνυπολόγιζα και την εξωτερική εμφάνιση. Όταν μιλάμε για εργαλείο δουλειάς ειδικά.... Εκεί το ZU παίρνει 10'. Eγώ γενικά έχω πει δεν θα ξαναπιάσω πλαστικό κινητό ποτέ μου. Και έχω 1 χρόνο να πιάσω. :p

 

Όσον αφορά στο P7, έχω την εντύπωση ότι η μπροστινή είναι καλύτερη από την πίσω.. :p

 

καλά λες ας ζυγίσει αυτο που χρειάζεται περισσότερο και αγοράζει, εξαλου δεν το παίρνουμε εμείς :lol::lol::lol:

 

και καλά λες εργαλείο δουλειάς είναι, δεν έχει σημασία αν είναι απο πέτρα η απο πλαστικό είναι εργαλείο δουλειάς πρέπει να καλιπτει απλός της ανανγες τπτ παραπάνω.........

 

όσο για το p7 σίγουρα είχες προβληματική camera :p:p ( ουυ γκαντέμη:p )

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τετοια! Χθες το πηρα!!

Θα σου στειλω δειγματα μετα σε πμ να μου πεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τετοια! Χθες το πηρα!!

Θα σου στειλω δειγματα μετα σε πμ να μου πεις!

 

οχ........ και αν δεν κανω λαθος αραβατο εχει το service της hua σε μας?............

 

βγάλε μερικά δείγματα στο εξωτερικό χώρο με καλό φωτισμό (βάλε χειροκίνητα το iso στα 100 (να είμαστε σίγουροι τι παίζεται)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ...

Διαβάζοντας ότι υπάρχει στο net βρήκα ότι σε κάποια σημεία έχετε και οι δύο δίκιο .

Δηλ. Το Z Ultra έχει θέμα με το μικρόφωνο και το ηχείο και ο λόγος είναι η αδιαβροχοποίηση . Μην φανταστείτε τρελά πράγματα λίγα db είναι η διαφορά . Μάλιστα έχει μία μικρό-ρύθμιση που διορθώνει κάπως την κατάσταση . Η οθόνη είναι καλή σε περιπτώσεις σκιάς ή εσωτερικής εργασίας , αλλά όντως έχει μεγάλη αντανάκλαση στον ήλιο .

Ο επεξεργαστής του Ζ είναι σαφώς ταχύτερος και καλύτερος από αυτόν του Χ1 ( που είναι η αχίλλειος πτέρνα της συσκευής ).

Στην κάμερα και τα 2 sony έχουν . 8mp το Ζ ( με μέτριες αποδόσεις ) . 13mp το X1 ( λένε καλές ) δεν είναι και σαν του S4 .

Μπαταρία ... το Z έχει σχετικά καλές επιδόσεις ... μάλλον το ίδιο και το Χ1 λόγω μεγέθους .

Ναι η εγγύηση και το λογισμικό είναι ένα θέμα , γιαυτό δεν έχω παραγγείλει ακόμα και σας ρωτάω .

Όπως διαβάζεται και στο αρχικό ποστ με έχει κουράσει το LAG του S2 και το bloat της Samsung . αλλά δεν γνωρίζω ούτε έχω σκοπό να αλλάζω ROM και να Ροοταρω όλη την ώρα .

Link to comment
Share on other sites

O ts έχει αναφέρει το 1520...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αλλά δεν θα καλύψει τον φίλο μάλλον.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

@ Alex_tz ευχαριστώ , έχω παίξει μαζί του αρκετά μιας και ήταν προφανής λύση ... αλλά προτιμώ μεταχειρισμένο 1520 ...

Υπολείπεται σε πάρα πολλά , ακόμα και σε οθόνη , δεν μιλάω για την ανάλυση αλλά για την εικόνα και την φωτεινότητα της .

Επιπλέον εν έτη 2014 τα 5mb camera ακούγονται αστεία

 

@ mechpanos ευχαριστώ ... δεν το είχα σκεφτεί :) ... Samsung Galaxy Note 3 Neo ...μετά από πολύ διάβασμα κατέληξα στο να το συγκρίνω με το Z Ultra που είναι στα ίδια λεφτά . Το Ζ υπερτερεί σαφώς σε όλα ;). Άρα αν πάμε στα 300 ... πάμε για Z

Edited by zakailiou
Link to comment
Share on other sites

@ Alex_tz ευχαριστώ , έχω παίξει μαζί του αρκετά μιας και ήταν προφανής λύση ... αλλά προτιμώ μεταχειρισμένο 1520 ...

Υπολείπεται σε πάρα πολλά , ακόμα και σε οθόνη , δεν μιλάω για την ανάλυση αλλά για την εικόνα και την φωτεινότητα της .

Επιπλέον εν έτη 2014 τα 5mb camera ακούγονται αστεία

 

Αυτο πες στο στην htc :lol:

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Note 3 Neo στα 300€ για καινούριο?

 

Καλύτερα το κανονικό με παραπάνω χρήματα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, μια παρατήρηση, 327 εφαρμογές δικές μου στον ταπεινό S4pro και δεν λέει κιχ, με βαριά παιχνίδια κιόλας, ποια δύναμη του 800 φαίνεται εκεί; :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, μια παρατήρηση, 327 εφαρμογές δικές μου στον ταπεινό S4pro και δεν λέει κιχ, με βαριά παιχνίδια κιόλας, ποια δύναμη του 800 φαίνεται εκεί; :p

 

Πετράν, ο S4Pro είναι εξαιρετικός επεξεργαστής.

Αυτό δεν αναιρεί ότι ο 800 δεν είναι ακόμα καλύτερος. ;)

Σε σύγκριση με τον Hisilicon της Huawei υπερτερούν και οι δύο. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά ένα 575 είναι :p

 

Δε ξέρω τι δύναμη έχει αλλά ξέρω ότι το κινητό που λένε τα παιδιά πετάει ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά ένα 575 είναι :p

 

Δε ξέρω τι δύναμη έχει αλλά ξέρω ότι το κινητό που λένε τα παιδιά πετάει ;)

 

Έχω προσωπική πείρα από τον συγκεκριμένο επεξεργαστή (βασικά από καλύτερο μοντέλο από αυτόν) και σου λέω ξεκάθαρα ότι είναι χαμηλότερο επίπεδο από τον S4Pro. Γιατί δεν με πιστεύεις; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε, σου λέω ότι το κινητό πετάει, όχι αν είναι πιο δυνατός

 

Το g2 πάει χειρότερα του og πχ ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει, απλά συγκρίναμε με egodemis το ZUltra με το Χ1 και επειδή έχω μία εμπειρία στους επεξεργαστές και των δύο, αν τα βάλεις δίπλα δίπλα σίγουρα θα δεις διαφορά. Βέβαια μιλάμε και για κάμποσα ευρώ παραπάνω (αν και στα 290 μιλάμε για δελεαστικότατη τιμή)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...