Jump to content

Leagoo Lead 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 806
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα με προβληματίζει γιατί βγάλανε το μαύρο σε προσφορά, και τα υπόλοιπα χρώματα (στην ουσία το πίσω καπάκι) είναι +30 ευρώ. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακομα δεν ειδα tracking number σε ποιο email να γραψω για να μου το στειλουν με SP

Και να στειλεις mail παλι με NL θα στο στειλουν. Μην κανεις τσαμπα κοπο.

Εμένα με προβληματίζει γιατί βγάλανε το μαύρο σε προσφορά, και τα υπόλοιπα χρώματα (στην ουσία το πίσω καπάκι) είναι +30 ευρώ. :confused:

Γιατι σε αυτο ειχαν πιο πολλα κομμάτια stock.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

μιλησα παλι μαζι με το geekbuying στο τσατ και τους ξανατονισα πως θελω να σταλει με sg post και να κανουν οσο γρηγορα μπορουνε....οσο για το τρακινγκ ναμπερ μου ειπανε πως θα το εχω μεσα σε 2 μερες....δεν μπορω να καταλαβω..!!! αλλα παιδια εδω μεσα κανανε χτες την παραγγελια και εχουν τρακινγκ,εμενα γιατι μου ειπανε σε 2 μερες???ισως με nl post τους ειναι πιο ευκολο να τα στειλουν και με sg post χρειαζετε καποια διαδικασια ????δεν ξερω....
Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικο δώρο βλεπω να έρχεται με NL, μην πω πρωτοχρονιάτικο.

 

Μην άγχεσαι. 17/10 μου δόθηκε tracking number με NL ένα κινητό για τη γυναίκα μου και παρέλαβα στις 10/11 δηλαδή 3 βδομάδες. Καλά είναι...

Το παρήγγειλα & γω εψές αργά το δείλι. Αν δεν μου αρέσει (που θα μου αρέσει) το αμπαλάρω και το κάνω δώρο Χριστουγέννων σε κάποιον δικό μου. Για πρώτη φορά επέλεξα να κάνει η τράπεζα μου (Εθνική) την ευρωποίηση και βγήκα κερδισμένος 2,5 ευρώ αλλά οι μυστήριοι του paypal μου έβαλαν 1 ευρώ καπέλο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέο μέλος και εγώ εχθές παρήγγειλα το leagoo lead 1 στα 65.5 +1,6 insurance μέσω paypal. Με τα NL από προσωπική εμπειρία τηλέφωνο που έφυγε από Κίνα στις 25 Οκτ εκτιμαται ότι θα το παραλάβω αύριο, σύμφωνα με τα ΕΛΤΑ. Μπαταρία που παρείγγειλα για action cam δεν έφτασε ποτε. Πείρα τα χρήματά μου πίσω Τα δύο ταλευταία τα παρήγγειλα από το DX

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελληνικά φαίνεται ότι έχει αν πάτε στο σιτε και κατεβείται κάτω από τα specs του τηλεφώνου θα δείται ότι έχει επιλογή Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Το Τηλέφωνο το παραγγειλαμε...

 

Αλλά με τις 5.5 '' μάλον θα χρειαστώ και ενα bluetooth handsfree

 

εχετε κατι να προτεινετε καλό και οικονομικό ?

Link to comment
Share on other sites

Για σημερα μονο στα 78,46 ευρω.ξαναμιλησα και μου ειπαν οτι εχει Ελληνικα.θα μας πει καποιος που ηδη το εχει αν υποστηριζει?
Link to comment
Share on other sites

Για σημερα μονο στα 78,46 ευρω.ξαναμιλησα και μου ειπαν οτι εχει Ελληνικα.θα μας πει καποιος που ηδη το εχει αν υποστηριζει?

 

Θελουμε τιμη οπως και στους αλλους. Τσαμπα 80$ δηλαδη:D

Link to comment
Share on other sites

Για σημερα μονο στα 78,46 ευρω.ξαναμιλησα και μου ειπαν οτι εχει Ελληνικα.θα μας πει καποιος που ηδη το εχει αν υποστηριζει?

Ειναι σχεδον απιθανο να εχει multilanguage rom (που τετοια εχει) και να μην εχει Ελληνικα. Απλως κανανε λαθος και δεν το γραφουν στα specs.

Μακαρι να ερθει γρηγορα οπως αναφερετε

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Ο χρηστης stavag ανεφερε οτι σε αντιθεση με αλλα κινεζικα κινητα που ειχε ,αυτο παιζει απροβληματιστα χωρις καμμια παρεμβαση.Δηλαδη το παραγγελνουμε ως εχει και δουλευει εχοντας και κινεζικες εφαρμογες που δεν τις πειραζουμε?
Link to comment
Share on other sites

Εχετε πάρει ολοι tracking number ?

 

Παρειγγειλα 11/11/2014 8:30 το βράδυ αλλά ακομη δεν πηρα tracking number

 

Μηπως δεν εχου stock?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια rom σε μορφη zip για φλασαρισμα μεσω cwm/twrp recovery ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου έστειλε το geek email και μου ανέφερε ότι έχει την Ελληνική γλώσσα .

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου απαντησαν σε email που τους εστειλα για να το στειλουν με SP

 

Dear sir,

 

Thanks for your order.

 

 

 

As for this item"Leagoo Lead 1 MTK6582 Quad Core 1.3GHz 5.5 Inch Android 4.4.2 OS Smartphone 1GB RAM 8GB ROM 13.0MP 5.0mm Ultrathin 3G/GPS/OTG - Black

 

(ItemCode:xxxxxxx)" you purchased , it’s currently in our warehouse.

 

We have to set aside some time to test it. Please don’t worry.

 

Once it passes our strict quality testing, we will send it out as soon as possible.

 

Once the package was shipped,you will receive an email with the tracking number

 

We honestly apologize for the inconvenience.

 

If you have any questions, feel free to contact us .

 

 

 

Sincere regards,

 

Dora

Link to comment
Share on other sites

Εχετε πάρει ολοι tracking number ?

 

Παρειγγειλα 11/11/2014 8:30 το βράδυ αλλά ακομη δεν πηρα tracking number

 

Μηπως δεν εχου stock?

ουτε εγω εχω παρει τρακ.ναμπερ και τους εχω πει να το στειλουν με sp,για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ανιχνεύεται καλύτερα η πορεία του, με τους Ολλανδούς δεν βγάζεις άκρη ....
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια rom σε μορφη zip για φλασαρισμα μεσω cwm/twrp recovery ?

Θανάση δε ξέρω αν υπάρχει κάτι στο ρώσσικo site.Πάντως απο ότι διαβάζω έχει και έναν μπελαλίδικο τρόπο για root,δηλαδή θέλει πρώτα να ξεκλειδώσεις τον bootloader με το kingo που ξεκλειδώνει τους bootloader για sony και μετά να κάνεις root με το κανονικό kingoroot.Υπάρχει αυτή η ρομ που λέει ότι ειναι ήδη rooted αλλά οι χρήστες στα σχόλια αναφέρουν διάφορα προβλήματα.

Και επίσης το partition για αποθήκευση εφαρμογών είναι στο 1gb αλλά έχουν βγει ήδη ebr αρχεία που το μεγαλώνουν.Με το καλό να παραλάβουμε και πιστεύω ότι θα βγάλουμε άκρη

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα παρέλαβα το leagoo lead 3 και έχει Ελληνικά οπότε το leagoo lead 1 σίγουρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

tracking number δίνεται όταν δοθεί στο ταχυδρομείο για αποστολή . Κια εγώ παρήγγειλα 11/11 και δεν έχει ακόμη δοθεί για αποστολή. Υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Θανάση δε ξέρω αν υπάρχει κάτι στο ρώσσικo site.Πάντως απο ότι διαβάζω έχει και έναν μπελαλίδικο τρόπο για root,δηλαδή θέλει πρώτα να ξεκλειδώσεις τον bootloader με το kingo που ξεκλειδώνει τους bootloader για sony και μετά να κάνεις root με το κανονικό kingoroot.Υπάρχει αυτή η ρομ που λέει ότι ειναι ήδη rooted αλλά οι χρήστες στα σχόλια αναφέρουν διάφορα προβλήματα.

Και επίσης το partition για αποθήκευση εφαρμογών είναι στο 1gb αλλά έχουν βγει ήδη ebr αρχεία που το μεγαλώνουν.Με το καλό να παραλάβουμε και πιστεύω ότι θα βγάλουμε άκρη

Ευχαριστω Χρηστο για την απαντηση :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Στο Ρωσικο διαβαζω αυτο

Έκδοση της συσκευής

Υπάρχουν 2 μοντέλα (ποια είναι η διαφορά στο εσωτερικό δεν είναι σαφής, αλλά δεν υπάρχει) A0 - τυπωμένο κάτω από τη μπαταρία WCDMA 850/1900/2100 και υποδοχή Sims 2 σήμανση A0 Α2 - τυπώθηκαν υπό την μπαταρία WCDMA 850/2100 και στην υποδοχή 2 κάρτες SIM σήμανση Α2 Firmware για αυτούς είναι διαφορετικά!

Στο ρωσικο μπειτε με google chrome και καντε μεταφραση, πατηστε στα σποιλερ για να διαβασετε για Firmware - recovery - root http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=584702

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...