Jump to content

Leagoo Lead 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Σήμερα κατά τύχη είδα αυτό: http://www.pandawill.com/leagoo-lead-1-smartphone-mtk6582-55-inch-ips-ogs-hd-android-44-wake-gesture-black-p90087.html

και μου φαίνεται αρκετά αξιόλογο σε χαρακτηριστικά, για την τιμή του πάντα... Φαίνεται επίσης αρκετά όμορφο και λεπτό... Η μάρκα βέβαια σε μένα τουλάχιστον, είναι παντελώς άγνωστη, αλλά οκ...

Καμιά γνώμη κανείς;

Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 806
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν στο εξαιρετικο vickmall παιρνεις φθηνοτερα κατα 1$ το 8πυρηνο Coolpad 7320,απο μια κορυφαια εταιρεια δεν υπαρχει λογος να πας σε μια παντελως αγνωστη μαρκα μονο και μονο λογω σχεδιασης.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Οταν στο εξαιρετικο vickmall παιρνεις φθηνοτερα κατα 1$ το 8πυρηνο Coolpad 7320,απο μια κορυφαια εταιρεια δεν υπαρχει λογος να πας σε μια παντελως αγνωστη μαρκα μονο και μονο λογω σχεδιασης.

 

Eυχαριστώ για την απάντηση... Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρία με Κινέζικες συσκευές και απλά έπεσε στο μάτι μου αυτό και μου φάνηκε αξιόλογο... Αυτό που πρότεινες εσύ βέβαια, φαίνεται ανώτερο... Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το παραγγείλω... To vickmall είναι εγγυημένο έτσι;

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Απολυτως αξιοπιστο και ταχιστο.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

επειδή ολοι ψάχνουμε για ενα απροβληματιστο τηλεφωνο Θα ήθελα να προτείνω καποιο που ηδη εχω

το leagoo led 1 http://www.leagoo.cc/Lead1.html

Εχουν περάσει απο τα χερια μου κάποια κινέζικα τηλεφωνα π.χ zopo 998,inew i2ooo,lenovo a850 και τωρα το leagoo

To ποιο απροβληματιστο ειναι το leagoo όλα τα αλλα ειχαν και κάποιο προβλημα π.χ gps,ηχος ,wifi προβληματα με την rom

το leagoo λοιπόν εχει πολύ καλο gps ,εξαιρετικό ηχο και στις κλησεις και στην μουσικη ,πολυ δυνατο σημα wifi ,αρκετα καλη καμερα , καλη αναλυση οθονης και κατι που μου εκανε την μεγαλύτερη εντύπωση .Αμεση απόκριση σε πολλες ερωτησεις μου απο το service της εταιρειας.

Αν λοιπον θελει καποιος ενα τηλεφωνο χωρις πείραγμα να δουλευει αψογα απο το κουτι προσωπικα το συστηνω ανεπυφηλακτα

Link to comment
Share on other sites

το παρελαβα σημερα, στην τιμη των 100 ευρω.

πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, στιβαρο και ομορφο (για τα γουστα μου)

μεγαλη και ανετη οθονη 5,5 inc ,καλη φωτογραφικη σε εξωτερικο χωρο , μετρια σε εσωτερικο, μπαταρια την εχω ξεσκισει απο το πρωι και ειναι ακομα στο 65%

το συστηνω ανεπιφυλακτα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

 

Το χτυπησα και ο θεος βοηθος......ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Το χτυπησα και ο θεος βοηθος......ευχαριστω φιλε

 

Ωχ στην περιγραφη δεν εχει ελληνικα στις γλωσσες τηλεφωνου......οπου αλλου το ειδα ειχε.γινετε αυτο;

Link to comment
Share on other sites

και μία από μένα παραγγελία :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωχ στην περιγραφη δεν εχει ελληνικα στις γλωσσες τηλεφωνου......οπου αλλου το ειδα ειχε.γινετε αυτο;

 

δεν μπορεί να μην έχει, χαλάρωσε :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα κι εγώ χωρίς να το πολυψάξω, λόγω της πολύ καλής τιμής στο geekbuying!

Ας ελπίσουμε να μας ικανοποιήσει... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω container με Leagoo στην Ελλάδα.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Το pdf του λέει «designed in Korea». Λες;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

η τιμή του είναι εξαιρετική, το μαγαζί σχετικά αξιόπιστο, το προϊόν φαίνεται πολύ συμπαθητικό, δύο ήδη το έχουν και αναφέρουν πολύ καλά σχόλια.....ρε μπας και πιάσαμε μακάκα τον κινέζο ?????????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το θέμα μπαταρίας είναι ένα πονεμένο θέμα γενικά...από αυτά που διάβασα πάντως εγώ κατάλαβα ότι έχουν 3-4 ώρες οθόνη με όλα ανοιχτά, κάποιοι βέβαια έχουν και πρόβληματα αλλά μάλλον οφείλονται σε φλασάρισμα ρομ για άλλο μοντέλο του ιδίου τηλ. Το θετικό στην όλη την ιστορία είναι ότι η εταιρία απαντάει στα email των χρηστών :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μια γευση απο το τι πηραμε

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,το παρηγγειλα και γω!!!Λετε να τα αξιζει τα λεφτα του???Βασικα μου εκανε εντυπωση πως εχει 13 αρα πισω καμερα και 5αρα μπροστα σε τετοια τιμη.Αυτη την στιγμη ειμαι μ ενα zte v889s το οποιο κολλαει αρκετα....πιστευω πως θα δω τεραστια διαφορα σε επιδοσεις αλλα και στον ογκο του κινητου.Αληθεια,θα μπαινει στην τσεπη???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,το παρηγγειλα και γω!!!Λετε να τα αξιζει τα λεφτα του???Βασικα μου εκανε εντυπωση πως εχει 13 αρα πισω καμερα και 5αρα μπροστα σε τετοια τιμη.Αυτη την στιγμη ειμαι μ ενα zte v889s το οποιο κολλαει αρκετα....πιστευω πως θα δω τεραστια διαφορα σε επιδοσεις αλλα και στον ογκο του κινητου.Αληθεια,θα μπαινει στην τσεπη???

Υπάρχουν Video στο youtube να δεις για την κάμερα , από οτι κατάλαβα είναι στην καλύτερη 8mp interpolated αλλά και σε ένα review έλεγε οτι το φλας είναι κλασική κινέζικη κωλοφωτιά

Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω

κατ αλλα πιστευω πως για τα χαρακτηριστικα του αυτη η τιμη που το εχει το geekbuying ειναι χωμα...δεν ξερω αν διαφωνειτε η συμφωνειτε....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

κατ αλλα πιστευω πως για τα χαρακτηριστικα του αυτη η τιμη που το εχει το geekbuying ειναι χωμα...δεν ξερω αν διαφωνειτε η συμφωνειτε....

το μόνο κακό που βρίσκω εγώ (αν διαβάσεις και στα review στο geekbuying το λένε) είναι η μπαταρία , αν δεν σε ενοχλεί είναι super από τιμή

Mi Note 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...