Jump to content

Leagoo Lead 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελείωσε η προσφορά των 80. Πηγε 97.

#bill27 μην ανχονεσαι δεν ισχυει αυτο που λες περι αξεσουαρ και αποστολης

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ωραιος πολυ καλη τιμη και αυτο http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_84281.html

 

1.μήπως βρήκατε και χρωματιστές πλάτες μπλε στο gearbest ώστε να πάρω πακετάκι από ένα μαγαζί 2-3 αξεσουαρ ?

2. Υπάρχει κάποιος οδηγός ώστε να αυξήσουμε την χωρητικότητα αποθήκευσης εφαρμογών ?

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 806
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.μήπως βρήκατε και χρωματιστές πλάτες μπλε στο gearbest ώστε να πάρω πακετάκι από ένα μαγαζί 2-3 αξεσουαρ ?

2. Υπάρχει κάποιος οδηγός ώστε να αυξήσουμε την χωρητικότητα αποθήκευσης εφαρμογών ?

 

1)Οχι .Παρε μπαταρια και S-view με 9,8$

2)Δεν σου φτάνουν 8G? Αεκτζηδες είμαστε βολευόμαστε με τα λίγα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

1)Οχι .Παρε μπαταρια και S-view με 9,8$

2)Δεν σου φτάνουν 8G? Αεκτζηδες είμαστε βολευόμαστε με τα λίγα.

 

σκάρτο 1 gb για εφαρμογές έχει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το πακετο που θα παραλαβω θα εχει και θηκη και προστατευτικο οθονης χωρις να τα εχω παραγγειλει??δηλαδη ειναι στανταρ με παραγγελια κινητου οπως στο minideal ktl???

 

Οχι δεν θα εχει τιποτα. Θα το εγραφε στην περιγραφη αν ειχε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σκάρτο 1 gb για εφαρμογές έχει

 

1G ram και 8G rom.

Μην μπερδεύεστε. Στην rom αποθηκεύονται οι εφαρμογές. Δεν θα ειναι 8 θα ειναι 6. Μια χαρά είναι.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Εριξα και γω χτες παραγγελια και σημερα πηρα tracking number, δυστυχως με ΝL:(.

Οι τιμες του Gear στα αξεσουαρ ειναι πολυ καλες.Τοσο πηρα την πλαστικη χτες στο ali με τις εκπτωσεις ενω την flip την προλαβα 3.85$.Πισω καπακι συμφερει απο Geek καθως ειναι στα 4.99$,στην καλυτερη δηλαδη τιμη της αγορας.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Να έχετε υπ'όψιν σας ότι εάν παραγγείλετε οποιουδήποτε είδους μπαταρία από το GEAR σε υποχρεώνουν να πληρώσεις επιπλέον γιά Tracking number γιατί αλλοιώς δεν δέχονται την παραγγελία ...
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Εριξα και γω χτες παραγγελια και σημερα πηρα tracking number, δυστυχως με ΝL:(.

Οι τιμες του Gear στα αξεσουαρ ειναι πολυ καλες.Τοσο πηρα την πλαστικη χτες στο ali με τις εκπτωσεις ενω την flip την προλαβα 3.85$.Πισω καπακι συμφερει απο Geek καθως ειναι στα 4.99$,στην καλυτερη δηλαδη τιμη της αγορας.

Μια απο τα ιδια.

Με τετοια προσφορα κοιταζουν να κερδισουν απο παντου. Που το κανουμε track αυτο το number??

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Να έχετε υπ'όψιν σας ότι εάν παραγγείλετε οποιουδήποτε είδους μπαταρία από το GEAR σε υποχρεώνουν να πληρώσεις επιπλέον γιά Tracking number γιατί αλλοιώς δεν δέχονται την παραγγελία ...

 

εμένα η παραγγελία πέρασε χωρίς να πληρώσω για t/n , μόνο 0,38 για αποστολή μέσω sp

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι δεν θα εχει τιποτα. Θα το εγραφε στην περιγραφη αν ειχε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

1G ram και 8G rom.

Μην μπερδεύεστε. Στην rom αποθηκεύονται οι εφαρμογές. Δεν θα ειναι 8 θα ειναι 6. Μια χαρά είναι.

 

έχω την εντυπωση ότι δεν είναι και τα 8 διαθέσιμα για αποθήκευση εφαρμογών

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμένα η παραγγελία πέρασε χωρίς να πληρώσω για t/n , μόνο 0,38 για αποστολή μέσω sp

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

έχω την εντυπωση ότι δεν είναι και τα 8 διαθέσιμα για αποθήκευση εφαρμογών

Αυτο εννοει ρε Taliban. Με SP περνεις tracking.

Θα ειναι τα 6 μην ανησυχεις.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοει ρε Taliban. Με SG περνεις tracking.

Θα ειναι τα 6 μην ανησυχεις.

 

και από κάτω γιατί έχει και άλλη επιλογή άλλα 1,99 για να πάρεις t/n ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοει ρε Taliban. Με SG περνεις tracking.

Θα ειναι τα 6 μην ανησυχεις.

Δεν εννοώ αυτό, το 0,38 είναι γιά να μην το στείλουν όπως θέλουν αυτοί, αλλά και αυτό δεν ισχύει γιατί πλήρωσα σε παραγγελία γιά SG και αυτοί το έστειλαν με NL.

Παρήγγειλα προχθές 2 μπαταρίες αξίας 10 ευρώ και εάν δεν πλήρωνα επιπλέον γιά tracking number δεν άφηναν να προχωρήσει η παραγγελία ...

Edited by evansarmor
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

και από κάτω γιατί έχει και άλλη επιλογή άλλα 1,99 για να πάρεις t/n ?

 

Εχει και εναν δευτερο τροπο αποστολη για πιο γρηγορη παραδοση. τιποτα το αξιολογο.

Αν πληρωσεις το SP ειναι ΟΚ. Θα ερθουν τουλαχιστον

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν εννοώ αυτό, το 0,38 είναι γιά να μην το στείλουν όπως θέλουν αυτοί, αλλά και αυτό δεν ισχύει γιατί πλήρωσα σε παραγγελία γιά SG και αυτοί το έστειλαν με NL.

Παρήγγειλα προχθές 2 μπαταρίς αξίας 10 ευρώ και εάν δεν πλήρωνα επιπλέον γιά tracking number δεν άφηναν να προχωρήσει η παραγγελία ...

 

δεν ειναι και πολυ ωραια νεα αυτα για το GearBest. Βεβαια αν δεν τα ειχε τετοια τιμη δεν θα τα επαιρνα απο εκει γιατι το μαγαζι δεν μου εμπνεει και πολυ εμπιστοσυνη σε σχεση με τα παλια.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα χθες χρεωσε 68 ευρω.Πολυ καλο μου φαινεται αν και μαλλον θα περιμενουμε πανω απο εικοσι ημερες μεχρι να ερθει.
Ερχομαστε.Ενωση 1924.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα χθες χρεωσε 68 ευρω.Πολυ καλο μου φαινεται αν και μαλλον θα περιμενουμε πανω απο εικοσι ημερες μεχρι να ερθει.

Πολύ αισιόδοξος είσαι με τον όγκο των παραγγελιών λόγω εορτών .... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

μόλις έλαβα t/n , η πλάκα είναι ότι δεν είχα επιλέξει NL αλλά το geek με έγραψε στα @@ του :mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους εστειλα μειλ για να το στειλουνμε sg και μου απαντησανε πως θα το κανουν,για να δουμε...τρακινγκ δεν εχει ερθει ακομα κ ανησυχω...☺
Link to comment
Share on other sites

Εγω τους εστειλα μειλ για να το στειλουνμε sg και μου απαντησανε πως θα το κανουν,για να δουμε...τρακινγκ δεν εχει ερθει ακομα κ ανησυχω...☺

Εγώ μίλησα εχθές μαζί τους και τους άφησα και μήνυμα, αλλά αμφιβάλλω εάν το κάνουν ...

Όσο γιά αριθμό, εν αναμονή, αλλά μάλλον το δικό μου θα αργήσει γιατί πλήρωσα και γιά πίσω καλύμματα.:worry:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αισιόδοξος είσαι με τον όγκο των παραγγελιών λόγω εορτών .... :lol:

 

Χριστουγεννιάτικο δώρο βλεπω να έρχεται με NL, μην πω πρωτοχρονιάτικο.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ από το YouTube ήδη βρήκα δύο μειονεκτήματα ...Ένα ότι το καλώδιο γιά φόρτιση μπαίνει από επάνω, και δεύτερο ότι τα "κουμπιά" κάτω δεν είναι φωτιζόμενα. :p:p
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ από το YouTube ήδη βρήκα δύο μειονεκτήματα ...Ένα ότι το καλώδιο γιά φόρτιση μπαίνει από επάνω, και δεύτερο ότι τα "κουμπιά" κάτω δεν είναι φωτιζόμενα. :p:p

Τα ''κουμπια'' αναβουν κανονικα δες το video που εβαλα χθες.

Το πρωτο δεν το θεωρω μειονέκτημα.. απλα αδιάφορο.

 

Όντως δεν εχει Ελληνικά το γραφει και στα Specs. Σιγουρα θα υπαρχει κατι στο XDA για όποιον θέλει. Μπορει καποιος βεβαια να στειλει mail στην εταιρια να το συμπεριλαβει σε καποιο update ή σε καποια νεα rom. Νεα εταιρια ειναι και θα το κανει. ;)

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Τα ''κουμπια'' αναβουν κανονικα δες το video που εβαλα χθες.

Το πρωτο δεν το θεωρω μειονέκτημα.. απλα αδιάφορο.

 

Όντως δεν εχει Ελληνικά το γραφει και στα Specs. Σιγουρα θα υπαρχει κατι στο XDA για όποιον θέλει. Μπορει καποιος βεβαια να στειλει mail στην εταιρια να το συμπεριλαβει σε καποιο update ή σε καποια νεα rom. Νεα εταιρια ειναι και θα το κανει. ;)

 

εχει κανονικα ελληνικη γλωσσα οπως ειδα στο you tube σε ριβιους αλλα μου το διαβεβαιωσαν και απο το geekbuying

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα στο τσατ του geekbying.Μου ειπε οτι δεν εχει Ελληνικα....

 

Τα ''κουμπια'' αναβουν κανονικα δες το video που εβαλα χθες.

Το πρωτο δεν το θεωρω μειονέκτημα.. απλα αδιάφορο.

 

Όντως δεν εχει Ελληνικά το γραφει και στα Specs. Σιγουρα θα υπαρχει κατι στο XDA για όποιον θέλει. Μπορει καποιος βεβαια να στειλει mail στην εταιρια να το συμπεριλαβει σε καποιο update ή σε καποια νεα rom. Νεα εταιρια ειναι και θα το κανει. ;)

Όντως, έχει φωτιζόμενα κουμπιά η "Λέγκω" :lol:

Ελληνικά έχει, κοιτάξτε στην σελίδα του τηλεφώνου κάτω που έχει τις φωτογραφίες, επίσης στα βίντεο στο youtube φαίνεται ότι έχει Ελληνική γλώσσα ....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/android/general/leagoo-lead-1-ogs-hd-5-5-wake-gesture-t2829658

 

εμενα με προβληματιζει πως εδω λενε για αρκετα προβληματα για την μπαταρια αλλα και μετα απο καποια updates....μηπως την πατησαμε τελικα???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...