Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με πήραν τηλέφωνο από το πλαίσιο και μου είπαν ότι θα γίνει αντικατάσταση της συσκευής!

 

Μου είπαν αν θέλω μπορώ να πάρω άλλο κινητό ίσης ή μεγαλύτερης αξίας διαφορά χρημάτων από εμενα...

 

 

 

Να πάρω το ίδιο ή να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω σε m8;;;;

 

Φοβάμαι μην το πρόβλημα με τα reboot είναι γενικευμένο και έχω πάλι τα ίδια...

 

 

Δοκίμασε και το m8 κι αν δε σε ικανοποιήσει το πουλάς και παίρνεις το g3 αργοτερα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με πήραν τηλέφωνο από το πλαίσιο και μου είπαν ότι θα γίνει αντικατάσταση της συσκευής!

Μου είπαν αν θέλω μπορώ να πάρω άλλο κινητό ίσης ή μεγαλύτερης αξίας διαφορά χρημάτων από εμενα...

 

Να πάρω το ίδιο ή να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω σε m8;;;;

Φοβάμαι μην το πρόβλημα με τα reboot είναι γενικευμένο και έχω πάλι τα ίδια...

 

Έχω και τα δύο. Με κλειστά μάτια το m8.

Link to comment
Share on other sites

Απλώς το δέλεαρ για την μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα το g3 είναι σχετικά μεγάλο.. Αλλά και ο φόβος μην πάθω τα ίδια δεν πάει πίσω!

 

Μπερδεύτηκα!!!

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Απλώς το δέλεαρ για την μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα το g3 είναι σχετικά μεγάλο.. Αλλά και ο φόβος μην πάθω τα ίδια δεν πάει πίσω!

 

Μπερδεύτηκα!!!

 

Αφού σου άρεσε το G3 προτείνω να το ξαναπάρεις και αν κάνει πάλι τα ίδια να το πας πίσω και να πάρεις το M8. Πάντως, από ότι άκουσα είναι θέμα software οπότε θα λυθεί λογικά με το επόμενο update.

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο από το πλαίσιο και μου είπαν ότι θα γίνει αντικατάσταση της συσκευής!

Μου είπαν αν θέλω μπορώ να πάρω άλλο κινητό ίσης ή μεγαλύτερης αξίας διαφορά χρημάτων από εμενα...

 

Να πάρω το ίδιο ή να δώσω κάτι παραπάνω και να πάω σε m8;;;;

Φοβάμαι μην το πρόβλημα με τα reboot είναι γενικευμένο και έχω πάλι τα ίδια...

 

Kαλησπερα φιλε Μ8 και απο εμενα,θα δεις το τι σημαινει απροβληματιστη συσκευη σε ολα:)

Edited by pafimal
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

:!::!:Μην κανουμε το παρόν θέμα VS μεταξύ συσκευών ,υπάρχει το σωστό νήμα για την επιλογή συσκευής .

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

Τα off topic μηνύματα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή απορία για όσους το έχουμε ήδη και το δουλεύουμε..στο κλείδωμα οθόνης έχω ενεργοποιημένο το Κινουμενη εικόνα καιρού αλλά δεν βλέπω κάτι σε εφέ όταν το ξεκλειδώνω,μήπως πρέπει να είναι ιδιαίτερες συνθηκες όπως βροχή,εντονη συννεφιά,καταιγίδες για να δείξει κάτι ?
Link to comment
Share on other sites

FYI τα g3 της cosmote είναι branded (6CS)

 

Τα 16 ή 32gb , είναι branded ??

 

 

(Send from Nexus 5)

Link to comment
Share on other sites

Τα 16 ή 32gb , είναι branded ??

 

(Send from Nexus 5)

 

Δεν έχει 32αρι αυτή τη στιγμή.

 

Ευχαριστώ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή απορία για όσους το έχουμε ήδη και το δουλεύουμε..στο κλείδωμα οθόνης έχω ενεργοποιημένο το Κινουμενη εικόνα καιρού αλλά δεν βλέπω κάτι σε εφέ όταν το ξεκλειδώνω,μήπως πρέπει να είναι ιδιαίτερες συνθηκες όπως βροχή,εντονη συννεφιά,καταιγίδες για να δείξει κάτι ?

Δεν εχω το G3 αλλα στο δικο μου G2 για να λειτουργησουν τα εφε αυτα στη οθονη κλειδωματος πρεπει να ειναι ενεργοποιημενοι οι συνχρονισμοι.... αλλιως και ενεργοποιημενο να το εχεις δεν κανει τιποτα.

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή απορία για όσους το έχουμε ήδη και το δουλεύουμε..στο κλείδωμα οθόνης έχω ενεργοποιημένο το Κινουμενη εικόνα καιρού αλλά δεν βλέπω κάτι σε εφέ όταν το ξεκλειδώνω,μήπως πρέπει να είναι ιδιαίτερες συνθηκες όπως βροχή,εντονη συννεφιά,καταιγίδες για να δείξει κάτι ?

 

Ούτε και σε εμένα έχει κάποιο εφέ. Λογικά είναι αυτό που λες.σε κάποια καταιγίδα η ακραίο καιρικό φαινόμενο θα δείχνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε εμένα έχει κάποιο εφέ. Λογικά είναι αυτό που λες.σε κάποια καταιγίδα η ακραίο καιρικό φαινόμενο θα δείχνει κάτι.

Δοκιμαστε με ενεργους συνχρονισμους, αλλαξτε το wallpaper και ξαναδοκιμαστε....μου κανει εντυπωση να μη δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που βρίσκομαι Βουλγαρία αυτό το διάστημα κάθε φορά που έχει κακοκαιρία, δείχνει ένα ωραίο εφέ με σύννεφα και κεραυνούς. Το δείχνει μόνο όταν υπάρχει κακοκαιρία.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε με ενεργους συνχρονισμους, αλλαξτε το wallpaper και ξαναδοκιμαστε....μου κανει εντυπωση να μη δουλευει.

 

Όχι όχι τα εχω δοκιμάσει και έτσι.

Άλλο ένα πρόβλημα του κινητου!!!

Θα το πάω πισω....:)

Link to comment
Share on other sites

Αέρα πατέρα.μετά την τρίτη φόρτιση θα στρώσει. Μην περιμένεις αυτονομία μ8 η g2 βέβαια.την μέρα όμως την βγάζει για πλακα με βαριά χρήση.αυτό είναι το ζητούμενο.
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα. Το g2 μου έβγαζε άνετα δυόμιση μέρες, οπότε βλέπουμε.
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι το έχετε αγοράσει για βασικό κινητό χωρίς να έχετε άλλες δύο τρεις ναυαρχιδες κτλ είστε ευχαριστημένοι ή το έχετε μετανιώσει;

 

Γενικά πάντως βλέπω πολλούς που είναι στην ίδια φάση με εμένα ειδικά στο xda. Θέλουμε δλδ πολύ το συγκεκριμένο κινητό χωρίς να μας καλύπτει κάτι άλλο αλλά με αυτά που βλέπουμε και ακούμε δεν προχωράμε στην αγορά.

Link to comment
Share on other sites

 

Γενικά πάντως βλέπω πολλούς που είναι στην ίδια φάση με εμένα ειδικά στο xda. Θέλουμε δλδ πολύ το συγκεκριμένο κινητό χωρίς να μας καλύπτει κάτι άλλο αλλά με αυτά που βλέπουμε και ακούμε δεν προχωράμε στην αγορά.

 

Ακριβως αυτο έχω πάθει και εγω.

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αέρα πατέρα.μετά την τρίτη φόρτιση θα στρώσει. Μην περιμένεις αυτονομία μ8 η g2 βέβαια.την μέρα όμως την βγάζει για πλακα με βαριά χρήση.αυτό είναι το ζητούμενο.

 

Πάντως από το 100% αργή πολύ να πέσει. Το έβγαλα από την πρίζα 7:00 το πρωί και μέχρι τώρα 11:00 με 17 λεπτά οθόνη ακόμα στο 100% είναι.

11:20 και ακόμα συνεχίζει στο 100%

12:08 και ακόμα συνεχίζει οθόνη 19 λεπτά

Χθες το βράδυ είχα άλλο ένα ξαφνικό κλείσιμο. Μηπως πρεπει να κανουμε μια ψηφορια για να δουμε το ποσοστο των χρηστων που τους παρουσιάζεται αν και πρέπει να είναι πανω απο 50%

Edited by dimkit
Link to comment
Share on other sites

Απλώς το δέλεαρ για την μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα το g3 είναι σχετικά μεγάλο.. Αλλά και ο φόβος μην πάθω τα ίδια δεν πάει πίσω!

 

Μπερδεύτηκα!!!

 

Αφού σου άρεσε το G3 και γι'αυτό το πήρες τότε να ξανά πάρεις το ίδιο εξάλλου αν τυχόν σου βγάλει το ίδιο πρόβλημα θα στο ξανά αλλάξουν. Αν πάρεις όμως κάτι άλλο π.χ. το Μ8 πάντα θα σε τρώει κάτι μέσα σου και δεν θα το χαρείς. Κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εχω 32αρι δεν εχω οθτε ενα reboot μηπως το κανει μονο στα 16αρια?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...