Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΓΚΙΕΣ,

ηρθε η ωρα να κανω και το δικο μου review μετα απο 10 μερες σκληρης χρήσης και ενα καλο κυκλο φορτίσεων ωστε οποιος

το σκεφτεται να παρει μια βοηθεια μιας και για αυτο υπαρχει αυτο το site!!

 

ΣΥΣΚΕΥΗ:505 32gb gold(προσφατη κατασκευη 2 μηνων δεν χρειαστικε καν αναβαθμηση μιας ωρας αλλα 4 λεπτα για να ανοιξει)

(gold κομψο μπανικο οχι ψεύτικο γύφτικο αλλα θελει θήκη απο το πρωτο λεπτο μιας και γρατζουναει ευκολα)

(tempered glass καλυτερα βρηκα απο γερμανο ενα 15 ευρω δεν κανει γρατζουνιες οπως τα screen protector)

 

ΟΘΟΝΗ:φανταστικα χρωματα καλη ανταποκριση στο ηλιο αλλα πασχει απο φωτεινοτητα το δουλευω σε 90% με αυτοματη αλλα ειναι

σκοτεινο καποιες φορες και καποιες τρωει φλασιες και γινεται εντονο αυτο λογο του αισθητηρα περιβάλλοντος που εισαι θα

μπορουσε να ειναι καλυτερη σε αυτο το κομματι περα απο το οταν περνει φωτια η συσκευη σε ριχνει μονο του 10%.

 

ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ: ΘΗΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ δεν κολλαει δεν σκαλωνει δεν μασαει πουθενα οσα και να τρεχεις στο παρασκηνιο

 

ΜΠΑΤΑΡΙΑ:με βγαζει περιπου 1,5 μερα με χρηση wifi συνεχεια και καποιες στιγμες δεδομενα δικτύου δεν εχω συγχρονισμο

δεδομενων ενεργο σε καποιες εφαρμογες και αν καποιος το εχει με ολα ΟΝ gps wifi και ολα τα κλαπατσιμπαλα θελει

δευτερη μπαταρια η power bank!σε ερευνες που εκανα λενε πως με το update 5.1.1 δινει λιγο καλυτερη αυτονομια

αλλα οχι τρελη διαφορα αν τελικα την παρουμε.Σε ενα αλλο αρθρο που διαβασα παντως λενε πως τελικα δεν θα την

παρουμε μιας και η εταιρια αποφασισε μιας και το G4 δεν εχει καλη πορεια μεχρι τωρα πως σκεφτονται και δοκιμαζουν

να μας πανε απευθειας στην ADNROID M η οποια πλεον λυνει θεματα οπως αυτο της μπαταριας γιατι κακα τα ψεμματα

3.000 mah ειναι μπαταρια γουρουνι σε σχεση με αλλες συσκευες αλλα χανεται με τις απαιτησεις τετοιας οθονης!

τα θεματα θερμοκρασιας βραχνας για την LG θα λυθουν με καποιο update επομενος βαλτε τα στην ακρη!

 

CAMERA: νυχτα σε γνωστο μπαρ της Θεσσαλονικης με σχεδον κλειστα φωτα και τα φωτορυθμικα να βαρανε βγαζω φωτογραφια

και μενω Μ...........Σ λεω δεν γινεται αυτο ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΡΕΣ,βγαζω selfie και πισσα σκοταδι στο δρομο και λεω καποιος μου κανει πλακα

λιγες δυνατοτητες σαν εφαρμογη,μπορειτε να κατεβασετε απο το μαρκετ με περισσοτερες επιλογες και να ρουφήξετε οτι

σας δινει σαν κατασκευη και η μπροστινη και η πισω καμερα.RESPECT

 

resume.........ειμαι ενας τυπος που απο το θρυλικο HTC DESIRE γνωστης ροοτ και ροοτ οπως παλια με διαδικασιες που για να βρεις την ακρη εβγαζες τα ματια σου στο νετ οχι οπως τωρα που γινεται σε 2 λεπτα,κατοχος XPERIA SP (ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ Η ΔΩΣΤΟ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ) πηγα σε αυτο στα 378 τηλ στα 378 με τετοιες δυνατοτητες και μαλιστα οχι παρατημένο απο την εταιρια αλλα σημαία για την εταιρια το προτείνω ανεπιφύλαχτα......στα ατου οτι εχει service στην ελλαδα και οτι βγει βγαζεις ακρη,αν λυθουν τα θεματα μπαταριας και θερμοκρασιας--που εγω δεν εχω θεμα μιας και δεν παιζω παιχνιδια οσοι λετε οτι ζεστενεται υπερβολικα η' εχει θεμα η συσκευη σας η' το εχετε 30 ωρα στις τελικες στην θαλασσα----εεεε ρε μαγκιες καλοκαιρι ειναι 33 βαθμους εχει σπιτι δεν θα παρει φωτια???????!!!!!!......τοτε η συσκευη ειναι value for money!!!!

ΑΥΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΟΥΠ ΔΗΛΩΝΩ ΠΑΡΟΝ!!!

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω καιρο το φορουμ γιατι θελω να παρω το συγκεκριμενο τηλ. αλλα διαβαζω πολλα περιεργα,τι προτεινετε με το χερι στην καρδια να κανω το βημα αγορας η θα το μετανοιωσω.ευχαριστω.αν και ειμαι εκτως θεματος...
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει ανέβει 50 ευρώ σχεδόν λόγο κρίσης. Δεν ξέρω τι συσκευή έχεις τώρα αλλά εγώ θα περίμενα λίγο ακόμα. Σίγουρα και πτώση τιμης θα δεις και αναβάθμιση με επίλυση προβλημάτων θεωρητικά πάντα οπότε τότε αποφασίζεις.

Εγώ προσωπικα δεν θα πήγαινα για αυτό αφού το δικό μου g2 με καλύπτει

Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω καιρο το φορουμ γιατι θελω να παρω το συγκεκριμενο τηλ. αλλα διαβαζω πολλα περιεργα,τι προτεινετε με το χερι στην καρδια να κανω το βημα αγορας η θα το μετανοιωσω.ευχαριστω.αν και ειμαι εκτως θεματος...

 

Να το κάνεις! έγω ο μόνος λόγος που έχω αρχίσει και το μετανιώνω είναι επειδή το έδωσα...! Αλλά περίμενε να πέσει λίγο η τιμή!

 

Η συσκευή έχει ανέβει 50 ευρώ σχεδόν λόγο κρίσης. Δεν ξέρω τι συσκευή έχεις τώρα αλλά εγώ θα περίμενα λίγο ακόμα. Σίγουρα και πτώση τιμης θα δεις και αναβάθμιση με επίλυση προβλημάτων θεωρητικά πάντα οπότε τότε αποφασίζεις.

Εγώ προσωπικα δεν θα πήγαινα για αυτό αφού το δικό μου g2 με καλύπτει

 

Και το G2 μια χαρά είναι αλλά το G3 είναι λίγο καλύτερο σε όλα εκτός απο την μπαταρία. Και αυτή τη στιγμή είναι στην ίδια τιμή.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ για αυτό ρωτάω να μάθω τι συσκευή έχει τώρα ο φίλος. Εγώ από g2 θα πάω σε g4 πχ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ για αυτό ρωτάω να μάθω τι συσκευή έχει τώρα ο φίλος. Εγώ από g2 θα πάω σε g4 πχ.

Από όσο κατάλαβα έχει s3.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει s3 θα έχει για πολύ καιρό ένα χαζό χαμόγελο στο πρόσωπο του και πολλοί θα του λένε αν νιώθει καλά.... Χεχεχε
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει s3 θα έχει για πολύ καιρό ένα χαζό χαμόγελο στο πρόσωπο του και πολλοί θα του λένε αν νιώθει καλά.... Χεχεχε

Εύκολα! ;););)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ok.φιλοι δεν ξερω αλλα με πεισατε...και το κριμα στον λαιμο σας:X...γι το τι ειχα προηγουμενως δειτε την υπογραφη μου.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ok.φιλοι δεν ξερω αλλα με πεισατε...και το κριμα στον λαιμο σας:X...γι το τι ειχα προηγουμενως δειτε την υπογραφη μου.

Επειδή μπαίνω από tapatalk δεν φαινόταν η υπογραφή τώρα μπήκα και είδα από το προφίλ σου και το κατάλαβα από το αβαταρ. Μια χαρά θα σε καλύψει μην αγχώνεσαι!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρήγγειλα αυτό το power bank

TP-LINK TL-PB10400 στα 30 ευρώ από το eshop

 

Τέλος πλέον το άγχος μην μείνω από μπαταρία...........

Edited by CjGeorgio
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις βεβαια οτι αυτο θα αργει δραματικα να φορτιζει στη πριζα ε; :D

Με γειες. Και εγω περιμενω ενα power bank για να τελειωνω και εγω με το αγχος.

Link to comment
Share on other sites

Για powebank μονο XIAOMI

το φορτίζει πιό γρήγορα απο τον φορτιστή του.

 

Πάντως το έχω καράφορτώσει εφαρμογές και υλικό στην 64αρα μνήμη του. και νιώθω ότι τρώει την μπαταρία περισσότερο απο ότι παλιά , βέβαια, GPS google NOW κτλ , ΟΛΑ ανοιχτά , οπότε λογικό να μου φτάνει στα 30% το βράδυ,,,

 

Περιμένω την ριμάδα 5.1.1 και το GUI G4 επιτέλους για να το κάνω φορμάτ απο την αργή να στρώσει

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος ανάλογο πρόβλημα με εμένα. Όταν βάζω το κινητό στον φορτιστή του αυτοκινήτου δεν μπορώ να ακούσω τους ραδιοφωνικούς σταθμούς στο αυτοκίνητο. Επηρεάζει το σήμα σε όλο το σύστημα. Το έχει κανένας άλλος αυτό ή είναι πρόβλημα του δέκτη στο δικό μου αυτοκίνητο;

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις βεβαια οτι αυτο θα αργει δραματικα να φορτιζει στη πριζα ε; :D

Με γειες. Και εγω περιμενω ενα power bank για να τελειωνω και εγω με το αγχος.

 

3 φορτίσεις θα με βγάζει. Μετά άστο ένα ολόκληρο βράδυ να φορτίζει.... Θα το έχω μέσα στο τσαντάκι οπότε όταν δεν έχω μπαταρία θα το φορτιζω. Μέσα στο αμάξι το κινητό το έχω συνέχεια να φορτίζει με του αμαξιού

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος ανάλογο πρόβλημα με εμένα. Όταν βάζω το κινητό στον φορτιστή του αυτοκινήτου δεν μπορώ να ακούσω τους ραδιοφωνικούς σταθμούς στο αυτοκίνητο. Επηρεάζει το σήμα σε όλο το σύστημα. Το έχει κανένας άλλος αυτό ή είναι πρόβλημα του δέκτη στο δικό μου αυτοκίνητο;

Εγώ δεν έιχα τέτοιο θέμα φίλε μου και να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά το άκουω.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος ανάλογο πρόβλημα με εμένα. Όταν βάζω το κινητό στον φορτιστή του αυτοκινήτου δεν μπορώ να ακούσω τους ραδιοφωνικούς σταθμούς στο αυτοκίνητο. Επηρεάζει το σήμα σε όλο το σύστημα. Το έχει κανένας άλλος αυτό ή είναι πρόβλημα του δέκτη στο δικό μου αυτοκίνητο;

Εγώ έχω παρατηρήσει παρόμοιο πρόβλημα όταν το βάζω κοντά σε ραδιόφωνο, δεν σταματάνε τα παράσιτα για κανένα λόγο! Οπότε μπορεί το ίδιο να συμβαίνει και σε σένα. Μήπως ο αναπτηρας είναι πολύ κοντά στην πηγή?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι πολυ παλιο προβλημα. Τα κινητα κανουν παρασιτα. Οποιος ακουγε κασετες παλιοτερα, ηξερε 2-3 δευτερολεπτα πριν κτυπησει το κινητο του οτι θα κτυπησει. Πρωτα τα παρασιτα και μετα η κληση. :P

Παρε ενα μεγαλυτερο καλωδιο για τη φορτιση και μην το βαζεις κοντα στη πηγη και στα ηχεια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.

Αλλά ακόμη απορώ. Αφού είναι το κινητό που δημιουργεί τα παράσιτα, δεν θα έπρεπε να τα δημιουργεί και όταν δεν είναι στην πρίζα; Τι αλλάζει; Σκέφτηκα ότι θα φταίει ο φορτιστής. Αλλά και αυτός από μόνος του δεν δημιουργεί παράσιτα. Μόνο όταν συνδέουμε το κινητό. Χμμμ.

 

Μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι σε ταξίδι δεν θα μπορώ να ακούω ΕΡΑΣΠΟΡ και να έχω ταυτόχρονα το GPS γιατί η μπαταρία θα ξεζουμιστεί αν δεν είναι στην πρίζα. Και δεν λέει να έχεις το GPS στο πίσω κάθισμα. Χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλώδιο γνήσιο η ίδιο με το γνήσιο από πού θα πάρουμε;κάποια πρόταση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλώδιο γνήσιο η ίδιο με το γνήσιο από πού θα πάρουμε;κάποια πρόταση;

Procordia ή ρίξε και μια ματιά στο eshop γιατί έχει γνήσια πράγματα για LG

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Procordia ή ρίξε και μια ματιά στο eshop γιατί έχει γνήσια πράγματα για LG

 

τι ακριβως ειναι το procordia ρε μαγκιες????μπαινω και δεν βλεπω προιοντα....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως ειναι το procordia ρε μαγκιες????μπαινω και δεν βλεπω προιοντα....

Το επίσημο service της LG. Απλά έχει και κάποια ανταλλακτικά όπως μπαταρίες προς πώληση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...