Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες κατέβασε το xwidget για καιρό έχει το widget του g3 στυλ και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και με nova

 

Το κατέβασα αυτό και μόλις το επιλέγω ενώ το έχω στην αρχική οθόνη αντί να με ανοίξει αναλυτικά τον καιρό με βγάζει επιλογή για να τον ρύθμισω.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κατέβασα αυτό και μόλις το επιλέγω ενώ το έχω στην αρχική οθόνη αντί να με ανοίξει αναλυτικά τον καιρό με βγάζει επιλογή για να τον ρύθμισω.

Μπορείς εσύ να επιλέξεις να σου ανοίγει ότι θέλεις αγγίζοντας το widget! ;)

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα αυτό και μόλις το επιλέγω ενώ το έχω στην αρχική οθόνη αντί να με ανοίξει αναλυτικά τον καιρό με βγάζει επιλογή για να τον ρύθμισω.

 

Μπορείς εσύ να επιλέξεις να σου ανοίγει ότι θέλεις αγγίζοντας το widget! ;)

Ή επιλέγεις να ανοίγει ότι θέλεις το widget ή πατάς weather information και στο βγάζει [ATTACH]63317[/ATTACH][ATTACH]63318[/ATTACH]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ρε μαγκιες εκει που κλεινεις το ιστορικο παρασκηνίου τα παραθυρα μου βγαζει τερμα επανω το κλασσικο google search την μπαρα δηλαδη και μου τα βγαζει στην σειρα σε μεγαλα στα βιντεο ειδα οτι εχει την επιλογη με το κλεισιμο των δαχτυλων να αλλαξει εμφανιση αλλα σε μενα δεν το κανει που μπορω να το αλλαξω????

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες με βλέπω να παίρνω κανένα tablet 7-8 οθόνη να κρατάει η μπαταρία και να το έχω σαν τηλέφωνο. Αυτό με την μπαταρία και να κουβαλάω φορτιστή δεν παλεύεται. Έχετε να προτείνετε κάποιο μέχρι 200€;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αν το χρησιμοποιεις και σαν ταμπλετ παλι θα τελειωνει η μπαταρια... Παντως κακη εποχη για αγορες. Ολες οι τιμες στα skroutzομαγαζα εχουν παει στο θεο...λογικα επειδη δεν μπορουν να γινουν εισαγωγες...
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ρε μαγκιες εκει που κλεινεις το ιστορικο παρασκηνίου τα παραθυρα μου βγαζει τερμα επανω το κλασσικο google search την μπαρα δηλαδη και μου τα βγαζει στην σειρα σε μεγαλα στα βιντεο ειδα οτι εχει την επιλογη με το κλεισιμο των δαχτυλων να αλλαξει εμφανιση αλλα σε μενα δεν το κανει που μπορω να το αλλαξω????

 

δωστε τα φωτα σας σας ρε μαγκιες εχω φαει το νετ και δεν βρισκω τιποτα εχει κατσικωθει η μπαρα του google search στο app switcer και δεν μπορω να τα αλλαξω διαταξη για κανενα λογο τα βγαζει μονο σε οριζοντια σειρα αλλα το ενα πισω απο το αλλο σαν σελιδοδεικτες

http://i58.tinypic.com/mkx2t4.jpg

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Εγω που δεν ασχολουμαι με root, custom κλπ το πεταω στην καταψυξη για 5' και ειμαι ενταξει :p

 

Χαχαχα!! Η αλήθεια είναι ότι μ έκαψες λίγο με την επιστημονική σου λύση, αλλά θα το δοκιμάσω! Βέβαια δεν καταλαβαίνω τι έχει το CPU cooler και μου προτείνεις να το βγάλω... Εγώ βρίσκω ότι κάτι κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού.Όχι στην κατάψυξη.θα δημιουργηθεί εσωτερικά ,λόγω απότομης μεταβολής θερμοκρασίας,συμπύκνωμα υδρατμών . Μετά για όλα τα ψυγμενα η κατεψυγμένα θα φταιει που είναι g3.
Link to comment
Share on other sites

δωστε τα φωτα σας σας ρε μαγκιες εχω φαει το νετ και δεν βρισκω τιποτα εχει κατσικωθει η μπαρα του google search στο app switcer και δεν μπορω να τα αλλαξω διαταξη για κανενα λογο τα βγαζει μονο σε οριζοντια σειρα αλλα το ενα πισω απο το αλλο σαν σελιδοδεικτες

http://i58.tinypic.com/mkx2t4.jpg

Ετσι ειναι στη 5.x.x. Απο οσο ξερω δεν μπορεις να το αλλαξεις.

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού.Όχι στην κατάψυξη.θα δημιουργηθεί εσωτερικά ,λόγω απότομης μεταβολής θερμοκρασίας,συμπύκνωμα υδρατμών . Μετά για όλα τα ψυγμενα η κατεψυγμένα θα φταιει που είναι g3.

Φυσικά θα φταιει... Άκου εκεί υδρατμους γιατί το βάλαμε κατάψυξη.. Δεν θα έπρεπε :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι στη 5.x.x. Απο οσο ξερω δεν μπορεις να το αλλαξεις.

 

και σε σενα δηλαδη ετσι ειναι???γιατι στα βιντεο ολα το δειχνει αλλιως???που τα κανεις οτι θες

τεσπα δικαιο εχεις βρηκα καποια βιντεο που που ειναι σαν και μενα τα αλλα μαλλον ειναι απο αλλη εκδοση παρολο που εχουν το ιδιο περιβάλλον!

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω με τιποτα ομως να χρησιμοποιησω αυτη την λειτουργια!ειναι το πρωτο κινητο στο οποιο μου συμβαίνει αυτο,μπορει καποιος να με βοηθεισει;
Link to comment
Share on other sites

και σε σενα δηλαδη ετσι ειναι???γιατι στα βιντεο ολα το δειχνει αλλιως???που τα κανεις οτι θες

τεσπα δικαιο εχεις βρηκα καποια βιντεο που που ειναι σαν και μενα τα αλλα μαλλον ειναι απο αλλη εκδοση παρολο που εχουν το ιδιο περιβάλλον!

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα αυτο ειναι το app drawer για ολα τα κινητα με lolipop (την εκδοση 5 που ειπα πιο πανω). Οταν ειχαμε την kitkat ηταν αλλιως. Μαλλον αυτο ειδες στα βιντεο.

Οπως επισης εχουν αλλαξει τα soft keys, σχεδιαστικα. Δεν ηταν ετσι παλια.

Link to comment
Share on other sites

και σε σενα δηλαδη ετσι ειναι???γιατι στα βιντεο ολα το δειχνει αλλιως???που τα κανεις οτι θες

τεσπα δικαιο εχεις βρηκα καποια βιντεο που που ειναι σαν και μενα τα αλλα μαλλον ειναι απο αλλη εκδοση παρολο που εχουν το ιδιο περιβάλλον!

 

Δεν ειμαι σιγουρος αλλα αυτο ειναι το app drawer για ολα τα κινητα με lolipop (την εκδοση 5 που ειπα πιο πανω). Οταν ειχαμε την kitkat ηταν αλλιως. Μαλλον αυτο ειδες στα βιντεο.

Οπως επισης εχουν αλλαξει τα soft keys, σχεδιαστικα. Δεν ηταν ετσι παλια.

Και στο nexus και στο g2 που έχω μπροστά μου έτσι είναι με την μπάρα της Google πάνω. Στο s4 i9506 και στο note 3 που έχω μπροστά μου επίσης είναι μεν κάθετα τα εικονίδια αλλά δεν έχει την μπάρα της Google πάνω. Σε πλέγμα ή οριζόντια ήταν στην κιτ κατ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63336[/ATTACH] και ένα screenshot από το nexus με 5.1.1. Με την 5 όλα έτσι είναι. Sorry για το διπλό post

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και στο nexus και στο g2 που έχω μπροστά μου έτσι είναι με την μπάρα της Google πάνω. Στο s4 i9506 και στο note 3 που έχω μπροστά μου επίσης είναι μεν κάθετα τα εικονίδια αλλά δεν έχει την μπάρα της Google πάνω. Σε πλέγμα ή οριζόντια ήταν στην κιτ κατ

 

οκ ευχαριστω μαγκιες εγω προερχομαι απο 4.3 επομενος δεν ειχα καθολου εικονα τι γινεται....αυριο κλεινω περιπου δεκα μερες λιωσιματος και ψαχτικης και θα γραψω και το δικο μου review αναλυτικα !!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Στο Samsung πάντως δεν την έχει

Δεν την έχει όντως. Νομίζω επειδή πατώντας το μεσαίο κουμπί που έχει το g σε πετάει στο search [ATTACH]63337[/ATTACH]

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS ξαφνικά ο φορτιστής το φορτίζει με αργή φόρτιση...σαν USB... με άλλο καλώδιο είναι οκ...οπότε νομιζα πως είναι το καλώδιο...

Με το φορτιστή του ταμπλετ (2MA)όμως είναι οκ και με το LG καλώδιο.... Κανείς καμία ιδέα????

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δείχνει οκ, καθώς δίνει περισσότερο τέρμα και οι απώλεια δε φαίνεται

 

Καλώδιο θα είναι, συχνό φαινόμενο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να δείχνει οκ, καθώς δίνει περισσότερο τέρμα και οι απώλεια δε φαίνεται

 

Καλώδιο θα είναι, συχνό φαινόμενο

 

Βασικά φύσηξα πολύ τις άκρες του (PINS) και έστρωσε....για να δούμε....

Σε περίπτωση που έχω πάλι θέματα που βρίσκω το αυθεντικό καλώδιο LG???

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, παρατηρήσατε , ότι αν βγάλετε τον φορτιστή απο την πρίζα(αφού προηγούμενος ήταν πάνω στην πρίζα αρκετή ώρα) και τον κολλήσετε στο αυτί σας ένα ανεπαίσθητο ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι για κανά λεπτό περίπου;
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Τον είχα ακούσει αυτόν τον ήχο αλλά νόμιζα ότι ήταν από το κινητό

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...