Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θεωρω οτι το honor 6 5,0 ιντσες δεν ειναι dual active...το honor 6 plus 5,5 ιντσες ειναι dual active...γι'αυτο προσεχε...

 

Είναι dual active 100% φίλε μου, το είχα και το πείρα ξανά πριν 2 μέρες. Προχώρα το πολύ πολύ να αλλάξεις μπαταρία κόστος 8€ από ebay

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.γνωρίζεις που αλλου μπορώ να βρω καποιο σε καλύτερη κατάσταση? η και καινούργιο? ευχαριστώ Edited by pufulet
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.γνωρίζεις που αλλου μπορώ να βρω καποιο σε καλύτερη κατάσταση? η και καινούργιο? ευχαριστώ

 

Εννοειται πως ειναι Full active και μαλιστα εχω ενα καινουργιο (το τριτο μου δηλαδη :D ) αλλα δεν το πουλαω..:lol:

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως ειναι Full active και μαλιστα εχω ενα καινουργιο (το τριτο μου δηλαδη :D ) αλλα δεν το πουλαω..:lol:

δηλαδη να μην κανω καμια προταση να σε δελεασω?

:D:D:D:D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι dual active 100% φίλε μου, το είχα και το πείρα ξανά πριν 2 μέρες. Προχώρα το πολύ πολύ να αλλάξεις μπαταρία κόστος 8€ από ebay

που το αγορασες?:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να μην κανω καμια προταση να σε δελεασω?

:D:D:D:D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

που το αγορασες?:(:(:(

 

Όπως έγραψες και εσύ απ το διπλανό φόρουμ, από Κίνα όπως έγραψαν τα παιδιά πιο πίσω

Προφανώς θα εννοεί από εδώ.. https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-huawei-honor-6

 

Μετά από δύο χρόνια με 3gb ram πετάει, έχει βάλει κάποιος κάμερα που να ρυθμίζει ISO & shutter speed?

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για σένα φίλε μου δεν το πουλάω. Εάν το δώσω θα το δώσω σε κολλητό μου που το γλυκό κοιτάζει μέρες τώρα αλλά απ ότι φαίνεται με την γλυκα θα μείνει. :lol:

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Η πας εδω...http://emui.huawei.com/en/plugin/hwdownload/download πατας προφανως unlock bootloader και σε πηγαινει σε αυτη τη σελιδα.. https://hwid5.vmall.com/CAS/portal/loginAuth.html?lang=en-us&validated=true&themeName=red&service=http%3A%2F%2Femui.huawei.com%2Fen%2Fplugin%2Fhwlogin%2Fvalidate%3Fru%3Dhttp%253A%252F%252Femui.huawei.com%252Fen%252Fplugin%252Fhwdownload%252Fdownload&loginChannel=22000000&reqClientType=2023 οπου κανεις log in (εφ οσον εχεις δημιουργησει λογαριασμο ηδη) και προχωρας.

 

Έφτιαξα λογαριασμό 14/1, πάω σημερα να πάρω κωδικό και μου λεει "The Huawei ID used to apply for the unlock code has not been used on the device for more than 14 days."

Χρειάζεται κάτι άλλο να είναι ενεργός ο λογαριασμός?

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα λογαριασμό 14/1, πάω σημερα να πάρω κωδικό και μου λεει "The Huawei ID used to apply for the unlock code has not been used on the device for more than 14 days."

Χρειάζεται κάτι άλλο να είναι ενεργός ο λογαριασμός?

 

Πιο απλή λύση ,

Στείλε ένα μέιλ στην Ελληνική Huawei με τα στοιχεία που χρειάζονται και την άλλη μέρα θα έχεις τον κωδικό ξεκλειδωματος!!!

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα λογαριασμό 14/1, πάω σημερα να πάρω κωδικό και μου λεει "The Huawei ID used to apply for the unlock code has not been used on the device for more than 14 days."

Χρειάζεται κάτι άλλο να είναι ενεργός ο λογαριασμός?

 

 

Δες εάν το S/N που έχει η συσκευή σου είναι ίδιο με αυτό της συσκευασίας. Ξέρω σου ακούγεται κουλό αλλά εάν βάλεις αυτό από το κουτί θα το δεχτεί.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το έλεγξα. Κι όμως δες τι δείχνει. 3050 max

 

Μπορείς να βάλεις κάποιο λινκ από την εφαρμογή honor tuner;

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

f124f48a9702191fcabb9cda3b03a3cc.jpg

Να και η δικιά μου μετά από δύο χρόνια χρήσης.

Λογική πτώση που την βλέπω και στην πραγματικότητα αφου πλέον δεν μου βγάζει δεύτερη μέρα η μπαταρία και αναγκάζομαι να το φροντίζω κάθε βράδυ όταν πλέον έχει πέσει στο 40%.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παρόμοια capacity εχει η μπαταρία που έβαλα πριν ένα μηνα...Παρατηρώ πως η δική σου και μια προηγούμενη είναι atl.... Εμένα η αρχική ,που τα έφτυσε στη διετία, αλλά κι αυτή που φοράω τώρα είναι lg...Το περίεργο ειναι οτι οταν την πρωτοέβαλα ειχε χωριτηκότητα 3100+...τι να πω δε ξέρω....Ή το honortuner ειναι μούφα ή έχει πρόβλημα η μπαταρία μου....
Link to comment
Share on other sites

περίεργα πράγματα.capacity remain 2900,capacitive full 2850...Πώς γίνεται; Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα το δώσω στη γυναίκα μου,δε θέλω να κάνω φορμάτ...Πώς μπορώ,απλά,ν' αφήσω όλες τις εφαρμογές μέσα και να διαγραφούν τα στοιχεία εισόδου;Πχ Skype,Viber κτλ...Το σίγουρο είναι ότι θα προσθέσω το Google της γυναίκας και θα διαγράψω το δικό μου..
Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις ρυθμίσεις , λογαριασμοί και διαγραφεις ότι θέλεις

Ναι...Το είδα...Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Όταν άλλαξα την μπαταρία το πίσω καπάκι του κινητού δεν κολλούσε με την υπάρχουσα ταινία που είχε. Παρήγγειλα αυτή από ebay αλλά ούτε με αυτή δεν κρατιέται καλά. Όταν ζεσταίνεται λίγο το καπάκι ξεκολλάει εύκολα. Έχει δοκιμάσει κάποιος κάποια δυνατή ταινία διπλής όψης χωρίς να έχει παρόμοια προβλήματα;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαιρετώ κι εγώ,έπειτα από δύο χρόνια το αγαπημένο μου honor..Κοντά θα το έχω (γυναίκα )..Μια τελευταία ερώτηση..Πως μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό της huawei και να φτιάξω καινούργιο για τη σύζυγο?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαιρετώ κι εγώ,έπειτα από δύο χρόνια το αγαπημένο μου honor..Κοντά θα το έχω (γυναίκα )..Μια τελευταία ερώτηση..Πως μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό της huawei και να φτιάξω καινούργιο για τη σύζυγο?

 

Απλα κάνεις αποσύνδεση, δημιουργείς νέο και τον συνδέεις.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Όταν άλλαξα την μπαταρία το πίσω καπάκι του κινητού δεν κολλούσε με την υπάρχουσα ταινία που είχε. Παρήγγειλα αυτή από ebay αλλά ούτε με αυτή δεν κρατιέται καλά. Όταν ζεσταίνεται λίγο το καπάκι ξεκολλάει εύκολα. Έχει δοκιμάσει κάποιος κάποια δυνατή ταινία διπλής όψης χωρίς να έχει παρόμοια προβλήματα;

3Μ σε υλικά φανοποιας, κιγκαλεριας

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, άλλο κουλό και αυτό

Προχθές έκανε επανεκκινησεις συνέχεια. Ρωτάω τον Χρήστο και τον ευχαριστώ που πάντα είναι διαθέσιμος και μέσα από recovery σβήνω δεδομένα κλπ.

Είχα backup και το περνάω, αλλά δεν μου βγάζει τον συγχρονισμό επαφών. Όλα τα άλλα καλά. Από vmall περνάω το apk αλλά μου βγάζει μη συμβατή έκδοση, έχω την b860.

Τώρα κάνω ένα update το vmall μήπως και έχει κάτι νεώτερο και θα ενημερώσω

 

edit

Και το κορυφαίο είναι, ότι τελικά υπάρχει στις εφαρμογές, τώρα που κοίταξα. Μέσα στους λογαριασμούς εμφανίζεται μόνο ο συγχρονισμός ημερολογίου όμως.

 

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by gregog7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...