Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ειναι οπως του M7,εχει ενα νυχακι περιπου υψος.

 

Δεν είχα το m7 για να κρίνω διαφορες :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είχα το m7 για να κρίνω διαφορες :p

 

απλα στο m7 ηταν εντελως ενα με το περιμετρικο της συσκευη,ενω το m8 εξεχει περιπου οσο το παχος του νυχιου μας.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πιστεύετε είναι το ιδανικό μέγεθος για την micro sd που δεν θα φορτώσει πολύ το κινητό??

64 gb??

Link to comment
Share on other sites

απλα στο m7 ηταν εντελως ενα με το περιμετρικο της συσκευη,ενω το m8 εξεχει περιπου οσο το παχος του νυχιου μας.

 

Χμμμ, κάτι δεν πάει καλά. Κανονικά θα έπρεπε να έχει ύψος ενάμιση νυχάκι και όχι ένα. Μάλλον έχεις πρόβλημα και πρέπει να σε δει γιατρός επειγόντως. ^o^

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το σηκωνεις πρωτα πριν κανεις την χειρονομια;;

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό.

Γιατί να μην λειτουργεί σε όλες τις γωνίες κλίσης;

Δηλαδή στο γραφείο μου, θα πρέπει να το πιάσω, να το σηκώσω στις 90 μοίρες για να λειτουργήσει.

Στα Lumia όπως και να το "χτυπούσες"ενεργοποιούταν.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό.

Γιατί να μην λειτουργεί σε όλες τις γωνίες κλίσης;

Δηλαδή στο γραφείο μου, θα πρέπει να το πιάσω, να το σηκώσω στις 90 μοίρες για να λειτουργήσει.

Στα Lumia όπως και να το "χτυπούσες"ενεργοποιούταν.

 

Εχω καλα νεα. Δοκιμαστε 3 χτυπηματα και θα ανοιξει η οθονη χωρις να το κουνησετε!

Εντελως τυχαια το βρηκα!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις πατε καλά?

Δεν έχετε προβλήματα και ψάχνετε ποσα νύχια εξέχει το power button ? :)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις πατε καλά?

Δεν έχετε προβλήματα και ψάχνετε ποσα νύχια εξέχει το power button ? :)

 

Χαχαχα έλεος ρε!!!! Έχει δίκιο όμως...

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαρείτε το πιο ολοκληρωμένο τηλέφωνο της Αγοράς φίλοι μου!!!

Κάποια θεματακια που μπορεί να υπάρχουν τα λέμε εννοείται και ευτυχώς εδώ υπάρχουν αρκετά ψαγμένα άτομα για να μας δίνουν λύσεις...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, κάτι δεν πάει καλά. Κανονικά θα έπρεπε να έχει ύψος ενάμιση νυχάκι και όχι ένα. Μάλλον έχεις πρόβλημα και πρέπει να σε δει γιατρός επειγόντως. ^o^

 

καλα ντε...εχει δικιο,παρα ειμαι ψειρας!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 και

σκέφτομαι την μετάβαση σε one.... Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αλλαγή αυτή και ποιες

 

εντυπώσεις έχει...... Με ενδιαφέρει πολύ η οθόνη κάνοντας χρήση σε φώτο άλμπουμ από τον υπολογιστή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 και

σκέφτομαι την μετάβαση σε one.... Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αλλαγή αυτή και ποιες

 

εντυπώσεις έχει...... Με ενδιαφέρει πολύ η οθόνη κάνοντας χρήση σε φώτο άλμπουμ από τον υπολογιστή μου.....

 

Δυσαρεστημένος απ το G2? Πάντως σε μέγεθος οθόνης τουλάχιστον δεν υπερτερεί το M8 (του οποίου η οθόνη λόγω της ενσωμάτωσης των κεντρικών πλήκτρων αφής στο συνολικό μέγεθος της οθόνης των 5 ιντσών αλλά και των μεγάλων bezels, στην πραγματικότητα έχει καθαρό μέγεθος γύρω στις 4,6 ίντσες)....ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ λομως σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα!

Link to comment
Share on other sites

Δυσαρεστημένος απ το G2? Πάντως σε μέγεθος οθόνης τουλάχιστον δεν υπερτερεί το M8 (του οποίου η οθόνη λόγω της ενσωμάτωσης των κεντρικών πλήκτρων αφής στο συνολικό μέγεθος της οθόνης των 5 ιντσών αλλά και των μεγάλων bezels, στην πραγματικότητα έχει καθαρό μέγεθος γύρω στις 4,6 ίντσες)....ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ λομως σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα!

Δεν είπα ότι είμαι δυσαρεστημενος...... Όσο για την οθόνη εννοώ ότι με ενδιαφέρουν τα χρώματα και όχι το μέγεθος..... Και όταν λες όλα τα άλλα τι εννοείς? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είμαι δυσαρεστημενος...... Όσο για την οθόνη εννοώ ότι με ενδιαφέρουν τα χρώματα και όχι το μέγεθος..... Και όταν λες όλα τα άλλα τι εννοείς? Ευχαριστώ.

 

Εννοώ ποιότητα κατασκευής, ποιότητα και ένταση ήχου, υποστήριξη-αναβαθμίσεις, την καλύτερη σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα απόκριση και ταχύτητα αφής (πολύ ταχύτερη από του iphone 5s) και γενικότερα πολύ ταχύτερο του G2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 και

σκέφτομαι την μετάβαση σε one.... Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αλλαγή αυτή και ποιες

 

εντυπώσεις έχει...... Με ενδιαφέρει πολύ η οθόνη κάνοντας χρήση σε φώτο άλμπουμ από τον υπολογιστή μου.....

Κάνε τον κόπο να διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω.

Έχω γράψει κάποια πράγματα.:rolleyes:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξύπνησα, ανοίγω την συσκευή (την είχα σε power saving mode) και ήταν όπως το γέννησε η μαμά HTC!

BlinkFeed, ενώ το είχα αφαιρέσει από την διαχείριση οθονών και δυο οθόνες, με τα εικονίδια, όπως την μέρα που το πήρα.

Η αλήθεια είναι πως δεν βρίσκω και την διαχείριση οθονών στις ρυθμίσεις>αρχική οθόνη.

Έχει αναφερθεί κάποιο bug στη χρήση του power saving mode;

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ οποιοδήποτε power save mode σε οποιοδήποτε κινητό.

Τα θεωρώ άχρηστα και αναξιόπιστα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξύπνησα, ανοίγω την συσκευή (την είχα σε power saving mode) και ήταν όπως το γέννησε η μαμά HTC!

BlinkFeed, ενώ το είχα αφαιρέσει από την διαχείριση οθονών και δυο οθόνες, με τα εικονίδια, όπως την μέρα που το πήρα.

Η αλήθεια είναι πως δεν βρίσκω και την διαχείριση οθονών στις ρυθμίσεις>αρχική οθόνη.

Έχει αναφερθεί κάποιο bug στη χρήση του power saving mode;

 

...θα τρελαθώ!:mad:

Η διαχείριση οθονών, >ρυθμίσεις> προσαρμογή δεν ήταν; Που πήγε;

3>4
Link to comment
Share on other sites

...θα τρελαθώ!:mad:

Η διαχείριση οθονών, >ρυθμίσεις> προσαρμογή δεν ήταν; Που πήγε;

 

Ρυθμισεις>προσαρμογη πανω πανω λεει αρχικη οθονη? Και μεσα htc blinkfeed?

Για να διαχειριστεις τις αρχικες οθονες κανε pinch σε καποια homescreen.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος του G2 και

σκέφτομαι την μετάβαση σε one.... Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έκανε την αλλαγή αυτή και ποιες

 

εντυπώσεις έχει...... Με ενδιαφέρει πολύ η οθόνη κάνοντας χρήση σε φώτο άλμπουμ από τον υπολογιστή μου.....

 

Καλά δεν έχει να λέει, εδώ υπάρχουμε κάποιοι που πήγαμε στο Μ7 και δεν το μετανοιωσαμε, το Μ8 λες εσύ; Μια χαρά μετάβαση είναι μην το σκέφτεσαι. Τα One είναι μια κατηγορία μόνα τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κάνε τον κόπο να διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω.

Έχω γράψει κάποια πράγματα.:rolleyes:

Δεν μπορώ να βρω το ποστ σου

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ποιο πιστεύετε είναι το ιδανικό μέγεθος για την micro sd που δεν θα φορτώσει πολύ το κινητό??

64 gb??

Καμιά γνώμη για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση η sd, δε φορτώνει το κινητό. Η ταχύτητα εγγραφής και ανάγνωσης στην sd εξαρτάται από την sd που θα πάρεις όχι από το τηλέφωνο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω το ποστ σου

 

19-20 σελίδα που απάντησα και σε εσένα κι ολας.

Δεν έγραψα σεντόνι εννοείται,δεν χρειάζονται και πολλά πολλά έτσι κι αλλιως η συσκευη μιλάει απο μόνη της.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...