Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την παλιά εικόνα μνήμης και εφαρμογών που τρέχουν ...

 

Developer options -> running services

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160122/88e6136e193d4fe4fa8f625eff254eb5.jpg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω σκεφτηκα μια λυση μπακαλιστικη πιθανων ανοησια ισως , εχω 2 nandroid αν βαρεθω την s rom θα παρω nandroid και απο

αυτη και καθε φορα που θα θελω φρεσκο backup θα την φλασαρω και θα παιρνω backup .

Νομιζω για custom rom ειναι μια λυση .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι σχετικά με το USB otg στην ΜΜ??

Κανένας file manager δεν μου αναγνωρίζει το USB, μόνο αυτός που έχει προεγκατεστημενο!???

Γιατί;;;Μου είναι αρκετά χρήσιμο για την δουλειά μου...

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει κι εγώ εδώ και δύο μέρες την 6 και πέρα από μερικά μικρο- bugs (που δεν με πειραξαν ιδιαιτερα) μπορώ να πω ότι είναι μια αξιόλογη αναβάθμιση. Το μόνο που με προβλημάτισε ιδιαίτερα είναι η μπαταρία του, όσο ήμουν στην 5.0.1 φορτιζα το κινητό μου μια φορά αργά το βράδυ (και πολλές φορές ξεκινούσα την φόρτιση πριν προλάβει να πιάσει κάτω από 10%). Εδώ και δύο μέρες, με την συνηθισμένη μου χρήση, με το ζόρι έφτασα να κρατήσω αναμένω το κινητό μέχρι το βραδάκι. Για την ακρίβεια μου έσβησε από μπαταρία και τις δύο μέρες αφού δεν πρόλαβα να γυρίσω σπίτι για να το βάλω να φορτισει.

Να πω ότι στην 5.0.1 ζήτημα να μου είχε σβήσει το κινητό 2-3 φορές μέσα σε τόσους μήνες,και αυτα ήταν μεμονωμένα περιστατικά που ζόρισα το κινητό.

Δεν ξέρω εάν έχω κάνει κάτι λάθος με τις ρυθμίσεις ή φταίει η νέα έκδοση και το έχετε παρατηρήσει κι άλλοι ή εάν θα στρώσει στην πορεια, αλλά εμένα μου έκανε εντύπωση και ήθελα να το μοιραστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει κι εγώ εδώ και δύο μέρες την 6 και πέρα από μερικά μικρο- bugs (που δεν με πειραξαν ιδιαιτερα) μπορώ να πω ότι είναι μια αξιόλογη αναβάθμιση. Το μόνο που με προβλημάτισε ιδιαίτερα είναι η μπαταρία του, όσο ήμουν στην 5.0.1 φορτιζα το κινητό μου μια φορά αργά το βράδυ (και πολλές φορές ξεκινούσα την φόρτιση πριν προλάβει να πιάσει κάτω από 10%). Εδώ και δύο μέρες, με την συνηθισμένη μου χρήση, με το ζόρι έφτασα να κρατήσω αναμένω το κινητό μέχρι το βραδάκι. Για την ακρίβεια μου έσβησε από μπαταρία και τις δύο μέρες αφού δεν πρόλαβα να γυρίσω σπίτι για να το βάλω να φορτισει.

Να πω ότι στην 5.0.1 ζήτημα να μου είχε σβήσει το κινητό 2-3 φορές μέσα σε τόσους μήνες,και αυτα ήταν μεμονωμένα περιστατικά που ζόρισα το κινητό.

Δεν ξέρω εάν έχω κάνει κάτι λάθος με τις ρυθμίσεις ή φταίει η νέα έκδοση και το έχετε

παρατηρήσει κι άλλοι ή εάν θα στρώσει στην πορεια, αλλά εμένα μου έκανε εντύπωση και ήθελα να το μοιραστώ.

 

Προσωπικά αξιόλογη διαφορά όσον αφορά την αυτονομία δεν εντόπισα.περιμενα περισσοτερα απο το πολυδιαφημισμένο doze.. κυμαίνομαι στα ίδια με lollipop (που για μενα ηταν καλα) άντε ένα πολύ ελάχιστο προς το καλύτερο.. Αλλά το πιο σωστό θα ήταν να το ελέγξουμε μετά από τέσσερις , πέντε φορτίσεις.. Μεγάλη διαφορά όμως υπάρχει στο ανοιγμα και στο πέρασμα από εφαρμογή σε εφαρμογή . Έχει γίνει πολύ πιο smooth το κινητό κ έχoυν εξαφανιστεί αυτά τα μικροlags που υπήρχαν στη προηγούμενη έκδοση.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μια χαζή ερώτηση αλλά δώστε μια βοήθεια. Η διαφορά Held awake με screen on πώς ακριβώς ορίζετε; Γιατί έχω διπλάσιο χρόνο στο πρώτο σε σχέση με το δεύτερο και μάλλον κάτι δεν πάει καλά.
Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα από το ξημέρωμα φαίνεται ...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160123/bbfbe93829c215439cf9668a6cbca06b.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160123/6e959c389cc21ad75cdb90e7117ff7b9.jpg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα από το ξημέρωμα φαίνεται ...

 

Φιλε καλημερα..φοβερα νουμερα οντως..στοκ εισαι;;γιατι εγω σε 1 ωρα οθονης παω στο 80% σιγουρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ευχαριστησω τον νεκ46 δημοσια για την πολυτιμη βοηθεια του!ευχαριστω φιλε!!

Edited by kollatos
αφαίρεση image από quote
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλημερα..φοβερα νουμερα οντως..στοκ εισαι;;γιατι εγω σε 1 ωρα οθονης παω στο 80% σιγουρα

 

Ναι φίλε μου στοκ.

Τι άλλο να ζητήσει κανείς από μια τέτοια συσκευή;

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160123/9144fec848a0bf478bbefd795773746f.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160123/fa8e66e115aa12525327c5a6f4976ba1.jpg

 

Σπιτικός μόνο με Wi-Fi.

 

Πολλά μπράβο στην HTC αλλά και στην Google.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου στοκ.

Τι άλλο να ζητήσει κανείς από μια τέτοια συσκευή;

 

 

Σπιτικός μόνο με Wi-Fi.

 

Πολλά μπράβο στην HTC αλλά και στην Google.

Το Google app, γιατί σου τρώει μπαταρία; Το χρησιμοποιείς ή απλά δουλεύει στο background?

Edited by kollatos
αφαίρεση image από quote
Link to comment
Share on other sites

Το Google app, γιατί σου τρώει μπαταρία; Το χρησιμοποιείς ή απλά δουλεύει στο background?

Όχι δεν το χρησιμοποιώ απλά έχω τα πάντα ανοικτά από google.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Για την παλιά εικόνα μνήμης και εφαρμογών που τρέχουν ...

 

Developer options -> running services

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160122/88e6136e193d4fe4fa8f625eff254eb5.jpg

 

Πολύ χρήσιμο,γιατί υπάρχει καλύτερη εικόνα τι διεργασίες τρέχουν!

έχω μια ερώτηση μόνο, στις ρυθμίσεις->developer options->για προχωρημένους->ανενεργές εφαρμογές (τελευταία κάτω κάτω επιλογή)

που μέσα στο μενού της επιλογής,μπορείς τις εφαρμογές να τις κάνεις "ενεργές ή ανενεργές",ποια η χρησιμότητα της?

Και εξηγούμαι, πχ. έκανα τις onboard εφαρμογές της htc, e-mail app & tasks, ανενεργές, οπότε περίμενα να τις κάνει,αυτές τρέχαν

κανονικά, από το μενού των εφαρμογών!(και μετά από επανεκκίνηση το κινητό, ήλπιζα μήπως ήθελε μια τέτοια κίνηση,για να πάρει τις ρυθμίσεις,ουδέν πάλι)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτές τις μέρες έχω κάνει πολλά factory reset, έχω παρατηρήσει και άλλα αξιοπερίεργα.

1) Μετά το factory reset βγάζει δύο ειδοποιήσεις για ενημέρωση δύο εφαρμογών Sense Input. Αν αυτές τις ειδοποιήσεις τις σβήσετε, μετά δεν υπάρχει τρόπος να τις κάνετε εγκατάσταση. Δεν εμφανίζονται στο Play.

2) Πριν κάνω το τελευταίο factory reset, είχα απενεργοποιήσει το BoomSound με ακουστικά και όταν τα έβγαλα παρέμενε απενεργοποιημένο και δεν γινόταν να ενεργοποιηθεί. Μου έγραφε πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο με ενσύρματα ακουστικά! Τώρα, μετά το reset, βγάζοντας τα ακουστικά ενεργοποιείται αυτόματα, δεν γίνεται να απενεργοποιηθεί και μου γράφει "Δεν μπορεί να απενεργοποιηθεί όταν χρησιμοποιούνται εσωτερικά ηχεία"!

3) Πριν το reset, πατώντας τα πλήκτρα της έντασης, το μενού που εμφανιζόταν ήταν όπως φαίνεται στο ποστ #5546. Τώρα είναι όπως στις φώτο που επισυνάπτω. Το άλλαξα μήπως με κάποια ρύθμιση κατά λάθος; Γνωρίζετε αν και πως μπορώ να το επαναφέρω;

4) Αμέσως μετά από το πρώτο boot η φωτεινότητα δεν ανταποκρίνεται στην προεπιλεγμένη ρύθμιση, μέχρι να γίνει η πρώτη αλλαγή ή έστω να ανοίξω την ρύθμιση και απλά να πατήσω οκ.

5) Η αυτόματη ρύθμιση του φωτισμού της οθόνης έχει γίνει αρκετά πιο απότομη σε σχέση με την Lollipop. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό;

 

@venduza: Και άλλου έχω διαβάσει αναφορές για υποψία ότι έχει γίνει πιο αργή η εγγραφή/ανάγνωση. Εμένα μου φάνηκε πως οι εφαρμογές αργούν λιγάκι παραπάνω να γίνουν απεγκατάσταση. Είχα κρατήσει screenshot από benchmark με Lollipop και ξανά έκανα ένα τέστ. Η ταχύτητα της εσωτερικής μνήμης ,σύμφωνα με το benchmark, έχει παραμείνει ίδια. Ας ελπίσουμε ότι είναι απλά η ιδέα μας.

 

Έχει αλλάξει κάτι σχετικά με το USB otg στην ΜΜ??

Κανένας file manager δεν μου αναγνωρίζει το USB, μόνο αυτός που έχει προεγκατεστημενο!???

Γιατί;;;Μου είναι αρκετά χρήσιμο για την δουλειά μου...

Έτσι φαίνεται, κάτι έχει αλλάξει. Με Solid Explorer ούτε στο δικό μου εντόπισε usb otg. Στον ES explorer όμως δούλεψε κανονικά.

 

D6oG4FrTYs5SeKEOSufeFdH_cmyxM7nVJKla5Si5-74Rk47jQeItjXRLBbqE5bmgdiSAle4cQS8k=w533-h946-no

u8-lnEIDwxZc6RDFE5RE3NvfJljaIFwQCDTa7szXhtuRaYxOLGg_JhuTJUP1ntMti__lIIHMsO8j=w533-h946-no

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτές τις μέρες έχω κάνει πολλά factory reset, έχω παρατηρήσει και άλλα αξιοπερίεργα.

1) Μετά το factory reset βγάζει δύο ειδοποιήσεις για ενημέρωση δύο εφαρμογών Sense Input. Αν αυτές τις ειδοποιήσεις τις σβήσετε, μετά δεν υπάρχει τρόπος να τις κάνετε εγκατάσταση. Δεν εμφανίζονται στο Play.

2) Πριν κάνω το τελευταίο factory reset, είχα απενεργοποιήσει το BoomSound με ακουστικά και όταν τα έβγαλα παρέμενε απενεργοποιημένο και δεν γινόταν να ενεργοποιηθεί. Μου έγραφε πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο με ενσύρματα ακουστικά! Τώρα, μετά το reset, βγάζοντας τα ακουστικά ενεργοποιείται αυτόματα, δεν γίνεται να απενεργοποιηθεί και μου γράφει "Δεν μπορεί να απενεργοποιηθεί όταν χρησιμοποιούνται εσωτερικά ηχεία"!

3) Πριν το reset, πατώντας τα πλήκτρα της έντασης, το μενού που εμφανιζόταν ήταν όπως φαίνεται στο ποστ #5546. Τώρα είναι όπως στις φώτο που επισυνάπτω. Το άλλαξα μήπως με κάποια ρύθμιση κατά λάθος; Γνωρίζετε αν και πως μπορώ να το επαναφέρω;

4) Αμέσως μετά από το πρώτο boot η φωτεινότητα δεν ανταποκρίνεται στην προεπιλεγμένη ρύθμιση, μέχρι να γίνει η πρώτη αλλαγή ή έστω να ανοίξω την ρύθμιση και απλά να πατήσω οκ.

5) Η αυτόματη ρύθμιση του φωτισμού της οθόνης έχει γίνει αρκετά πιο απότομη σε σχέση με την Lollipop. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό;

 

@venduza: Και άλλου έχω διαβάσει αναφορές για υποψία ότι έχει γίνει πιο αργή η εγγραφή/ανάγνωση. Εμένα μου φάνηκε πως οι εφαρμογές αργούν λιγάκι παραπάνω να γίνουν απεγκατάσταση. Είχα κρατήσει screenshot από benchmark με Lollipop και ξανά έκανα ένα τέστ. Η ταχύτητα της εσωτερικής μνήμης ,σύμφωνα με το benchmark, έχει παραμείνει ίδια. Ας ελπίσουμε ότι είναι απλά η ιδέα μας.

 

 

Έτσι φαίνεται, κάτι έχει αλλάξει. Με Solid Explorer ούτε στο δικό μου εντόπισε usb otg. Στον ES explorer όμως δούλεψε κανονικά.

 

D6oG4FrTYs5SeKEOSufeFdH_cmyxM7nVJKla5Si5-74Rk47jQeItjXRLBbqE5bmgdiSAle4cQS8k=w533-h946-no

u8-lnEIDwxZc6RDFE5RE3NvfJljaIFwQCDTa7szXhtuRaYxOLGg_JhuTJUP1ntMti__lIIHMsO8j=w533-h946-no

 

Το 4 και 5 τα έχω παρατηρήσει και εγώ.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Το 4 και 5 τα έχω παρατηρήσει και εγώ.

Τα πλήκτρα της έντασης σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω πως άλλαξαν εμφάνιση από το ένα reset στο άλλο. Ίσως να άλλαξαν με το update της Αρχικής Οθόνης Sense. Μπορείς να μου πεις, εσένα δείχνουν όπως στο παραπάνω ποστ ή όπως στο ποστ #5546;

Link to comment
Share on other sites

7 μισή ώρες ρε θηρίο; πάνω από 5 δεν είχα καταφέρει

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

7 μισή ώρες ρε θηρίο; πάνω από 5 δεν είχα καταφέρει

Θα το ξαναγράψω ...

Τα τυπακια εκεί στην HTC κάνανε απίστευτη δουλειά !!!

Multitasking απίστευτο.

Smoothness λες και τρέχει ios.

Περί μπαταρίας έπρεπε να κάνω δυο τρία clear cache από το recovery για να στρώσει.

Όταν είδα ότι η τελευταία φόρτιση από 15% σε 100% έκανε 2:30 ώρες είπα τώρα θα δούμε ωραία νούμερα.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στείλει στο σέρβις και δε μπορώ να δοκιμάσω!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου δεν συμβαίνει αυτό o_O Κρύβεται και εμφανίζεται κανονικά. Back button δεν υπάρχει αλλά ούτε στην Lollipop θυμάμαι να υπήρχε. Ποιος ο λόγος όμως, να κάνει back που;

 

Ούτε στο δικό μου συμβαίνει αυτό,όλα κομπλέ!!

Μόνο θετικά έχω μέχρι στιγμής από την ΜΜ!!

1)Επιτέλους φακός στο notifications bar!!!:D

2)Πολύ smooth η όλη χρήση και εντελώς απροβληματιστη.

3)Μου αρέσει αρκετά το καινούργιο πληκτρολόγιο.

4)Επιτέλους ρε HTC έφυγε αυτό το lag όταν έμπαινα στο multitask!Πλέον ανοίγει πολύ ομαλά!

5)Η μπαταρία φαίνεται στα ίδια,άντε λίγο χειρότερα.

6)Μου άρεσε και εμένα το widget του καιρού με διάφανο φόντο!

7)Χρήσιμη η προσθήκη για 4 soft key αλλά γίνονται πολύ μικρά τα εικονίδια μετά....επίσης δεν με βόλεψε όταν εξαφάνιζα τα soft key.

 

Αυτά προς το παρόν....Μπράβο ρε HTC για άλλη μια φορά!!!:D

 

Εχετε επιλεξει το κλειδωμα του κινητου με μοτιβο; Αν ναι, οταν ανοιγετε την οθονη εχει προλαβει να κλειδωσει το κινητο; Γιατι αμα κανω τη δοκιμη αλλα δεν εχει κλειδωσει το κινητο κατεβαινει κανονικα και ξανανεβαινει. Μονο αμα κλειδωσει το κινητο κατεβαινει το notification panel και μετα δεν ξανανεβαινει.

Επισης το gsam σας δειχνει πανω απο 2-3% stay awake ; Δλδ ειναι αξιοπιστα τα στατιστικα του; Εγω που ελεγχω και την καταναλωση μπαταριας απο το μενου ρυθμισεων του κινητου, Settings-Power-History, στη σειρα του Awake τα νταμακια ειναι περισσοτερα απο οτι με την Lollipop οπως εννοειται ειναι περισσοτερα απο τα νταμακια του Screen On...

 

Οι υπολοιποι χρηστες του κινητου με την ΜΜ εχετε προσεξει κατι αντιστοιχο στα κινητα σας σχετικα με την μπαταρια;

 

@gms Αυτο με τη φωτεινοτητα μου το κανει και εμενα. Εγω εκανα μια φορα reset το κινητο πριν τη ΜΜ και 3(!) μετα γιατι μου εκανε τα κουλα με το notification panel και με τα app permissions που εσκαγαν (package installer has stopped working) αμα δεν εκανα restart το κινητο την πρωτη φορα που το ανοιγα μετα την αναβαθμιση...

Παντως στο xda δεν διαβασα τιποτα καλο για την διαρκεια της μπαταριας με ΜΜ...

Edited by Nippon
Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναγράψω ...

Τα τυπακια εκεί στην HTC κάνανε απίστευτη δουλειά !!!

Multitasking απίστευτο.

Smoothness λες και τρέχει ios..

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!Παρά πολύ καλή δουλειά,πάνε όλα μπάλα!!!

 

Εχετε επιλεξει το κλειδωμα του κινητου με μοτιβο; Αν ναι, οταν ανοιγετε την οθονη εχει προλαβει να κλειδωσει το κινητο; Γιατι αμα κανω τη δοκιμη αλλα δεν εχει κλειδωσει το κινητο κατεβαινει κανονικα και ξανανεβαινει. Μονο αμα κλειδωσει το κινητο κατεβαινει το notification panel και μετα δεν ξανανεβαινει

 

Δοκίμασε να ανεβάσεις το notification bar τραβώντας το από το κύριο σώμα του notification bar και έχω από το περιθώριο κάτω από αυτό και πες μου αν αναβαίνει.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα της έντασης σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω πως άλλαξαν εμφάνιση από το ένα reset στο άλλο. Ίσως να άλλαξαν με το update της Αρχικής Οθόνης Sense. Μπορείς να μου πεις, εσένα δείχνουν όπως στο παραπάνω ποστ ή όπως στο ποστ #5546;

 

Και μένα έτσι δείχνουν όπως τα από πάνω ακριβώς.

Άλλο ένα bug που εντόπισα είναι αυτό που έχουν αναφέρει μερικοί όταν Τράβας το notification bar προς τα κάτω με κλειδωμενη την αρχικη,καμιά φορά δεν ανεβαίνει μετά με τη πρώτη και θέλει δύο με τρεις προσπάθειες για να επανέλθει.

Πιστεύω να το διορθώσουν με κάποιο update στο κλείδωμα οθόνης που συνήθως δίνουν μέσα από το store

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!Παρά πολύ καλή δουλειά,πάνε όλα μπάλα!!!

 

 

 

Δοκίμασε να ανεβάσεις το notification bar τραβώντας το από το κύριο σώμα του notification bar και έχω από το περιθώριο κάτω από αυτό και πες μου αν αναβαίνει.

 

Εισαι αρχοντας! Το δοκιμασα και τωρα ανεβαινει! Θελει απο το κεντρο να το ανεβασεις! Σε ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Και μένα έτσι δείχνουν όπως τα από πάνω ακριβώς.

Άλλο ένα bug που εντόπισα είναι αυτό που έχουν αναφέρει μερικοί όταν Τράβας το notification bar προς τα κάτω με κλειδωμενη την αρχικη,καμιά φορά δεν ανεβαίνει μετά με τη πρώτη και θέλει δύο με τρεις προσπάθειες για να επανέλθει.

Πιστεύω να το διορθώσουν με κάποιο update στο κλείδωμα οθόνης που συνήθως δίνουν μέσα από το store

 

Φίλε Venduza δοκίμασε και εσύ με το τρόπο που ανέφερα και δεν θα έχεις θέμα!

 

Εισαι αρχοντας! Το δοκιμασα και τωρα ανεβαινει! Θελει απο το κεντρο να το ανεβασεις! Σε ευχαριστω :)

 

;):D

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Όντως δουλεύει έτσι έχεις δίκιο φιλέ μου!

Θα πρέπει να το διορθώσουν ωστόσο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...