Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το android 5.0.2 ηρθε μαζι ή οχι?

Δεν είναι αναβάθμιση λογισμικού.Απλά έβγαλαν στο Google Play νεα εφαρμογή (HTC sense home) που μας αφήνει να εγκαθιστούμε themes.Αυτό που είδαμε στο καινουργιο sense 7 δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα ολα. Μερικα πραγματα δεν αλλαζουν πχ dialer μαλλον με το sense 7 θα εχουμε φουλ ''θεματοποιηση''

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακόμα φορά η HTC κάνει το αυτονόητο. Θα έπρεπε όλες οι εταιρείες να κάνουν το ίδιο.

Γι αυτό δεν θα πουληθεί ποτέ το Μ8.

 

Δυστυχώς στο Μ9 τα έκαναν θάλασσα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους..εχω παρατηρησει οτι στο broswing δεν ειναι τοσο smooth η συσκευη.οσο ηταν το μ7 τουλαχιστον.παντα με την στοκ εφαρμογη.τι μπορει να φταιει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. όταν είμαι συνδεμένος από wifi κάποιες εφαρμογές λαγκάρουν και δεν κάνουν ανανεώσεις..πχ facebook quizdom κλπ.ενώ με δεδομένα δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα. υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα κ χρονια πολλα,στην vodafone παιζει το m8 μονο359€,οντως μεγαλη προσφορα.

 

Πού το είδες φίλε;

Link to comment
Share on other sites

Πού το είδες φίλε;

 

πηγα και ρωτησα ενα καταστημα vodafone και οντως ισχυει,δεν το αναγραφουν στο site,λογικα δεν θα υπαρχει μεγαλο αποθεμα,παντως ισχυει 100%.

Link to comment
Share on other sites

από ότι είδα στο site της vodafone μόνο το Μ9(προπαραγγελία) και το 510 έχει

 

Κι εγώ αυτό είδα.

Μιλάμε πάντα για την συσκευή χωρίς συμβόλαια κτλ;

Link to comment
Share on other sites

αν είναι σαν την προσφορά πριν 2 χρόνια που είχαν το Xperia Z στα 299 ευρώ. το είχα κάνει παραγγελία και ακόμα το περιμένω :lol::p
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ειδα 359 το εχει,

Εχουνε αποθεμα λενα αλλα δε ξερω εαν η συσκευη ειναι branded η οχι.

Εαν καποιος φιλος εχει παρει συσκευη απο vodafone μπορει να μας πει εαν ειναι branded?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ειδα 359 το εχει,

Εχουνε αποθεμα λενα αλλα δε ξερω εαν η συσκευη ειναι branded η οχι.

Εαν καποιος φιλος εχει παρει συσκευη απο vodafone μπορει να μας πει εαν ειναι branded?

 

πιστευω σε αυτην την τιμη και branded ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω σε αυτην την τιμη και branded ειναι μια χαρα.

 

Γεια!

 

Μπορείς επιγραμματικά να μου πείς ποια η διαφορά των branded από των μη; Έχει να κάνει με logo πάνω στην συσκευή, ή και επεμβάσεις στο firmware/rom; Στην περίπτωση των branded ενδέχεται να μην μπορεί να μετατραπεί σε π.χ. GPE (αμφίβολο να υπάρχουν hardware διαφορές φαντάζομαι).

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

εγω ρωτησα σε καταστημα vodafone ,αλλοι λενε πως ειναι branded αλλοι unbranded,ακρη δεν βγαινει,

μονο καποιος φιλος που το εχει θα μας πει,

 

φανταζομαι βεβαια πως με ξεκλειδωμα παιρνει ελληνικη rom ξεκλειδωτη?

Link to comment
Share on other sites

Στα m8 τα branded δεν εχουν διαφορες. Ίσως κανα app του operator μόνο. Παλιά έπαιρναν τα updates αρκετά αργά αλλά αυτή τη φορά οι ενημερώσεις ήρθαν μαζί με τα unbranded.

 

Η μετατροπή σε gpe δεν απαιτεί διαφορετική διαδικασία. Όπως και στα unbranded έτσι και στα branded πρέπει να ξεκλειδώσει ο bootloader μέσω HTCdev.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εγω ρωταω το εξης,

ειναι branded vodafone,για να γινει ελληνικο unbranded (οχι gpe),θελω να εχω το sence, πρεπει να το κανεις s-off μονο? η θελει και ροοτ?

 

s-off mono με htcdev και μετα φλασαρω κατευθειαν ρομ?

 

μετα που βρισκεις την καταλληλη rom και πως γινετε η διαδικασια και ξανα s-on?

Edited by redribo
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει η τιμη στην voda, αλλα προχθες που το ειδα με τον υπαλληλο, ειχε 2 τελευταια κομματια στην Πυλαια, και 2 στα Χανιά. Το ενα απο Χανια ερχεται Αθηνα λογικα αυριο για μενα. Κι απο οσο ειδα και το demo, δεν ειναι branded συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Μολις καλεσα στο Χαλανδρι που πηγαινω στην voda, και ρωτησα τον υπευθυνο, και μου ειπε οτι δεν ειχανε καθολου htc one branded. Οσα εδωσε το καταστημα ητανε unbranded, 100%.
Link to comment
Share on other sites

Μολις καλεσα στο Χαλανδρι που πηγαινω στην voda, και ρωτησα τον υπευθυνο, και μου ειπε οτι δεν ειχανε καθολου htc one branded. Οσα εδωσε το καταστημα ητανε unbranded, 100%.

Εννοεις στην Τζαβελα το κεντρικο καταστημα διπλα στα μεγαλα κτιρια της Vodafone σωστα;

Αρα, αμα παω εγω μονο παραγγελια δηλαδη.

Κριμα που δεν το εχουν σε χρυσο-σαμπανε θα το επαιρνα επιτοπου.

Δεν μου αρεσει καθολου το gunmetal.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...