Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω αυστριακό κ ακόμα τίποτα!!Τελικα καλα τα λέγανε για τα branded :mad:

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έπειτα απο ένα μήνα που εχω το κινητο εχω να δηλώσω απόλυτα ικανοποιημένος απο το τηλέφωνο!Σαν πρώην κάτοχος iPhone 4s και κάτοχος iPad mini retina μπορώ να πω οτι ψιλό φοβόμουν την μετάβαση σε android μετα το στραπατσο που είχα φάει απο το s3 και τα συνεχόμενα shutdown εφαρμογών και παιχνιδιών στα καλα καθούμενα!Ειχα πει οτι Δν πρόκειται να ξανά πήγαινα σε android τηλέφωνο διότι οπως και να το κάνουμε το iOS σε καλο μαθαίνει στο να εχεις μια συσκευή που ειναι τοσο smooth κ αλαγκαριστη(τα παιδιά που έχουν κάνει κ τις δυο μετα βάσεις θα καταλαβαίνουν τι εννοώ)!Το θέμα όμως με τα προϊόντα της apple ειναι οτι Δν σου αφήνουν μεγάλη ελευθερία κινήσεων!Κ έτσι εγω που ήθελα να κάνω δουλειές απο το κιν μου οπως πχ να κατεβάζω ταινίες κ να τις βλέπω στην smart tv ασύρματα Δν μπορούσα να το κάνω!Ετσι λοιπον μπήκα ξανά στο τρύπα κι του android ακούγοντας καλα λόγια για τη νεότερη έκδοση του το kit kat και ψάχνοντας αρκετό καιρό συσκευή top σε χαρακτηριστικά αλλα συνάμα και οσο πιο ποιοτική γινεται(λόγω του οτι μετα το γυαλί του iPhone δύσκολα θα ξανά πήγαινα σε πλαστικό),έπεσα πάνω στο m8!Ε πραγματικά παιδιά αυτο ήταν!Το λάτρεψα αυτο το αλουμίνιο και την αίσθηση πολυτελειας!Δν περίμενα όμως ποτε οτι ένα android smartphone θα ήταν εφάμιλλο ενός iPhone σε θέμα smoothness!Ειχα ακούσει για το άψογο του ui αλλα αυτο το πράγμα ειναι εξωπραγματικό!Πρωτη μου φορά λοιπον κάτοχος htc κ μάλλον έκανα την καλύτερη επιλογή οποτε απο δω κ πέρα η htc με τα one της θα έχουν τον πρώτο λόγω!Συγνωμη για το μακροσκελές μήνυμα αλλα ήθελα να τα βγάλω απο μέσα μου :p

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω απόλυτα,το τλφ πραγματικά παιδιά είναι σε άλλο επίπεδο,φαντάσου ένα ολόκληρο νήμα με τόσους ανθρώπους και δεν βρέθηκε ένας να του καταλογίσει το οτιδήποτε,Μεγάλη δουλειά γι'αυτό έχει τόση ησυχία το νήμα του Μ8!!Πραγματικά απίστευτο

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω απόλυτα,το τλφ πραγματικά παιδιά είναι σε άλλο επίπεδο,φαντάσου ένα ολόκληρο νήμα με τόσους ανθρώπους και δεν βρέθηκε ένας να του καταλογίσει το οτιδήποτε,Μεγάλη δουλειά γι'αυτό έχει τόση ησυχία το νήμα του Μ8!!Πραγματικά απίστευτο

 

Ακριβώς οπως τα λες ειναι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω γερμανικό unbranded και δεν έχει έρθει ακόμα έλεος. Πιο πολύ φταίει ότι μας αναστάτωσαν τόσες μέρες ότι βγήκε. Πρέπει η Γερμανία να δείξει την δύναμη της για την επόμενη αναβάθμιση να έρθει πρώτα σε μας χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Έχω γερμανικό unbranded και δεν έχει έρθει ακόμα έλεος. Πιο πολύ φταίει ότι μας αναστάτωσαν τόσες μέρες ότι βγήκε. Πρέπει η Γερμανία να δείξει την δύναμη της για την επόμενη αναβάθμιση να έρθει πρώτα σε μας χαχαχα

 

Μαλλον εβαλε και σε αυτο το χερακι της η Ανγκελα:ninja::X

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με τις t mobile συσκευές τι παίζει;; τι διαφορά έχουν;;

 

Δεν έχουν το extreme battery saving κ απ οτι βλέπω κ λέγεται οτι αργούν να πάρουν τις αναβαθμισεις!Βεβαια απ οτι είδα κ ο φίλος πιο πάνω που έχει unbranded Δν την έχει πάρει οποτε αυτο μπορεί να μν ισχύει!Παντως το σίγουρο ειναι για το extreme battery που σου πα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν το extreme battery saving κ απ οτι βλέπω κ λέγεται οτι αργούν να πάρουν τις αναβαθμισεις!Βεβαια απ οτι είδα κ ο φίλος πιο πάνω που έχει unbranded Δν την έχει πάρει οποτε αυτο μπορεί να μν ισχύει!Παντως το σίγουρο ειναι για το extreme battery που σου πα!

 

Μετά το update η πριν;;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρατήρησα πως όσο το είχα μόνιμα μέσα σε θήκη τύπου κάλυμμα και την αφαιρούσα κάποια στιγμή γλιστρούσε πολύ η συσκευή στο χέρι. Από τότε που την κατάργησα όμως και το έχω σε Pouch και χρησιμοποιώ το κινητό κανονικά δεν γλιστράει καθόλου. Σαν να είχε κάποια επικάλυψη η οποία με την χρήση έφυγε.

Και από δαχτυλιές.... τίποτα. Δεν μένει καμία. Πολύ ενδιαφέρον το βρήκα αυτό.

 

Υ.Γ Με Ελληνικό Unbranded τίποτα ακόμη όσον αφορά την 4.3 :-(

3>4
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update η πριν;;

 

Απο την αρχή που το παίρνεις!Ειναι η διάφορα που έχουν τα branded απο τα unbranded

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα...Αξίζει τα λεφτά του το τηλέφωνο????Είμαι κάτοχος LG G2 και λέω να το δώσω...Αξίζει η όχι??
Eχει προβληματακια, δλδ. την μπαταρια προσπαθεις να την τελειωσεις μεσα στην ημερα αλλα ειναι δυσκολο, επειδη ειναι πολυ ομορφο ματιαζετε ευκολα,

ειναι smooth οσο δεν παει αλλο, ειναι πολυ γρηγορο σε σημειο να μην το προλαβαινεις, κ.α.

Τωρα αν δεν σε πειραζουν ολα αυτα μπορεις να το αγορασεις

αααα να σου πω προκαταβολικα με γειαααα;! :)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα...Αξίζει τα λεφτά του το τηλέφωνο????Είμαι κάτοχος LG G2 και λέω να το δώσω...Αξίζει η όχι??

 

Αν θες ένα τηλέφωνο αλαγκαριστο και συνάμα υπέρ ποιοτικό τότε ναι αξίζει παρά πολύ!Πιστευω θα κανεις σούπερ αλλαγή απο το g2!Επισης αν διαβάσεις όλο το νήμα θα παρατηρήσεις οτι Δν υπάρχουν παράπονα απο κανέναν!Κατι λέει κ αυτο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eχει προβληματακια, δλδ. την μπαταρια προσπαθεις να την τελειωσεις μεσα στην ημερα αλλα ειναι δυσκολο, επειδη ειναι πολυ ομορφο ματιαζετε ευκολα,

ειναι smooth οσο δεν παει αλλο, ειναι πολυ γρηγορο σε σημειο να μην το προλαβαινεις, κ.α.

Τωρα αν δεν σε πειραζουν ολα αυτα μπορεις να το αγορασεις

αααα να σου πω προκαταβολικα με γειαααα;! :)

 

Χαχα τα είπες τέλεια φίλε μου!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο κάμερα πως πάει???Έχει καλύτερη απο το G2?

 

Αν θες να το πάρεις με την γλώσσα των αριθμών τότε το g2 έχει πιο πολλα mp οποτε έχει καλύτερη το g2!Προσωπικα παντως Δν με χαλάει καθόλου η καμερα(αν κ Δν εχω δει πως βγάζει το g2) διότι βγάζει πολύ ζωντανά τα χρώματα κ πολύ φωτεινές φωτογραφίες!Αυτα τα λίγα απο κάποιον που Δν ασχολείται με τις φωτό !Ας σου απαντήσει και κάποιος ποιο σχετικός!Παντως για μένα οι φωτό Δν ειναι λόγος για να μν πάρω κινητο!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο κάμερα πως πάει???Έχει καλύτερη απο το G2?

Καλημέρα φίλε. Αν διαβάσεις πιο πίσω έχω ποστάρει ένα σύνδεσμο με φωτογραφίες. Δες εκεί αν θες να πάρεις μια γνώμη.

Μια χαρά κάμερα έχει.

Ένας που ξέρει θα παει να πάρει Μια dslr και όχι κινητό τηλέφωνο.

Αν θες να το πάρεις με την γλώσσα των αριθμών τότε το g2 έχει πιο πολλα mp οποτε έχει καλύτερη το g2!Προσωπικα παντως Δν με χαλάει καθόλου η καμερα(αν κ Δν εχω δει πως βγάζει το g2) διότι βγάζει πολύ ζωντανά τα χρώματα κ πολύ φωτεινές φωτογραφίες!Αυτα τα λίγα απο κάποιον που Δν ασχολείται με τις φωτό !Ας σου απαντήσει και κάποιος ποιο σχετικός!Παντως για μένα οι φωτό Δν ειναι λόγος για να μν πάρω κινητο!

Έτσι όπως το είπες ακριβώς

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κανα μαγαζί που να το έχει άμεσα διαθέσιμο; Δοκίμασα to extreme mobile αλλά περιμένουν παραλαβή και tokinito.gr δεν βρίσκω γραμμή εδώ και δύο μέρες.Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο;Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα και έχω μείνει χωρίς συσκευή. Edited by geosidi
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρήκα μια λειτουργία που δεν ξέρω αν την έχουν όλα τα τηλέφωνα. Δεν ήξερα ότι γίνεται.

Στην εφαρμογή των μηνυμάτων κάνοντας με τα δύο δάχτυλα ζουμ όπως στις φωτογραφίες κλπ κάνει ζουμ στα μηνύματα ή σμίκρυνση. Πολύ βολικό. Μπορεί να το ξέρετε αλλά εγώ δεν το ήξερα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το δικό μου Μ8 είναι αγορασμένο απο Vodafone.

παρόλα αυτά το CID Είναι ΗΤC_304 (Spain).

H αναβάθμισή δεν έχει έρθει ακόμα.

Ξέρει κανείς το γιατί;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση θα έρθει σταδιακά σε όλους. Μη τρελαίνεστε και απολαύστε το κινητό σας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρω ότι πιθανόν να μην είναι το κατάλληλο θέμα για το σχόλιο μου (αν έχω δίκιο ας σβηστεί) αλλά ενδιαφέρομαι για το m8 και μιας και είμαι χωρίς κινητό (rip sensation) είπα να ρωτήσω κι εδω σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να πουλήσει το δικό του, ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δεν έχει έρθει ακομα(αυστριακό t-mobile)αλλα τελικά το εχω ξεχάσει και ειλικρινά οπως είπε ο φίλος πιο πάνω απολαμβάνω την κινηταρα μου!Ειναι άψογο κ έτσι οπως ειναι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...