Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά γνωρίζει κανείς για την θήκη της nillkin αυτή που έχει παράθυρο για την ώρα αν δείχνει πληροφορίες όπως η dot view? Την έχετε δουλέψει, αξίζει?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε ενα λινκ για να αγοράσω αυτή την baseus με την προϋπόθεση ομως οτι αγκαλιάζει ολο το τηλεφωνο ετσι και δεν αφήνει ανοικτα κόμματια πανω η κατω

Επισης θα ηθελα να μου δώσετε αν δνε ειναι κόπος το λινκ για το tempered glass για να βάλω στην κάμερα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε ενα λινκ για να αγοράσω αυτή την baseus με την προϋπόθεση ομως οτι αγκαλιάζει ολο το τηλεφωνο ετσι και δεν αφήνει ανοικτα κόμματια πανω η κατω

Επισης θα ηθελα να μου δώσετε αν δνε ειναι κόπος το λινκ για το tempered glass για να βάλω στην κάμερα

Από εδώ πήρα τη θήκη εγώ. το αγκαλιάζει αλλά δίνει πολύ μικρό όγκο. Σαν να μην φοράει θήκη το τηλέφωνο.

 

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Original-Baseus-Ultra-Thin-Transparent-Clear-Back-Cover-For-HTC-One-M8-TPU-Soft/1827046804.html?aff_platform=aaf&sk=jY3Y3Are%3AjmIAImiqV&cpt=1413544652958&is_dl_target_url=y

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Την mocolo 100%.

Την έχω και την θεωρώ εξαιρετική.

Κώστα ισχύει ακόμα και μετά από τόσο καιρό ότι δεν κάνει δακτυλιες?

 

Αυτή που έχω εγώ έχει κάτσει τέλεια οδόν αφορά την τοποθέτηση, αλλά κάνει δακτυλιες, οπότε σκέφτομαι την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη δεν την γνωρίζω η NILLKIN, η οποία και έχω, έχει και για τα τζαμάκια των καμερών προστασία.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, πως τις περνατε πανω χωρις χνουδακια που εχουν και μικροφουσκαλες?

Μεχρι και σε μπανιο με υδρατμους που καθεται η σκονη εχω δοκιμασει οπως λενε και τιποτα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Την mocolo 100%.

Την έχω και την θεωρώ εξαιρετική.

 

Την πρώτη δεν την γνωρίζω η NILLKIN, η οποία και έχω, έχει και για τα τζαμάκια των καμερών προστασία.

 

Απο αισθηση στο χερι πως ειναι;Τωρα πια να διαλεξω εγω; :p:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, πως τις περνατε πανω χωρις χνουδακια που εχουν και μικροφουσκαλες?

Μεχρι και σε μπανιο με υδρατμους που καθεται η σκονη εχω δοκιμασει οπως λενε και τιποτα!!! :lol:

εγω παω παντα στο extreme-mobile.gr και μου τις βαζει ο Νικος χωρις το παραμικρο χνουδι η φουσκαλα(δεν κανω διαφημιση αλλα είναι η αληθεια)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα ισχύει ακόμα και μετά από τόσο καιρό ότι δεν κάνει δακτυλιες?

 

Αυτή που έχω εγώ έχει κάτσει τέλεια οδόν αφορά την τοποθέτηση, αλλά κάνει δακτυλιες, οπότε σκέφτομαι την αλλαγή.

 

 

Με την πάροδο του χρόνου, αν δεν την καθαρίζεις μια φορά την μερα κάνει κάτι που φαίνεται σαν θολούρα κυρίως στην θέση που είναι το πληκτρολόγιο.

Όταν λέω θολούρα εννοώ το πως φαίνεται σε κλειστή οθόνη γιατί με ανοικτή δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Πολύ καλύτερο από ένα άλλο που έχω στο Note 8.

 

 

 

 

Ρε παιδια, πως τις περνατε πανω χωρις χνουδακια που εχουν και μικροφουσκαλες?

Μεχρι και σε μπανιο με υδρατμους που καθεται η σκονη εχω δοκιμασει οπως λενε και τιποτα!!! :lol:

 

 

Αν δεν υπάρχουν χνούδια στην ατμόσφαιρα σημαίνει ότι φταίει το πανί που καθάρισες την οθόνη πριν περάσεις το γυαλί.

Έτσι την πάτησα εγώ. Κόπηκε το ρεύμα την ώρα που την έβαζα και έκανα την δουλειά με φακό.

Είχα ένα πανί που αγόρασα μαζί καθαριστικό οθόνης.

Αυτό άφησε πολύ λεπτά χνούδια που όμως δεν έκαναν φουσκάλες.

 

Το έβγαλα και το πέρασα από μέσα με ταινία ώστε να πάρω τα χνούδια. Δεν πέτυχε 100% αλλά σαφώς καλύτερα από πριν.

 

 

 

 

Απο αισθηση στο χερι πως ειναι;Τωρα πια να διαλεξω εγω; :p:p

 

Στο χέρι είναι καλύτερο από το γυαλί της οθόνης και στα άκρα είναι οβάλ.

Οπτικά είναι τέλειο. Δένει καλύτερα απ ότι στις συσκευές που πιάνει όλη την πρόσοψη.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή όμως γιατί το nillkin δεν είναι συμβατό με την Dot View..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή όμως γιατί το nillkin δεν είναι συμβατό με την Dot View..

 

Εννοεις αυτο που λεγατε οτι ειναι χοντρη και δεν κλεινει η θηκη;Εχω dot view...

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Hardness-Tempered-Protector-Nillkin-Packaging/dp/B00KFKOKCY/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1413733995&sr=8-8&keywords=Nillkin+m8

 

Για αυτό κάποια γνώμη ? το θελω κυρίως επειδη εχει για τον φακό προστατευτικό

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Hardness-Tempered-Protector-Nillkin-Packaging/dp/B00KFKOKCY/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1413733995&sr=8-8&keywords=Nillkin+m8

 

Για αυτό κάποια γνώμη ? το θελω κυρίως επειδη εχει για τον φακό προστατευτικό

Εγώ αυτό πήρα από alli αλλά είναι το 9H+ και είναι πολύ καλό δεν δουλεύω θήκη dot και έτσι δεν με νοιάζει. Δαχτυλιες κάνει αλλά όχι τρελά πράγματα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

μπροστα , θα το κρατησω να υπαρχει δεν θα το βαλω , ποτε μου δεν ειχα καταφερει να χαρακωσω την οθονη τηλεφωνου , αν το παρω θα το παρω για το προστατευτικο του φακου

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

μπροστα , θα το κρατησω να υπαρχει δεν θα το βαλω , ποτε μου δεν ειχα καταφερει να χαρακωσω την οθονη τηλεφωνου , αν το παρω θα το παρω για το προστατευτικο του φακου

Βρε συ αφού θα το πάρεις γιατί δεν το βάζεις κιόλας να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Μια χαρά είναι σαν το γυαλί της οθόνης

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς..

 

η mocolo ειναι 0.3,αντι για 0.33 της Nilkin.Λετε να κανει αυτη για την dot?

Link to comment
Share on other sites

μπροστα , θα το κρατησω να υπαρχει δεν θα το βαλω , ποτε μου δεν ειχα καταφερει να χαρακωσω την οθονη τηλεφωνου , αν το παρω θα το παρω για το προστατευτικο του φακου

Εγώ πάντως δεν κατάφερα να βάλω την προστασία των φακών... Δεν είναι τζαμακι όπως της οθόνης...

Link to comment
Share on other sites

η mocolo ειναι 0.3,αντι για 0.33 της Nilkin.Λετε να κανει αυτη για την dot?

 

Όχι δεν κάνει. Δεν κλείνει η dot view ούτε μ αυτό

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

η mocolo ειναι 0.3,αντι για 0.33 της Nilkin.Λετε να κανει αυτη για την dot?

 

Θες κάποιο στα 0.15mm, δες εδώ: http://forum.xda-developers.com/htc-one-m8/accessories/0-15mm-dot-view-friendly-tempered-glass-t2810825

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...