Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έβαλα το: 9H Hardness Tempered Glass Clear Screen Protector της Nillkin.... είναι καταπληκτικό για εμένα.

 

 

Μιλάς γι αυτά που εμπεριέχονται στην συσκευασία; Δεν κατάλαβα.

Το nillkin θα τσιμπησω και εγώ. Δώσε λινκ αν θες.

Ναι για τα ακουστικά της συσκευασίας μιλαω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nillkin φοράει πλέον και το δικό μου και σε συνδυασμό με την spigen slim armor case είμαι πλέον προστατευμενος! Αγορασμένα από ebay.co.uk!

Δυστυχώς από εκεί που πήρα την nillkin ανέβασε την τιμή από 7 λίρες + 6 μεταφορικά στις 40!

Κουλό τελείως! Ήταν ο μόνος που στην περιγραφή έλεγε για στρογγυλεμένες άκρες και ήθελα να είμαι σίγουρος! Μιλάμε για την amazing H+. Η amazing H δεν έχει στρογγυλεμένες άκρες!

Και κάτι ακόμα υπάρχει διαφορά στο αίσθηση των δύο οριζοντιων πλευρών! Φροντίστε η πιο ομαλή να είναι στην επάνω πλευρά έτσι ώστε να μην νιώθετε σκάλωμα όταν κατεβάζετε το notification bar!

Αυτά,

Link to comment
Share on other sites

Το nillkin θα τσιμπησω και εγώ. Δώσε λινκ αν θες.

Ναι για τα ακουστικά της συσκευασίας μιλαω

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-HTC-New-ONE-M8-/201085787567?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2ed1a59daf

 

πάντως από ότι κατάλαβα η nillkin είναι κάπως μεγάλη για την dot view case

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εδω είναι η glass m την οποία προτείνουν αρκετοί για συνδυασμό με τη dot view case

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-HTC-New-ONE-M8-/201085787567?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2ed1a59daf

 

πάντως από ότι κατάλαβα η nillkin είναι κάπως μεγάλη για την dot view case

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εδω είναι η glass m την οποία προτείνουν αρκετοί για συνδυασμό με τη dot view case

 

Αν έχεις dot view γιατί να βάλεις glass γενικότερα? Αφού όταν δεν το χρησιμοποιείς το τζάμι το προστατεύει η θήκη.. Τώρα για πέσιμο βέβαια δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα το: 9H Hardness Tempered Glass Clear Screen Protector της Nillkin.... είναι καταπληκτικό για εμένα.

 

Παιδιά Καλημέρα. Δείτε λίγο το λινκ που μας έδωσε ο φίλος stoupi. Εμένα μου λέει δεν στέλνει στην διεύθυνση μου Ελλάδα

 

@poofklats αυτό από το eBay είναι αυτό που πήρες? Δεν λέει h+

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Sony Bluetooth Stereo SBH-80

Υπάρχει περίπτωση τα συγκεκριμένα ΒΤ ακουστικά να μην είναι συμβατά με την συσκευή;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Sony Bluetooth Stereo SBH-80

Υπάρχει περίπτωση τα συγκεκριμένα ΒΤ ακουστικά να μην είναι συμβατά με την συσκευή;

Πολύ δύσκολο. Ότι Sony Bluetooth έχω δουλέψει πάντα είναι πολύ καλή η συνεργασία

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά εδω κ αρκετό καιρό ειμαι με την bugatti(pouch) κ μπορώ να πω οτι ειναι πολύ κομψή κ λεπτή!Βεβαια δεν μπορώ να πω οτι ενδείκνυται για κάποιον που θέλει να προσφέρει προστασια στο κινητο του απο κάποιο μικρό πέσιμο ή καποιο ελαφρύ χτύπημα!Επισης παρηγγειλα από Γερμανία την dot view γιατί να πω την αλήθεια ειμαι πολύ περίεργος να δω τις λειτουργίες της και αν αξίζει ο ντορος!Ειδωμεν και θα πω εντυπώσεις οταν την πάρω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ λέω ότι είναι τρομερό το πουγκί αυτό. ΘΑ πάρω και baseus tpu να δω τι παίζει. Είναι λεπτή πολύ
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ λέω ότι είναι τρομερό το πουγκί αυτό. ΘΑ πάρω και baseus tpu να δω τι παίζει. Είναι λεπτή πολύ

 

Είναι όντως αλλά είναι κ πολύ κυριλατη και ταιριάζει στο ύφος του κινητού :cool: !!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως αλλά είναι κ πολύ κυριλατη και ταιριάζει στο ύφος του κινητού :cool: !!!

Υπήρχαν στιγμές που δεν την πάλευα στο βάλε βγάλε. Ήθελα από την αρχή να το έχω γυμνό το κινητό και έτσι επέλεξα αυτή. Τελικά όμως. Με λίγη απροσεξία έκανα ένα μικρό (πολύ μικρό) σημάδι. Έτσι είπα να δω και μια πολύ λεπτή tpu όπως η baseus.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Με ψάξιμο βρήκα δύο θηκουλες. Η δεύτερη είναι γνωστή και στο xda που έχουν θέμα. Μαλακό tpu πολύ λεπτή. Η πρώτη δεν ξέρω τι θα βγει. Εσείς κάνεις γνώμη? Επίσης υπάρχει κάποιοςνα προτείνει nillkin tempered glass από eBay το h+ δεν τα ξέρω καλά..

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=151360697275&alt=web

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=321379720926&alt=web

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Με ψάξιμο βρήκα δύο θηκουλες. Η δεύτερη είναι γνωστή και στο xda που έχουν θέμα. Μαλακό tpu πολύ λεπτή. Η πρώτη δεν ξέρω τι θα βγει. Εσείς κάνεις γνώμη? Επίσης υπάρχει κάποιοςνα προτείνει nillkin tempered glass από eBay το h+ δεν τα ξέρω καλά..

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=151360697275&alt=web

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=321379720926&alt=web

 

H διαφανη ειναι ωραια!

αλλα η luxury που γραφει επανω στην θηκη και fashion ειναι για κλαματα χαχαχαχα :lol:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει βολέψει πάντως η dot view. Θέλει λίγο συνήθεια στον τρόπο που την κρατάς με ένα χέρι (γιατί τείναι να κλείνει) αλλά προστατεύει ταυτόχρονα και την οθόνη, οπότε ούτε screen protector έβαλα, ούτε glass κτλ. :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει βολέψει πάντως η dot view. Θέλει λίγο συνήθεια στον τρόπο που την κρατάς με ένα χέρι (γιατί τείναι να κλείνει) αλλά προστατεύει ταυτόχρονα και την οθόνη, οπότε ούτε screen protector έβαλα, ούτε glass κτλ. :happy:

; -)

 

Και εδώ τα ίδια. Με έχει βολέψει με το παραπάνω η dot view.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Baseus φοράω εγώ από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Πολύ λεπτή, αλλά μόνο γρατζουνιές στην πλάτη προστατεύει....
Link to comment
Share on other sites

Baseus φοράω εγώ από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Πολύ λεπτή, αλλά μόνο γρατζουνιές στην πλάτη προστατεύει....

Δώσε φωτογραφίες αν μπορείς. Το ξέρω ότι μόνο αυτό προστατεύει θα βάλω και ένα tempered glass

H διαφανη ειναι ωραια!

αλλα η luxury που γραφει επανω στην θηκη και fashion ειναι για κλαματα χαχαχαχα :lol:

Κιτς έτσι?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω μόλις επιστρέψω στη βάση μου. Μου είχες ζητήσει και από το tempered glass αν θυμάμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω μόλις επιστρέψω στη βάση μου. Μου είχες ζητήσει και από το tempered glass αν θυμάμαι καλά...

 

Ζητάω εδώ ζητάω στο xda έχω χαθεί.

Βασικά έχω θέμα με το amazon οτι και να βρω απο το αγγλικό λένε δεν στέλνουν Ελλάδα και οσοι λένε για baseus απο ebay σαν να μην είναι original

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ξέρω αν είναι original και η δική μου. Φαντάσου το logo της έχει φύγει από πίσω. Το αρνητικό είναι ότι το power button δεν πατιεται εύκολα
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ξέρω αν είναι original και η δική μου. Φαντάσου το logo της έχει φύγει από πίσω. Το αρνητικό είναι ότι το power button δεν πατιεται εύκολα

 

Τότε κομπλέ είσαι.Το αναφέρουν στο xda αυτό με το κουμπί.Αυτό δεν είναι και πολύ κακό.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

χεχε, εντελώς!

Η διαφανη ομως ειναι πολυ ωραια.

Και εμένα μου αρέσει αλλά από Amazon δεν στέλνουν λέει Ελλάδα. Εδώ και το tempered glass της nillkin που ποσταρε φίλος εδώ και του ήρθε κανονικά σε εμένα λέει ότι δεν έρχεται. Τι να πω.

Θέλω να τα πάρω από εκεί επειδή είναι δοκιμασμένα. Από eBay λένε ότι είναι χαλαρή η θήκη και όχι καλή

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω μόλις επιστρέψω στη βάση μου. Μου είχες ζητήσει και από το tempered glass αν θυμάμαι καλά...

Κάτι ακόμα. Ή baseus είναι ίδια περίπου με την θήκη που έχει το κουτί ή είναι ακόμα πιο λεπτή?

Έβαλα για λίγο τώρα αυτή που έχει μέσα το κουτί να δω αν θα αντέξω

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα. Ή baseus είναι ίδια περίπου με την θήκη που έχει το κουτί ή είναι ακόμα πιο λεπτή?

Έβαλα για λίγο τώρα αυτή που έχει μέσα το κουτί να δω αν θα αντέξω

Πιο λεπτή είναι, αλλά πιο ανθεκτική.

Αν θες την αγοράζω εγώ την άλλη βδομάδα που θα πάω Μάντσεστερ από αμαζον και στη στέλνω με ταχυδρομείο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...