Jump to content

Doogee DG800


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω έτσι πρέπει να είναι. Αύριο θα έρθει η μάνα μου από εμένα και θα το δοκίμασω να σου πω μιας και αυτή έχει το doogee 800.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 748
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ αγόρασα μια καινούρια μπαταρία γιατί από ότι φαίνεται οι προηγούμενες ή αν πρόβλημα. Αγόρασα λοιπόν μία από το to2c και από τι είδα είναι διαφορετική από τις προηγούμενες έχουν κάτι γραμμές άλλες πάνω στην μπαταρία. Φαίνονται να κατάλαβαν ότι υπάρχει πρόβλημα και τις αντικατεστησαν μάλλον. Αυτή η καινούργια σε σύγκριση με τις προηγούμενες μπαταρίες όταν τις πρώτο αγόρασα είχανε battery drain δηλαδή σε 2 λεπτά είχε πέσει 4% γι αυτό το λόγο φουσκωνανε είχανε κατασκευαστει λάθος από τι διάβασα. Με την καινούρια δεν έχω battery drain και αντίθετα με το lollipop νιώθω κάπως που το λέω αυτό αλλά η μπαταρία δεν πέφτει με συνεχόμενη χρήση.. Τι να πω.. Είναι μια χαρά. Πάντως θα βάλω μια φώτο να δείτε τι αλλάζει στην μπαταρία. Σε σύγκριση με την προηγούμενη που είχα. Ευτυχώς για μένα έλυσα το πρόβλημα battery drain με μια καινούρια μπαταρία από το to2c και με lollipop
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και τα δωρα του κινεζου για την αγορα των 2 doogee (2 εξτρα μπαταριες).στις 10 μερες που το εχω σημερα μου εκανε 3η φορα reboot μονο του ρε παιδια.τι μπορει να φταιει? Edited by macattack
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μου έχει σπασει τα νεύρα το πληκτρολόγιο.πατιουνται ότι κουμπιά θέλουν.κ νομίζω είναι θέμα doogee γιατί κ της γυναίκας το ίδιο κάνει.εσάς γράφει κανονικά;;;;
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε κάποια εφαρμογή απο το google play. Calibration screen γράψε και όλο και κάτι θα σου βγάλει.
Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα αυτό με τις οθόνες, κ μένα στο zopo μου έχω χάσει κάποια σημεία στην οθόνη, ψάχνω κ εγώ για κάποια εφαρμογή
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν μπορω με τιποτα και με κανενα συνδυασμο να συνδεθω για να περασω cwm εκανα ολους τους συνδυασμους και τιποτα.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις το δοκιμασα. πατας και Κρατας πατημενο το power button και σε λιγοτερο απο ενα δευτερολεπτο πατας κ κρατας πατημενο και το volume up. Συνεχίζεις να τα εχεις κρατημένα ωσπου να ανοίξει το κινητό σου κ να σου βγαλει επιλογή να διαλεξεις το recovery.

Προυποθεση οτι πρεπει να το εχεις εγκαταστησει πρωτα. Νομίζω γινεται μεσω mobile uncletools. Αν εχεις αλλη απορια εδω ειμαστε. Πες αν τα καταφερεις ;-)

Edited by soulfunkdjx
Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι μπαινω και εγω απλα απο sp tools δεν μπορω να περασω το cwm η να συνδεθω με σκοπο να ρουταρω η να αλλαξω ρομ
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειγον....περασα μεσω sp το cwm αλλα ανοιγω το κινητο και τρεμοπαιζει η οθονη!!!!.και δεν μπαινει σε recovery mode εμφανιζει μονο πιξελς
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειγον....περασα μεσω sp το cwm αλλα ανοιγω το κινητο και τρεμοπαιζει η οθονη!!!!.και δεν μπαινει σε recovery mode εμφανιζει μονο πιξελς

Βρες την εργοστασιακη rom και φλασαρε με το sp flashtool μονο το recovery.

 

Περιμενουμε νεα σου :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ολα οκ ευχαριστω.οπως καταλαβατε ειμαι απο τα παιδακια που τα σκαλιζω οποτε θα χουμε να λεμε.....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εχει περασει κανενας την lollipop? εχει οντως θεμα με τα ιμει??γιατι πιο πολυ διαδικασια ειναι μου φαινεται να φτιαξεις τα ιμει παρα να φλασαρεις ρομ:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, χτες παρέλαβα το Doogee DG800 από το To2c κ πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία. Κατεβαίνει πάρα πολύ γρήγορα μέσα σε λίγη ώρα. Έχεις κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο φιλε και καλες ειδησεις...με τι χρηση και σε ποση ωρα πεφτει η μπαταρια?και εχεις δει εαν και τι τρεχει απο πισω?επισης πια ρομ φοραει?
Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο φιλε και καλες ειδησεις...με τι χρηση και σε ποση ωρα πεφτει η μπαταρια?και εχεις δει εαν και τι τρεχει απο πισω?επισης πια ρομ φοραει?

 

Με πολύ απλή χρήση, φαντάσου τι κάνεις όταν παίρνεις ένα καινούργιο κινητό. Δηλαδή απλά το ψαχούλευα να δω τι κ πως έχει το κινητό.

 

Η ROM άν δεν κάνω λάθος ή έψαξα λάθος πρέπει να είναι Android 4.4.-2014_11_18-20141118-1801

 

Έτσι όπως το πήρα δλδ δεν άλλαξα κάτι.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Για κανε κατι που σε εμενα εδωσε τουλαχιστον μιση μερα παραπανω μπαταρια.....ενεργοποιησε την επιλογη back touch χωρις ομως να εχεις τικαρισμενο κανενα κουτακι.
Link to comment
Share on other sites

Για κανε κατι που σε εμενα εδωσε τουλαχιστον μιση μερα παραπανω μπαταρια.....ενεργοποιησε την επιλογη back touch χωρις ομως να εχεις τικαρισμενο κανενα κουτακι.

 

Μόλις το έκανα, βέβαια από μόνο του ήταν ενεργό, αλλά είχε τικαρισμένα και τα υπόλοιπα κουτάκια. Ξέρεις μήπως άμα υπάρχει κάτι να κάνω για το ακουστικό? Είναι λίγο χαμηλό, όταν μιλάω με κάποιον δεν με ακούει τόσο καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...