Jump to content

[Επίσημο] LG G Flex


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για οποιον ενδιαφέρεται για ροοτ πηγαινετε στο towelroot.com με τον browser του τηλεφωνου και κατεβαστε το apk που δινει ο dev, το κανετε εγκατασταση το τρεχετε και το τηλεφωνο ροοτερεται κανονικοτατα. Δουλευει σε ολες τις kitkat.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για οποιον ενδιαφέρεται για ροοτ πηγαινετε στο towelroot.com με τον browser του τηλεφωνου και κατεβαστε το apk που δινει ο dev, το κανετε εγκατασταση το τρεχετε και το τηλεφωνο ροοτερεται κανονικοτατα. Δουλευει σε ολες τις kitkat.
Ερωτηση αν το κανεις root τις επισημες αναβαθμισεις τις παιρνεις κανονικα σωστα;
Link to comment
Share on other sites

355€ πλέον στο Σκρουτζ...Το απόλυτο value for money είναι πλέον το τηλέφωνο...πάρτε το όσο προλαβαίνετε...:p
Link to comment
Share on other sites

355€ πλέον στο Σκρουτζ...Το απόλυτο value for money είναι πλέον το τηλέφωνο...πάρτε το όσο προλαβαίνετε...:p

 

θα περιμένω το 2... αν και αυτό είναι σούπερ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο browsing ή στα βίντεο κρύβονται τα on screen buttons ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο browsing ή στα βίντεο κρύβονται τα on screen buttons ;

 

Μπορείς να επιλέξεις σε ποιες εφαρμογές θα κρύβονται φίλε μου...Εννοείται και στον browser...:D στα βίντεο δε, όπως και στις φωτογραφίες κρύβονται αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιλέξεις σε ποιες εφαρμογές θα κρύβονται φίλε μου...Εννοείται και στον browser...:D στα βίντεο δε, όπως και στις φωτογραφίες κρύβονται αυτόματα.

 

Με την έλλειψη της πένας πως το πάλεψες ;. Υπάρχουν βέβαια εφαρμογές που μπορείς να γράψεις με το χέρι, όπως το εξαιρετικό fiinote αλλά.......

Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω για την κάμερα του σε σχέση με το Νοτε 3

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιλέξεις σε ποιες εφαρμογές θα κρύβονται φίλε μου...Εννοείται και στον browser...:D στα βίντεο δε, όπως και στις φωτογραφίες κρύβονται αυτόματα.

 

@Vlasismiriagos ενθουσιασμενο σε βλεπω :P

Link to comment
Share on other sites

Με την έλλειψη της πένας πως το πάλεψες ;. Υπάρχουν βέβαια εφαρμογές που μπορείς να γράψεις με το χέρι, όπως το εξαιρετικό fiinote αλλά.......

Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω για την κάμερα του σε σχέση με το Νοτε 3

 

Απλά πλέον όταν θέλω να κάνω μια σημείωση ανοίγω το quick memo το οποίο είναι παρόμοιο (ίσως και λίγο πιο πλούσιο σε πένες, μολύβια κλπ) με το Snote. Από κει και πέρα αν θέλω να γράψω πολλά τα γράφω με το κλασικό πληκτρολόγιο, εντάξει δεν θα πεθάνω κιόλας επειδή δεν έχω πενάκι. Μπροστά σε όλα αυτά που σου προσφέρει το κινητό σε σχέση με το note3 μπορώ να το αγνοήσω το πενάκι, αν και είχα καλομάθει μαζί του.

όσων αφορά την κάμερα είναι στα ίδια κυβικά με το Note3 την ημέρα (ίσως τα χρώματα να είναι ένα κλικ πιο ζωντανά στο flex). Σε σκοτεινά περιβάλλοντα ίσως είναι ένα κλικ πιο αδύναμο. Όμως έχει το καλό ότι τραβάει βίντεο 1080p με 60fps που είναι κάτι πραγματικά μοναδικό σε σχέση με το απλό και που το note 3 δεν το είχε. Μιλάμε πάντως για τοπ κάμερες και στα 2...

@Vlasismiriagos ενθουσιασμενο σε βλεπω :P

 

Κωνσταντίνε πάρτο και εσύ και θα καταλάβεις το γιατί...:lol::p

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Απλά πλέον όταν θέλω να κάνω μια σημείωση ανοίγω το quick memo το οποίο είναι παρόμοιο (ίσως και λίγο πιο πλούσιο σε πένες, μολύβια κλπ) με το Snote. Από κει και πέρα αν θέλω να γράψω πολλά τα γράφω με το κλασικό πληκτρολόγιο, εντάξει δεν θα πεθάνω κιόλας επειδή δεν έχω πενάκι. Μπροστά σε όλα αυτά που σου προσφέρει το κινητό σε σχέση με το note3 μπορώ να το αγνοήσω το πενάκι, αν και είχα καλομάθει μαζί του.

όσων αφορά την κάμερα είναι στα ίδια κυβικά με το Note3 την ημέρα (ίσως τα χρώματα να είναι ένα κλικ πιο ζωντανά στο flex). Σε σκοτεινά περιβάλλοντα ίσως είναι ένα κλικ πιο αδύναμο. Όμως έχει το καλό ότι τραβάει βίντεο 1080p με 60fps που είναι κάτι πραγματικά μοναδικό σε σχέση με το απλό και που το note 3 δεν το είχε. Μιλάμε πάντως για τοπ κάμερες και στα 2...

 

 

Κωνσταντίνε πάρτο και εσύ και θα καταλάβεις το γιατί...:lol::p

 

Αντε να τελειωσω εξεταστικη και θα σου γραφω απο το φλεξ εντυπωσεις μετα :D

Link to comment
Share on other sites

Αντε να τελειωσω εξεταστικη και θα σου γραφω απο το φλεξ εντυπωσεις μετα :D

 

μπα:p δε θα πάρεις το pro 2 τελικά;;;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα τωρα που γυρναει, αξιζει πολλα το κινητο. Τωρα το Flex 2 θα ειναι σιγουρα καρατουμπανο αλλα ρε παιδια θα αργησει πολυ. Ειδικα αν κανει οπως αυτο στην Ελλαδα θα το δουμε τοΜαρτιο τον Απριλιο το 2015.
Link to comment
Share on other sites

μπα:p δε θα πάρεις το pro 2 τελικά;;;:lol:

 

δεν ειναι σιγουρο ακομα το φλεξ!!! και το προ ωραιο ειναι!!! :P περιμενω να δω φλεξ απο κοντα γιατι στην κομοτηνη δεν το βρισκω πουθενα να το δω :P

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα .Για να δω ,θα το νικήσει το ΝΟΤΕ 3΄;;;;;;;;;;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα .Για να δω ,θα το νικήσει το ΝΟΤΕ 3΄;;;;;;;;;;

 

Περιμένω εντυπώσεις...από που το παρήγγειλες αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εντυπώσεις...από που το παρήγγειλες αν επιτρέπεται;

 

Το βρήκα καλή τιμή στο city shop είδα και καλές αξιολογησεις και το πήρα εκεί

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξενερώσει άσχημα με την procordia πήγα πριν μια βδομάδα περίπου το τηλέφωνο ενώ είχε κολλήσει τους είπα ότι η οθόνη έγινε μπλε και είχε γενικά πρόβλημα με σκιές όπως πολλές συσκευές τελικά με πήραν σήμερα τηλ και μου είπαν ότι είναι έτοιμο. Πάω να το πάρω και βλέπω ότι δεν είχαν αλλάξει οθόνη αλλά πλακέτα. Και το κορυφαίο μου είπαν μετά από φασαρία που έκανα ότι δεν έχουν οθόνες για ανταλλακτικά και ότι πρέπει να πάρω τη συσκευή και όταν θα έχουν οθόνη θα με ενημερώσουν . τρελάθηκα μου ήρθε να της φέρω το τηλ στο κεφάλι και είναι και τεράστιο θα έκανε ζημιά
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξενερώσει άσχημα με την procordia πήγα πριν μια βδομάδα περίπου το τηλέφωνο ενώ είχε κολλήσει τους είπα ότι η οθόνη έγινε μπλε και είχε γενικά πρόβλημα με σκιές όπως πολλές συσκευές τελικά με πήραν σήμερα τηλ και μου είπαν ότι είναι έτοιμο. Πάω να το πάρω και βλέπω ότι δεν είχαν αλλάξει οθόνη αλλά πλακέτα. Και το κορυφαίο μου είπαν μετά από φασαρία που έκανα ότι δεν έχουν οθόνες για ανταλλακτικά και ότι πρέπει να πάρω τη συσκευή και όταν θα έχουν οθόνη θα με ενημερώσουν . τρελάθηκα μου ήρθε να της φέρω το τηλ στο κεφάλι και είναι και τεράστιο θα έκανε ζημιά

Η αντιπροσωπεία είναι αυτή ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το επίσημο σέρβις

 

Φίλε επειδή γενικά είναι άψογοι, μάλλον την αλήθεια θα σου είπαν...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Root έχουμε στο flex. Ισχύει αυτό που είδα στις προηγούμενες σελίδες ;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι η οθόνη είχε πρόβλημα εμένα δεν με ενδιαφέρει που θα βρουν ανταλλακτικό και αυτό δεν επιτρέπεται να το πει ακόμη και έτσι να ήταν δηλαδή μια βδομάδα τι έκαναν.οσες φορές έχει χρειαστεί να πάω στη smartec έχω μείνει άφωνος από την εξυπηρέτηση ακόμη και το τζάμι της κάμερας μου είχαν αλλάξει κάποια στιγμή χωρίς να το έχω προσέξει επειδή ήταν λίγο θαμπο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το φαινόμενο screen ghosting υπάρχει ακόμα η φτιάχτηκε με την αναβάθμιση?

 

Δεν εχει να κανει με την αναβαθμιση. Ισως καποια κομματια που βγηκανε αρχικα το ειχανε το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...