Jump to content

Jiayu G4S


kostas123pao
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με ανύπαρκτο πέναλτι...

Πως δεν εσπασε κανα ποδι μονος του ο Σαμαρας παλι καλα να λεμε:lol::lol::lol:

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει πουθενα στην αγορα screen protector MAT για το G4S???

http://www.banggood.com/Matte-Screen-Protector-For-JIAYU-G4-Mobile-Phone-p-77306.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να προτείνει κάποιος μια θήκη για το κινητό?

Προτιμώ να καλύπτει όλο το κινητό και όχι όπως οι σιλικόνες μόνο το πίσω και επίσης να μην χρειάζεται να κολλήσω το κινητό πάνω στην θήκη με αυτοκόλλητο όπως είδα ότι έχουν κάποιες.

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ, αλλά όπως έγραψα ψάχνω για κάτι που να μην χρειάζεται να το κολλήσω πάνω στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

επειδή την έχω μη φανταστείς ότι κολλάει σαν βεντούζα.ανεπαίσθητο είναι το κόλλημα ίσα ίσα για να κρατάει το κινητό και βγαίνει λες και δεν υπάρχει αυτοκόλλητο. οι κινεζοι σε αυτά είναι μαέστροι
Link to comment
Share on other sites

Το βουητό το ακούει ο απέναντι μόνο. Σε μένα ακουγόταν καθαρά ο απέναντι. Το επιβεβαίωσα ο ίδιος με το κινητό του απέναντι.

 

το ιδιο και σε μενα, καποιοι μου ειπαν για θορυβο, οχι ομως ολοι. τεσπα, εβαλα ακουστικα και τελος. παντως το σκεφτομαι να το ανοιξω...

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω...θα το εχω υποψη...αν και μου κανει λιγο ακριβουτσικο το 1 να εχει 1μιση Ε...

Αυτα πως σας φαινονται?

http://www.aliexpress.com/item/Anti-Glare-Matte-LCD-Screen-Protector-For-JIAYU-G4-G4s-Transparent-Protective-Phone-Film-Wholesale-Free/1235630693.html

Link to comment
Share on other sites

Tο εχετε χρησιμοποιησει με εντονη χρηση εξω απ το σπιτι αυτες τις μερες που εχει πολυ ζεστη εξω???

Σημερα λοιπον με ανοιχτα δεδομενα,χρηση φμπ και messenger και ελαχιστα το γαζζεττα να δω κανα αθλητικο,η θερμοκρασια της μπαταριας χτυπησε 42....!!!

και για αρκετη ωρα βρισκοταν στα επιπεδα 38-40...!!!

Φυσιολογικο η οχι?

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις ιδεα πως βγαινει το κινεζικο πληκτρολογιο;

εχει επιλογη για αγγλικα και κινεζικα ως δευτερη γλωσσα, και θελω να βαλω τα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις ιδεα πως βγαινει το κινεζικο πληκτρολογιο;

εχει επιλογη για αγγλικα και κινεζικα ως δευτερη γλωσσα, και θελω να βαλω τα ελληνικα

Κατεβαζεις οποιοδηποτε πληκτρολογιο θες απο το πλέι στορ

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το swiftkey που πλέον είναι δωρεάν
Καλά θυμόμουν ότι παλιά αυτό είχε και έκδοση επί πληρωμή. Υπάρχει τρόπος να αλλάζεις γλώσσα αντί για σύρσιμο στο space bar, όπως με ένα πλήκτρο για παράδειγμα στο κλασικό google keyboard;
... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες, λοιπον το αποφασισα... Θα το παρω! 2gb 16gb

Εχουν καμια διαφορα μαυρο με λευκο; Ποιο ειναι καλυτερο, αν υπαρχει η διαφορα φυσικα!

Λεω να τα βαλω ολα αξιζουν τα εξτρα;

http://i.imgur.com/MEDjhur.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες, λοιπον το αποφασισα... Θα το παρω! 2gb 16gb

Εχουν καμια διαφορα μαυρο με λευκο; Ποιο ειναι καλυτερο, αν υπαρχει η διαφορα φυσικα!

Λεω να τα βαλω ολα αξιζουν τα εξτρα;

http://i.imgur.com/MEDjhur.png

Όχι καμια ουσιωδης διαφορα.

Καλη περιπτωση να το αγορασεις ειναι και απο εδω:http://www.vickmall.com/jiayu-g4s-smart-phone-mtk6592-octa-core-android-4-2-with-4-7inch-ips-screen-2gb-ram-16gb-rom.html?options=cart

Μιλα και στο τσατ με την σελινα και ολο και κατι εξτρα θα σου στειλει(εμενα μου εστειλε ακουστικα)

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Tο εχετε χρησιμοποιησει με εντονη χρηση εξω απ το σπιτι αυτες τις μερες που εχει πολυ ζεστη εξω???

Σημερα λοιπον με ανοιχτα δεδομενα,χρηση φμπ και messenger και ελαχιστα το γαζζεττα να δω κανα αθλητικο,η θερμοκρασια της μπαταριας χτυπησε 42....!!!

και για αρκετη ωρα βρισκοταν στα επιπεδα 38-40...!!!

Φυσιολογικο η οχι?

ανεξαρτητως χρησης, απο τη στιγμη που εχει πολυ ζεστη, ειναι δεδομενο πως θα ζεστενεται

 

τι θερμοκρασια ειχε (στο περιπου) εξω οταν ειδες αυτα τα νουμερα?

 

για παραδειγμα, αν ειχε 30+ τοτε οι 38-40 μου φενονται και λιγοι

γιατι υπολογισε πως η μπαταρια και το κινητο γενικοτερα, δεν εχει καποιον τροπο να κρυωνει, οπως για παραδειγμα οι Η/Υ ( οπου εχουμε ανεμηστηρες ή υδροψυξη κοκ)

 

συν το οτι το κρατας στο χερι σου, αρα και το ζεσταινεις ακομα περισσοτερο

 

Ως εκ τουτου, με 30+ θερμοκρασια περιβαλλοντος μου κανει πολυ νορμαλ το νουμερο που αναφερεις

Link to comment
Share on other sites

ανεξαρτητως χρησης, απο τη στιγμη που εχει πολυ ζεστη, ειναι δεδομενο πως θα ζεστενεται

 

τι θερμοκρασια ειχε (στο περιπου) εξω οταν ειδες αυτα τα νουμερα?

 

για παραδειγμα, αν ειχε 30+ τοτε οι 38-40 μου φενονται και λιγοι

γιατι υπολογισε πως η μπαταρια και το κινητο γενικοτερα, δεν εχει καποιον τροπο να κρυωνει, οπως για παραδειγμα οι Η/Υ ( οπου εχουμε ανεμηστηρες ή υδροψυξη κοκ)

 

συν το οτι το κρατας στο χερι σου, αρα και το ζεσταινεις ακομα περισσοτερο

 

Ως εκ τουτου, με 30+ θερμοκρασια περιβαλλοντος μου κανει πολυ νορμαλ το νουμερο που αναφερεις

 

 

38 θα εβαζα μεσο ορο εξω....!τοσο ηταν οταν ηταν σε μεση χρηση....

με εντονη επιασε 42...

αυτη τη στιγμη χωρις να το χρησιμοποιω δειχνει 34...!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καλημέρα ποιοι είναι οι καλυτεροι χαρτες για το gps και από που τους κατεβαζω ευχαριστω εκ τον προτερων

 

Πληροφορίες για αυτά τα θέματα θα βρεις εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

38 θα εβαζα μεσο ορο εξω....!τοσο ηταν οταν ηταν σε μεση χρηση....

με εντονη επιασε 42...

αυτη τη στιγμη χωρις να το χρησιμοποιω δειχνει 34...!

 

Παω σημερα παραλια.

μετα απο 5 λεπτα λειτουργιας μου εβγαλε το κινητο ειδοποιηση να αφαιρεσω τη μπαταρια...

Ειχε πιασει 50 βαθμους.......!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...