Jump to content

[S5] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση: Μόλις το παρήγγειλα από ενα σκρουτζομαγαζο (tokinito.gr). Κοίταξα όμως τώρα και ενώ γραφει ευρωπαϊκό, στο μοντέλο λέει g900 σκετο. Υπάρχει περίπτωση να είναι με τον exynos και οχι με τον 801? Γιατί θέλω μόνο με τον 801.. Δυστυχώς ούτε στον επεξεργαστή γραφει ποιος είναι.. Από οσο ξέρω Ευρώπη έρχεται μόνο το g900f με τον 801, ή κάνω λάθος?

Ευχαριστώ,

 

Παντως αν κανουν λαθος αδερφε και σου στειλουν το 8-πυρινο μην μασας το κανουμε τραμπα μαζι :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση: Μόλις το παρήγγειλα από ενα σκρουτζομαγαζο (tokinito.gr). Κοίταξα όμως τώρα και ενώ γραφει ευρωπαϊκό, στο μοντέλο λέει g900 σκετο. Υπάρχει περίπτωση να είναι με τον exynos και οχι με τον 801? Γιατί θέλω μόνο με τον 801.. Δυστυχώς ούτε στον επεξεργαστή γραφει ποιος είναι.. Από οσο ξέρω Ευρώπη έρχεται μόνο το g900f με τον 801, ή κάνω λάθος?

Ευχαριστώ,

 

Μην αγχώνεσαι κι εμένα g900 έλεγε (kaizer) αλλά ήρθε f οπότε όλα οκ :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν επιτρέπεται από που είναι τα δικά σας?Εμένα από Τσεχία.

 

και μενα Ο2C

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν επιτρέπεται από που είναι τα δικά σας?Εμένα από Τσεχία.

T mobile Poland

Link to comment
Share on other sites

πρόκειτε σύντομα να ταξιδέψω στο dubai και έχω δει στο internet για εκδόσεις 4g και 32gb. μάλιστα εντόπισα και κατάστημα κοντά στο ξενοδοχείο που έχει διαθέσιμες συσκευές.

αν αγοράσω κάτι τέτοιο, θα δουλεύει σαν 4g στην ελλάδα/ευρώπη?

 

Δεν θα έχεις εγγύηση μετά στην Ευρώπη. Πόσο το βρίσκεις που σκέφτεσαι να το πάρεις από εκεί;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι απο United Arab Emirates.

 

edit: Τελικα μετα απο επικοινωνια με την Samsung Hellas και δινοντας το ΙΜΕΙ το κινητο ειναι Πολωνικο και καλυπτεται με εγγυηση απλα εχει μεσα περασμενο το firmware το παραπανω που δεν επηρεαζει καπου αρνητικα.

Edited by rebelos
--NickB
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε τα 2-3 φθηνότερα sites παγκοσμίως όπου μπορώ να αγοράσω αξιόπιστα και με απόλυτη ασφάλεια προκειμένου να μην χάσω τα λεφτά μου, ένα ORIGINAL Samsung Galaxy S5 στην χαμηλότερη τιμή?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι την αγορα του εν λογω κινητου απο σκρουτσομαγαζο.εχει αυτη τη στιγμη 420-430.θα ηθελα καμια προταση μαγαζιου να μην εχω προβλημα με καλυψη εγγυησης κτλ(να δινει ευρωπαικα 100%)

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι την αγορα του εν λογω κινητου απο σκρουτσομαγαζο.εχει αυτη τη στιγμη 420-430.θα ηθελα καμια προταση μαγαζιου να μην εχω προβλημα με καλυψη εγγυησης κτλ(να δινει ευρωπαικα 100%)

 

Εγω το αγορασα πριν 1 εβδομαδα απο http://www.kaizerstore.gr/ και επικοινωνησα και με την samsung δινοντας το IMEI της συσκευης σχετικα με την εγγυηση και ολα καλα.

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Εγω το αγορασα πριν 1 εβδομαδα απο http://www.kaizerstore.gr/ και επικοινωνησα και με την samsung δινοντας το IMEI της συσκευης σχετικα με την εγγυηση και ολα καλα.

Είναι unbranded?

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα παω να το παρω τωρα το κινητο! καποιο μαγαζι που να προτεινετε απο scroutz? και τι δινει εξτρα το κινητο μαζι με συσκευη για να ξερω?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν επιτρέπεται από που είναι τα δικά σας?Εμένα από Τσεχία.

 

που το βλεπεις απο που ερχεται??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα! Ενα φιλαράκι εχει επιδοτηση στη γουιντ και ενδιαφέρετε να την χρησιμοποιησει σε σκρουτσαδικο για το σ5. Εχει ψωνισει κανεις ετσι που να ξερει κανα μαγαζι;
Link to comment
Share on other sites

branded ειναι φιλε μου?

τα περισσότερα είναι t-mobile (δεν είναι απαραίτητο να έχουν logo στην έναρξη, αλλά σίγουρα έχουν εφαρμογές).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχει αγοράσει κανένας τωρα τελευταία σε μπλε χρωμα?ειναι και μπροστά μπλε η μόνο πίσω?το Λεω γιατί είχα δει ότι βγήκε μπρος πίσω μπλε.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανένας τωρα τελευταία σε μπλε χρωμα?ειναι και μπροστά μπλε η μόνο πίσω?το Λεω γιατί είχα δει ότι βγήκε μπρος πίσω μπλε.

Είναι ένα περίεργο μπλε μαύρο. Ούτε το προσέχεις.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα περίεργο μπλε μαύρο. Ούτε το προσέχεις.

 

Ναι το είχα το μπλε και το ξέρω.αλλα γύρο στο Αύγουστο βγάλανε ένα μπλε που ειναι μπρος πίσω ίδιο και όχι μαύρο μπροστά και μπλε πίσω.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είχα το μπλε και το ξέρω.αλλα γύρο στο Αύγουστο βγάλανε ένα μπλε που ειναι μπρος πίσω ίδιο και όχι μαύρο μπροστά και μπλε πίσω.

Και μπροστά υπό γωνία είναι μπλε. Αν δεν έχεις σύγκριση σου φαίνεται μαύρο, αν βάλεις κάτι μαύρο δίπλα βλέπεις ότι είναι μπλε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S5] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...