Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα.ολα καλά μέχρι τωρα.το βράδυ δεν έχασε ούτε 1 % με ανοιχτό το δεκτή τηλεφώνου και το bt.φυσικα daemon δεν υπάρχει πουθενά.καμερα οκ.ευτυχως.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλημερα.ολα καλά μέχρι τωρα.το βράδυ δεν έχασε ούτε 1 % με ανοιχτό το δεκτή τηλεφώνου και το bt.φυσικα daemon δεν υπάρχει πουθενά.καμερα οκ.ευτυχως.

 

ΚΑλημερα. Εχεις κανονικα Viber,skype κλπ μεσα ; Δοκιμασες τα παντα και δεν εβγαλε σφαλμα ; Σωστα ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες κατασκευής σου δίνονται από το phone_info.

Ωραια ο λογος που ρωταω ειναι ο γνωστος!

 

Εγω και ο αδερφος μου εχουμε το S5 με Lollipop και οι δυο περασμενη με wipe data κτλπ.

 

Εγω δεν εχω το viber και δεν αντιμετωπισα ποτε το προβλημα camera deamon. Αυτος με viber εχει θεμα με το bug αυτο.

 

Αγορασμενα ιδια μερα απο σκρουτζομαγαζο.

 

Μενει να ελεγξω παρτιδα αν τα καταφερω και ενημερωνω!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ο λογος που ρωταω ειναι ο γνωστος!

 

Εγω και ο αδερφος μου εχουμε το S5 με Lollipop και οι δυο περασμενη με wipe data κτλπ.

 

Εγω δεν εχω το viber και δεν αντιμετωπισα ποτε το προβλημα camera deamon. Αυτος με viber εχει θεμα με το bug αυτο.

 

Αγορασμενα ιδια μερα απο σκρουτζομαγαζο.

 

Μενει να ελεγξω παρτιδα αν τα καταφερω και ενημερωνω!!

 

Να του πεις να κάνει επανεκκίνηση και να μη ανοίγει την κάμερα μέσα από το viber.

Link to comment
Share on other sites

Να του πεις να κάνει επανεκκίνηση και να μη ανοίγει την κάμερα μέσα από το viber.

 

 

 

οπως τα λεει ο φιλος. αν εχεις viber μονο για να μιλας δε βγαζει το bug. οταν ανοιγεις τη καμερα μεσω viber διημιουργειτε το θεματακι. εχω viber εδω και 7 μερες δεν ανοιγω καμερα μεσω viber και ολα πανε ρολοι. οταν ανοιγα καμερα παλιοτερα ανα 2 μερες σιγουρα ο δαιμονας. αρα κατι με τη καμερα φταιει. η το πας για service η απλα δεν ανοιγεις καμερα απο εφαρμογες viber η skype.

Link to comment
Share on other sites

Να του πεις να κάνει επανεκκίνηση και να μη ανοίγει την κάμερα μέσα από το viber.

Τα κοιταξα τωρα και τα 2 ειναι κατασκευασμενα 16.7.14

 

Αρα μαλλον δεν ειναι θεμα παρτιδας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά. Επειδή έχω χάσει λίγο επαφή τελευταίο firmware εξακολουθεί να είναι το BOC7 έτσι;
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα. Εχεις κανονικα Viber,skype κλπ μεσα ; Δοκιμασες τα παντα και δεν εβγαλε σφαλμα ; Σωστα ;

 

Όχι δεν εχω τίποτα απο αυτά.εχω kasperky,sygic,gravity screen,shut off app,yahoo,gmail.αυτα!!!

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεει ο φιλος. αν εχεις viber μονο για να μιλας δε βγαζει το bug. οταν ανοιγεις τη καμερα μεσω viber διημιουργειτε το θεματακι. εχω viber εδω και 7 μερες δεν ανοιγω καμερα μεσω viber και ολα πανε ρολοι. οταν ανοιγα καμερα παλιοτερα ανα 2 μερες σιγουρα ο δαιμονας. αρα κατι με τη καμερα φταιει. η το πας για service η απλα δεν ανοιγεις καμερα απο εφαρμογες viber η skype.

 

Εγώ ποτέ δεν ανοίγω την κάμερα στο viber γιατί μιλώ μέσω φωνητική κλήση και με μηνύματα.

Γιατί όμως το πρόβλημα συνεχίζει με την κάμερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά. Επειδή έχω χάσει λίγο επαφή τελευταίο firmware εξακολουθεί να είναι το BOC7 έτσι;

 

Καλησπερα και χρονια πολλα ..ναι αυτο ειναι ακομα.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν ανοίγω την κάμερα στο viber γιατί μιλώ μέσω φωνητική κλήση και με μηνύματα.

Γιατί όμως το πρόβλημα συνεχίζει με την κάμερα?

Eγώ κάποιες φορές πατάω την κάμερα καταλάθος! Επίσης αν έχεις κατεβάσει εφαρμογή για φακό πάλι θα σου δημιουργήσει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εχω τίποτα απο αυτά.εχω kasperky,sygic,gravity screen,shut off app,yahoo,gmail.αυτα!!!

 

το kasperky σβηστο δεν χρεαζεται anti vιrus το κινητο

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το πρόβλημα με την κάμερα προέρχεται από τον φάκελο με τις φωτογραφίες της κάμερας.... Αν έχετε μέσα πολλές "χυμα" φωτογραφίες φροντίστε να τις αντιγράψετε σε έναν άλλο φάκελο και θα δείτε ότι θα σταματήσει

Το ανέφερε κάποιος φίλος εδώ μέσα πριν κάποιες δεκάδες (!!!) σελίδες, το δοκίμασα και σώθηκα.

Μην ψάχνετε άδικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το πρόβλημα με την κάμερα προέρχεται από τον φάκελο με τις φωτογραφίες της κάμερας.... Αν έχετε μέσα πολλές "χυμα" φωτογραφίες φροντίστε να τις αντιγράψετε σε έναν άλλο φάκελο και θα δείτε ότι θα σταματήσει

Το ανέφερε κάποιος φίλος εδώ μέσα πριν κάποιες δεκάδες (!!!) σελίδες, το δοκίμασα και σώθηκα.

Μην ψάχνετε άδικα

 

Στην μνήμη του κινητού είχα 5-6 φωτό,ενώ στην sd αρκετές αλλα σε φάκελο οργανωμένα οταν μου έβγαλε το μυνημα daemon.καλημερα.

Μετα το hard reset δεν μου το ξαναβγάλει αλλα τωρα διστάζω να εγκαταστήσω εφαρμογές και εχω τα απαραίτητα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το πρόβλημα με την κάμερα προέρχεται από τον φάκελο με τις φωτογραφίες της κάμερας.... Αν έχετε μέσα πολλές "χυμα" φωτογραφίες φροντίστε να τις αντιγράψετε σε έναν άλλο φάκελο και θα δείτε ότι θα σταματήσει

Το ανέφερε κάποιος φίλος εδώ μέσα πριν κάποιες δεκάδες (!!!) σελίδες, το δοκίμασα και σώθηκα.

Μην ψάχνετε άδικα

 

Καλημέρα!

Όταν λες, "χύμα", τι εννοείς?

Γιατί έχω 2 S5, και τα δύο με viber,το 1 με sd card και lollipop και το άλλο χωρίς kai me kit kat! Εννοείτε ότι και τα 2 έχουν αρκετές φωτογραφίες μέσα!

Το deamon μου το εμφάνισε προχθές αυτό me tin kitkat,αλλά το παράξενο ήταν ότι το κινητό δεν ζεστάθηκε καθόλου και κατανάλωση είχε μόνο 1%!Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι είχε μαύρη οθόνη στην κάμερα!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Κανω περιπου c/p απο το θεμα "Μπαταρια"

 

Λαθος!

Εγω που δεν εχω VIBER δηλαδη πως γινετε και μου βγανει καθε 1-2 μερες

 

Θελει πολυ ψαξιμο, εγω πλεον το συνηθισα, εχει περασει σιγουρα κανα 7μηνο σιγουρα απο τοτε που πρωτοπαιδευομουν..

Στην αρχη εκανα απεγκαταστασεις (Skype, whatsapp, tools, fb messenger, fb, twitter, σχεδον ολα), μετα Hard Reset, οτι θες..

Τιποτα, οταν θελει θα βγαινει.

 

Οι λυσεις ειναι 2

Ή οταν νιωθεις να ζεστενετε κανεις Restart και ολα καλα

Ή το καλυτερο, κανε εγκατασταση εφαρμογη απο το market με ονομα "Camera Block - Anti***" και τελος.. Απλα θα σε ξενερωνει οποτε πας να βγαλεις καμια γρηγορη φωτογραφια θα πρεπει να μπαινεις να απελευθερωνεις την Camera.

 

Κατα τα αλλα η αγ@πημενη Σαμμυ φροντιζει 7-8-9 μηνες τωρα για τη διορθωση του Bug... @@ρια :X

Υπογράφω
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους. Δοκιμασε κανεις την γερμανικη ρομ που βγηκε και τελειωνει σε POCN να μας πει εντυπωσεις;
Link to comment
Share on other sites

Στα πολλαπλά παράθυρα γίνεται με κάποιον τρόπο να επιλέξω όποια εφαρμογή θέλω; στην λίστα με τις εφαρμογές δεν τις έχει όλες. Για παράδειγμα θέλω tapatalk και YouTube ταυτόχρονα
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερώτηση ? το Samsung Galaxy S5 G900 ειναι το ιδιο με το s5 i9600 ? πρεπει να εχω καποια προτίμηση ?

ευχαρσιτω

Link to comment
Share on other sites

Πού το βρήκες το 9600,αυτό είναι κλώνος νομίζω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το βρήκα καπου, το G900 βρίσκω αλλα ψάχνοντας για θήκη στο ebay ειδα κ το i9600 και μπερδευτηκα! οκ οπότε το G900 ειναι το επίσημο ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχει βαλει καποιος την zombie rom να μας πει αν ειναι καλη; Απο τα σχολια φαινεται πολυ σταθερη
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το βρήκα καπου, το G900 βρίσκω αλλα ψάχνοντας για θήκη στο ebay ειδα κ το i9600 και μπερδευτηκα! οκ οπότε το G900 ειναι το επίσημο ?

 

Ναι αυτό είναι το επίσημο.

 

Κάτι άλλο,το plus πως και δεν έχει έρθει Ελλάδα παιδιά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ενας φιλος εχει αυτο το τηλεφωνο του περασε την ενημερωση λολλιποπ αφου τον τρελανε απο τις πολλες ειδοποιησεις και τωρα εχει προβληματα κολλαει κλπ το παιδι θελει να επιστρεψει πισω στην kitkat 4.4.2 πως γινεται αυτο οδηγο στα ελληνικα εχουμε ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...