Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

πολλοι το ειχαν κραξει το s5 αλλα τελικα αλλαξαν γνωμη στην πορεια,εχει οτι καλυτερο κυκλοφορει σε οθονη!γενικα προσφερει το κατι παραπανω απο μια super amoled
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

πολλοι το ειχαν κραξει το s5 αλλα τελικα αλλαξαν γνωμη στην πορεια,εχει οτι καλυτερο κυκλοφορει σε οθονη!γενικα προσφερει το κατι παραπανω απο μια super amoled

 

Όλοι το είχατε κράξει! Παίζει να μουν ο μόνος που το στήριζε :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 2 ερωτήσεις για τη λευκή έκδοση:

- Το πίσω καπάκι μετά από χρήση χωρίς θήκη κλπ, λερώνεται; Αν ναι, καθαρίζει;

- Το LED λαμπάκι μπροστά είναι ευδιάκριτο όταν ανάβει ή είναι θαμπό;

 

ευχαριστώ

Το led είναι ψιλό ψόφιο αλλά με extra πρόγραμμα παίρνει τα πάνω του

 

Έχει παρατηρήσει κανένας άλλος θέμα με τη Ram? να έχει παρουσιαστέι μειωμένη?

 

Ναι ονομαστικά είναι πιο λίγη αλλά στη λειτουργία εμένα μου δεσμεύει πιο λίγη και το τηλέφωνο δουλεύει πιο smooth.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση γιατι θα τρελαθω.

 

Αρχικα δεν μπορω να κατεβάσω το update από το τηλέφωνο γιατί μου λέει οτι ο διακομηστής έχει περάσει το επιτρεπόμενο όριο ή κατι τετοιο.

 

Δοκιμάζω απο kies και μου λέει οτι χρειάζεται 100mb storage ενώ έχω ελεύθερα 10gb... Τι γίνεται;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα θα ήθελα στης αναπάντητες κλήσεις να βλέπω ποιος με έχει πάρει καθώς και την φωτογραφία του κάποτε το έκανε κάτι έκανα όμως και μου δείχνει μόνο ότι έχω αναπάντητη κλήση δεν μου δείχνει ποιος με κάλεσε. Πως μπορώ να το επαναφέρω; Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παιδιά τι γίνεται με την φόρτιση; Το έβαλα να φορτίσει από το 13% και το έβγαλα στο 85% στις 5 ώρες φορτίσματος. Τόσο απελπιστικά αργή είναι η φόρτιση;
Link to comment
Share on other sites

Με τον δικό του φορτιστή;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παιδιά τι γίνεται με την φόρτιση; Το έβαλα να φορτίσει από το 13% και το έβγαλα στο 85% στις 5 ώρες φορτίσματος. Τόσο απελπιστικά αργή είναι η φόρτιση;

 

Κάποια εφαρμογή πρέπει να σου καταναλώνει ενέργεια ή ο φορτιστής έχει θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και με άλλο καλώδιο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή πρέπει να σου καταναλώνει ενέργεια ή ο φορτιστής έχει θέμα...

Δοκίμασε και με άλλο καλώδιο

Να επικοινωνήσω με το μαγαζί που το πήρα, θα τον αλλάξουν ή πρέπει να πάω το κινητό εκεί; Πιστεύω να μην είναι θέμα τηλεφώνου αλλά φορτιστή. Ο φορτιστής του sii κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μέχρι χθες κάτοχος S4 octa core και το πούλησα για αγορά S5...Λοιπόν είμαι απο Κυπρο μπορώ να αγορασω και το quad αλλα και το octa υπαρχουν και τα 2 μοντέλα εδω..Θέλω τα φώτα σας και την γνώμη σας πιο απο τα 2 μοντέλα να πάρω και γιατί. .πιες οι διαφορες τους πιο απο τα 2 η μπαταρία κρατάει περισσότερο Edited by Andreas69k
Link to comment
Share on other sites

Να επικοινωνήσω με το μαγαζί που το πήρα, θα τον αλλάξουν ή πρέπει να πάω το κινητό εκεί; Πιστεύω να μην είναι θέμα τηλεφώνου αλλά φορτιστή. Ο φορτιστής του sii κάνει;

 

Ναι δοκίμασε με του S2 να δεις αν φταίει ο φορτιστής η το κινητό. Αν φταίει ο φορτιστής, τον πας στη smartec και στον αλλάζουν. Αν φταίει το κινητό πάλι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παιδιά τι γίνεται με την φόρτιση; Το έβαλα να φορτίσει από το 13% και το έβγαλα στο 85% στις 5 ώρες φορτίσματος. Τόσο απελπιστικά αργή είναι η φόρτιση;

 

Ελπιζω να μιλας παντα για φορτιση σε πριζα, Γιατι αν μιλας για usb ειναι νορμαλ.

Link to comment
Share on other sites

Και με usb νάναι πάλι πολύ είναι 6 ώρες πληρη φόρτιση...

Μου έχει τύχει με το s4 λόγο κακης τροφοδοσίας από την πρίζα να κολλήσει και να φορτίζει σαν να έχεις συνδέσει usb κανε επανεκκίνηση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει με το s4 λόγο κακης τροφοδοσίας από την πρίζα να κολλήσει και να φορτίζει σαν να έχεις συνδέσει usb κανε επανεκκίνηση:rolleyes:

 

Έτσι, το έχω πάθει και εγώ με το note 3, πρώτα επανεκκίνηση μήπως έχει κολλήσει και καμία εφαρμογή ή διεργασία από πίσω και τρέχει, μετά αλλαγή πρίζας, φορτιστή και αν δεν τότε πάμε περαιτέρω.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα ενα usb 3.0 cable απο ebay: http://www.ebay.co.uk/itm/331207820152?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 αλλα εχει μονο το καλωδιο χωρις φορτιστη μπροστα που μπαινει στην μπριζα...

Χρειαζετε να παρω αλλο ή κανει ο φορτιστης που εχω με το usb 2.0 cable που εχω τωρα ;

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μιλας παντα για φορτιση σε πριζα, Γιατι αν μιλας για usb ειναι νορμαλ.
Και με usb νάναι πάλι πολύ είναι 6 ώρες πληρη φόρτιση...
Πανω κατω τοσο θελει με usb. εχει 2800 mah μπαταρια. τσεκαρισμενο απο μενα

Μου έχει τύχει με το s4 λόγο κακης τροφοδοσίας από την πρίζα να κολλήσει και να φορτίζει σαν να έχεις συνδέσει usb κανε επανεκκίνηση:rolleyes:

Έτσι, το έχω πάθει και εγώ με το note 3, πρώτα επανεκκίνηση μήπως έχει κολλήσει και καμία εφαρμογή ή διεργασία από πίσω και τρέχει, μετά αλλαγή πρίζας, φορτιστή και αν δεν τότε πάμε περαιτέρω.

Φόρτισα με του sii και πήρε αμέσως. Μόλις ξεφορτίσει θα ξαναδοκιμάσω αλλιώς επιστροφή για αλλαγή φορτιστή. Η φόρτιση ήταν από πρίζα κι όχι από USB.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...