Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

μην ανυσηχεις και εμενα 1.4 gb ελεγε αλλα μετα εγιναν 1.35

 

Περναω αρα;; διαφορές ειδαμε;;

Link to comment
Share on other sites

Την νυχτα το κινητο κατεβασε καποια update και τα εκανα εγκατασταση οταν ξυπνησα .Βλεπω οτι ειναι ακομα στην 5.0

 

Τι ηταν αυτα που κατεβασε ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα κατέβασε κοντά στα 384 mb αλλά καμία διαφορά τρελή δεν είδα ίσως λίγο πιο smooth στα παράθυρα έγινε όχι ότι το κινητό είχε κάποιο κόλλημα είμαι πολύ ικανοποιημένος από το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Σας δουλεύουν οι υπέρυθρες (για τηλεκοντρόλ) με την BOI;

 

Σε LG τηλεοραση που το δοκιμασα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα το ir blaster δεν δουλευε σε καμια τηλεοραση που ειχα ( samsung , philips ) και φοβομουν μην εγινε καμια βλακεια με το service και το χαλασαν η μην χαλασε γενικα ... αλλα τελικα εφταιγε το update του smart remote ... πηγαιντε μεσα στις ρυθμισεις στις εφαρμογες βρειτε την εφαρμογη της peel και πατηστε απεγκατασταση ενημερωσεων για να παει στο αρχικο της σταδιο.. μετα θα δουλευει κανονικα ( εμενα παντως μου δουλεψε :P )
nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα το ir blaster δεν δουλευε σε καμια τηλεοραση που ειχα ( samsung , philips ) και φοβομουν μην εγινε καμια βλακεια με το service και το χαλασαν η μην χαλασε γενικα ... αλλα τελικα εφταιγε το update του smart remote ... πηγαιντε μεσα στις ρυθμισεις στις εφαρμογες βρειτε την εφαρμογη της peel και πατηστε απεγκατασταση ενημερωσεων για να παει στο αρχικο της σταδιο.. μετα θα δουλευει κανονικα ( εμενα παντως μου δουλεψε :P )

 

και σε μένα όταν πατησα να καταχωρήσω την τηλεόραση και έκανε το τεστ με το κουμπί, δεν δούλεψε, πάτησα απλά οκ το καταχώρησε και μετά λειτουργεί κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Αποκωδικοποιητή πως βάζουμε; έχω έναν F&U αλλά δεν τον βρίσκω πουθενά για να τον επιλέξω,εκτός κ αν δεν ξέρω σε ποιά κατηγορία ανήκει και δεν μου τον βγάζει.
Link to comment
Share on other sites

Πηγε ο γιος μου μεσω ιστοσελιδας να δει απο τον ΑΝΤ1 live αλλα του βγαζει σφαλμα .

 

Απο Iphone δεν εχει προβλημα . Τι μπορει να κανει ? Ευχαριστω.

 

 

Error loading player

No playbale sources found

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πηγε ο γιος μου μεσω ιστοσελιδας να δει απο τον ΑΝΤ1 live αλλα του βγαζει σφαλμα .

 

Απο Iphone δεν εχει προβλημα . Τι μπορει να κανει ? Ευχαριστω.

Τo web tv του αντ1 λειτουργεί με flash player το οποίο οι περιηγητες δεν υποστηρίζουν, άρα δε μπορεί να κάνει και πολλά, εκτός αν ο αντ1 έχει εφαρμογή και το βλέπει από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Τo web tv του αντ1 λειτουργεί με flash player το οποίο οι περιηγητες δεν υποστηρίζουν, άρα δε μπορεί να κάνει και πολλά, εκτός αν ο αντ1 έχει εφαρμογή και το βλέπει από εκεί

 

Ευχαριστω.Κριμα!!!

 

Ευτυχως υπαρχει εφαρμογη

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doubleip.iphone.ant1&hl=el

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη που εχει το κιντο με ονομα "Περιοδικο μου" μου εμφανιζεται στα αγγλικα .Δεν αλλαζει αυτο ?Μπορω να τηην καταργησω ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη που εχει το κιντο με ονομα "Περιοδικο μου" μου εμφανιζεται στα αγγλικα .Δεν αλλαζει αυτο ?Μπορω να τηην καταργησω ?

 

Ευχαριστω.

Τσιμπάς την home screen, πας στις ρυθμίσεις και το ξετικαρεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπάς την home screen, πας στις ρυθμίσεις και το ξετικαρεις.

 

Ευχαριστω.Να υποθεσω οτι ελληνικο δεν γινεται ετσι ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, δεν το ξέρω. Δεν είμαι και τόσο του σκαλίσματος. Όποτε σκάλισα στο τέλος είδα ότι ουσιαστικά δεν κέρδισα και κάτι φοβερό και τρομερό, παρά μόνον την αίσθηση ότι είμαι administrator! Τρίχες κατσαρές δηλαδή.

Φαντάζομαι με root κάτι μπορεί να γίνεται.... Αν έχει ασχοληθεί κάποιος!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οταν εσπασε το S4,οθονη κομματια, αγορασα 2 dummy,ενα s4 και ενα s5.

Βαζοντας την πλακετα μονος μου του σπασμενου στο dummy ειχα ενα κανονικο s4 μαλιστα με ολα τα αρχεια μεσα!

Το καλοκαιρι το ηπιε η θαλασσα το s4........και ρωτω....θα δουλεψει και στο s5 αν βρω ενα πχ με σπασμενη οθονη?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι μου αλλαξαν μητρικη πλακετα στο s5 στην smartec.αλαζει και το imei της συσκευης?ευχαριστω

Αλλάζει ναι, λογικά θα το γράφει στο χαρτί της επισκευής

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...