Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λετε η αγγλικη που βγηκε σημερα και τελειωνει σε BOA3 να εχει διαφορες με ολες της αλλες ευρωπαικες που τελειωνουν σε BNL9;

 

εχει πιο προσφατη ημερομηνια κατασκευης αλλα το changelist ειναι ιδιο με τις υπολοιπες τελευταιες απο οτι ειδα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το ειδα και εγω αυτο. Αλλα λεω μην τυχον και εχει κατι διαφορετικο. Σε λιγο θα περασω την ελληνικη της βοντα να δω πως θα παει.
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω αυτο. Αλλα λεω μην τυχον και εχει κατι διαφορετικο. Σε λιγο θα περασω την ελληνικη της βοντα να δω πως θα παει.

Δώσε feedback με τυχόν διαφορές που θα δεις και πες μας και τι είχες πριν αν θες

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑ δε μου τη βγαζει..μεσω Kies τη βρισκει αλλα μου ζηταει να βγαλω την εξωτερικη μνημη...:wacko: γιατι ? ετσι πρεπει?
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να περασω της βοντα αλλα μου εβγαλε σφαλμα και ξαναπερασα την ισπανικη. θα ξαναπροσπαθησω και αν δεν μπορεσω θα περασω την αγγλικη.
Link to comment
Share on other sites

ποια μου προτείνετε να περάσω? να βάλω την τελευταία πολωνική, την ισπανική ή να βάλω την ελληνική της βονταφον μήπως έχω κανένα πρόβλημα με το σήμα κτλ. μήπως καλύτερα να περιμένω την αγγλική να δούμε πως πάει?
Link to comment
Share on other sites

έβαλα την ελληνική vodafone μέσω kies το κινητό πετάει!! εγινε ακαριαίο πλεον!!

 

σου ζητησε τιποτα για αφαιρεση καρτα μνημης? σ ενα παραθυρακι? βεβαια εμενα τη βλεπει απ το ιντερνετ δεν ειναι κατεβασμενη...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

σου ζητησε τιποτα για αφαιρεση καρτα μνημης? σ ενα παραθυρακι? βεβαια εμενα τη βλεπει απ το ιντερνετ δεν ειναι κατεβασμενη...

 

 

όχι συνδεσα το κινητό μου στον υπολογιστή στο kies και μου έκανε την αναβάθμιση

μόνο του

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μερικές ερωτήσεις.

Με τον φορτιστή με τα δυο βύσματα τι γίνεται? Τον έχουν όλα τα s5 πού κυκλοφορούν? Αν όχι, ποια τον έχουν?

Πόση διαφορά έχει στην φόρτιση? Σε ώρες σε σύγκριση με τον απλό.

Ευχαριστώ!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

όχι συνδεσα το κινητό μου στον υπολογιστή στο kies και μου έκανε την αναβάθμιση

μόνο του

 

και γω το συνδεω το βρισκει αλλα δε μου κανει το χατηρι...Τριτη και 13 τι να πω...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μερικές ερωτήσεις.

Με τον φορτιστή με τα δυο βύσματα τι γίνεται? Τον έχουν όλα τα s5 πού κυκλοφορούν? Αν όχι, ποια τον έχουν?

Πόση διαφορά έχει στην φόρτιση? Σε ώρες σε σύγκριση με τον απλό.

Ευχαριστώ!

Καμία απολυτως διαφορα. Εφόσον βέβαια μιλαμε παντα για τον φορτιστή του και οχι για φορτιση μεσω usb θύρας.

Εκει υπο καποιες προϋποθέσεις, εχεις ταχυτερη φορτιση με το καλώδιο του usb3!

 

PS: Οσο για τις αναβαθμισεις, να μην σκσκοτωνόμαστε βρε παιδια. Οσο πιο πρώιμη η έκδοση τοσο περισσοτερα τα bug!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση... Πήρα πριν λίγες μέρες το τηλέφωνο

.. Πήρα μια λεπτή θήκη αλλά δεν καλύπτει την κάμερα που προεξεχει.... Παθαίνει τίποτα από την εμπειρία σας που το χετε πιο πολύ καιρό;;;; Πρέπει ντε και καλα να βγάλω χοντρή θήκη να το καλύπτει;;;

Αν και το κινητό μου δεν έχει κανένα σημαδάκι , η κάμερα μου είναι χάλια ... το αδύναμο σημείο του κινητού κατα τη γνώμη μου,,,

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την τελευταια πολωνικη BNL9 και εβαλα την νεοτερη σημερινη BOA3

 

Ειναι νομιζω ελαφρως πιο γρηγορο και smooth αλλα οχι σημαντικη διαφορα!!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το νοτε 3 μου διπλα στο s5 με φουλ φωτεινοτητα και ειδα μεγαλη διαφορα στην απεικονηση του λευκου υπερ του s5. Στο note φαινοταν καπως γκριζο! Τωρα καθε φορα που κοιταω την οθονη του νοτε ψιλο ξενερωνω...:) Φαινεται οτι εχουν κανει πολυ καλη δουλεια με την αμολεντ του s5.

 

το s5 χρησιμοποιει το καλυτερο πανελ αυτην την στιγμη που κυκλοφορει σε κινητα,,ειδικα σε στο ασπρο εχει διορθωθει παρα πολυ!ειναι 14%ποιο πολυ φωτεινοτητα υπερ του s5 απο το note 3!!!εχουν κανει πολυ καλη δουλεια δουλεια στην οθονη...

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποτε θα πατε!!!!

 

Σε κάνα μήνα υποθέτω. Το θέμα είναι οτι προχώρησαν με τα bugs του 5.0 και θα δώσουν 5.0.2 στο Alpha και μαλλον και στο note 4.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι η αγγλικη ειναι πολυ καλυτερη απο τις αλλες. Με τις αλλες πριν μου εβγαζε συνεχεια τις ειδοποιησεις για το καλυμμα και την θηκη sview δεν την καταλαβαινε σχεδον ποτε. ειχε καταντησει σπαστικο το ολο θεμα. Ευτυχως με την αγγλικη ολα πανε ρολοι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η αγγλική είναι η καλύτερη μέχρι στιγμής!

Βάλτε τη άφοβα.

Το τηλέφωνο έγινε πιο Smooth ακόμα και πιο γρήγορο.

Ειδικά το άνοιγμα των recent app's πατώντας το κουμπί αριστερά είναι το μισό απ τη Πολωνέζικη που είχα.

Σχεδόν ακαριαία ανοίγουν και κάνουν εναλλαγές περίπου όπως το Nexus 6 και σαφώς ανώτερα απ το note 4!!!

Το μόνο μείον έως τώρα δυστυχώς δε μπορείς ακόμα να κατεβάσεις τη μπάρα των notification με gestures από το nova αλλά ούτε με εφαρμογή.

Κρίμα και ήταν πολύ βασικό αυτό για μένα και ενώ δουλεύει σε Nexus με lollipop δε δουλεύει στο S5.

Ας ελπίσουμε να το φτιάξουν σύντομα γιατί σε μεγάλες συσκευές κουράζει η έλλειψη του αν το έχεις συνηθίσει

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με τη σειρά μου πως όντως η αγγλική είναι πάρα πολύ καλή Πρώτη φορά χρησιμοποιησα το odin και η διαδικασία πάρα πολύ εύκολη. Να ρωτήσω γιατί δεν γνωρίζω. ..την ενημέρωση την κατέβασα από sammobile.Θα μπορώ να έχω ενημερώσεις μέσο ota η όχι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

εγώ έχω το S5 με έκδοση 4.4.2 Λουξεμβούργου (LUX)

Γνωρίζει κανείς πότε θα βγει η 5?

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με τη σειρά μου πως όντως η αγγλική είναι πάρα πολύ καλή Πρώτη φορά χρησιμοποιησα το odin και η διαδικασία πάρα πολύ εύκολη. Να ρωτήσω γιατί δεν γνωρίζω. ..την ενημέρωση την κατέβασα από sammobile.Θα μπορώ να έχω ενημερώσεις μέσο ota η όχι?

Ευχαριστώ

 

Ναι θα μπορείς χωρίς κάποιο πρόβλημα αλλά φυσικά ενημερώσεις της Αγγλικής.

Καλημέρα

εγώ έχω το S5 με έκδοση 4.4.2 Λουξεμβούργου (LUX)

Γνωρίζει κανείς πότε θα βγει η 5?

Δεν υπάρχει κάπου πλάνο με τις χώρες και τη σειρά που θα λάβουν την αναβάθμιση οπότε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...