Jump to content

Samsung SGH-V200


stakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

euxaristo poly lefkal....!perasa thn agglikh g1 opos mou eipes....!ontos einai poly kalh...!exei omos ena kako..!den exei anafores paradoseis sta sms....!mhpos yparxei kana mod na perasoume gia na "3ekleisdoso" thn epilogh...?einai me maura grammata kai grafei off.....!koitakse to kai pes mou....!ante ta 3analeme....!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kai h8ela na euxaristhso kai ton pasxen alla 3exasa na to grapso.......!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο...

 

Εμένα μου είναι ενεργοποιημένο!

 

πήγενε menu - text Messages - Settings - Common setings - Delivery Reports - ON ή αλλιώς πηγαίνεις στο μενου και πατας 1 , 5 , 2 , 2 , 2

 

 

Καντο και πές μου :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

file mou lefkal phga apo thn arxh ekei...!exo katebasei thn g1 apo ena site pou eixe postarei kapoios(den 8ymamai poios!) nomizo legetai v200.fly den 8ymamai...!einai kleidomenh h epilogh.....!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 3650 μου είχε ένα ατύχημα και βρέθηκα με το samsung v200 και έχω φρικάρει γιατί έχει κλειδωμένες irda,όχι bluetooth και δεν έχει προφίλ για τους ήχους όπως τα νόκια.Κατά τα άλλα είναι μια χαρά κινητό.Δεν μπορώ όμως να συνδέσω με τίποτε το κινητό με το easy gprs.Mόλις πάω να το ανοίξω μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει:"Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του μηχανισμού βάσης δεδομένων DAO/JET".Η θύρα είναι σίγουρα σωστή γιατί μπορώ και συνδέομαι στο ιντερνετ με cosmote gprs.Kαμμιά βοήθεια?
Link to comment
Share on other sites

den 3ero lete na 3anaperaso thn g1...?to exo kanei to kinhto na fysaei omos me auta pou tou exo perasei kai bariemai na ta 3anabalo...!eseis ti lete...?lefkal k incubo mporeite na mou postarete tis dikes sas mhpos auth pou exo perasei einai pio palia edition...?

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανοίγει καθόλου το EasyGPRS δεν φτένε οι υπέρυθρες. Το πρόγραμμα θα έχει κάποιο πρόβλημα. Ξαναεγκατέστησε το και λογικά το προβλημά σου θα λυθεί.

 

Αν είχαν πρόβλημα οι υπέρυθρες θα άνοιγε το πρόγραμμα αλλά δε θα έβρισκε το κινητό :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lefkal (12 Αύγ. 2004 , 00:27)

 

Αν δεν ανοίγει καθόλου το EasyGPRS δεν φτένε οι υπέρυθρες. Το πρόγραμμα θα έχει κάποιο πρόβλημα. Ξαναεγκατέστησε το και λογικά το προβλημά σου θα λυθεί.

 

Αν είχαν πρόβλημα οι υπέρυθρες θα άνοιγε το πρόγραμμα αλλά δε θα έβρισκε το κινητό :)

 

Δυστυχώς δεν έχω το cd και θα πρέπει να κάνω αρκετή υπομονή για να κατεβάσω 40mb από την σελίδα της samsung.Πάντως κατά ένα περίεργο τρόπο σήμερα συνδέθηκα και ενώ έμεινε κολλημένο στην οθόνη loading pc data phonebook μπορώ να ανεβάσω τις φωτογραφίες οι οποίες είναι όντως αρκετά καλές αλλά όταν κάνεις zoom μειώνεται κι άλλο το μέγεθός τους. :worry:

Τέλος έχω να πω ότι η samsung ****** :mad: γιατί δεν έχει υποστήριξη unicode στα μηνύματα :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανένας να μου πει κάποιο λινκ για να κατεβάσω το samsung diy, έτσι ώστε να μπορέσω να δημιουργήσω bin αρχείο, για επεξεργασία. Τα λινκ που βρήκα δε λειτουργούν. Επισης θα ήθελα να ρωτήσω αν τρέχει σε win xp.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδια γεια χαρα σας

επειδη παροτι πολυ παλιος στο φορουμ, δεν εχω ασχοληθη με Samsung, ειχα και εγω σημερα το ιδιο προβλημα, δηλαδη απο Νοκια 6600 εστειλα σε V200 και δεν διαβαζαν το μηνυμα SMS τι γινεται με αυτο. Τι φταιει και τι πρεπει να πω στο ατομο που εχει το V200 (μη γινουμε και ρεζιλι σαν ειδικοι στα κινητα :o

Link to comment
Share on other sites

το V200 δεν πέρνει μηνύματα που είναι γραμμένμα σε unicode ή κάπως έτσι! Για ναδιορθωθεί τι πρόβλημα πρέπει ο άλλος να αλλάξει τον τύπο του μηνύματος. Νομίζω αυτοί που στέλνουν σε unicode αντί για 160 χαρκτήρες μπορούν να γράψουν μόνο 80.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

φιλε ευχαριστω κατ'αρχας αλλα , χωρις να ειναι το καταλληλο πιθανον σημειο, τι πρεπει να κανω στο Νοκια 6600 ωστε να μην στειλω SMS unicode :(
Link to comment
Share on other sites

Θα σε γελάσω και δεν το θέλω αλλά το πιο λογικό είναι κάπου στο μενου των μηνυμάτων να λέει ρυθμίσεις μηνύματος και μετά τύπος μηνύματος. Για σιγουρία κοίτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=8086

και εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=8086

είναι τα forum για το 6600 ρώτα εκεί :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
γειά σου lefkal!κοίτα επειδή με είχε απασχολήσει και εμένα το θέμα αυτό το έψαξα λίγο...!όταν μου είχαν στείλει μια εικόνα μέσω mms είχα φαγωθεί να την περάσω!έτσι μπήκα στο menu των mms και έκανα αποθήκευση της φωτογραφίας!αυτή όμως αποθηκεύτηκε στο album με τις εικόνες που είχα τραβήξει!έτσι μετά από το easyu gprs τα πέρασα στον υπολογιστή!εαν είναι animation τότε θα αποθηκευτεί σε μορφή icn στις ταπετσαρίες!αυτά...

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Aν το έχεις πάρει χωρίς σύνδεση 510 Ε όπως εγώ δεν νομίζω ότι αξίζει να το δώσεις για 150 με 200 Ε
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Γειά σε όλους

Έχω το V200 από τον Αύγουστο 2003.

Ξέρει κανέις αν μπορώ να κάνω κάποια "αναβάθμιση"?

Οι υπέρυθρες επίσης δεν λειτουργούν.

Υπάρχει κανένας τρόπος να μετατρέψω mp3 σε mmf ώστε να παίζουν σαν ringtones?

Και γενικά εάν κάποιος ξέρει οτιδήποτε για αναβάθμιση αν του είναι εύκολο ασ μου πεί.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Καλά Χριστούγεννα

Καλύτερα Πλούσιος και Υγιής παρά Φτωχός και Άρρωστος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-V200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...