Jump to content

[Επίσημο] Motorola ZN300


personGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα......δεν μπορώ να στείλω mms και δεν μπορώ να ρυθμίσω το τηλ για αυτό το θέμα, έχω free2go πήρα στην wind δεν ξέρουν να μου απαντήσουν, δεν έχουν ούτε χειροκίνητες ούτε αυτόματες ρυθμίσεις και στο site της Motorola επίσης το ίδιο πράγμα !

Καμιά βοήθεια κανείς χριστιανός ?????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ένα zn300 (slide) στο οποιο έχει σκιστεί η ταινία που συνδέει την οθόνη με την πλακέτα στο κάτω μέρος του κινητού. Η motorola δε το καλύπτει στην εγγύηση (λένε έγινε από πέσιμο...) και ζητάει 50 ευρώ για να το φτιάξει, αλλά ανάθεμα αν κάνει πάνω απο 5 ευρώ αυτό το πράγμα. Έχω φάει όμως το google και δε μπορω να βρω spare part. Έχει μήπως κανείς υπόψιν κανένα site/ebay store που να πουλάει, ή τέλος πάντως άκρες για να βρώ αυτό το τρισκατάρατο ribbon?

 

Αν βοηθάει γράφει: MESLG140002A(3T80B)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..

 

ΕΧΩ ΕΝΑ MOTOROLA ZN 300 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH.

ΕΝΩ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ HANDSFREE ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΑΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ...

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Ρε παιδια και σε μενα το ιδιο κανει

υπαρχει λυση τελικα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα παιδια,

 

πηρα εχθες το συγκεκριμενο κινητο και μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος με την αγορα.Ηταν οτι εψαχνα.Ενα κινητο slider χωρις πολλα πολλα.Το μονο προβλημα που παρατηρησα σημερα ειναι οτι η μπαταρια του αδειαζει παρα πολυ γρηγορα.Απο εχθες το πρωι μεχρι και τωρα απογευμα,ειναι η τριτη φορα που το φορτιζω.Χωρις να εχω πολυασχοληθει ιδιατερα.

Ξερει κανεις τιποτα?

 

Ευχαριστω

Κωστας

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι η μπαταρία χρειάζεται μερικούς κύκλους αποφόρτισης/φόρτισης για να στρώσει, περίμενε λίγο και δες πώς προχωράει η κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι η μπαταρία χρειάζεται μερικούς κύκλους αποφόρτισης/φόρτισης για να στρώσει, περίμενε λίγο και δες πώς προχωράει η κατάσταση.

 

Φιλε μου ,τελικα η μπαταρια εστρωσε.Ειναι απο τοτε γεματη.Οποτε μαλλον ειναι αυτο που προτεινες

 

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδες' απο αυριο 23-08-2010 θα το εχει ο κωτσοβολος ΜΟΝΟ 74.90 ΕΥΡΩ.θα παω αυριο να χτυπησω 2 τεμαχια
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

egw pantos to pira apo e-shop crazy sundays sta 85€ me bluetooth

 

Παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες!

bomber21

Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα,

 

Γνωριζει κανεις με ποιον τροπο "software" θα μεταφερω π.χ. mp3, photos απο και προς το κινητο/pc;

 

Το κουτι μεσα δεν εχει καποιο cd, και στο site γραφει οτι πρεπει να αγορασω καποιο προγραμμα. Ειναι δυνατον;

Ολες οι εταιρειες βαζουν μεσα στην συσκευασια και cd αντε το πολυ να το κατεβασεις απο το site τους.

 

Υπαρχει καποιο λινκ να κατεβασω αυτη την συγκεκριμενη εφαρμογη;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Γνωριζει κανεις με ποιον τροπο "software" θα μεταφερω π.χ. mp3, photos απο και προς το κινητο/pc;

 

Το κουτι μεσα δεν εχει καποιο cd, και στο site γραφει οτι πρεπει να αγορασω καποιο προγραμμα. Ειναι δυνατον;

Ολες οι εταιρειες βαζουν μεσα στην συσκευασια και cd αντε το πολυ να το κατεβασεις απο το site τους.

 

Υπαρχει καποιο λινκ να κατεβασω αυτη την συγκεκριμενη εφαρμογη;

 

το ίδιο πρόβλημα διαπίστωσα κι εγώ όταν το αγόρασα πριν ένα χρόνο. μπήκα στο επίσημο site της motorola και γράφει ότι είναι συμβατό με motorola phone tools έκδοση 5 και πάνω, εγώ δοκίμασα μια παλιά έκδοση που είχα από ένα razr που είχα παλιά και ενώ έκανα και αναβαθμίσεις δεν το αναγνωρίζει... να έχω κάνει εγώ κάποια πατάτα? δεν ξέρω, αλλά θεωρώ τεράστιο μείον που δεν έχουν cd με software στο πακέτο για να μπορείς να κάνεις έναν απλό συγχρονισμό των επαφών σου :( εγώ είχα έτοιμες επαφές στο mpt από το παλιό motorola και δεν μπόρεσα ποτέ να τις περάσω :((

Link to comment
Share on other sites

Μια τέτοια εχθρική προς τον πελάτη πρακτική αντιμετωπίζεται με μια αντίστοιχα εχθρική προς την εταιρεία κίνηση. Τα torrents και τα μουλάρια έχουν τη λύση διαθέσιμη.
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ παιδια δεν μπορω να καταλαβω το φλας δεν επρεπε να αναβει αυτοματα και οχι σταθερο οπως στο βιντεο πως ρυθμιζεται ξερει κανεις?:wacko::wacko:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε αρκετά κινητά, όταν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το φλας, αυτό παραμένει διαρκώς αναμένο. Δε νομίζω ότι υπάρχει ρύθμιση..
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ Αλλαξει 23 κινητα αλλα αυτη τη ******* μονο στα κινεζικα την συναντησα οποτε το φλας ειναι δωρον αδωρον.:mad::mad::shock::angry::angry: Edited by bomber21
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
αγαπητοι φιλοι καλησπερα!! πριν 10 μερες αγορασα το MOTOROLA ZN300 απο τον κοτσοβολο και αντιμετωπιζω ενα προβλημα!! ενω εχω φορτισει τη μπαταρια κανονικα ενα 10 ωρο οπως αναφερετε πανω στις οδηγιες παρατηρω οτι συνεχως τελειωνει π.χ το φορτισα πληρης πριν απο κανα 2 ωρο και μεσα σεαυτο το 2 ωρο χωρις να το χρησημοποιησω η μπαταρια ειχε πεσει..........!!! εδω και 10 μερες γινεται το ιδιο!!! Αυριο αποφασισα να το παω πισω γιατι εχει εγγυηση 1 ετους!! λετε να μου πουν δεν σας το αλλαζουμε κλπ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
το πηρα και εγω απο κωτσοβολο 75 ευρω!τι να πω?φοβερο κινητο και σε φοβερη τιμη!παντα ημουν φαν της μοτορολα μετα το V3!μικρο κινητο και στιβαρη καταστευη!μπραβο στη μοτορολα!εαν το βρειτε παρτε το!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ρε παιδια πως αντιγραφουμε τις επαφες μας τις παλιες στο zn300 ???????

εχω περιπου 500 ... αντεγραψα στην σιμ 200 (οσες χωραει) και την εβαλα στο τηλεφωνο. ψαχνω αλλα δεν βρισκω πως κανει συνολικη αντιγραφη ... γιατι αμα το παω μια μια την βαψαμε ....

απο την sd μπορω να βαλω τις επαφες ?

ειναι μονοδρομος το καλωδιο συνδεσης με τον υπολογιστη ? τι σοι καλωδιο ειναι αυτο ??? το γ^&%(@%^($@%:$@()μενο καμια σχεση με το μικρο usb που εχω ......

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο πλαισιο ... πηγα να παρω ενα καλωδιο για το τηλεφωνο ... το ειχανε 17,50 ευρω !!!! εννοειτε πηρα πουλο και θα παραγγειλω ενα απο ε-βαυ ....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

εχω ενα motorola zn300 το οποιο τα επαιξε. χαλασε η οθονη αλλα το υπολοιπο δουλευει (μαλλον) ...

θελω το motorola phone tools για να παρω τον καταλογο των τηλεφωνων . εχω την πεποιθηση οτι το προγραμμα ειναι δωρεαν απο την μοτορολα, γι αυτο και το ζηταω φορα παρτιδα . δυστυχως το κουτι της συσκευης που εχει το σιντι μεσα το εχω 300 χιλιομετρα μακρια ....

οποιος μπορει ας στειλει ενα μηνυμα ή ας ποσταρει εδω ενα λινκ ... ή κατι ... ή να μου στειλει μηνυμα να μου το στειλει με e-mail .

αν καποιος εχει καποιο αλλο προγραμμα που θα μου κανει δουλεια , ειναι ευπροσδεκτο φυσικα.

παιδια μερες που ειναι καντε το καλο !!! :rolleyes:

καλες γιορτες σε ολους !

Link to comment
Share on other sites

Το Motorola Phone Tools δεν είναι δωρεάν και από ότι θυμάμαι δεν υποστηρίζει το ZN300.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

δεν ξερω αν ποσταρω στο σωστο μερος ... εκανα αναζητηση αλλα δεν βρηκα κατι ...

εχω ενα motorola zn300 .

πως θα παρω τον τηλεφωνικο καταλογο να τον βαλω σε αλλη συσκευη ???

υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορει να το κανει αυτο ανεξαρτητου μαρκας ???

εχω το motorola phone tools , ομως αν παρω ενα τηλεφωνο samsung για παραδειγμα , δεν θα ειναι συμβατο ...

τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις ?

τα καταστηματα τι προγραμμα εχουν και το κανουν αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...