Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στη παρέα, έχω σχεδόν πεισθεί να το αγοράσω..θα μου πείτε πως τα πάει στα παιχνίδια ? Έχει lags? Έχει δοκιμάσει κανείς κάνα παιχνιδάκι να μου πει εντυπώσεις ?

Έχω δει γενικώς ότι το adreno 305 που φοράει καλά τα πάει..

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δυστηχως περα απο εκεινο το βαθουλωμα το κινητο ειχε και 2 καμενα pixels . Μιλησα μαζι τους και μου ειπαν ή να μου κανουν refund 10 $ και να το κρατησω ή να το στειλλω πισω και να με αποζημιωσουν. Δεν ξερω τι να κανω ! εσεις τι θα κανατε ;
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως περα απο εκεινο το βαθουλωμα το κινητο ειχε και 2 καμενα pixels . Μιλησα μαζι τους και μου ειπαν ή να μου κανουν refund 10 $ και να το κρατησω ή να το στειλλω πισω και να με αποζημιωσουν. Δεν ξερω τι να κανω ! εσεις τι θα κανατε ;

 

10 dolaria Πισω?χαχα για γελια ειναι.Απο που το πηρες? Ανοιξε dispute στο paypal κατευθειαν ή απειλησε τους οτι θα το κανεις. Παντως αν το στειλεις θα στο φτιαξουν,και δνε χει μεταφορικα πολλα να παει.Απλα θα περιμενεις κανα 2 μηνο πηγαινε ελα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

10 dolaria Πισω?χαχα για γελια ειναι.Απο που το πηρες? Ανοιξε dispute στο paypal κατευθειαν ή απειλησε τους οτι θα το κανεις. Παντως αν το στειλεις θα στο φτιαξουν,και δνε χει μεταφορικα πολλα να παει.Απλα θα περιμενεις κανα 2 μηνο πηγαινε ελα

απο το vickmall το πηρα ομως πηρα το μοντελο 1/4 οποτε 10 δολαρια ειναι ουσιαστικα 10 % της τιμης . Μου προτιναν να το γυρισω να μου πληρωσουν το κοστος και να μου δωσουν αποζημειωση αλλα εγω χρειαζομαι το κινητο και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το τρεξιμο για 2 πιξελς ..... μπορει να προτεινω να μου δωσουν 2 θηκες αντι για refund

Link to comment
Share on other sites

απο το vickmall το πηρα ομως πηρα το μοντελο 1/4 οποτε 10 δολαρια ειναι ουσιαστικα 10 % της τιμης . Μου προτιναν να το γυρισω να μου πληρωσουν το κοστος και να μου δωσουν αποζημειωση αλλα εγω χρειαζομαι το κινητο και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το τρεξιμο για 2 πιξελς ..... μπορει να προτεινω να μου δωσουν 2 θηκες αντι για refund

 

δωσε ενα screenshot να δουμε πως ειναι και αν ενοχλει

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το αυτοκολλητο της μπαταριας για την υγρασια τι χρωμα πρεπει να εχει;Ειχα την εντυπωση οτι πρεπει να ναι ασπρο...
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/HcxL0CE&ZKx2qK8&Ps2cCJY&fNA12HN#0 η δευτερη και η πρωτη

οντως ειναι χτυπητά κ ας ειναι κ θολη η φωτο.. προσωπικα θα το πηγαινα για αντικατασταση κ θα προτιμουσα να δανειστω καποιο κινητό. δεν ξερεις τι αλλα προβληματα μπορει να βγαλει η οθονη αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι χτυπητά κ ας ειναι κ θολη η φωτο.. προσωπικα θα το πηγαινα για αντικατασταση κ θα προτιμουσα να δανειστω καποιο κινητό. δεν ξερεις τι αλλα προβληματα μπορει να βγαλει η οθονη αργοτερα.

Ναι και γω μάλλον αυτό θα έκανα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τωρα το εχω με cm 11 , για να περασω την official την περναω απο recovery ετσι ?

απλα φαινεται μονο στο μαυρο στα αλλα χρωματα δεν το διακρινω.

Λογικα θα το γυρισω και θα ζητησω να μου στειλουν το 2/8 + καποια διαφορα απο εμενα

Edited by mmart
Link to comment
Share on other sites

τωρα το εχω με cm 11 , για να περασω την official την περναω απο recovery ετσι ?

απλα φαινεται μονο στο μαυρο στα αλλα χρωματα δεν το διακρινω.

Λογικα θα το γυρισω και θα ζητησω να μου στειλουν το 2/8 + καποια διαφορα απο εμενα

μπορεις να αλλαξεις πρώτα τη recovery με την stock και μετά να περασεις την official ρομ κατεβασμενη κατευθειαν απο το site της zte.

 

http://pan.baidu.com/share/init?shareid=3263691631&uk=458131066 password: s3vx

Link to comment
Share on other sites

Και οι πρώτες εντυπώσεις από την μπαταρία. Το τηλ έχει φορτιστή μόλις 3 φορές και φοράει cm11. Και ακόμα είναι στο 46%.
Link to comment
Share on other sites

Και οι πρώτες εντυπώσεις από την μπαταρία. Το τηλ έχει φορτιστή μόλις 3 φορές και φοράει cm11. Και ακόμα είναι στο 46%.

σε κατάσταση αναμονής περιπου ποσο σου τρώει; εμενα 1% καθε 2 ωρες περιπου. θελω να δω μπας κ το γυρισω σε cm11 Και εγω. ειναι 1-2 προγραμματακια που τα χρησιμοποιω και δεν μου δουλευουν σωστα στην stock δυστυχως..

Link to comment
Share on other sites

Και οι πρώτες εντυπώσεις από την μπαταρία. Το τηλ έχει φορτιστή μόλις 3 φορές και φοράει cm11. Και ακόμα είναι στο 46%.

Πολύ καλά είσαι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να βαλω cm11.Βριακω το zip και το τρεχω στο μαμα recovery η πρεπει να περασω αλλον ;και αν ναι πως περναω twrp?
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να βαλω cm11.Βριακω το zip και το τρεχω στο μαμα recovery η πρεπει να περασω αλλον ;και αν ναι πως περναω twrp?

Πήγαινε στην πρώτη σελίδα να δεις

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

σε κατάσταση αναμονής περιπου ποσο σου τρώει; εμενα 1% καθε 2 ωρες περιπου. θελω να δω μπας κ το γυρισω σε cm11 Και εγω. ειναι 1-2 προγραμματακια που τα χρησιμοποιω και δεν μου δουλευουν σωστα στην stock δυστυχως..

Δεν το έχω τσεκάρει αλλά δεν νομίζω ότι καταναλώνει κάτι το ιδιαίτερο σε κατάσταση αναμονής.

Πολύ καλά είσαι

Ναι, δεν έχω παράπονο!

Βέβαια να πω ότι σε αυτήν την μέτρηση το 3G το είχα για καμιά ώρα μόνο. Είχα συνέχεια wifi και κάνα 20λεπτο gps. Την φωτεινότητα στο αυτόματο και εγκατεστημενο το greenify.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα αλλα δεν πολυκαταλαβα αν μπορω να φλασαρω την cm με το στοκ η με αλλον..Επισης ενα αλλο λινκ για την cm γιατι αυτο στην αρχικη με βγαζει σε empty folder? Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Πηγα αλλα δεν πολυκαταλαβα αν μπορω να φλασαρω την cm με το στοκ η με αλλον..Επισης ενα αλλο λινκ για την cm γιατι αυτο στην αρχικη με βγαζει σε empty folder?

θες custom recovery. με στοκ, φλασαρεις μονο στοκ ρομ. τπτ αλλο. επισης τα λινκ ειναι σωστα. θα τα ξαναελεγξω αλλα χθες που τα κοιταξα, ηταν σωστα.

Link to comment
Share on other sites

θες custom recovery. με στοκ, φλασαρεις μονο στοκ ρομ. τπτ αλλο. επισης τα λινκ ειναι σωστα. θα τα ξαναελεγξω αλλα χθες που τα κοιταξα, ηταν σωστα.

Αν θελω λοιπον τον twrp θα κατεβασω μονο τον υποφακελο αυτο η ολους οσους εχει η συγκεκριμενη ενοτητα;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

σε κατάσταση αναμονής περιπου ποσο σου τρώει; εμενα 1% καθε 2 ωρες περιπου. θελω να δω μπας κ το γυρισω σε cm11 Και εγω. ειναι 1-2 προγραμματακια που τα χρησιμοποιω και δεν μου δουλευουν σωστα στην stock δυστυχως..

 

Ti δεν δουλευει σωστα στη stock ROM?

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ti δεν δουλευει σωστα στη stock ROM?

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

προς τι αυτή η γραμματοσειρα και το χρωμα και αυτα τα εικονιδια;

 

δεν μου δουλευουν το androidlost, το greek caller id και γενικά εφαρμογές που θελω να τρέχουν μονιμα στο background το συστημα τις σκοτώνει ακομα και αν τις εχω βαλει σε white list και να ξεκινανε στην εκκινηση.

 

To androidlost για καποιο λογο το κοβει το συστημα απο το να εκκινει το service. το greek caller id πρεπει να φταιει το framework και το UI της στοκ εφαρμογής. δεν αφηνει κανενα layer πανω απο το δικό της και έτσι δεν αφηνει τα caller id να εμφανιζουν ποιος σε καλεί.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

προς τι αυτή η γραμματοσειρα και το χρωμα και αυτα τα εικονιδια;

 

δεν μου δουλευουν το androidlost, το greek caller id και γενικά εφαρμογές που θελω να τρέχουν μονιμα στο background το συστημα τις σκοτώνει ακομα και αν τις εχω βαλει σε white list και να ξεκινανε στην εκκινηση.

 

To androidlost για καποιο λογο το κοβει το συστημα απο το να εκκινει το service. το greek caller id πρεπει να φταιει το framework και το UI της στοκ εφαρμογής. δεν αφηνει κανενα layer πανω απο το δικό της και έτσι δεν αφηνει τα caller id να εμφανιζουν ποιος σε καλεί.

 

Δίνω δραματικό τόνο!

 

 

Μην εξαπτεσαι, ετσι και αλλιως για πόσο καιρό ακόμα αραγε θα μπορούμε να αγοράζουμε Τηλέφωνα εκ του εξωτερικού (εστω και από την φίλη Κίνα?)

 

Συνεργάζεται το τηλέφωνο με viber/whatsup/facebook/skype/sygic?

Exεις τετοια εμπειρια χρήσης με αυτά?

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δίνω δραματικό τόνο!

 

 

Μην εξαπτεσαι, ετσι και αλλιως για πόσο καιρό ακόμα αραγε θα μπορούμε να αγοράζουμε Τηλέφωνα εκ του εξωτερικού (εστω και από την φίλη Κίνα?)

 

Συνεργάζεται το τηλέφωνο με viber/whatsup/facebook/skype/sygic?

Exεις τετοια εμπειρια χρήσης με αυτά?

Τι εννοείς με τον αν θα αγοράζουμε από Κίνα;

Επίσης γτ να μην συνεργαστούν αυτές οι εφαρμογές;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με τον αν θα αγοράζουμε από Κίνα;

Επίσης γτ να μην συνεργαστούν αυτές οι εφαρμογές;

 

Hταν εμμεσο πολιτικο σχόλιο για τις επικειμενες εκλογες (το σταματάω εδώ)....

 

Οσον αφορά τις εφαρμογες καπου ειχα ακουσει πως κάποια από τις εφαρμοφογες που προανεφερα ειχαν απαγορευτει στην ΚΙΝΑ

και επειδη θα εχω chineze ROM, ειπα να ρωτήσω

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...