Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν νομιζω....θα περασω απο nike center και θα δω
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.foot-wear.gr/product-gr.php?product_id=360

Εδώ είναι 140 κ έχουν τελειώσει όλα τα μικρά νούμερα.

Υπολόγισε πόσο θα έχει σε Nike πρατήριο :p

Link to comment
Share on other sites

http://www.foot-wear.gr/product-gr.php?product_id=360

Εδώ είναι 140 κ έχουν τελειώσει όλα τα μικρά νούμερα.

Υπολόγισε πόσο θα έχει σε Nike πρατήριο :p

 

δεν το συζητάμε για τις τιμές σε Nike store στην Ελλάδα. είναι απλησίαστες...!! Ακόμα κ Αγγλία που λες, έχω και τη διαφορά με το συνάλλαγμα ... εγώ αυτά που θέλω τα βρίσκω 120ε και εδώ τα έχουν 190 το λιγότερο ... !! :X

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

δεν τα βρηκα στο nike store.....μου ειπαν οτι εχει τελειωσει και οτι θα φερουν το σεπτεμβρι τα νεα hyperlite
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Τα μπασκετικά παπούτσια πλεόν είναι μούφες.

Είχα καποτε για όσους θυμούνται όλα τα Jordan, reabok pump, καποια με βαλβιδες χαμος γινόταν.

 

Καλυτερα να φορας airmax πιο πολύ ανεση θα εχεις, παρά με τις τωρινές μουφες χωρίς αεροσολες

Link to comment
Share on other sites

Μα ποσους μπασκεμπολιστες εχεις δει με αεροσολες?? αυτα ειναι running παπουτσια, για να μην πω marketing... Το σωστο μπασκετικο παπουτσι πρεπει να προσφερει κατα κυριο λογο ασφαλεια οπως στην περιοχη του αστραγαλου για να αποφευγονται τα διαστρεμματα ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Hey mates!:)

 

http://s7d3.scene7.com/is/image/ShiekhShoes/63-855.1?$shiekh_medium$

Tα πιο πάνω Lacoste παπούτσια, σκέφτομαι να τ'αγοράσω για τις νυχτερινές εξόδους.

Πόσα είναι πάνω-κάτω στην Κύπρο ή Ελλάδα;

Τα βρήκα 50EUR online, να τ'αγόρασω by internet;

 

Thanks in advance!

Link to comment
Share on other sites

Δε μ'αρέσουν, αλλά αν τα βρεις κύπρο θα είναι με εκπτώσεις γιατί είναι καλοκαιρινά.

Αυτό εστί ειλικρίνεια:p.

 

Anyway, θα κοιτάξω το Σάββατο στο κατάστημά τους.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εστί ειλικρίνεια:p.

 

Anyway, θα κοιτάξω το Σάββατο στο κατάστημά τους.

 

Για ηλεκτρονική αγορά τσέκαρε κι αυτό εδώ που έχει τη μάρκα που ψάχνεις και στέλνει κ Ελλάδα ή Κύπρο ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Πόσα είναι πάνω-κάτω στην Κύπρο ή Ελλάδα;

Τα βρήκα 50EUR online, να τ'αγόρασω by internet;

 

Thanks in advance!

 

Δε νομίζω να τα βρεις φθηνότερα στην Κύπρο (εάν τα βρεις δηλαδή, το κατάστημα στη Λευκωσία είναι μικρό και στη Λεμεσό είναι αστείο).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μα ποσους μπασκεμπολιστες εχεις δει με αεροσολες?? αυτα ειναι running παπουτσια, για να μην πω marketing... Το σωστο μπασκετικο παπουτσι πρεπει να προσφερει κατα κυριο λογο ασφαλεια οπως στην περιοχη του αστραγαλου για να αποφευγονται τα διαστρεμματα ;)

 

Ούτε και εμένα μου πολυάρεσαν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω παπούτσια αθλητικά για τρέξιμο - διάδρομο, υπάρχει κάποια πρόταση; Πρέπει πανω από όλα να είναι καλό για τη δουλεία που το θέλω, τα υπόλοιπα μάρκα design είναι δευτερεύοντα για εμένα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω παπούτσια αθλητικά για τρέξιμο - διάδρομο, υπάρχει κάποια πρόταση; Πρέπει πανω από όλα να είναι καλό για τη δουλεία που το θέλω, τα υπόλοιπα μάρκα design είναι δευτερεύοντα για εμένα

 

Αν τα θες για τρεξιμο αποκλειστικα και για αεροβια ασκηση καποιο πολυ ελαφρυ κ ανετο παπουτσι θα κανει τη δουλεια του. Ειχα καποτε κατι Nike Air Τurbulence τα οποια πραγματικα δεν καταλαβαινα οτι φοραω. Εκπληκτικο παπουτσι!! Και η Asics εχει σειρες για τρεξιμο. Καποια απο τις δυο εταιρεις πιστευω θα σε καλυψει απολυτα!:)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω παπούτσια αθλητικά για τρέξιμο - διάδρομο, υπάρχει κάποια πρόταση; Πρέπει πανω από όλα να είναι καλό για τη δουλεία που το θέλω, τα υπόλοιπα μάρκα design είναι δευτερεύοντα για εμένα

New Balance ή Asics. Αυτές είναι οι κορυφαίες εταιρείες για τρέξιμο. Οι υπόλοιπες είναι με μικρές εξαιρέσεις μόνο εμφάνιση (ειδικά η Nike).

Το ποιο ακριβώς παπούτσι είναι καλό για εσένα εξαρτάται από πολλά πράγματα, όπως το πάτημά σου (υπτιασμός-ουδέτερο πάτημα-πρηνισμός), ο σωματότυπός σου, οι αποστάσεις που θα διανύεις καθώς και σε τι επιφάνειες πρόκειται να τρέχεις (1.ομαλό έδαφος: ταρτάν, τσιμέντο, άσφαλτος, χωματόδρομος, διάδρομος, 2.ανώμαλο έδαφος: χωματόδρομος με πέτρες, μονοπάτια σε δάσος, 3.συνδυασμός και των δύο).

Πολύ μεγάλη προσοχή να δώσεις επίσης και στο σωστό νούμερο. Λάθος νούμερο μπορεί να οδηγήσει από χάσιμο νυχιών αν είναι μικρό έως φουσκάλες στις πατούσες αν είναι πολύ μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Η Nike βγάζει σπουδαία παπούτσια για τρέξιμο τελευταία. Πάνε οι εποχές των shox.

Δοκιμάστε το νέο Lunaracer ή το Lunar Trainer κ θα με θυμηθείτε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ότι βολεύει τον καθένα.

Δεν ξέρω αν ασχολήσε με τρέξιμο, αλλά αν μπεις σε σχετικά ελληνικά και ξένα φόρα ή ρωτήσεις αθλητές αυτό που έγραψα θα σου πουν.

Όχι ότι δεν μπορεί να βγάλουν κάποια καλά μοντέλα και άλλες εταιρείες (για τρέξιμο πάντα) όπως η Adidas, Nike, Puma κλπ... αλλά η Asics και η New Balance είναι ας το πούμε "εξειδικευμένες" στο θέμα running!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω παπούτσια αθλητικά για τρέξιμο - διάδρομο, υπάρχει κάποια πρόταση; Πρέπει πανω από όλα να είναι καλό για τη δουλεία που το θέλω, τα υπόλοιπα μάρκα design είναι δευτερεύοντα για εμένα

 

To oλοκαινουργιο Nike LunarGlide+!!:rolleyes:

 

http://gotthatnew.com/wp-content/uploads/nike-lunar-glide-front.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!Θα μπορουσατε να μου πειτε που θα βρω D&G kai Dolce Gabbana στη Θεσαλονικη?Ευχαριστω!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

To oλοκαινουργιο Nike LunarGlide+!!:rolleyes:

 

http://gotthatnew.com/wp-content/uploads/nike-lunar-glide-front.jpg

πηγα το δοκιμασα σημερα..και ηταν πολυ ανετο.το μονο (-) ηταν οτι το παπουτσι ειναι πανινο..και για χειμωνα δεν ειναι.επισης η τιμη του ηταν στα 120 ευρο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...