Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC One 2014 (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 641
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

κάποιος τρώει σκόνη χαλαρά , παρά τα καμπόσα μεγκαπίξελς του... :rolleyes:

Άμα λέω οτι τελικά οτι μπορεί να έμεινε 4άρα η ultrapixel , γιατί μάλλον ακόμη αυτή η τεχνολογία δεν σηκώνει παραπάνω ΑΛΛΑ την βελτίωσε , κάτι ξέρω φαίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τον φίλο geovass ή σε όποιον κατέχει τη συσκευή. Σίγουρα η ποιότητα των υλικών είναι κορυφαία όπως είχε γίνει και με το Μ7, αλλά τί γίνεται με την ποιότητα συναρμογής? π.χ στο Μ7 υπήρχαν τα gaps μεταξύ αλουμινίου και πλαστικού, το volume rocker δεν ήταν σε απόλυτη ευθεία (όπως στο δικό μου Μ7) κ.ά.

 

Στο Μ8 πως είναι τα πράματα τώρα? Σ'ένα βιντεάκι είχα δει ότι το volume rocker "κολυμπούσε" όταν το κουνούσε δεξιά - αριστερά. Το δικό σας πως είναι παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω διαθεσιμοτητα πουθενα. το http://www.clove.co.uk ξεπουλησε και η http://www.eXPANSYS.COM.gr Τo εβγαλε παλι preorder,και τα skroutzomagaza ειναι ακομα απρακτα Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω διαθεσιμοτητα πουθενα. το http://www.clove.co.uk ξεπουλησε και η http://www.eXPANSYS.COM.gr Τo εβγαλε παλι preorder,και τα skroutzomagaza ειναι ακομα απρακτα

 

Το expansys. Com. Gr δεν το είχε ποτέ ετοιμοπαραδοτο...

Το UK το είχε...

Κοντός ψαλμός... Όπου να είναι φτάνει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

 

κάποιος τρώει σκόνη χαλαρά , παρά τα καμπόσα μεγκαπίξελς του... :rolleyes:

Άμα λέω οτι τελικά οτι μπορεί να έμεινε 4άρα η ultrapixel , γιατί μάλλον ακόμη αυτή η τεχνολογία δεν σηκώνει παραπάνω ΑΛΛΑ την βελτίωσε , κάτι ξέρω φαίνεται.

πεντακαθαρα φαινεται οτι το s5 εχει καλυτερη ευκρινεια στο βιντεο αυτο. αρα τα μεγκαπιξελ κανουν την διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Ανεξάρτητα με ευκρινειες πιξελς κτλ κτλ, και τα δυο εχουν τραγικα υψηλες τιμες.Δεν δικαιολογουνται οι τιμες που παιζουν (650+).Πολυ δυνατες συσκευες που κυκλοφορουν ηδη βρισκονται στο ευρος 300-400 και νομιζω θα φανε και τα δυο μεγαλη σφαλιαρα τιμης πολυ γρηγορα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

πεντακαθαρα φαινεται οτι το s5 εχει καλυτερη ευκρινεια στο βιντεο αυτο. αρα τα μεγκαπιξελ κανουν την διαφορα.

 

Ευκρίνεια ναι, αλλά το φαινόμενο της κοκκινίλας είναι έντονο.. Παλιές παιδικές ασθένειες του S2 πέρασαν και στο S5? ή συμβαίνει κάτι άλλο με τις ρυθμίσεις?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Ευκρίνεια ναι, αλλά το φαινόμενο της κοκκινίλας είναι έντονο.. Παλιές παιδικές ασθένειες του S2 πέρασαν και στο S5? ή συμβαίνει κάτι άλλο με τις ρυθμίσεις?

 

 

σε αυτο στο 17 και κατι που δειχνει βιντεο δεν φαινεται κοκκινιλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε πάλι το rollout του Software Update της 1.54.401.5. Μόλις μου ήρθε στη νεα συσκευή.

 

Τελικά δεν έφταιγε η προηγούμενη συσκευή. Το Software update χαλάει τον ήχο!

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το έπαθες και στη καινούρια; Ή αυτό το update είναι νεότερο build

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στην καινούργια μετά το update.

 

Καταλαβα beta tester εχεις γινει.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι δεν θα αργήσει το νέο update με το fix.

 

Τι να σου πω φίλε μου, σε αυτό που έχω από χθές δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα ούτε πρίν ούτε μετά το update. Ο ήχος στο ακουστικό είναι πεντακαθαρος και δυνατός κατα τη διάρκεια της συνομιλίας.

Πάντως η συσκευή τα σπάει, απίστευτη ποιότητα καατσκευής και η οθόνη φανταστική. Κάθεται λίγο βαρύ στο χέρι αλλά οκ.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε τα ηχητικά από whatsapp σε εξωτερικό χώρο και πες μου. Ό ήχος στις κλησεις είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Το βιντεάκι που παρέθεσε κάποιος στις προηγούμενες σελίδες και συγκρίνει τις κάμερες του m8 με το s5 δυστυχώς για την HTC δεν την κολακεύει.

Διακρίνω πρόβλημα με το gamma, σε κάποιες περιπτώσεις έβγαζε καμμένα λευκά , ενω ο σταθεροποιητης μάλλον είναι πολύ φτωχός αφού το τρεμοπαιγμα σε βίντεο 1080 είναι τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει το μάτι σας κάπου για άμεση αγορά την original dot view θήκη για το M8???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει καπου αν εχει ακομα την επιλογη beats on,το χει δει καποιος καπου καποτε?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]43452[/ATTACH]

Πλέον στην συσκευασία δίνεται και θήκη!!!

Μόλις έφτασε το εργαλείο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο...να δω αυτό το avatar σου πότε θα αλλάξεις...

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε άσχημα μαντάτα...

Ενώ το τηλ άνοιξε κανονικά και αφού έβαλα το gmail μου και κατέβαζε εφαρμογές ξαφνικά κολλάει το κινητό με ανοιχτή την οθόνη...

Πατάω το on off κουμπί δείχνει ότι πάει να ξεκολλήσει, και ενώ ξεκολλάει η οθόνη του πλέον είναι γεμάτη τελείες σε μοβ χρώμα...

Πατάω το off κλείνει η οθόνη και μετά από λίγο η οθόνη επανέρχεται...

Πάω πάλι να το δουλέψω και στο λεπτό ξανακολλαει η οθόνη...

 

Εσείς ή πιο έμπειροι στα HTC τι λέτε???

Εγώ πιστεύω ότι πέσαμε σε προβληματικό μοντέλο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε άσχημα μαντάτα...

Ενώ το τηλ άνοιξε κανονικά και αφού έβαλα το gmail μου και κατέβαζε εφαρμογές ξαφνικά κολλάει το κινητό με ανοιχτή την οθόνη...

Πατάω το on off κουμπί δείχνει ότι πάει να ξεκολλήσει, και ενώ ξεκολλάει η οθόνη του πλέον είναι γεμάτη τελείες σε μοβ χρώμα...

Πατάω το off κλείνει η οθόνη και μετά από λίγο η οθόνη επανέρχεται...

Πάω πάλι να το δουλέψω και στο λεπτό ξανακολλαει η οθόνη...

 

Εσείς ή πιο έμπειροι στα HTC τι λέτε???

Εγώ πιστεύω ότι πέσαμε σε προβληματικό μοντέλο...

 

αν έχεις τύχη διάβαινε... για μητρική μου μυρίζει πάντως.

Δες αν μπορείς να το κρατήσεις το on-off πατημένο για 10" τουλάχιστον και αν στρώσει δοκίμασε μια επαναφορά εργοστασιακών. Αν κι εγώ θα το γύριζα πίσω χαλαρά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...