Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλέ καλησπέρα το σκορ στο antatou είναι καλό κάμερα για τα 5mpx πάλη είναι καλη και μπαταρία με βίντεο χρήση τέλεια.. Τορά για Ρομ που λες για μένα vanilla είναι άριστη.. Καλά θα είναι να σου απάντηση και κανένας που ξερή καλητερα απο εμένα παντός το τηλ για αυτά τα χρήματα δεν παίζεται...

 

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΡΟΜ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΟΥΤΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΑΠΟ 5 ΠΗΓΕ 8 ΜΡ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΒΑΝΙΛΙΑ 2.8

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

NAVIGON ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ Μ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΡΟΜ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΟΥΤΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΑΠΟ 5 ΠΗΓΕ 8 ΜΡ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΒΑΝΙΛΙΑ 2.8

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

NAVIGON ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ Μ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.

 

ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες σου ανεβασε την καμερα η βανιλια :lol::lol::lol::lol::lol::lo κακαουυυυυ

Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες σου ανεβασε την καμερα η βανιλια :lol::lol::lol::lol::lol::lo κακαουυυυυ

 

Και μενα με την vanilla έγινε 8 mp. Ετσι γράφει τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με ποια εφαρμογη μπορω να προσθεσω σε ολο μου τον τηλεφωνικο καταλογο το +30; Δεν μου εμφανιζει τα ονοματα στα μηνυματα...
Link to comment
Share on other sites

Lenovo vibe ui2 υπάρχει για αυτο το μοντέλο; Παρακολουθώ το θέμα αλλά νομίζω ότι δεν έχει αναφερθεί κάτι

.............

Link to comment
Share on other sites

Number fixer

 

Παιδια προσθεσα στα τηλεφωνα μου το +30 και πλεον μου βγαζει το ονομα στα μηνυματα αλλα δεν μου το βγαζει στις κλησεις!! Καμια λυση υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι σχετικά άπειρος χρήστης του Α 850+.

1. Από δικό μου λάθος άφησα να αναβαθμιστεί ο contact manager με αποτέλεσμα να χαθούν τα ελληνικά του

2. Δεν μου δίνει επιλογή για διαγραφή επαφών η διαχωρισμό

3. Δεν μου εμφανίζει τα ονόματα στις εισερχόμενες κλήσεις ενώ στις εξερχόμενες και μηνύματα τα εμφανίζει

 

Παρακαλώ για βοήθεια από τους σχετικούς φίλους

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Αν δεις πιο πανω αυτο το προβλημα το αναφερω και εγω. Για να σου βγαζει τα ονοματα στις κλησεις πρεπει να διαγραψεις τον κωδικο της χωρας(+30) απο τις επαφες σου. Αυτο μπορεις να το κανεις ευκολα με το number fix, το κακο και αυτο που προβληματιζει εμενα ειναι οτι μετα δεν θα σου βγαζει τα ονοματα στα μυνηματα. Για την διαγραφη επαφων τωρα εγω μπαινω στην επαφη που με ενδιαφερει και παταω το κατω αριστερο πληκτρο (αφης) και μου βγαζει επιλογη delete current contact.

Υ.Γ και εγω εχω κανει κατα λαθος αναβαθμιση του contact manager.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το roboto πως το βαζω και που το βρίσκω για να φτιάξω την γραμματοσειρά

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα. Αν δεις πιο πανω αυτο το προβλημα το αναφερω και εγω. Για να σου βγαζει τα ονοματα στις κλησεις πρεπει να διαγραψεις τον κωδικο της χωρας(+30) απο τις επαφες σου. Αυτο μπορεις να το κανεις ευκολα με το number fix, το κακο και αυτο που προβληματιζει εμενα ειναι οτι μετα δεν θα σου βγαζει τα ονοματα στα μυνηματα. Για την διαγραφη επαφων τωρα εγω μπαινω στην επαφη που με ενδιαφερει και παταω το κατω αριστερο πληκτρο (αφης) και μου βγαζει επιλογη delete current contact.

Υ.Γ και εγω εχω κανει κατα λαθος αναβαθμιση του contact manager.

 

σε εμενα συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο πρόσθεσα το +30 για να μου τα βγαζει

χωρις αυτο δεν τα εβγαζε ρομ 118

Link to comment
Share on other sites

παιδια το roboto πως το βαζω και που το βρίσκω για να φτιάξω την γραμματοσειρά

Μπορεις να την κατεβασεις απο το ιντερνετ. Την περνας στην sd και μεσα απο τις ρυθμισεις γραμματοσειρων της συσκευης , την επιλεγεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η 124 μπορεί να μεταφέρει προγράμματα από την εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου στην sd? Έψαχνα αυτές τις μέρες την επιλογή Ρυθμίσεις- Εφαρμογές, αλλά δεν υπάρχει... μήπως πρέπει να αλλάξω τον αποθηκευτικό χώρο από εσωτερικό σε εξωτερική sd και να ξανακάνω εγκατάσταση τα προγράμματα;

 

ευχαριστώ

 

edit: αγνοήστε το μήνυμα, το αφήνω όμως μήπως και ενδιαφέρει κάποιον! Αλλάζουμε στις ρυθμίσεις-αποθηκευτικός χώρος-εξωτερική συσκευή αποθήκευσης και μετά εμφανίζεται η επιλογή στο ρυθμίσεις-εφαρμογής-εφαρμογή που θέλετε να μετακινήσετε- μετακίνηση σε εξωτερική συσκευή αποθήκευσης

Edited by k_antoni
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, παρήγγειλα και 'γω το κινητό από το to2c και είμαι φουλ ενθουσιασμένος, το περιμένω πώς και πώς.

 

Μια ερώτηση προς τους παλιούς, από το tracking number η τελευταία ενημέρωση ήταν η εξής πριν 2 μέρες (Σάββατο): ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΔΕΜΑΤΑ) 07-02-2015.

 

Σε πόσες μέρες θα το έχω πιστεύετε;

 

Σόρι μόλις είδα ότι υπάρχει ξεχωριστό νήμα γι αυτό

Edited by jmiliad
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακομα ενα προβλημα...Εχω συνδεση vodafone mobile internet και την χρησιμοποιω με ενα ρουτερακι φορητο που μπορει να συνδεθει με 10 συσκευες.Μεσα στο ρουτερακι υπαρχει η καρτα σιμ την οποια εβγαλα και την εβαλα στην υποδοχη για 3g sim του κινητου. Ανοιγω το κντ, μου ζηταει pin και για τις 2 sim ολα οκ...εχω καλο σημα 3g στην vodafone αλλα δεν μπαινει στο ιντερνετ!! Πρεπει να κανω καμια αλλη ρυθμιση; Καμια βοηθεια;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια ακομα ενα προβλημα...Εχω συνδεση vodafone mobile internet και την χρησιμοποιω με ενα ρουτερακι φορητο που μπορει να συνδεθει με 10 συσκευες.Μεσα στο ρουτερακι υπαρχει η καρτα σιμ την οποια εβγαλα και την εβαλα στην υποδοχη για 3g sim του κινητου. Ανοιγω το κντ, μου ζηταει pin και για τις 2 sim ολα οκ...εχω καλο σημα 3g στην vodafone αλλα δεν μπαινει στο ιντερνετ!! Πρεπει να κανω καμια αλλη ρυθμιση; Καμια βοηθεια;

 

Δες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ.

 

Απο που αλλαζουμε τις ρυθμισεις; Βρηκα καποιες απο αυτες (το dns δεν βρηκα μονο) αλλα δεν αλλαζουν! Εντωμεταξυ εβαλα την σιμ στο ταμπλετ και μπηκε στο ιντερνετ κατευθειαν.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και δεν βλέπει καμια sim έχετε καμια ιδέα;

Να υποθέσω ότι δεν υπαρχει περιπτωση να τις εβαλες ανάποδα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανεις πως εμφανίζεται όταν σου στέλνουν μήνυμα το όνομα αυτός που το στέλνει. Εχω το lenovo a850 plus

 

Όσους έχεις στον κατάλογο του κινητου σου αποθηκευμένους τους γράφει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...