Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε εαν εισαι τοσο ατυχος πια...........:)Οτι και να γινει απο καποια καταστηματα που αγοραζουμε εδω ολοι μας εδω εχει εγγυηση 1 χρονο.

Βεβαια πρεπει να στειλεις πισω Κινα.Οποτε μιλαμε για 40-50 μερες το ολο σεναριο.Βεβαια η τιμες δεν εχουν καμια σχεση με τις Ελληνικες.....

με τι 1/4 αγοραζεις τουμπανακι απο εκει.Και παντα αγοραζουμε επωνυμα πραματα,που ειναι γνωστα και στην χωρα μας.

 

Δηλαδή πες ότι το παραγγελνω και μου ερχεται χαλασμένο...ή χαλά σε 1 μήνα.....μπορώ να του το στείλω στη Κίνα αλλά να πληρώσει τα μεταφορικά αυτός;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδή πες ότι το παραγγελνω και μου ερχεται χαλασμένο...ή χαλά σε 1 μήνα.....μπορώ να του το στείλω στη Κίνα αλλά να πληρώσει τα μεταφορικά αυτός;;;;

Σε καποια καταστηματα ναι σου πληρωνουν μεταφορικα (8-10 ευρο ειναι περιπου).Αλλα παλι καταστηματα δεν σε καλυπτουν στα μεταφορικα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σε καποια καταστηματα ναι σου πληρωνουν μεταφορικα (8-10 ευρο ειναι περιπου).Αλλα παλι καταστηματα δεν σε καλυπτουν στα μεταφορικα.

 

Αν ειναι μονο 10 ευρω παλεύεται....οπότε θα το παραγγείλω μάλλον....

Το http://to2c.com/θεωρείται αξιόπιστο μαγαζί;

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι μονο 10 ευρω παλεύεται....οπότε θα το παραγγείλω μάλλον....

Το http://to2c.com/θεωρείται αξιόπιστο μαγαζί;

Διαβασε το τοπικ τους.....τελευταια εχουν θεματακια.....μην χαλαμε αλλο το κομματι εδω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κινεζια η Lenovo?

Τι εννοεις?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα παραγγελια χθες, λεω να παρω και αυτο το Glass Screen , εχει βαλει καποιος απο εσας ?

 

Ta glass screen ρε παιδιά γιατί τα βάζετε?

Να προστατευσετε την οθόνη του πανακριβου κινητού σας? :lol:

Ασε που κατα καποιο τρόπο χαλάει τα χρωματα.

Το ίδιο ειναι να βλέπεις πίσω απο μια ζελατίνα?

Απολαυστε το κινητάκι σας έτσι όπως είναι

Αφού σε λίγους μήνες θα το έχετε βαρεθεί

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις?

 

Οτι ο ορος 'κινεζια' ειναι συνηθως υποτιμητικος και χρησιμοποιειται σε προιοντα χαμηλης ποιοτητας, κοινως πασης φυσεως 'μαιμουδιτσες'.

 

Ε, να μην τα ισοπεδωνουμε ολα!

Link to comment
Share on other sites

Οτι ο ορος 'κινεζια' ειναι συνηθως υποτιμητικος και χρησιμοποιειται σε προιοντα χαμηλης ποιοτητας, κοινως πασης φυσεως 'μαιμουδιτσες'.

 

Ε, να μην τα ισοπεδωνουμε ολα!

Καμια απολυτος σχεση,με οτι αναφαιρεις,σε ποιοτητα κατασκευης αξοιπιστια ισαξια με samsung-lg κτλ και σε καποια μοντελα ακομα καλυτερα.......και το λεω εγω που εχω και το note3...........

Βεβαια υπαρχουν ακομα καποιες εταιριες απο εκει που συμβαδιζουν με τα λεγομενα σου.......αλλα lenovo-huawei σε αλλο επιπεδο.

 

@Vagelis2000

Για καποιους φιλους,με τα σημερινα δεδομενα ειναι ενα πανακριβο κντ.......:)

Και εδω κανεις λαθος,ενα καλο προιον βελτιωνει τα χρωματα δεν τα χαλαει.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ta glass screen ρε παιδιά γιατί τα βάζετε?

Να προστατευσετε την οθόνη του πανακριβου κινητού σας? :lol:

Ασε που κατα καποιο τρόπο χαλάει τα χρωματα.

Το ίδιο ειναι να βλέπεις πίσω απο μια ζελατίνα?

Απολαυστε το κινητάκι σας έτσι όπως είναι

Αφού σε λίγους μήνες θα το έχετε βαρεθεί

Φίλε μου το glass δεν έχει καμία σχέση με τα πλαστικά screen protector. Η απόδοση χρωμάτων είναι πολύ καλύτερη και η αίσθηση στο δάκτυλο τρομερή.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγκελια ενα προστατευτικο οθονης μια εβδομαδα αφου παρειγκειλα το κινητο και σημερα μου ηρθεε το προστατευτικο αλλα τη να το κανω χωρις το κινητο να το φαωωωω ?!! :lol::lol: 19 μερες απο τοτε που το παρειγκειλα και ακομα λεει αποστελετε στο εξωτερικο για να δουμεε υπομονηηηηηηηηηηη αλλα ποσοοοο αλλλοοο !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι καινούργια στο forum :) Έχω παραγγείλει το κινητό και το περιμένω με ανυπομονησία.Έχω μια ερώτηση:δεδομένου ότι το manual είναι στα κινέζικα,είναι εύκολο να βγάλει κάποιος (αρχάριος με smartphones) άκρη;Ή θα τρελάνω όλους τους γύρω μου που έχουν χρόνια smartphones; :O

Επίσης:είδα ότι η μπαταρία έχει εξαιρετική διάρκεια και πολύ χάρηκα!Προτού ξεκινήσω τη λειτουργία του κινητού πρέπει να το φορτίσω για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κάποιων ωρών;Θυμάμαι από άλλες συσκευές που είχα ότι χρειαζόταν!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι καινούργια στο forum :) Έχω παραγγείλει το κινητό και το περιμένω με ανυπομονησία.Έχω μια ερώτηση:δεδομένου ότι το manual είναι στα κινέζικα,είναι εύκολο να βγάλει κάποιος (αρχάριος με smartphones) άκρη;Ή θα τρελάνω όλους τους γύρω μου που έχουν χρόνια smartphones; :O

Επίσης:είδα ότι η μπαταρία έχει εξαιρετική διάρκεια και πολύ χάρηκα!Προτού ξεκινήσω τη λειτουργία του κινητού πρέπει να το φορτίσω για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κάποιων ωρών;Θυμάμαι από άλλες συσκευές που είχα ότι χρειαζόταν!

Καλησπέρα, καλός ήλθες στο forum και στα smartphone

 

Δες εδώ το

Κεφάλαιο 1: Περί Android. Γενικά. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324085 δες μόνο το <1> .

Και εδώ Ορολογία του Android http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306146

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε η παραγγελία του Α850S+ :p

Απάτη, το φλας είναι στο πλάι, το τηλ είναι 5,5", η οθόνη λίγο θαμπή (μπορεί και να μου φαίνεται από τα νεύρα) τον επεξεργαστή το antutu τον λέει 6582, το mobile uncle 6592, η ram δηλώνεται 3gb!!!!

Έκανα dispute και ζητάω 100$ πίσω, αν το κάνουν θα μου κοστίσει 58$ ....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε η παραγγελία του Α850S+ :p

Απάτη, το φλας είναι στο πλάι, το τηλ είναι 5,5", η οθόνη λίγο θαμπή (μπορεί και να μου φαίνεται από τα νεύρα) τον επεξεργαστή το antutu τον λέει 6582, το mobile uncle 6592, η ram δηλώνεται 3gb!!!!

Έκανα dispute και ζητάω 100$ πίσω, αν το κάνουν θα μου κοστίσει 58$ ....

 

Αναμενόμενο.

Κακής ποιότητας κλώνος.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε η παραγγελία του Α850S+ :p

Απάτη, το φλας είναι στο πλάι, το τηλ είναι 5,5", η οθόνη λίγο θαμπή (μπορεί και να μου φαίνεται από τα νεύρα) τον επεξεργαστή το antutu τον λέει 6582, το mobile uncle 6592, η ram δηλώνεται 3gb!!!!

Έκανα dispute και ζητάω 100$ πίσω, αν το κάνουν θα μου κοστίσει 58$ ....

βαλε μας εδω λινκ απο το καταστημα που το αγορασες.

Κατεβασε αυτη την εφαρμογη και πες μας τι γραφει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cpuid.cpu_z&hl=el

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ok, κλωνος.

Ειδα το ποστ που ειχες κανει για το καταστημα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτατε αγγελια που εβαλαν σημερα στο aggeliopolis.gr...........:mad:

 

LENOVO 850S 8core ............

LENOVO 850S 8core 2000 hz, 5.5 οθονη1920 Χ1080 3 GBRAM android 4. 4. 2 kitkat μνημη εσωτερικη 8 GB, καρτα16 GB, μπαταρια 3100 map φορτιστης,glassprotector, πενακι,ακουστικα,καινουργιο,antutu29500, τιμή 200€ 6973/9..

http://www.aggeliopolis.gr/athina/kinita_tilefonia_gadgets/LENOVO_850S_8core_11813505.htm#showPhonenumber

 

Οτι ναναι,ελπιζω να μην τσιμπηση κανενας αδαης και κλαιει τα λεφτα του............

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το cpu z λέει arm cortex a7 8cores

 

Το Antutu και το δικο μου 6582m το δειχνει, αλλα το cpu z 6592, στην 2η σελιδα, στο system. Και το δικο μου δεν ειναι κλωνος.

 

Αν ομως το φλας σου δεν ειναι κατω απο την καμερα αλλα διπλα... κατι βρωμαει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...