Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασα και εγω το lollipop και πραγματικα είναι πολυ καλο. Κανενα προβλημα γρηγορη σχετικα εγκατάσταση.

Παρατηρήσεις: 1. Ειχα ενα τρεμοπαιγμα στην φωτεινοτητα της οθονης (φαινοταν συνηθως σε λευκο backround στο internet). Τελος το πρόβλημα. 2. Πολυ καλυτερη διαχείριση της ραμ. 3.μου φαινεται πιο γρηγορο 4. Το μενου πολλαπλων παραθυρων πολυ πιο ευχρηστο ενω και απομάκρυνση /επανεμφάνιση με παρατεταμένο αγγιγμα του κατω δεξια. 5. Αν καποιος έχει θέμα ισως να φταίει οτι δεν κατεβηκε πληρως το αρχειο ή με καποια σφαλματα στο στο κατεβασμα...προς το παρον ολα καλα.

Και κατι τελευταίο, με την αναβάθμιση αυτη ειδε και το 4g της wind...

Edited by tnnik
Mi 10 lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν σας παρουσιάσε το πρόβλημα που κολλάει για μερικά δευτερόλεπτα αφού ανοίξεις την οθόνη για να το ξεκλειδώσεις κάποιες φορές;;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

έκανα κ εγώ την μικρή αναβάθμιση και μετά απο μια εβδομάδα χρήσης μπορώ να πω πως πρώτα έφτιαξε η μπαταρία κατά πολύ, δεν βρήκα να κολλάει κάπου κ είναι όντος λίγο πιο γρήγορο..:)
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό. Θετικά

Γρήγορο, καλή διαχείριση ραμ

Αρνητικά

Τρώει τη μπαταρία για πλάκα, κολλάει πολύ λίγο στο ξεκλείδωμα (ελάχιστα).

Link to comment
Share on other sites

Jim έκανες μετα κ τη μικρή αναβάθμιση που ακολουθεί η ακομα δεν εχει έρθει?

Δεν έχω τσεκαρει ακόμα, αλλά δεν πρέπει να έχει έρθει.

Edited by jimyst
Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό. Φαίνεται πιο ωραίο, πιο γρήγορο, αλλά κολλάει μερικές φορές μετά το ξεκλείδωμα.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τσεκαρει ακόμα, αλλά δεν πρέπει να έχει έρθει ακόμα

Θα σου έρθει κ θα φτιάξουν τα μικρό προβλήματα.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο οτι θα ερθει συμπληρωματικη αναβαθμιση ; γιατι αλλιώς ενα πολυ καλο τηλεφωνο κυριολεκτικα αχρηστευτικε

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειναι σιγουρο οτι θα ερθει συμπληρωματικη αναβαθμιση ; γιατι αλλιώς ενα πολυ καλο τηλεφωνο κυριολεκτικα αχρηστευτικε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως τόσο καιρό δεν μου έχει έρθει τίποτα.. Ούτε έχει βρει κάποια ενημέρωση...

Πραγματικά κρίμα να αχρηστεύεται όλη η αναβάθμιση με κάτι τόσο σπαστικό!! Δεν με ενδιαφέρει πλέον ποια έκδοση android έχω αν κάθε φορά σχεδόν που το ξεκλειδώνω κολλάει... Αν είναι δυνατόν!! :mad:

 

Αν το έδινα τώρα το κινητό θα το επέστρεφα στην προηγούμενη έκδοση..

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως τόσο καιρό δεν μου έχει έρθει τίποτα.. Ούτε έχει βρει κάποια ενημέρωση...

Πραγματικά κρίμα να αχρηστεύεται όλη η αναβάθμιση με κάτι τόσο σπαστικό!! Δεν με ενδιαφέρει πλέον ποια έκδοση android έχω αν κάθε φορά σχεδόν που το ξεκλειδώνω κολλάει... Αν είναι δυνατόν!! :mad:

 

Αν το έδινα τώρα το κινητό θα το επέστρεφα στην προηγούμενη έκδοση..

Ενεργοποίησε την εξοικονόμηση ενέργειας! Δεν θα ξαναδείς κόλλημα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την γαλλική που την πέρασα αμέσως πριν από μήνες το κινητό έχει γίνει καλύτερο σε όλα του! Χωρίς επαναφορά χωρίς τίποτα, την πέρασα από πάνω και δουλεύει ακόμα το ίδιο γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε την εξοικονόμηση ενέργειας! Δεν θα ξαναδείς κόλλημα!

Αλήθεια τώρα; :confused: Το έκανα.. Για να δούμε..

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Λογικά εξαφανίστηκε το κόλλημα μετά το ξεκλείδωμα! Έγινε?

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχει εμφανίσει σε μένα πλεόν... Έχω όμως απενεργοποιήσει και το talkback, όπως είδα και στο xda.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχει εμφανίσει σε μένα πλεόν... Έχω όμως απενεργοποιήσει και το talkback, όπως είδα και στο xda.

Talkback το είχα ούτως ή άλλως απενεργοποιημενο άρα δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά εξαφανίστηκε το κόλλημα μετά το ξεκλείδωμα! Έγινε?

Eίσαι απίστευτος!!!! :w00t::yahoo::thanks:

Για κάποιο περίεργο λόγο πλέον δεν μου κολλάει όταν το ξεκλειδώνω από χθες.. Ποια λειτουργία της εξοικονόμησης ενέργειας να παίζει ρόλο; Η μείωση της χρήσης της CPU, η απενεργοποίηση της δόνησης στα πλήτρα.. Ποιος ξέρει.. Χίλια ευχαριστώ πάντως!!

 

Ούτε σε εμένα έχει έρθει αναβάθμιση.. Έχω περασμένη την Γαλλική..

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Eίσαι απίστευτος!!!! :w00t::yahoo::thanks:

Για κάποιο περίεργο λόγο πλέον δεν μου κολλάει όταν το ξεκλειδώνω από χθες.. Ποια λειτουργία της εξοικονόμησης ενέργειας να παίζει ρόλο; Η μείωση της χρήσης της CPU, η απενεργοποίηση της δόνησης στα πλήτρα.. Ποιος ξέρει.. Χίλια ευχαριστώ πάντως!!

 

Ούτε σε εμένα έχει έρθει αναβάθμιση.. Έχω περασμένη την Γαλλική..

Εμένα όχι απλά κόλλημα αν ήμουν και μέσα σε εφαρμογή κολλούσαν και κρασαραν τα πάντα δεν ανταποκρινοταν για αρκετή ώρα σε τίποτα και 2-3 φορές έβγαλα μπαταρία... με την εξοικονόμηση όλα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μάλλον κάτι με τους επεξεργαστές πρέπει να είναι.. ίσως λειτουργούν χωρίς λόγο όλοι.. Ποιος ξέρει.. Τουλάχιστον βρέθηκε μία λύση στα κολλήματα μας.. Μένει να δούμε αν θα έρθει κάποιο update που να τα διορθώνει μια και καλή.. Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όχι απλά κόλλημα αν ήμουν και μέσα σε εφαρμογή κολλούσαν και κρασαραν τα πάντα δεν ανταποκρινοταν για αρκετή ώρα σε τίποτα και 2-3 φορές έβγαλα μπαταρία... με την εξοικονόμηση όλα τέλεια!

μας έσωσες και εγώ μια από τα ίδια μόλις πάτησα την εξοικονόμηση όλα καλά

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...