Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στον νήμα του note 4 για τη μπαταρία κάτι διάβασα πως η εγγύηση για μπαταρία είναι ένα χρόνο πλέον! Αλλά πιο είναι το κρητιριο για την αλλαγή π.χ. να φουσκώσει ή απλά να έχει πέσει σε απόδοση?

 

Να φουσκώσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς ότι και να λένε τα σαιτ για lollipop δεν το πιστεύω πια, σε μερικές μέρες μπαίνει Σεπτέμβρης και ΤΊΠΟΤΑ. Κουράστηκα την αναμονή πια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ένα θεματακι με το κινητό. . Καθε φορα που ανοίγω το instagram το κινητό κάνει επανεκκίνηση .. εχει συμβεί κ σε κάποιον άλλον ??
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ένα θεματακι με το κινητό. . Καθε φορα που ανοίγω το instagram το κινητό κάνει επανεκκίνηση .. εχει συμβεί κ σε κάποιον άλλον ??

Από τον Οκτώβριο του 14 που το έχω το instagram κάθε 5 λεπτά με πετούσε έξω με το σχετικό μήνυμα ότι δεν ανταποκρεινετε! Με τις τελευταίες ενημερώσεις εδώ και 1 μήνα όλα καλά! Νομίζω πως άμα σβήσεις την εφαρμογή και την ξανά κάνεις εγκατάσταση ότι θα λυθεί το πρόβλημα! Δοκίμασε και ενημέρωσε μας :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το ρολόι.. Βάζω ξυπνητήρια αλλά δεν χτυπάνε πάντα.. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλοι φίλοι μου με samsung.. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το ρολόι.. Βάζω ξυπνητήρια αλλά δεν χτυπάνε πάντα.. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλοι φίλοι μου με samsung.. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

 

Δεν έχω κάποια άμεση λύση αλλά θα σου πρότεινα να βάλεις άλλη εφαρμογή για ξυπνητήρι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Εγώ προσωπικά έχω το timely για ξυπνητήρι και είμαι ευχαριστημένος, χτυπάει πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το ρολόι.. Βάζω ξυπνητήρια αλλά δεν χτυπάνε πάντα.. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλοι φίλοι μου με samsung.. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

Εμένα μια φορά μου το έκανε. Επανεκκίνηση και είσαι κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Από τον Οκτώβριο του 14 που το έχω το instagram κάθε 5 λεπτά με πετούσε έξω με το σχετικό μήνυμα ότι δεν ανταποκρεινετε! Με τις τελευταίες ενημερώσεις εδώ και 1 μήνα όλα καλά! Νομίζω πως άμα σβήσεις την εφαρμογή και την ξανά κάνεις εγκατάσταση ότι θα λυθεί το πρόβλημα! Δοκίμασε και ενημέρωσε μας :)

 

ευχαριστω για την απάντηση.

Συνεχίζει να το κάνει κ με καινούργια εγκατάσταση του απ, θα περιμένω καινούργια αναβαθμίσει του ινσταγκραμ γτ το κινητό εκτός απ αυτό δουλεύει μια χαρά.

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς αυτή https://www.ebnb.gr/el-Θήκες/el-Θήκες-Samsung/el-Galaxy-Note-3-Neo/19782-el-Μεταλλική-Θήκη-motomo-για-Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-Ασημί.html ή αυτή https://www.ebnb.gr/el-Θήκες/el-Θήκες-Samsung/el-Galaxy-Note-3-Neo/21744-μεταλλική-θήκη-motomo-2-για-samsung-galaxy-note-3-neo-χρυσό.html για να μου πει εντυπώσεις? Η 2η νομίζω είναι πιο καλή αλλά φοβάμαι μην το κάνει πολύ μεγάλο.

 

 

Edit : Τελικά τη παρήγγειλα και βλέπουμε, αν ενδιαφέρεται κάποιος για τη θήκη θα μπορώ να του πω εντυπώσεις σύντομα :)

Edited by ^Deadly_Sin^
Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους που συζήτησαν σε προηγούμενα posts η μπαταρία -για samsung συσκευές πάντα- πιο παλιά είχε 6 μήνες εγγύηση τώρα πλέον όμως έχει 1 χρόνο... ;) Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΤΊΠΟΤΑ για lollipop...δεν θυμάμαι ποιο μέλος είπε ότι αν δεν έρθει σύντομα δεν θα έρθει πότε και αυτό πριν ένα μηνά +... ΠΌΣΟ δίκιο είχε!!
Link to comment
Share on other sites

γιατί ρε παλικάρια καιγεστε έτσι με την αναβάθμιση ???

 

τι παραπάνω θα κάνει το κινητό από ότι τώρα? ?

 

πιο χρήσιμο είναι το ροοτ να διώξουμε κάτι άχρηστα περιοδικά που έχει μέσα.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά δεν με καίει η αναβάθμιση. Είμαι μια χαρά rooted με την 4.4.2. Και είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα με βγάλει άνετα για ένα χρόνο ακόμα τουλάχιστον(ήδη έκλεισα τον πρώτο).
Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει να είναι καλύτερη από την KitKat που έχουμε... ;)

Αν δεν... Να την κάνεις τι? ;)

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει να είναι καλύτερη από την KitKat που έχουμε... ;)

Αν δεν... Να την κάνεις τι? ;)

Δύσκολο. Δεν υπάρχει κάτι ουσιαστικό να διορθώσουν. Άσε που τόσα χρόνια η εμπειρία μου με Android τηλέφωνα δείχνει πως στις αναβαθμίσεις όλο και κάτι χαλάνε.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]63933[/ATTACH]

2-3 μέρες τώρα μία βγάζει αυτό μία δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις! Παλιά έβγαζε μόνο ότι έχω την πιο πρόσφατη πάντα! Έχω ακόμα μία μικρή ελπίδα για lollipop αλλά πότε? :(

Η σονυ 5.1.1 στο M2 έδωσε και εμείς τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Πατάω την εφαρμογή watch on για τα κανάλια και λέει ότι δεν βρίσκει την χώρα μου.Τι παίζεται ξέρει κανείς κατι;
Link to comment
Share on other sites

Πατάω την εφαρμογή watch on για τα κανάλια και λέει ότι δεν βρίσκει την χώρα μου.Τι παίζεται ξέρει κανείς κατι;

Είναι απενεργοποιημενο εδώ και καιρό. Δεν μπορείς να το χρησιμοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

Είναι απενεργοποιημενο εδώ και καιρό. Δεν μπορείς να το χρησιμοποιησεις

 

Οπότε δεν μπορούμε να χρησιμοποησουμε το κινητό σαν τηλεκοντρόλ:O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...