Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά από περιέργεια, πόσο σας βγάζει στο antutu?εμένα μου δείχνει 23000 και κατι ψιλά. ..

 

32000 Μήπως έχεις εξοικονόμηση ενέργειας?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω βάλει την http://www.ebay.com/itm/121319162381?var=420271485374&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 και δεν έχω κανένα πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε καλημέρα, έχω παραγγείλει κι εγώ το Screen Protector Fr Samsung Galaxy Note3 Neo N7505 Anti-Explosion Temper 9H Hard από το http://www.ebay.com/itm/161273489174?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 αλλά δε γνωρίζω αν υπάρχει κάποια αλλοίωση στα χρώματα και γενικά στην αίσθηση αφής του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλημέρα, έχω παραγγείλει κι εγώ το Screen Protector Fr Samsung Galaxy Note3 Neo N7505 Anti-Explosion Temper 9H Hard από το http://www.ebay.com/itm/161273489174?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 αλλά δε γνωρίζω αν υπάρχει κάποια αλλοίωση στα χρώματα και γενικά στην αίσθηση αφής του κινητού.

Kαμία αλλοίωση και η αίσθηση είναι super.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ιδιο στησιμο νοτε 2(4.4 ) και note 3 νεο(4.3)...

to note 2 ειναι πιο γρηγορο. και πιο αλαγκαριστο.

το νεο μετα απο κανα 2 μερες ανοιχτο αρχιζει τα κουλα .. του στυλ να βγαζεις το πενακι και μεχρι να το καταλαβει η συσκευη να εχεις ξεχασει τι 8ες να γραψεις ,επισεις οταν μιλας και παρεις το τηλεφωνο σου απο το αυτι , την μια μπορει να κανει 2 δευτερολεπτα για να αναψει η ο8ονη και την αλλη 5 , διαφορα τετοια μικρα που στο 2 δεν υπαρχουν.

καποιος που εχει το 2 η γνωμη μου ειναι να μην το παρει.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταχυδρόμε, εγώ τέτοια προβλήματα δεν αντιμετωπίζω. Πάντως σίγουρα η 4.4 έχει καλύτερη διαχείριση ram, οπότε εις αναμονή της 4.4. Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα εκ των note2 και note3 neo. Θελω να μου πείτε τις διάφορες αυτών των δυο? Αν και είμαι πιο κοντά στο νέο.
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω τετοια προβληματα που αναφερεις φιλε @taxudromos (αν και το δικο μου ειναι Note 3 Neo Duos)...και σαφως το Neo ειναι καλυτερο απο τον Νοτε 2...ποσο μαλλον αν παρει την 4 4 2..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από πού το πήρες το duos φίλε harley? Εξωτερικό?με ενδιαφέρει!

 

Εχει φερει μερικα κομματια απο τα Αραβικα Εμιρατα ο Mr Mobi (Πανεπιστημιου 65), κανονικα με επισημη rom και Εληνικα, απλα οσον αφορα το θεμα της εγγυησης σε καλυπτει το καταστημα...δηλ το πας εκει και το στελνουν εκεινοι...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει φερει μερικα κομματια απο τα Αραβικα Εμιρατα ο Mr Mobi (Πανεπιστημιου 65), κανονικα με επισημη rom και Εληνικα, απλα οσον αφορα το θεμα της εγγυησης σε καλυπτει το καταστημα...δηλ το πας εκει και το στελνουν εκεινοι...:)

 

Πόσο το πήρες;;;

Link to comment
Share on other sites

τελικα κατεληξα να παρω το neo και θα το παρω απο skroutz εχετε να προτινεται καποια μαγαζια η ξερετε καποια ασχημα γεγονοτα απο μαγαζια;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κατοχος και εγω του συγκεκριμμενου κινητου εδω και 40 μερες.... Το πηρα απο ενα μαγαζι στο skroutz στα 317 (325 με αντκαταβολη και μεταφορικα) το e-deal αν θυμαμαι καλα! ΤΟ ενα πρωι το παραγειλα, το απογευμα με οηραν τηλ για επιβαιβεωση, την αλλη μερα το ειχα στη Ιεραπετρα Κρητης. το Κινητο τα σπαει γενικοτερα, γρηγορο.... συμπαθητικες φωτογραφιες.... δε το μετανιωσα καθολου! Τωρα πλεον, κατι κινητα με οθονες μικροτερες απο 5 ιντσες μου φανταζουν πολυ μικρες!οσο για θηκες και οθονες προστασιας υπαρχουν στο εξωτερικο πολλες και οικονομικες! Μπαταρια κραταει μιαμιση με 2 μερες (wifi μονιμα ανοιχτο οπως και το 4G) χωρις εξοικονομηση ενεργειας.....Στον ηλιο θελει να του φουλαρεις βεβαια την φωτεινοτητα, Το μονο θεματακι ειναι οτι ανεβαζει θερμοκρασια αρκετη οταν παιζεις κανα παιχνιδακι βαρυ για αρκετη ωρα....

 

Αποροια τωρα.... περιμενω την αναβαθμιση σε 4.4 αλλα κανενα νεοτερο μεχρι στιγμης, υπαρχει καποιος που να την εχει παρει? (στα υποψην το δικο μου ειναι απο Γαλλια, παιζει αυτο κανα ρολο;)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ιδιο στησιμο νοτε 2(4.4 ) και note 3 νεο(4.3)...

to note 2 ειναι πιο γρηγορο. και πιο αλαγκαριστο.

το νεο μετα απο κανα 2 μερες ανοιχτο αρχιζει τα κουλα .. του στυλ να βγαζεις το πενακι και μεχρι να το καταλαβει η συσκευη να εχεις ξεχασει τι 8ες να γραψεις ,επισεις οταν μιλας και παρεις το τηλεφωνο σου απο το αυτι , την μια μπορει να κανει 2 δευτερολεπτα για να αναψει η ο8ονη και την αλλη 5 , διαφορα τετοια μικρα που στο 2 δεν υπαρχουν.

καποιος που εχει το 2 η γνωμη μου ειναι να μην το παρει.

 

Εγω δηλαδη...αρχιζεις και μου βαζεις ιδεες να ξαναπαρω το 2...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω το κινητο ολα καλα αλλα στα μυνηματα στη συνταξη κειμενου δε μου αλλαζη στην ελληνικη γλωσσα τα κεφαλαια με μικρα τι μπορει να φταιει, μπορω να κανω κατι?αν ξερει ας βοηθηση καποιος. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω το κινητο ολα καλα αλλα στα μυνηματα στη συνταξη κειμενου δε μου αλλαζη στην ελληνικη γλωσσα τα κεφαλαια με μικρα τι μπορει να φταιει, μπορω να κανω κατι?αν ξερει ας βοηθηση καποιος. ευχαριστω.

Aν βάλεις μικρά γράμματα θα στέλνεις μηνύματα 70 χαρακτήρων, με κεφαλαία 160, γι αυτό τα έχει default κεφαλαία.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Μικρά γράμματα = 70 χαρακτήρες/μήνυμα

Κεφαλαία = 160 χαρακτήρες/μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα χθες το swiftkey και είναι ότι καλύτερο σε πληκτρολόγιο που δει ποτέ.

 

Έτσι έλεγα και εγώ μέχρι που δοκίμασα το TouchPal.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...