Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε δεν μπορούμε να χρησιμοποησουμε το κινητό σαν τηλεκοντρόλ:O

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moletag.galaxy.s4.remote&hl=el

 

Εγω με αυτη την εφαρμογη δουλευω και την τηλεοραση και το κλιματιστικο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moletag.galaxy.s4.remote&hl=el

 

Εγω με αυτη την εφαρμογη δουλευω και την τηλεοραση και το κλιματιστικο :p

Ευχαριστώ πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω μια απορια .. μπερδεύτηκα και αντί να φλασαρω την γαλλική στοκ στο κινητό έβαλα τη πολωνική στοκ ρομ τι τελευταία που εχει δε με ενοχλεί την βρίσκω πιο ελαφριά και με όλα τα προγράμματα ανοιχτά .. Απλά δεν μου βγάζει πλέον 4G αλλά Lte στη θέση είναι νορμάλ η όχι ?
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν μου βγάζει πλέον 4G αλλά Lte στη θέση είναι νορμάλ η όχι ?

 

Είναι νορμάλ, πρόκειται για το ίδιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι νορμάλ, πρόκειται για το ίδιο πράγμα.

 

ευχαριστώ για την απάντηση :)

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το marshmellow και εμείς ακόμα στο kit kat...όποτε ένας είναι ο δρόμος για το κινητό πλέον...πώληση...κρίμα και μου άρεσε και βόλεψε...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα παιδια. Και εγω κατοχος του Νεο. Αρκετα ευχαριστημενος μπορω να πω. Μηδαμινα προβλήματα και 6 πυρηνος επεξεργαστής που κανει την διαφορα. Αναβαθμιση απο οτι διαβασα δεν παιζει προς το παρον. Η Γαλλικη Samsung μαλλον το απέκλεισε κιολας ενω οι αγγλοι μιλανε για αργοτερα. Οπως και να εχει προτιμω αυτην την εκδοση που τρέχει απροβληματιστα παρα το lollipop και μετα να παρακαλάω για update. Θα δειξει το επομενο διμηνο που το πάει. Προσωπικα δεν με χαλαει γιατι με 260 ευρω αγορα εχω μια light εκδοση note και πλακα πλακα καλυτερο απο το note 2 και υποδεεστερο του 3...ok I ll live...
Mi 10 lite
Link to comment
Share on other sites

 

Aυτο ειναι απο τον Αυγουστο, να ενα πιο προσφατο που λεει η Samsung Αγγλιας οτι θα παρουμε update http://www.youmobile.org/blogs/entry/SamsungUK-Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-will-be-receiving-the-Lollipop-update-As-soon-as-it-is-ready

 

Η Samsung Γαλλιας ειπε οτι δεν θα παρουμε update βεβαια και θα συμφωνησω μαζι τους. Αν ηταν θα ειχαμε παρει τοσο καιρο. Αρα ας απολαυσουμε το κινητο μας (το οποιο πραγματικα ειναι απροβληματιστο) και οταν ερθει η ωρα για αλλαγη συσκευης βλεπουμε αν θα τη ξαναπροτιμησουμε... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω πως δε θα πάρουμε λολιποπ. Δεν με πειράζει όμως, το κινητό είναι τέλειο όπως είναι.
Link to comment
Share on other sites

μπορεί απλα ρε παιδιά να μην το σηκώνει η συσκευή μας.. κ στο ΝΟΤΕ 2 ηταν να τη δωσουν την ΛΟΛΙΠΟΠ αλλα απέτυχε στα τεστ.. ωστόσο το μηχάνημα παει μια χαρα κ προσωπικά δε με χαλάει με την 4.4 :lol::lol:

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω ενα θεμα με το κινητο μου ειναι το note3 neo ενω ολα ηταν καλα ξαφνικα πατωντας *#06# μου βγαζει imei null/null τι γινεται ενω το παρατησα κανα 2 μερες μετα βρηκε το imei ολα καλα μετα παλι τα ιδια χαθηκρ ξερεις κανεις τι γινεται??το κινητο ειναι αγορασμενο κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ από μεριάς μου ότι προτιμώ να μην πάρει κάποια προβληματική αναβάθμιση και να μείνει εδώ. Μετά από ένα χρόνο μαζί του με στοκ ρομ πιστεύω ότι αν μη τι άλλο είναι ένα απροβλημάτιστο κινητό.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

Άντε που παραπονιόσασταν... :p

Και θα πάρουμε και την τελευταία έκδοση της Lollipop... ;) :eek: :)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε ποιος θαρραλέος θα κάνει πρώτος το update όταν έρθει με το καλό!
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε ποιος θαρραλέος θα κάνει πρώτος το update όταν έρθει με το καλό!

 

Εγώ πάντως θα την κάνω!!

 

Λέτε μέχρι τέλος Νοέμβρη να έρθει;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω από τα πρώτα λεπτά που θα μου έρθει θα την κάνω! Βαρέθηκα... δεν έχω άλλη υπομονή από Φεβρουάριο Μάρτιο περιμένω και μας έχουν κάθε μήνα τόσο καιρό με τα confirm...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω :)

Είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής από το κινητό (με kit kat) και δεν θα βιαστώ να βάλω την Lollipop, θα περιμένω να δω γνώμες των πιο ειδικών και πιο τολμηρών

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...