Jump to content

Oppo Find 7


maroubas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την εγκατέστησα και παίζει καλά με εξαίρεση πάλι την αναζήτηση στις επαφές όπου και πάλι πρέπει να γράψεις στην ανάζητηση το όνομα με κεφαλαία ή μικρά ανάλογα με το πως είναι αποθηκευμένη η επαφή. Root με Kingoroot χωρίς προβλήματα.
One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και γω την έβαλα χθες και μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πρόβλημα + ότι διορθώθηκαν και 2-3 προβληματάκια από την 2.0.6 που για μένα ήταν αρκετά ενοχλητικά
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του [ειχα καποια στιγμη και το 7α]

Μηπως ξερει κανεις γιατι στο σαιτ τους [oppostyle] τα εχουν με δυο τιμες?Μια στα 479 και μια στα 429 [το λενε μαλιστα oppo reloaded] ?

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω την τελευταια cm nightly και δεν μπορω να χρησιμοποιησω κανενα mp3 για ηχο κλησης. Δεν υπαρχει η δυνατοτητα ή χρειαζεται καποιο συγκεκριμένο τροπο;
Link to comment
Share on other sites

Εχει γινει unified!παρε το mp3 κομματι αντεγραψε το στο system/media/audio/ringtones και αλλαξε τα permissions οπως τα υπολοιπα ringtones..κανε επανεκκινηση και εισαι ετοιμος!!
Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι παιδια.

 

τελικα εχει γινει unified storage στα Find?

χιλια ευχαριστω

Ναι! Άμα έχεις έκδοση color OS 2.x, άμα πας στους ρυθμίσεις > περισσότερες επιλογές, θα βρεις αυτή την δυνατότητα! Πάρε backup των σημαντικών δεδομένων σου όμως πρώτα!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 2.08 και για την ώρα παίζει καλά και όντως το θέμα με την αναζήτηση των επαφών λύθηκε. Root με Kingoroot.
One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ καλή..εν το μεταξύ κάτι ακούγεται για δοκιμές σε lollipop στην Κίνα...μακάρι...Και ελπίζω σε ένα φοβερό m9

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

εβαλε κανεις την pure android ?

 

φαινεται πολυ καλη.

 

που την βρίσκεις για να την δούμε???

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Χειροκίνητα Ναι..μέσω OTA Όχι..μιας και πλέον δεν υπάρχει ο περιορισμός για τα3 gb για εφαρμογές..κατεβάζεις την έκδοση που θες από τα oppoforum και φασαρίες μέσω oppo recovery

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν αξίζει ΟΤΑ. Μόλις άνοιξα εγώ το 7a μου έβγαλε 380ΜΒ update και μετά ξανά 300 και δε ξερω κι εγω τι αλλο θα βγαλει. Τωρα το κατεβαζω μονος μου ολόκληρο από το φόρουμ (περίπου 1γιγα) και πιστεύω είναι καλύτερα έτσι από το να μπαίνει λίγο λίγο το ένα πάνω από το άλλο. Βεβαια εμενα δε με πειραζει να γινει full wipe (που κάνει το χειροκίνητο update που δίνουν στο φόρουμ)
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με όσα έχει πει η Addel (Product Manager στην Oppo) στο forum της Oppo δεν θα αναπτύξουν OTA από την 1.2.8i στην stable 2.0.8i.

Αναβάθμισει στε KitKat 4.4.2 μόνο χειροκίνητα....!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...