Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

MIAS KAI LEME GIA BT EGW PHRA ENA USB BT APENANTI APO TO PLAISIO STH STOURNARH FUTURE SYSTEMS KAPWS ETSI LEGETAI TO MAGAZI MONO ME 22 EURO KAI EINAI TROMERA GRIGORO KAI ANAGNWRIZEI TA PANTA.ME TO D 500 LEITOURGEI APSOGA KAI GRIGORA.

SUNOPSIZONTAS ME TA APO 1 BDOMADA TO KINHTO LEITOURGEI TELEIA XWRIS KANENA PROBLIMA KAI EINAI K GAMATO PROTI FORA EXW IKANOPOIHTHEI TOSO POLU APO AGORA KINHTOU.

ENA PARAPONAKI OMWS ENW EXEI MEGALH OTHONH DEN THN AKSIOPOIEI OLOKLHRH OPWS PX TO GX 30 POU EBLEPA SIMERA TO OPOIO KAI AUTO BGAZEI KORUFAIES FOTO ALLA KAI APO TO D 500 DEN EXW PARAPONO ALLA THA ITHELA PIO MEGALES TIS FOTO.AUTA KATA TA ALLA EINAI JET

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αξιζει να το παρω? απο την πρωτη στιγμη που βγηκε που κεντρισε το ενδιαφερον, φαινεται πολυ ομορφο, σχεδον τελειο..

μια απορια μονο.. υπεριθρες εχει για συνδεση με υπολογιστη?

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ αρκετά μέτριες τις φωτό του (γενικά από την samsung έχουμε δει πολύ καλύτερα δείγματα σε μικρότερες κλίμακες) και θα ήθελα να έβλεπα και μερικές με night mode (αν φυσικά διαθέτει το D500) ή έστω με φλας...
Link to comment
Share on other sites

MIAS KAI LEME GIA BT EGW PHRA ENA USB BT APENANTI APO TO PLAISIO STH STOURNARH FUTURE SYSTEMS KAPWS ETSI LEGETAI TO MAGAZI MONO ME 22 EURO KAI EINAI TROMERA GRIGORO KAI ANAGNWRIZEI TA PANTA.ME TO D 500 LEITOURGEI APSOGA KAI GRIGORA.

SUNOPSIZONTAS ME TA APO 1 BDOMADA TO KINHTO LEITOURGEI TELEIA XWRIS KANENA PROBLIMA KAI EINAI K GAMATO PROTI FORA EXW IKANOPOIHTHEI TOSO POLU APO AGORA KINHTOU.

 

 

 

 

sigouros eisai super file 8a paw na to parw ki egw apenanti apo to plaisio stin stournarh pes pws egine kai apo to BT anebazeis kai katebazeis mp3 kai fotos me to pc aneta?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Tha ithela na rotiso to eksis gia to kinito mas. Pos mporoume na orisoume pou tha apothikeuontai ta sms messages? Giati apo oti eida apothikeuontai prota stin SIM kai meta mporoume na epileksoume na pane stin mnimi tou kinitou.
Link to comment
Share on other sites

τι να το κανουμε το night mode αυτα ανηκουν στη nokia εδω μιλαμε για φλας και μαλιστα σχεδον ισαξιο του sharp,οσο για τις φωτο ενταξει δε μπορω να πω οτι ειναι σαν του sharp παντως ειναι καλες κι αυτες στο κατω κατω για κινητο μιλαμε αν θελαμε κατι καλυτερο σε καμερα κινητου τοτε μονο sharp.

 

α επισης να πω και κατι αλλο σημερα μιλησα με ανοιχτη ακροαση κι εμεινα κατευχαριστημενος ακομα κι απο αυτο ακουγα καθαροτατα τι μου ελεγαν και το αντιθετο φυσικα :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ αρκετά μέτριες τις φωτό του (γενικά από την samsung έχουμε δει πολύ καλύτερα δείγματα σε μικρότερες κλίμακες) και θα ήθελα να έβλεπα και μερικές με night mode (αν φυσικά διαθέτει το D500) ή έστω με φλας...
Κοιτάξτε γιανα δείτε ποιος είναι προκατειλημένος με το D-500!!!Μα καλά τίποτα το θετικό δε βρίσκει στο τηλέφωνο;;; :X

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι να το κανουμε το night mode αυτα ανηκουν στη nokia...

Κανεις μέγα λάθος...Το night mode του samsung E700 δεν το έχω συναντήσει πουθενά, σε κανένα άλλο κινητό ακόμα και της ίδιας της samsung...Ήταν πραγματικά ανεπανάληπτο σε ποιότητα και λεπτομέρεια....Πολύ καλύτερο και από του 6230... ;)

 

Σαν επίσης κάτοχος του samsung E600, σας πληροφορώ πως θα είμαι αμείλικτος στις κριτικές μου για το D500... :cool:

 

Και σαν πρώτο δείγμα ενημέρωσης αλλά και ψαξίματος, να πω πως τα services της samsung έχουν αντίληψη πως αναβαθμίσεις γίνονται μόνο όταν τα κινητά αντιμετωπίζουν πρόβλημα και όχι για να βελτιώσουν τις δυνατότητές τους...Διαφορετικά και για να αποφύγουν τις περιττές κουβέντες σου λένε πως το κινητό διαθέτει την τελευταία έκδοση, ασχετα αν έχουν περάσει αρκετοί μηνες από την πρώτη κυκλοφορία τους και είναι γνωστό πως υπάρχουν νεες αναβαθμίσεις...Γι αυτό κοιτάξτε να μάθετε τους κωδικούς που σας δείχνουν την version toy F/W - η τρελη samsung (και ουχί η nokia) εφοδιάζει το κάθε μοντέλο με διαφορετικό τρόπο ανάγνωσης των F/W, οπότε τρέχα γύρευε....- Καλό φυσικά θα είναι να τους δώσετε στο φόρουμ για να μπορούν όλοι να διαβάσουν την βέρσιον του D500 τους.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη νομιζεις οτι αυτοι...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=41487&page=24&pp=20

 

...δεν ειναι αρκετοι, ή οτι δε δοθηκαν εγκαιρα;;;

Όχι, αλλά θεωρώ τρελό το κάθε μοντέλο να έχει δικιά του λίστα με κωδικούς...Σαφώς haki φαίνεσαι ψαγμένος.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΑΨΟΓΑ ΜΕ Κ700,ΜΕ ΕΝΑ ΒΤ ADAPTOR ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ ΜΕ ΕΝΑ SIEMENS ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ.

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΥΣΩ:

1.ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ SLIDE DOWN ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ;

2.ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΗΨΗ ΦΩΤΟ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ISO.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΕΙ;

3.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ MMS;ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜ

4.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ JAVA GAMES ΑΠΟ ΤΟ Κ700 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΤΡΕΞΩ.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ;

5.ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ JAVA ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΜΝΗΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 4096ΚΒ.ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ;ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ JAVA;

 

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ,ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΙ.

ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ :lol:

BlackAngel The Nightmare
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!!! που λεει και ο Γεωργιου !!!!!!

 

τι να πω ειναι μικρο εχει κορυφαια οθονη , εχει καθαρότατους ηχους (υπαρχουν ηχοι με δονηση ρυθμικοι mmf ) , βγαζει τέλειες φωτος για κινητο τοσο μερα οσο και με σκοταδι , παιζει mp3 και τα δεχεται ώς ήχους κλησης τι να τα κανετε τα wav ???? aporo σωνει και καλά 5 mb ενω το ιδιο τραγουδι mp3 σε 1 ΜΒ ?????

 

τωρα για παιχνιδακια όλα τα java ειναι αισχος , ειναι τα games του 1980 atari , spectrum klp , ουτε καν amiga , απορω τι να τα κανετε ???? διαβαστε και καμια εφημεριδα στην τουαλετα !!! χαχαχαχαχ

:rolleyes:

 

φιλε domal αν θελεις καποτε να παρεις εναν ομορφο ηχο που θα ακουσεις απο ενα αλλο κινητο και θα του πεις να σου το στειλει με bt τοτε πες του να το μετατρεψει σε mp3 γιατι το δικο μας δεν δεχεται wav.

 

Επισης μην σου στειλουν αλλη κωδικοποιηση εκτος απο gif,jpg,3gp,mp3 γιατι πολλη απλα δεν εχει αλλη (αν ξεχναω καμια συγχωρεσε με).

Πηγα χθες να παρω ενα videaki τελειο απο ενα 6230 και αν δεν κανω λαθος ηταν .ext και βεβαια δεν μπορουσα να το παρω.

 

Οσο για τα παιχνιδια, εισαι στο καραβι και πας κρητη και εφημεριδες δεν εχεις, εχεις βαρεθει τα σταυρολεξα, ειναι βραδυ και δεν εχεις καμπινα να κοιμηθεις κοριτσοπουλα διπλα σου εχουν πεσει ολα για υπνο, δεν σε πιανει ο υπνος στην καρεκλα, εεε τοτε δεν θελεις ενα java game εστω και αταρι 1980 που λες να περασει η ωρα σου?

 

Παιχνιδια μπορεις να περασεις παντως εγω για να αποφυγω αυτη την στιγμη (καραβι, βραδυ κτλ) εβαλα καμια 15 παιχνιδακια να ειμαι ενταξει.

Link to comment
Share on other sites

as epikentrw8oume s emas pou mas aresei kai na lunoume o enas apories ston allo, oi kakentrexeis aneka8en uphrxan kai 8a uparxoun stous aiwnes.

loipon 8a mou proteinei kaneis kapoio kalo BT hands free na agorasw?

kai akoma kati poia 8ura uperi8rwn na parw se sindesi USB gia ton upologisti mou?(8a sindeete etsi kalitera to pc me to kinito? h na parw kalwdio sindeshs?)

kai pou mporw na vrw ena logismiko eukola (den exw kali sindesi na katebazw 200MB apo to web) na to egatastisw na mporw na pernaw kanena mp3 sto kinito kai na kanw upload kamia foto sto pc?

 

Παρε bt να κανεις 10 φορες πιο γρηγορα την δουλεια σου. Με το bt μπορεις να περασεις ηχους, videos χωρις να χρειαστεις το προγραμμα της sansung (120mb).

Το προγραμμα το θελεις για να περασεις καποια τηλεφωνα κτλ απο το ενα κινητο στο αλλο πχ.

Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το παρω? απο την πρωτη στιγμη που βγηκε που κεντρισε το ενδιαφερον, φαινεται πολυ ομορφο, σχεδον τελειο..

μια απορια μονο.. υπεριθρες εχει για συνδεση με υπολογιστη?

 

Αν αξιζει φιλε μου, αξιζει αξιζει αξιζει.

 

panasonic 500 600, nokia 7210,6210,6310,6600,6100,7250, sony ericson s700i (εχω ξεχασει κανα δυο τηλ nokia που δεν θυμαμαι καν πως τα λενε) πιο ευχαριστημενος δεν εμεινα απο αλλο κινητο.

 

Υπερυθρες εχει αλλα αν δεν εχεις παρει ακομα υπερυθρες μην παρεις παρε καλυτερα bt.

Link to comment
Share on other sites

Tha ithela na rotiso to eksis gia to kinito mas. Pos mporoume na orisoume pou tha apothikeuontai ta sms messages? Giati apo oti eida apothikeuontai prota stin SIM kai meta mporoume na epileksoume na pane stin mnimi tou kinitou.

 

δεν μπορεις. Πρωτα θα σου γεμισει η καρτα σου (sim) και μετα θα αρχισουν να περνανε στην μνημη του κινητου σου.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΥΣΩ:

1.ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ SLIDE DOWN ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ;

2.ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΗΨΗ ΦΩΤΟ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ISO.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΕΙ;

3.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ MMS;ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜ

4.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ JAVA GAMES ΑΠΟ ΤΟ Κ700 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΤΡΕΞΩ.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ;

5.ΣΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ JAVA ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ Η ΜΝΗΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 4096ΚΒ.ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ;ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ JAVA;

 

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ,ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΕΙ.

ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ :lol:

 

1. ΜΑλλον οχι δεν εχω βρει ακομα ριθμιση που να απενεργοποιει το κλειδωμα

2. Οπως και στις φωτογραφικες μηχανες υπαρχει ρυθμιση iso-αυτοματη η και χειροκινητη. Ειναι ποσο φως θελεις να λαμβανει το κλειστρο σου πριν τραβηξει την φωτογραφια. Οσο πιο μεγαλο ειναι το iso τοσο περισσοτερο φως θα μπει με αποτελεσμα να μπορεις να τραβηξεις φωτος με λιγοτερο φως. Μορεις να το ρυθμισεις απο τις ρυθμισεις σου.

3. Καντους ενα τηλεφωνο να σου ενεργοποιησουν την υπηρεσια.

4. εδω αρχιζουν τα δυσκολα. http://315.fiberworld.nl/d500/ μπες δεν και προσπαθησε μονος σου. Ειναι λιγο δυσκολο ομως μην τα παρατησεις

5. Βαλε εσυ πρωτα ενα παιχνιδακι στο τηλεφωνο και μετα βλεπεις αν σου κανουν 4mb για παιχνιδια και εφαρμογες. Οχι δεν εχει αλλη μνημη για java αυτη δινει το τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Κανεις μέγα λάθος...Το night mode του samsung E700 δεν το έχω συναντήσει πουθενά, σε κανένα άλλο κινητό ακόμα και της ίδιας της samsung...Ήταν πραγματικά ανεπανάληπτο σε ποιότητα και λεπτομέρεια....Πολύ καλύτερο και από του 6230... ;)

 

Σαν επίσης κάτοχος του samsung E600, σας πληροφορώ πως θα είμαι αμείλικτος στις κριτικές μου για το D500... :cool:

Σιγά ρε μεγάλε, ποιος είσαι;Ο τύρρανος Δράκοντας ή ο Σολωμόντας.Δεν πας στο thread σου και να μας αφήσεις ήσυχους στον πόνο μας με το :lol: "αποτυχημένο" κινητό μας!!!

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ THEMES ΓΙΑ ΤΟ D500 Ή ΑΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ

 

Οι εικονες που δεχεται το κινητο ειναι jpg και ειναι 176Χ144 οπως σε ολα τα κινητα νοκια και αλλα. Κατεβασε οτι εικονες θες απο παντου απο νοκια κτλ και περασε της στο κινητο σου.

Link to comment
Share on other sites

 

Σαν επίσης κάτοχος του samsung E600, σας πληροφορώ πως θα είμαι αμείλικτος στις κριτικές μου για το D500... :cool:

 

Και σαν πρώτο δείγμα ενημέρωσης αλλά και ψαξίματος, να πω πως τα services της samsung έχουν αντίληψη πως αναβαθμίσεις γίνονται μόνο όταν τα κινητά αντιμετωπίζουν πρόβλημα και όχι για να βελτιώσουν τις δυνατότητές τους...Διαφορετικά και για να αποφύγουν τις περιττές κουβέντες σου λένε πως το κινητό διαθέτει την τελευταία έκδοση, ασχετα αν έχουν περάσει αρκετοί μηνες από την πρώτη κυκλοφορία τους και είναι γνωστό πως υπάρχουν νεες αναβαθμίσεις...Γι αυτό κοιτάξτε να μάθετε τους κωδικούς που σας δείχνουν την version toy F/W - η τρελη samsung (και ουχί η nokia) εφοδιάζει το κάθε μοντέλο με διαφορετικό τρόπο ανάγνωσης των F/W, οπότε τρέχα γύρευε....- Καλό φυσικά θα είναι να τους δώσετε στο φόρουμ για να μπορούν όλοι να διαβάσουν την βέρσιον του D500 τους.... ;)

Ναι και μετά.....χτύπησες το χέρι σου στον τοίχο και ξύπνησες :D

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιχνιδια μπορεις να περασεις παντως εγω για να αποφυγω αυτη την στιγμη (καραβι, βραδυ κτλ) εβαλα καμια 15 παιχνιδακια να ειμαι ενταξει.

 

Πως πέρασες java-games?με τον τρόπο που αναφέρεται παραπάνω και περιέχει οδηγίες 20σελίδων... :wacko:

 

Μετά από μια εβδομάδα με το κινητό, είμαι υπερευχαριστημένος, όλα δουλεύουν ρολόι και η μπαταρία στρώνει σιγά-σιγά.Για να μην πω ότι έχουμε το πιο glamour κινητό που κυκλοφορεί... :)

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

powerz φυσικα και να το παρεις το κινητο,ειναι ολα τα λεφτα θα μεινεις παρα πολυ ευχαριστημενη μην ανησυχεις

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...απο αυριο το κινητο θα υπαρχει και στο ασημι χρωμα στο πλαισιο.σε καλη ποσοτητα μαλιστα...!για κρατησεις πμ με
Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο ασημι δε το χω δει ακομα απο κοντα λεει τιποτα?το χει δει κανεις σας?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...