Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Παιδία αν μπορείτε βοηθήστε με λίγο στα ακόλουθα γιατί πολλά τα posts και χάνεσαι...

 

1) Convert 3gp σε άλλη μορφή.

2) Δόνηση σε mmf ή mp3 (άν γίνεται)

 

Thanks και sorry γιατί έχουν συζητηθεί πολλές φορές ακόμα ...

A.T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πώς θα σου το στείλω..?

 

Distixos to gif pou mou esteiles exei access privileges apo ton dimiourgo tou

kai den epitrepei se kanena programa metatropis na to diaxeiristei....

sorry :( :( :( :cry:

 

http://img56.echo.cx/img56/2052/nancy0if.gif

Link to comment
Share on other sites

α και κατι αλλο...μηπως ξερει κανεις αν μπορω να περασω java με υπερυθρες?που να αγοραζω τωρα blutouth....thanks

 

http://www.samsungd500.tk/

 

Edw exei tropo gia na peraseis java me iperithtres. Ta exw kataferei prosopika me yperitres opote doulevei

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παιδία αν μπορείτε βοηθήστε με λίγο στα ακόλουθα γιατί πολλά τα posts και χάνεσαι...

 

1) Convert 3gp σε άλλη μορφή.

2) Δόνηση σε mmf ή mp3 (άν γίνεται)

 

Thanks και sorry γιατί έχουν συζητηθεί πολλές φορές ακόμα ...

 

Profanw theleis na deis me pia programmata ginontai afta??? Gia dose mas na katalavoume.

Link to comment
Share on other sites

http://www.samsungd500.tk/

 

Edw exei tropo gia na peraseis java me iperithtres. Ta exw kataferei prosopika me yperitres opote doulevei

 

Ναι!!!

Χθες το βραδυ τα καταφερα και εγω με τον τροπο που περιγραφει η ιστοσελιδα! Περασα στο κινητο μου Pac man και Tertris!!! Το μονο κακο ειναι οτι βγαινουν σε μερος της οθονης, δεν την γεμιζουν... Προφανως επειδη εχουν κατασκευαστει για οθονες χαμηλοτερης αναλυσης (Τα ειχα σε μορφη .jar για το παλιο μου 6600) Εχει κανεις παιχνιδακια? Ανεβασα στον φακελο μου μερικα που μου δουλευουν, οποιος θελει μπορει να ανεβασει οτι θελει! :)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ναί αυτό εννοώ και άν υπάρχει ένα quick guide...

 

Thanks :)

Φιλε μπες στο site που δινει ο kifinas, εχει οδηγους - τυφλοσουρτες για οτι ρωτας!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia,

ANagkastika na diavasw 1462 posts gia na min kanw double post ;p

Molis proxthes egina katoxos tou d500 meta apo mia apotixi simviwsi me to panasonic x700...afto pou thelw na rwtisw einai ...

katevasa to pc sync apo to episimo site tis samsung alla den mou to kanei egkatastasi!! sigkekrimena otan ftanei sto simeio pou leei kati gia " configuring windows installer" ekei varaei kollima k stamataei!!!

Kamia idea?? efxaristw

Link to comment
Share on other sites

sigkekrimena otan ftanei sto simeio pou leei kati gia " configuring windows installer" ekei varaei kollima k stamataei!!!

Kamia idea?? efxaristw

 

kaiser kalosirthes sto d500

distixos den mporo na se voithiso se auto pou rotas

alla sou exo ena doro pou mporeis na to peraseis sto kinito apla, xoris eggatastasi kapoiou programmatos

 

http://img70.echo.cx/img70/1230/keyzer8tn.gif

Link to comment
Share on other sites

Ημουνα νοκιακιας απο παλια ( 8210,7210,9210,8910 μικρη σταση στο Ρ900 ,5140 και λιγο 8850 ).Ειναι γνωστα τα θετικα τους και τα αρνητικα τους! Πολυ καλο μενου αλλα οχι κορυφαιο,αρκετα καλη ποιοτητα,καλο σημα σε γενικες γραμμες,δεν πολυκολλανε και γενικα ευχρηστα (αλλωστε θεωρω οτι αυτο το τελευταιο την ανεβασε απο την αρχη της κινητης τηλεφωνιας μεχρι πριν απο 2-3 χρονια!)

 

Οι υπολοιποι ομως (κυριως SE και Samsung ) δεν καθησαν με σταυρωμένα χερια ! Θεωρώ οτι εχουν βελτιωθει παρα πολυ.Σε αναλογη κατασταση ημουν πριν απο ενα μηνα (ειχα βαρεθει το μεγεθος παρολη την πληθωρα προγραμματων του Ρ900 και δεν με πολυενθουσιαζε το "καθημερινο" 5140 και σκεφτομουν να αλλαξω συσκευη.)

 

Να πω την αληθεια ποτε δεν συμπαθουσα παρα πολυ τα Samsung (παντα κατι τους ελειπε :μια το μπλε δοντι,μια η μνημη μια η μικρη διαρκεια μπαταριας κλπ).Απο την αλλη μερια ομως ηθελα να σταματησω να τα "δινω" σε 1-2 εταιρειες και εψαξα πολυ! Και τα παιδια σε αυτο το φορα ηταν πολυ χρησιμες πηγες πληροφοριων και τα θετικα και στα αρνητικα αλλα κυριως στο : http://www.mobile-review.com εχει ενα πολυ αναλυτικο και κυριως διθυραμβικο τεστ του D500 !αν ξερεις απλα αγγλικα ριξε του μια ματια (διαβασε το 2-3 φορες ομως για να καταλαβεις την εκτιμηση του τυπου για το κινητο αυτο) .

 

Αναφερω το συγκεκριμενο σαιτ γιατι ειναι γενικα πολυ αυστηρος.Ποτε δεν ενθουσιαζεται με μια συσκευη οσο και φιγουρατζιδικη να ειναι απο αποψη δυνατοτητων!

 

Τελος παντων αποφασισα να τζογαρω (δεν ειχε κανενας φιλος μου samsung και πραγματικα δεν ειχα πιασει ποτε στα χερια μου τετοιας μαρκας συσκευη) και αγορασα το D500.

 

Ειλικρινα δεν το μετανοιωσα ουτε στο ελαχιστο.Αριστο (σε 10 μερες το εχεις συνηθισει γιατι ειναι αριστο αλλα οχι ιδιο με την ΝΟΚΙΑ,μαλλον καλυτερο!).Μικρο μεγεθος και εμφανως ποιοτικο ! Η μπαταρια με νορμαλ χρηση φτανει τις 3 ημερες τουλαχιστον.Τελεια οθονη ,ΤΑΧΥΤΑΤΟ ΚΑΙ αριστο μενου!

 

Γενικως εγινα φιλος της μαρκας και κολλητος του D500 !!

 

ΔΕν μπορω να εχω αποψη για τα υπολοιπα μοντελα,αλλα παντως σου προτεινω την μεταβαση.Πιστευω δεν θα το μετανοιωσεις!

 

Αλλωστε η ζωη θελει αλλαγες γιατι καταντα κουραστικη και βαρετη !

 

(Αληθεια δεν εχεις βαρεθει τα χερακια στην εναρξη καθε ΝΟΚΙΑ ,ασπρομαυρο,εγχρωμο δεν εχει σημασια τα χερακια ΣΤΑΘΕΡΑ !?) ;)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Sakis na sai kala gia to gifaki einai gamato :)

To kako einai oti mporw na pernw mesw bluethooth pragmata apo to pc alla dne mporw na valw :/

Mou to xe vgalei k se paixnidi afto me to windows installer...den ekane install to paixnidi...meta ekana format k to kane install kanonika

Den polypsinomai omws na kanw format gia na valw to prog twra...

to kin fisaei pantws eimai katenthousiasmenos se sxesi me to X700...to skylometaniwsa pou to xa parei

Link to comment
Share on other sites

telika kserei kaneis????????

Φιλε μου υπαρχουν εφεδρικες μπαταριες, εδω και πολυ καιρο. Για να παρεις μια (πικρη οσον αφορα την τιμη) γευση

πατα εδω

Στο κατω μερος εχει προιοντα σχετικα με το κινητο μας, εχει και την μπαταρια του στην εκπληκτικη τιμη των 49.5 ευρω! Περαστικα μας! :(

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Τί να πώ....σ'ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες τόσο...Είχα τρελαθεί με αυτό το gifaki..

Να'σαι καλά φίλε..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου υπαρχουν εφεδρικες μπαταριες, εδω και πολυ καιρο. Για να παρεις μια (πικρη οσον αφορα την τιμη) γευση

πατα εδω

Στο κατω μερος εχει προιοντα σχετικα με το κινητο μας, εχει και την μπαταρια του στην εκπληκτικη τιμη των 49.5 ευρω! Περαστικα μας! :(

 

euxaristo file skatzoxoire.ontos einai ligo pikra.........

:up:
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ για το D500!! Κορυφαίο κινητό, πολύ όμορφο και αρκετά εύχρηστο! Έχει βέβαια και μικροπροβληματάκια αν έχεις συνηθίσει σε άλλη εταιρεία, αλλά πιστεύω θα σε ικανοποιήσει πλήρως!
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ PC ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ??

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ EASYSTUDIO 'Η ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?

ΤΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ? USB, BLUETOOTH, H' ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ?

 

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΡΘΩΣΕΙ?

ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ-ΤΡΟΠΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ...

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να χρησιμοποιησεις κανενα προγραμμα. To κινητο επικοινωνει με ολους τους τροπους που αναφερεις αλλα το προτιμοτερο ειναι ενα usb Bluetooth η μια θυρα υπερυθρων. Το κινητο σου στο μενου των φωτο, βιντεο, ηχων εχει "αποστολη μεσω..." Και επιλεγεις με τι θες να το στειλεις στον υπολογιστη σου αναλογα με το τι εχεις. Αντιστοιχα και απο τον υπολογιστη γινεται το ιδιο
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να χρησιμοποιησεις κανενα προγραμμα. To κινητο επικοινωνει με ολους τους τροπους που αναφερεις αλλα το προτιμοτερο ειναι ενα usb Bluetooth η μια θυρα υπερυθρων. Το κινητο σου στο μενου των φωτο, βιντεο, ηχων εχει "αποστολη μεσω..." Και επιλεγεις με τι θες να το στειλεις στον υπολογιστη σου αναλογα με το τι εχεις. Αντιστοιχα και απο τον υπολογιστη γινεται το ιδιο

 

 

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΕ ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ...

ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ?

ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟ Ή ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ..

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν θα αγοραζα αυτη την στιγμη θα αγοραζα bluetooth, που ειναι πολυ πιο γρηγορο σε ταχυτητα απο τις υπερυθρες. Εχω τις υπερυθρες απο το παλιο μου κινητο. Οτι και να παρεις θα δουλεψει, δεν θα εχεις προβλημα. Ριξε μια ματια στα e- shops παντως, βρισκεις bluetooth με 25 ευρω!
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...