Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHSPERA PAIDIA SE OLOUS..SKEFTOMAI NA AGORASO TO D500 AYTES TIS MERES,EIMAI KATOXOS TOY V200,KAI VEVAIA DN EXOUN SXESH AUTA TA KINHTA METAXY TOUS,ALLA AXIZEI TON KOPO NA DOSO 480 EURO DIA TO D500 TA AXIZEI TA LEFTA TOU?OI FOTO POU VGAZEI EINAI KALES?EXO DEI SE SHARP GX30i KAI MOU ARESAN POLY............TASOS KAVALA CITY

φιλε τασουλη καλημερουδια μη το σκεφτεσαι καθολου παρε το,το κινητο ειναι το κατι αλλο μικρο,στιβαρο με αριστη ποιοτητα κατασκευης,καλη οθονη,αριστο mp3,bluetooth,ir ολα ξεκλειδωτα και δε χρειαζεται να το παρεις 480,στην υπογραφη μου εχω ενα site που μπορεις να το βρεις πιο χαμηλα,ριξε μια ματια :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα για την cosmote το ανώτερο μέγεθος είναι τα 500 kb. Θα πρέπει βέβαια να το υποστηρίζει και η συσκευή. Μέχρι τώρα το ανώτερο μέγεθος το υποστηρίζει η ΝΟΚΙΑ 6260 και είναι τα 300 kb.

 

καλησπέρα !αυτό το έχεις διαβάσει σε κάποιο site η το ξέρεις απο κάπου αλλού ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα το D500 την Παρασκευή. Mάγκες το τηλεφωνο είναι απίστευτα καλό. Oλα λειτουργουν κανονικά. Tο bluetooth και οι υπέρυθρες παίζουν σε όλα τα κινητά μέχρι τώρα που έχω δοκιμάσει και η μεταφορά των αρχείων είναι πολή γρήγορη. H κάμερα είναι απίστευτη, η ευκρίνεια είναι λες και βλέπεις τηλεόραση, τα βίντεο είναι κρυστάλινα και οι λειτουργίες πάρα πολλές αλλά και εύκολες προς τη χρήση. Mε μία λέξη. Aπίστευτο... :w00t:
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ JAVA GAMES VIA BT

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΕΑ ΔΗΜΙΟΥΡΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ

ΕΠΙΛΕΓΩ SET UP AN ADVANCED CONNECTION

CONNECT DIRECTLY TO ANOTHER COMPUTER

HOST

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΛΛΑΕΙ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ

INCOMMING CONNECTIONS DEPEND ON THE ROUTING AND REMOTE ACCESS SERVICE WHICH WAS ANABLE TO START

FOR MORE INFORMATION CHECK THE SYSTEM EVENT LOG

ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

sorazal!!!!
Link to comment
Share on other sites

ξερεις κανενα τηλ να τραβα βιντεο χωρις ηχο?

 

 

 

nai etsi douleuane ta kinita stin arxaia ellada lene :lol: :lol: :lol: :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

saki μπραβο ρε παιχτη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα το D500 την Παρασκευή. Mάγκες το τηλεφωνο είναι απίστευτα καλό. Oλα λειτουργουν κανονικά. Tο bluetooth και οι υπέρυθρες παίζουν σε όλα τα κινητά μέχρι τώρα που έχω δοκιμάσει και η μεταφορά των αρχείων είναι πολή γρήγορη. H κάμερα είναι απίστευτη, η ευκρίνεια είναι λες και βλέπεις τηλεόραση, τα βίντεο είναι κρυστάλινα και οι λειτουργίες πάρα πολλές αλλά και εύκολες προς τη χρήση. Mε μία λέξη. Aπίστευτο... :w00t:

 

 

Και εγώ το πήρα την Παρασκευή και έχω ακριβώς τις ίδιες εντυπώσεις!!!

 

Μετά το motorola Mpx200 (πολύ καλό τηλέφωνο) επιτέλους ένα εύκολο μενού!

 

Τα μόνα προβλήματα είναι όταν περνάς τον τηλεφωνικό κατάλογο για πρώτη φορά (δεν συνεργάζεται καλά με το outlook...) και το ότι δεν έχει υποδοχή για extra μνήμη... κρίμα γιατί έχει πάρα πολύ καλό ήχο ως mp3 player και φοβερή εικόνα...

 

Τι αρχεία παίζει; Νομίζω δεν παίζει .avi και .mpeg. Που μπορούμε να βρούμε πρόγραμμα που να μετατρέπει .avi και .mpeg σε ότι παίζει το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Τι αρχεία παίζει; Νομίζω δεν παίζει .avi και .mpeg. Που μπορούμε να βρούμε πρόγραμμα που να μετατρέπει .avi και .mpeg σε ότι παίζει το τηλέφωνο;

 

Ψάξε για Xilisoft 3GP Video Converter

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κατ'αρχήν θα ήθελα να πώ ενα μπράβο σε όλους γιατι αυτο το forum βοηθάει πολύ και πολλούς.

Θα ήθελα να με βοηθήσετε στο εξής :

Έχω laptop με υπέρυθρες και έχω αγοράσει επίσης και bluetooth (usb).

Έχω κατεβάσει και εγκαταστήσει το easy studio 2.0 αλλα δεν μπορώ να επικοινωνήσω ούτε με υπέρυθρες ούτε με bluetooth.

Απο το υπολογιστή μου μπορώ να επικοινωνήσω μέσω της εφαρμογής που έχει το bluetooth που έχω αγοράσει αλλά μπορώ να κάνω λίγα πράγματα.Άν μπορείτε να μου πείτε καμιά λύση θα σας ήμουν υπόχρεος.Το bluetooth μου είναι bluetooth usb dongle και χρησιμοποιώ windows 2000 sp4 με όλα τα update που έχει βγάλει η microsoft.Έπίσης τρέχει πάνω στο υπολογιστή μου Antivirus και firewall.

Σας ευχαριστώ εκ'των προτέρων.

Αντώνης Κ.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Κατ'αρχήν θα ήθελα να πώ ενα μπράβο σε όλους γιατι αυτο το forum βοηθάει πολύ και πολλούς.

Θα ήθελα να με βοηθήσετε στο εξής :

Έχω laptop με υπέρυθρες και έχω αγοράσει επίσης και bluetooth (usb).

Έχω κατεβάσει και εγκαταστήσει το easy studio 2.0 αλλα δεν μπορώ να επικοινωνήσω ούτε με υπέρυθρες ούτε με bluetooth.

Απο το υπολογιστή μου μπορώ να επικοινωνήσω μέσω της εφαρμογής που έχει το bluetooth που έχω αγοράσει αλλά μπορώ να κάνω λίγα πράγματα.Άν μπορείτε να μου πείτε καμιά λύση θα σας ήμουν υπόχρεος.Το bluetooth μου είναι bluetooth usb dongle και χρησιμοποιώ windows 2000 sp4 με όλα τα update που έχει βγάλει η microsoft.Έπίσης τρέχει πάνω στο υπολογιστή μου Antivirus και firewall.

Σας ευχαριστώ εκ'των προτέρων.

Αντώνης Κ.

 

Sto easy studio exeis rithmisei to port??? Dokimase na xamilwseis kai tin taxitita sta 9600 (mexri na breis ti ftaiei). Meta apo kathe rithmisi kleise kai ksanaksekina tin efarmogi.

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για Xilisoft 3GP Video Converter

αυτο φιλε μου ειναι free το converter?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες κατά τη γνώμη σας είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις bitrate και Hz για τα mp3 έτσι ώστε ούτε χώρο πολύ να πιάνουν, αλλά να μην υστερούν και σε ποιότητα;Ευχαριστώ.Επίσης stereo ή mono;Φίλε ταξιδιώτη τι λες για το 3230;Αξίζει;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nokia Multimedia Converter 2.0

 

Πολύ γρήγορο, μετατρέπει όλα τα γνωστά αρχεία (.avi .mpeg κλπ) σε .3gp και το βασικό: ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ... (για να μην ψάχνετε... κολπάκια!)

 

http://www.forum.nokia.com/main/0,6566,034-63,00.html

 

Το μόνο που θέλει είναι εγγραφή και σου στέλνουν στο e-mail σου το serial number για να εγκαταστήσεις το πρόγραμμα.

 

Είναι 17 MB περίπου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...