Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο εργοστασιακος default κωδικος κλειδωματος της συσκευης ποιος ειναι ?

δοκιμασε το 1122

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν παω να γραψω μνμ με το πληκτρολογιο στα ελληνικα, δεν γραφει με ολο το πληκτρολογιο παρα μονο τα αριθμητικα κουμπια!

 

δηλαδη για να βρω το "Δ" δεν παταω το "d" αλλα το "Ε" (ή "3") εναλλασομενα μεχρι να φτασει στο "Δ".....

 

ετσι ειναι και σε εσας? αυτο εννοουν "ελληνικα"? γιατι ειναι παραλογο να εχεις qwerty πληκτρολογιο για να γραφεις μονο με 9 κουμπια :-S

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε , αλλα εισαι ακυρος τελειως... μιλαμε για airphone, και οχι για i9,αν θελαμε ι9 θα τα λεγαμε σε αλλο thread
Link to comment
Share on other sites

Εδώ το έχει σε καλή τιμή με 4gb κάρτα και άλλα μπλιμπλίκια χωρίς έξτρα αποστολής

 

http://www.mobile0755.com/Product_view.asp?id=65

 

87.5€ σύνολο.Πιστεύω καλά είναι

By Mitsos Βέροια
Link to comment
Share on other sites

Εχω το moo2l.το πηρα χθες κ προσπαθω ολη μερα να το προγραμματισω ωστε να παιζει youtube αλλα τιποτα!βοηθεια!εχω δοκιμασει τα παντα!αυτο με το προφιλ κ wlan κλπ!πρεπει να ρυθμισω κατι αλλο?κατι στο java?κατι στη sim?βοηθεια!!! μηπως πρεπει να αλλαξω απο το network profil το lowest udp port απο 6970 και το highest udp port απο 32000 για να παιξει youtube?μου βγαζει παντα rtsp:// παει να φορτωσει κ λεει play failed.καποιος?
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας πιο ειναι το οριο εγκαταστασης εφαρμογων στο κινητο και αν αυτο γινεται να αλλαξει??εχω κατεβασει κατι παιχνιδια, αλλα οταν παω να τα κανω install, μου λεει over the maximum install limit

 

ΒΟΗΘΕΙΑ Τρελαινομαι!!!!

 

Καμια βοηθεια γι'αυτο το προβλημα;

 

Εχω το moo2l.το πηρα χθες κ προσπαθω ολη μερα να το προγραμματισω ωστε να παιζει youtube αλλα τιποτα!βοηθεια!εχω δοκιμασει τα παντα!αυτο με το προφιλ κ wlan κλπ!πρεπει να ρυθμισω κατι αλλο?κατι στο java?κατι στη sim?βοηθεια!!! μηπως πρεπει να αλλαξω απο το network profil το lowest udp port απο 6970 και το highest udp port απο 32000 για να παιξει youtube?μου βγαζει παντα rtsp:// παει να φορτωσει κ λεει play failed.καποιος?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2977871#post2977871

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο το έχεις ρωτήσει σε πολλά θέματα,κάτι δεν κάνεις καλά.Δοκίμασε σαν εναλλακτικές και το bolt ή το snaptu.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

trackera το ξερω κ ζητω συγνωμη αλλα εχω δοκιμασει τα παντα!πες μου τι να κανω ακριβως!!!!βημα βημα!εχω κανει αυτο με το προφιλ να βαλω wlan!τι αλλο?να αλλαξω τα udp?τι τιμες να βαλω?κ παλι συγνωμη!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί παιδεύεσαι με αυτά;Δοκίμασε με το bolt ή ακόμα καλύτερα με το snaptu.Δεν είναι κάτι το δύσκολο,απλά είσαι ζαλισμένος που δεν σου βγαίνει και τρελαίνεσαι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

επειδη η ελληνικη μεταφραση ειναι για κλαματα, ειπα να το γυρισω.. στο αγγλικο.αλλα εχω το εξης προβλημα .δεν βγαζει ελληνικα για τα μηνυματα και για τις επαφες. γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος? ισως το θεμα να εχει ξανα τεθει.
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

οποιο bolt κ να κατεβασω φτανει στο 5% εγκατασταση κ κολαει το κινητο!ουτε με το snaptu!εχω τρελαθει!παλι καλα κερδισε η ελλαδα κ μου εφτιαξε τη μερα!
Link to comment
Share on other sites

Γύρνα στην μέθοδο εισαγωγής την γλώσσα σε ελληνικά

δεν υπαρχει η επιλογη. εμφανιζεται μονο οταν η γλωσσα ειναι ελληνικα.

 

Ειχες δικιο τελικα. το εκανα. ολα καλα τωρα.

Edited by lxias_pz
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Ρε Χρηστο αυτο που σου απαντησα εδω --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3212620#post3212620 το ειδες;

 

Eχει το snaptu youtube application;

Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι απλα shorcut για το youtube που ανοιγει στο browser του κινητου, οχι application, οποτε δωρον αδωρον, αμα δε δουλευει στον opera δε θα δουλευει και στο browser του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει ενα μικρο σημα που ειναι σαν αυτο που υπαρχει στους δρομους για το αδεξοδο!!ρε παιδια εχωτρελαθει!καποιος να μου πει ολες τιρ ρυθμισεις!κατι για upd μηπως!!!!
Link to comment
Share on other sites

το ειδα αλλα δεν ξερω τι port να βαλω.

Ρε Χρηστο αυτο που σου απαντησα εδω --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3212620#post3212620 το ειδες;

 

Eχει το snaptu youtube application;

Link to comment
Share on other sites

Oτι udp port γραφει στις ρυθμισεις του player το ιδιο θα ανοιξεις στο router σου.
Link to comment
Share on other sites

o τηλεφωνικος καταλογος καιτα ονοματα ειναι ο γνωστος κινεζικος δυσχρηστος καταλογος με περιορισμο στα γραμματα?

η εχουν κανει ενα καλλιτερο menu?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...