Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να παρψ τον καταλογο των τηλεφωνων που ειναι αποθηκευμενα στο τηλεφωνο χωρις το τηελφωνο να ανοιξει?

Εχει χαλασει το digitizer και καθως περιμενω το ανταλλακτικο να ερθει,εχω ολα μου τα τηλεφωνα στη μνημη του κινητου.

Καμια ιδεα?

 

Συνδεω το κινητο στον υπολογιστη και ανοιγω το phone suite αλλα το κινητο περιμενει να διαλεξω σαν τι θελει να δει ο υπολογιστης το κινητο.

Και επειδη δε λειτουργει η οθονη δεν μπορω να επιλεξω κατι ωστε να συνδεθει.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς να μου προτείνεις κάποιες εφαρμογές java ή δεν επιτρέπεται στο forum?

 

Δεν έχω να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο. Έχουν δωθεί στο θέμα κάποια links με παιχνίδια κλπ.

 

μπορουν να σε καλεσουν?κανε ελεγχο μηπως εχεις φραγη εξερχομενων κλησεων αν δεν λυθει το προβλημα.

ξερει κανεις κατι για την ταχεια κληση? εχω φτασει ενα βημα πριν την κληση αλλα δεν εχω καταφερει να την κανω.

please, θα τρακαρω καμμια μερα ψαχνοντας τις επαφες

 

Πατάς πχ το 3 και κλήση! Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο. Νομίζω κάπου στις ρυθμίσεις υπάρχει επιλογή για το αν έχεις ενεργοποιημένη ή όχι την ταχεία κλήση.

 

κανεις??????

 

:confused:

Πήγαινε στα 5:10 και θα δεις που είναι η θέση για την κάρτα μνήμης!!

 

Να ρωτησω το κινητο υποστηριζει προφιλ A2DP γιατι θελω να παρω ενα bluetooth για το κινητο να ακουω μουσικη.

 

Ναι υποστηρίζει αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι και ότι καλύτερο.. Γενικά δεν έχει και πολύ ισχυρό σήμα το bluetooth του συγκεκριμένου μοντέλου (τουλάχιστον έτσι είναι στου αδερφού μου) Εγώ που το είχα συνδέσει με ασύρματα ακουστικά έκανε κάτι μικρές διακοπές. Όσο για την ποιότητα.. αρκετά χειρότερη σε σχέση με τα ενσύρματα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω να σου προτείνω κάτι συγκεκριμένο. Έχουν δωθεί στο θέμα κάποια links με παιχνίδια κλπ.

 

 

 

Πατάς πχ το 3 και κλήση! Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο. Νομίζω κάπου στις ρυθμίσεις υπάρχει επιλογή για το αν έχεις ενεργοποιημένη ή όχι την ταχεία κλήση.

 

 

 

:confused:

Πήγαινε στα 5:10 και θα δεις που είναι η θέση για την κάρτα μνήμης!!

 

 

 

Ναι υποστηρίζει αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι και ότι καλύτερο.. Γενικά δεν έχει και πολύ ισχυρό σήμα το bluetooth του συγκεκριμένου μοντέλου (τουλάχιστον έτσι είναι στου αδερφού μου) Εγώ που το είχα συνδέσει με ασύρματα ακουστικά έκανε κάτι μικρές διακοπές. Όσο για την ποιότητα.. αρκετά χειρότερη σε σχέση με τα ενσύρματα ακουστικά.

το εχω κανει, ειναι ενεργοποιημενη ταχεια κληση. εσυ τι εχεισ κανει και δουλευει?

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις το κοίταξα. Για να κάνει ταχεία κλήση απλά πατάς παρατεταμένα τον αριθμό. Με αριθμό και κλήση δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις το κοίταξα. Για να κάνει ταχεία κλήση απλά πατάς παρατεταμένα τον αριθμό. Με αριθμό και κλήση δεν κάνει τίποτα.

 

το κανω, αλλα το μονο που κανει, ειναι να επαναλαμβανει τον αριθμο

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, από χθες δεν κάνει κλήσεις δημιουργείς το αριθμό και δεν κάνει την κλήση σε καμιά γραμμή.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, από χθες δεν κάνει κλήσεις δημιουργείς το αριθμό και δεν κάνει την κλήση σε καμιά γραμμή.

 

σοθ βγαζει καποιο μηνυμα?

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ, μου βγάζει το εξής μήνυμα not allow to dial

κανε ελεγχο μηπως ενεργοποιησες κατα λαθος την φραγη κλησεων

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ, μου βγάζει το εξής μήνυμα not allow to dial

 

Άντε να δούμε πόσες φορές ακόμα θα το γράψουμε.Ένα απλό google search με το πρόβλημα να έκανες με το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις θα έβρισκες αμέσως την λύση.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3243436#post3243436

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις το κοίταξα. Για να κάνει ταχεία κλήση απλά πατάς παρατεταμένα τον αριθμό. Με αριθμό και κλήση δεν κάνει τίποτα.

τα καταφερα τελικα. εκανα και επαναφορα εργοστασιακων και κανα δυο φορες επανεκκινηση.αλλα τιποτα... μετα κανω activate ip στην σιμ1. και δουλευει κανονικα. μαλλον δεν χρειαζεται αυτο, αλλα αφου μου δουλεψε ετσι, δεν το αλλαζω.

 

ευχαριστω

 

τελικα αλλες φορες πιανει αλλεσ οχι. μαλλον

Edited by lxias_pz
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα του myphone.Επειδη ειδα τις εντυπωσεις σας πολυ θετικες λεω να τσιμπισω και εγω κανενα hiphone:drool:!!!Ομως δεν ξερω πιο μοντελο να αγοραζω.:( Για αυτο παρακαλω :help:

 

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να παρψ τον καταλογο των τηλεφωνων που ειναι αποθηκευμενα στο τηλεφωνο χωρις το τηελφωνο να ανοιξει?

Εχει χαλασει το digitizer και καθως περιμενω το ανταλλακτικο να ερθει,εχω ολα μου τα τηλεφωνα στη μνημη του κινητου.

Καμια ιδεα?

 

Συνδεω το κινητο στον υπολογιστη και ανοιγω το phone suite αλλα το κινητο περιμενει να διαλεξω σαν τι θελει να δει ο υπολογιστης το κινητο.

Και επειδη δε λειτουργει η οθονη δεν μπορω να επιλεξω κατι ωστε να συνδεθει.

 

κανεις δεν ξερει να απαντησει?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα του myphone.Λεω να αγορασω κανα iphone αλλα δεν ξερω ποιο μοντελο:( Σας παρακαλω :help:. :thanks:
Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ξερει να απαντησει?

εξηγησε λιγο το digitizer. δεν αποκρινεται η οθονη εννοεις?

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Τρελό πακέτο!!!

Παρηγγειλα απο Κίνα, το συγκεκριμενο κινητό και μου το έστειλαν!!!

Κ με πολύ χαρα το άνοιξα!! Αλλα.... είχε θέση μόνο για μια Sim ..:mad::mad::mad:

Τώρα ψάχνω να το πουλήσω...από το λίγο που το επεξεργάστηκα πάντως,ήταν πολύ γρήγορο και η ανταπόκριση στην οθόνη πολύ καλή!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Υπάρχει κάποια εφαρμογή για τον καιρό?Υπάρχουν διαφορές με το Μ002L?
Link to comment
Share on other sites

Τρελό πακέτο!!!

Παρηγγειλα απο Κίνα, το συγκεκριμενο κινητό και μου το έστειλαν!!!

Κ με πολύ χαρα το άνοιξα!! Αλλα.... είχε θέση μόνο για μια Sim ..:mad::mad::mad:

Τώρα ψάχνω να το πουλήσω...από το λίγο που το επεξεργάστηκα πάντως,ήταν πολύ γρήγορο και η ανταπόκριση στην οθόνη πολύ καλή!!

εστηλες μηνημα στον πωλητη????? του το ειπες οτι εχει μια sim???

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πόσες φορές ακόμα θα το γράψουμε.Ένα απλό google search με το πρόβλημα να έκανες με το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις θα έβρισκες αμέσως την λύση.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3243436#post3243436

 

Αν μπορείται να βοηθήσετε , τι ακριβώς κάνουμε στο βήμα 11 , φτάνω μέχρι εκεί αλλά δεν τα καταφέρνω. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

To digitizer ειναι η εξωτερικη οθονη αφης.Οχι η εσωτερικη Lcd.

Εσπασε το εξωτερικο λοιπον και περιμενω ανταλλακτικο.

 

Γι αυτο και δεν μπορω να εχω προσβαση στο κινητο και να εχω προσβαση σε επαφες μου.

Αν γινεται με καποιον τροπο να δω τα τηλεφωνα δηλαδη που εχω μεσα.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα του myphone.Λεω να αγορασω κανα iphone αλλα δεν ξερω ποιο μοντελο:( Σας παρακαλω :help:. :thanks:[/QUOT

 

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ?????:(

Link to comment
Share on other sites

To digitizer ειναι η εξωτερικη οθονη αφης.Οχι η εσωτερικη Lcd.

Εσπασε το εξωτερικο λοιπον και περιμενω ανταλλακτικο.

 

Γι αυτο και δεν μπορω να εχω προσβαση στο κινητο και να εχω προσβαση σε επαφες μου.

Αν γινεται με καποιον τροπο να δω τα τηλεφωνα δηλαδη που εχω μεσα.

συνδεσε το σε pc. μολις σου βγαλει τις επιλογες πατα τα κουμπακια του ηχου μεχρι να επιλεξεις com port... μεχρι εδω μπορω να βοηθησω, γιατι δεν εχω ανακαλυψει πως πατας οκ.

 

δηλαδη δεν αποκρινεται καθολου το touch?

Edited by lxias_pz
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...