Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω ενα προβλημα με το τηλ.

στην καρτα δυο οταν παω στις τελευταιες κλησεις δεν διχνει το ονομα αλλα το νουμερο ενω υπαρχει στον κατάλογο. εχω cosmote.

Link to comment
Share on other sites

pedia tha eithela na rotiso kati gia to k599kati exo piraksi stis rithmisis kai den me afinei na kano klisi,entometaxi pao sto network setup kai patao preferred mode kai eine sto wlan kai den me afinei na to valo se kanena allo mipos kapoios xerei ti ginete.efxaristo

 

Κάνε επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Οκωδικός που θα σου ζητήσει είναι όπως έγραψε και ένας φίλος παραπάνω ο 1122.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος, όταν κάποιο κινητό υποστηρίζει π.χ. Αγγλικά και κινέζικα, τότε τους ελληνικούς χαρακτήρες στον τηλεφωνικό κατάλογο και στα SMS, πως τους εμφανίζει?
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το κινητό.... άλλα τα ελληνικά τα βγάζουν τετραγωνάκια και άλλα τα διαβάζουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένας φίλος το Samsung D880 και όταν τον καλούν και μιλάει στην μία γραμμή, η άλλη δέχεται κανονικά την εισερχόμενη και τον ειδοποιεί για τη 2η κλήση (δείχνοντας στην οθόνη ότι έχει αναμονή από τη SIM 2)

 

Συμβαίνει κάτι αντίστοιχο και στο Κ599 ή δεν το υποστηρίζει το λογισμικό του;

 

Παλιότερα είχε ένα άλλο κινέζικο που όταν τον καλούσαν στη 2η SIM έδειχνε κατηλειμμένο.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένας φίλος το Samsung D880 και όταν τον καλούν και μιλάει στην μία γραμμή, η άλλη δέχεται κανονικά την εισερχόμενη και τον ειδοποιεί για τη 2η κλήση (δείχνοντας στην οθόνη ότι έχει αναμονή από τη SIM 2)

 

Συμβαίνει κάτι αντίστοιχο και στο Κ599 ή δεν το υποστηρίζει το λογισμικό του;

 

Παλιότερα είχε ένα άλλο κινέζικο που όταν τον καλούσαν στη 2η SIM έδειχνε κατηλειμμένο.

Όταν μιλάς στην μια γραμμή η άλλη βγαίνει εκτος δικτύου.Αυτό γίνεται για να είναι μικρότερη η ακτινοβολία του κινητού.To προτιμώ από το να τρώω τρελή ακτινοβολία

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Λογικά 2 έχει αλλά σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά που δίνει η εταιρια έχει απίστευτα χαμηλό sar, περίπου στο 0,22 αν θυμάμαι καλα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σχετικά με java εφαρμογές από getjar.... μετά από ένα ψαξιματάκι στο site του opera μου αναγνώριζε το κινητό σαν SE W800i!?!?! (ξέρω...δεν είναι αφής, έχει άλλη ανάλυση κτλ κτλ)..... Μπήκα λοιπόν στο getjar.com, κατέβασα το ebuddy 1.4 με ρύθμιση για w800i λοιπόν και έπαιξε απροβλημάτιστα με την αφής και σε full screen.
Link to comment
Share on other sites

σκευτομαι να αγορασω και γω ενα v800..και εχω μερικες αποριες......εχει flash στην καμερα ?εχει tv? θα το κλαιω σε κανα 5 μηνο?:( υπαρχει τπτ καλυτερο σε αυτην την τιμη???
Link to comment
Share on other sites

εχει flash στη camera?Ποσα mpixel?

 

Αλλα εχουν αλλα οχι. Ειναι ποσο τυχερος θα σαι οταν στο στειλουν.

Αν δεν κανω λαθος ειναι 2Μρ.

Link to comment
Share on other sites

1.3 ειχε το δικο μου

 

Ε ναι 2mp εχει οσο εχει και 2800mAh μπαταρια χεχε.

Τεσπα και ετσι υπερκομπλε ειναι, ουτε του παπα.

 

Να ρωτησω μια, εχει βρει κανεις αν και πως βαζεις φωτο και ηχους σε επαφες?

Επισης μπορει καποιος να γραψει μια πως το σεταρουμε για MMS επειδη ακομα και με το pdf της jaga δεν την παλεψα, δεν ηξερα που ειναι αυτα που λεει στο μενου του κινητου

Link to comment
Share on other sites

λοιπον java εφαρμογες του w800ι τρεχει μια χαρα ψαξτε στο http://www.getjar.com/ αλλα ξερει κανεις πως θα δουμε videos on line??? προσπαθω και μου λεει να εγκαταστησω τον flash player. εψαξα παντου αλλα τιποτα,αν ξερει καποιος ας μας πει.,,,
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ κατεβασα καμια 20αρια java apps απο getjar για το w800i απο τις οποιες μου τρεχει σωστα τις μισες..

Το θετικο νεο ειναι πως δοκιμασα παιχνιδια 240χ320 και παιζει η αφη αψογα, το μονο προβλημα ειναι πως δεν τρεχουν fullscreen αλλα πανω αριστερα. Ανεκτο.

Για αυτο που ειπα παιδια εχει βρει κανεις ακρη?

Για το πως κουμπωνουν εικονες-ringtones σε επαφη? Και για τα ΜΜΣ :ρ

Link to comment
Share on other sites

Guys μου το εστειλαν σημερα το κινητακι απο κινα μεσω ems ,ποσες μερες λετε να κανει για να ερθει;Τελοσπαντον το περιμενω με ανυπομονησια γιατι χαλασε η οθονη του iphone,βασικα πνιγηκε το iphone, θελουν 200 ευρα να το φτιαξουν και ειμαι με το ν95 που ξεχασα και προσπαθουσα να το ξεκλειδωσω κανοντας την κινηση στην οθονη του νομιζωντας πως ειναι αφης!Αμα μαθεις με κινητα αφης δεν εχει γυρισμω!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Guys μου το εστειλαν σημερα το κινητακι απο κινα μεσω ems ,ποσες μερες λετε να κανει για να ερθει;Τελοσπαντον το περιμενω με ανυπομονησια γιατι χαλασε η οθονη του iphone,βασικα πνιγηκε το iphone, θελουν 200 ευρα να το φτιαξουν και ειμαι με το ν95 που ξεχασα και προσπαθουσα να το ξεκλειδωσω κανοντας την κινηση στην οθονη του νομιζωντας πως ειναι αφης!Αμα μαθεις με κινητα αφης δεν εχει γυρισμω!

 

 

Είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει. Θα κάνει το πολύ 5 εργάσιμες μέρες να σου έρθει σπίτι με courier των ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Κυπρο μενω οποτε μολις ερθει περνα απο τελωνειο και το παραλαμβανω απο το ταχυδρομειο!

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα δεν μπορω να μπω ιντερνετ μεσω wifi με τιποτα.ενω βρισκει την συνδεση με το σταθερο υπολογιστη και βαζω το web key (26 χαραχτηρες)απο το ασυρματο ρουτερ με πεταει εξω.ξερει καποιος τι πρεπει να κανω βημα βημα απο την αρχη για να μπω? ευχαριστω πολυ προκαταβολικα σε οποιον με βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Παΐδια αποφάσισα να πάρω το k599 έτσι σαν δεύτερο κινητό..

1ον... αξιόπιστο σίτε είναι αυτό το http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2907 ???

2ον... τι τρόπο πληρωμής να διαλέξω...

3ον... τι τρόπο αποστολής για να έρθει γρήγορα με ασφάλειά??? θα κάνει πάνω από μήνα??

4ον... η εγγύησή είναι να πάει πίσω στην κίνα???

 

συγνώμη αν σας κούρασα.. αλλά μονό εσάς εμπιστεύομαι..

Link to comment
Share on other sites

Παΐδια αποφάσισα να πάρω το k599 έτσι σαν δεύτερο κινητό..

1ον... αξιόπιστο σίτε είναι αυτό το http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2907 ???

2ον... τι τρόπο πληρωμής να διαλέξω...

3ον... τι τρόπο αποστολής για να έρθει γρήγορα με ασφάλειά??? θα κάνει πάνω από μήνα??

4ον... η εγγύησή είναι να πάει πίσω στην κίνα???

 

συγνώμη αν σας κούρασα.. αλλά μονό εσάς εμπιστεύομαι..

1. λιγο ακριβο ειναι βρες καποιο απο ebay

2. paypal μονο

3. register airmail (συστημενο δεμα) το πολυ 10 μερες κανει να ερθει

4. πισω κινα το στελνεις. γυρω στα 10ε ειναι η αποστολη για κινα με συστημενο δεμα. και σου το ξαναστελνουν το νεο αυτοι δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...