Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θήκη σιλικόνης παίρνεις μια για iphone,απλά να ξέρεις ότι θα σου καλύψει το flash.

Για screen protector παίρνεις πάλι από iphone και το κόβεις λίγο κάτο από το κουμπί για να κάτσει καλά

 

 

THANKS φιλε... το ξερα αυτο με το φλας.. υπαρχουν και διαφανες.. οποτε ολα οκ... στο περιπου.... :rolleyes::rolleyes::p:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kατεβάζω μια java εφαρμογή (betfair mobile) και όταν παω να την εγκαταταστήσω μου βγάζει μήνυμα "not enough memory".

Kαμμιά ιδέα?

Τίποτα ρυθμίσεις για java ίσως?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με την συγκεκριμένη εφαρμογή σου το κάνει αυτό?

Αν σου το κάνει και με άλλες εφαρμογές κάνε στην συσκευή μία επαναφορά ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με την συγκεκριμένη εφαρμογή σου το κάνει αυτό?

Αν σου το κάνει και με άλλες εφαρμογές κάνε στην συσκευή μία επαναφορά ρυθμίσεων.

 

δεν εχω κάνει άλλη εγκατάσταση εφαρμογής. Είναι η 1η που πάω να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω N97 με TV + Radio 2 Sim πλήρες πληκτρολόγιο qwerty και ολα αυτά.. Αυτό εδώ το Site είναι αξιόπιστο. -> chrisdr.c*m/34.htm είναι και από Ελλάδα αυτός.. Για πείτε μου είναι αξιόπιστο και αν δεν είναι πείτε καμιά ιστοσελιδα να το παραγγείλω. :)
Link to comment
Share on other sites

Το link είναι λάθος.

Επίσης μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να αλλάξεις ή να προσθέσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ ε το λινκ ειναι οκ : http://www.************/34.htm μιλησα με αυτον και θα παω να το παρω απο καταστημα στην Δραμα.
Link to comment
Share on other sites

παιδες παιζει πουθενα να βρουμε φορτιστη για τη 2η μπαταρια;εχει κανεις;

αν ναι,απο που τον πηρε και ποσο;

Link to comment
Share on other sites

παιδες παιζει πουθενα να βρουμε φορτιστη για τη 2η μπαταρια;εχει κανεις;

αν ναι,απο που τον πηρε και ποσο;

 

 

 

exei στο ebay.. παρε εναν γενικης χρησης...

κοιτα γενικης.. http://cgi.ebay.com/New-Travel-Home-Mobile-Cell-Phone-M002L-Battery-Charger-/320579975825?pt=PDA_Accessories&hash=item4aa40e3a91

kai ayton ... http://cgi.ebay.com/NEW-Universal-Mobile-Cell-Phone-Battery-Charger-All-/220630111092?pt=PDA_Accessories&hash=item335e945374

 

kai καλα ποιο καλος .... http://cgi.ebay.com/Universal-Battery-USB-Wall-Charger-F003-F006-M002L-I9-/230499257959?pt=PDA_Accessories&hash=item35aad38e67

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μια αλλη ερωτηση οποιος το εχει ας μου απαντησει...

γιατι το περιμενω.. ως τι καρτα περνει? ρωτησα τον πωλητη και μου ελεγε οτι να ναι...

 

καταρχας ξερω οτι δεχεται τις micro sd να παρω sdhc δηλαδη της high capacity η θα εχει προβλημα...

 

σκεφτομαι να παρω μια η 4 ή 8 gb micro sd hc ... class 4

 

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μια αλλη ερωτηση οποιος το εχει ας μου απαντησει...

γιατι το περιμενω.. ως τι καρτα περνει? ρωτησα τον πωλητη και μου ελεγε οτι να ναι...

 

καταρχας ξερω οτι δεχεται τις micro sd να παρω sdhc δηλαδη της high capacity η θα εχει προβλημα...

 

σκεφτομαι να παρω μια η 4 ή 8 gb micro sd hc ... class 4

 

τι λετε?

 

 

παιδια καποιος για την καρτα γιατι βιαζομαι να αγορασω.... :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει κανένα εργαλείο για να κάνουμε update το τηλέφωνο;

Το έβγαλα από το συρτάρι και θέλω να του βάλω κανένα What's Up μέσα, αλλά το πληκτρολόγιο που έχει η δική μου έκδοση είναι απλά το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει κανένα εργαλείο για να κάνουμε update το τηλέφωνο;

Το έβγαλα από το συρτάρι και θέλω να του βάλω κανένα What's Up μέσα, αλλά το πληκτρολόγιο που έχει η δική μου έκδοση είναι απλά το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

δεν νομιζω να μπορεις να αναβαθμισεις αυτο το κινητο! :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον, να του βάλω άλλο πληκτρολόγιο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος για την καρτα γιατι βιαζομαι να αγορασω.... :cry::cry::cry:

 

 

τεσπα.. τελικα πηρα την 8αρα .. μετα απο διαβασμα στο θεμα ...:D

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον, να του βάλω άλλο πληκτρολόγιο.

Ουτε κι'αυτο νομιζω να μπορεις να το κανεις.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εχω παραλαβει και εγω το changjiang N97 και εχω προβλημα σχετικα με το youtube.οταν παω να δω ενα βιντεο κανει επανεκινηση το τηλ.....γνωριζουμε κατι για αυτο....????
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου το κάνει μόνο όταν το γύρνας σε πλήρη οθόνη; Το ίδιο πρόβλημα υπάρχει και στα k599, m002l.

 

παντα μου το κανει......και ορθιο και πλαγιαστο αν ενοεισ αυτο πληρη οθονη.....

 

με το που ανοιγω το youtube και παω να πατησω να παιξει μαυριζουν ολα.......σε οποια θεση και αν το εχω..

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

1) Μην κάνεις συνεχόμενα posts! Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να συμπληρώσεις κάτι. :)

 

2) Μάλλον πρόκειται για πρόβλημα της συσκευής. Όπως σου είπα και οι παραπάνω συσκευές το έχουν αυτό, απλά σε αυτές το πρόβλημα υπάρχει μόνο αν γυρίσεις πλάγια το κινητό και γυρίσει το βίντεο σε πλήρη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μηπωσ υπαρχει καποια ρυθμιση που μασ διαφευγει?

Αν γνωριζει καποιοσ και για τισ ρυθμισεισ mms?

Edited by mpamphs28
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε ποιο ειναι το μοντελο που εχεις π.χ hiphone 3gs,sciphone,και παρηγγειλε φορτιστη απο εδω http://www.fastcardtech.com/goods-75-Universal+Mobile+Cell+Phone+Battery+Wall+Travel+Charger.html
Link to comment
Share on other sites

Καλο φαινεται αλλα δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο,ειναι απο τα κλασικα κινεζικα που κυκλοφορουν :)
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ισως ειναι και το μονο σε αυτο το καλουπι 4g με τηλεοραση,ασυρματο δικτυο,και 3.5 οθονη
Link to comment
Share on other sites

πηγαινετε στο βιντεο player-network profile-διαλεγετε-edit profil-data account επιλεγετε wireless lan.κανετε και active.και ανετα μπορειτε να δειτε βιντεο στο κινητο σας.

 

Γεια χαρά!(newbie εδώ:D)

Μπαίνοντας στον Video Player εμένα μου βγάζει μόνο [Εmty folder],επιλέγω options -storage-phone και memory card.

Μήπως ψάχνω σε εντελώς λάθος μέρος.

Αυτά που λες:''βιντεο player-network profile-διαλεγετε-edit profil-data account επιλεγετε wireless lan.'' που βρίσκοντε σε παρακαλώ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...