Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικότερα για τον συγκεκριμένο κλώνο και εγώ δεν βρίσκω λόγο αγοράς του.Είναι ένα απλό τηλέφωνο με touch screen και wifi,χωρίς καν ελληνικά.Δεν έχει ούτε καν τα μεγάλα πλεονεκτήματα των κινέζικων που είναι το dual sim και η tv(μιλάω για το πρώτο κινητό του θέματος) Edited by trackera

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να σας πω το συγκεκριμενω τηλεφωνο που εχω ειναι με 2 sim tv wi fi εχει3.5 οθονη ελληνικο μενου! Για τα λεφτα του ειναι μια χαρα:D το να διαθεσης πανω απο 500Ε που μετα απο λιγο καιρο θα το βαρεθεις ,ειναι προτιμοτερο να δωσεις 150Ε και να εχεις 2 συσκευες σε μια (2 sim)

 

και με εγγυιση 1 χρονο!

Edited by rigasnic
Link to comment
Share on other sites

Αφού το πήρες το κινητό γράψε μας ποιο μοντέλο είναι και μερικές λεπτομέρειες για τα χαρακτηριστικά του

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας γιατι οταν παω να εγκαταστήσω 1 εφαρμογή java μου βγάζει μήνυμα οτι ειναι πάνω απο το επιτρεπόμενο όριο εγκαταστασής...Ξέρει κανενας πως διορθώνεται?
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνωντας λίγο για κλώνους του iphone βρήκα και το airphone no.1

Έχει ελληνικά,wifi,μια sim και built-in μπαταρία και μνήμη 2gb

Πάντως σαν τιμή δεν αξίζει πιστεύω τα λεφτά του

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα αλλά από ουσία(χρήσιμα χαρακτηριστικά) λίγα πραγμάτα όμως.

Την άλλη βδομάδα μάλλον θα το έχω στα χέρια μου που το φέρνω για ένα φίλο μου και θα γράψω εντυπώσεις της πρώτης ματιάς.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.. όπως όλα τα κινέζικα.

Πάντως η μπαταρία του είναι πολύ καλή. Τώρα που είχε εξεταστική ο αδερφός μου και δεν το πολυχρησιμοποιούσε, του κράτησε 2 βδομάδες!

Link to comment
Share on other sites

παιδια

Για οποιον το εχει χρησιμοποιησει μπορει να μου πει αν στην αρχικη οθονη μπορουμε

να βαλουμε οποιαδηποτε φοτο θελουμε σαν background?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδια

Για οποιον το εχει χρησιμοποιησει μπορει να μου πει αν στην αρχικη οθονη μπορουμε

να βαλουμε οποιαδηποτε φοτο θελουμε σαν background?ευχαριστω

Ναι μπορούμε, πρόσεξε λίγο την ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Ολες αυτες τις συντομευσεις που εχει στην αρχικη οθονη πχ. sim1,sim2 ,facebook,wirelless κλπ μπορουμε με καποιο τροπο να τις αφαιρεσουμε ωστε να

μεινει μονο το background?

Link to comment
Share on other sites

το πηρα χθες κ προσπαθω ολη μερα να το προγραμματισω ωστε να παιζει youtube αλλα τιποτα!βοηθεια!εχω δοκιμασει τα παντα!αυτο με το προφιλ κ wlan κλπ!πρεπει να ρυθμισω κατι αλλο?κατι στο java?κατι στη sim?βοηθεια!!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν με το κανονικα εννοεις μεσα απο τον browser (πχ opera mini) οχι, μονο με τον bolt browser που εχει δικο του player για το youtube. Με opera mini κανονικα πατας "παρακολουθηση video" και πρεπει να ανοιγει στον video player του κινητου, απλα ειναι θεμα σωστων ρυθμισεων, οι οποιες εχουν υποθει σε αυτο το thread οπως επισης και στο thread για το K599.

 

ξερει κανεις παιχνιδια και εφαρμογες για το M002L?

 

http://www.getjar.com/

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay αυτά ξεκινάνε από 69€ με δωρεάν έξοδα αποστολής.Και 5 μήνες να σου βγάλει τα βγαλε τα λεφτά του

 

Σ αυτά τα κινητά μπορείς να προσθέσεις εφαρμογές;Υπάρχει επίσης τίποτε σε λογισμικό να κάνεις τουλαχιστον κουμάντο τις επαφές;Ή όλα γίνονται με το χέρι;

By Mitsos Βέροια
Link to comment
Share on other sites

Στο ebay αυτά ξεκινάνε από 69€ με δωρεάν έξοδα αποστολής.Και 5 μήνες να σου βγάλει τα βγαλε τα λεφτά του

 

Σ αυτά τα κινητά μπορείς να προσθέσεις εφαρμογές;Υπάρχει επίσης τίποτε σε λογισμικό να κάνεις τουλαχιστον κουμάντο τις επαφές;Ή όλα γίνονται με το χέρι;

 

airphone ξεκιναει απο 69 ευρω???? για δειξε μου,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πχ αυτό έχει 42€ και 4gb μέσα.

http://global.ebay.com/I9_Phone_Cell_Phone_35_HD_Screen_WiFi_Mobile/250648880966/item

Όλα ίδια είναι το εργοστάσιο είναι αλλού. Απ τη στιγμή που πας για την μπανάνα τα 3mm λεπτότερο και κανα 2 μακρύτερο δεν κάνει τη διαφορά.

 

"Η ποιότητα μετράει"

 

Γνώμη μου είναι αν θες τηλέφωνο πάνω από 8 μήνες δεν αγοράζεις από αυτά του γιουσουρούμ και δεν πληρώνεις πάνω από 130-140 €.Το ποιο φθηνο nokia - Se είναι χίλιες φορες ποιο ποιοτικό από ένα τέτοιο.

By Mitsos Βέροια
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...