Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To m002l είναι κατά πάσα πιθανότητα.Διάβασε το θέμα που υπάρχει γι αυτό το κινητό για να δεις γνώμες

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

To m002l είναι κατά πάσα πιθανότητα.Διάβασε το θέμα που υπάρχει γι αυτό το κινητό για να δεις γνώμες

 

δεν ξερω πιο μοντελο ειναι :/..to m002l δεν ειναι καλο??

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλό είναι.Υπάρχει και εδώ

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=550046

 

 

 

http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%...v/an608167168/ φιλε μ αυτο πως το βλεπεις λεει τπτ??

Link to comment
Share on other sites

δεν έχεις δώσει σωστά το link και δεν φαίνεται τίποτα.Γενικά άν είναι να πάρεις iphone clone πάρε ή m002l ή k599 που είναι οι δύο καλύτεροι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To m002l είναι και αυτό.Απλά οι πωλητές αυτοί κάνουν σαν τον γύφτο στο πανηγύρι και νομίζουν ότι πουλάνε κάτι μεταξύ διαστημόπλοιου και ferrari.Μην πιστέψεις βέβαια ότι έχει οθόνη sharp,είναι ένα αξιοπρεπέστατο κινητό πάντως

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

To m002l είναι και αυτό.Απλά οι πωλητές αυτοί κάνουν σαν τον γύφτο στο πανηγύρι και νομίζουν ότι πουλάνε κάτι μεταξύ διαστημόπλοιου και ferrari.Μην πιστέψεις βέβαια ότι έχει οθόνη sharp,είναι ένα αξιοπρεπέστατο κινητό πάντως

 

ευχαριστω πολυ..και κατι αλλο αν αυτα τα κινητα χαλασουν ανταλλακτικα υπαρχουν στην Ελλαδα?? παιχνιδια περνουν

 

???

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπάρχουν κάποια καταστήματα που τα επισκευάζουν αλλά σε τιμές εξωπραγματικές σε σχέση με την αξία του κινητού.Γι αυτο φρόντισε να βρεις πωλητή που σε περίπτωση που το χαλάσεις να μπορεί να στο στείλει πίσω στην Κίνα και με ένα σχετικά μικρό ποσό να στο επισκευάσει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπάρχουν κάποια καταστήματα που τα επισκευάζουν αλλά σε τιμές εξωπραγματικές σε σχέση με την αξία του κινητού.Γι αυτο φρόντισε να βρεις πωλητή που σε περίπτωση που το χαλάσεις να μπορεί να στο στείλει πίσω στην Κίνα και με ένα σχετικά μικρό ποσό να στο επισκευάσει

 

ααα οκ..ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250635044518&ssPageName=ADME:X:AAQ:AU:1123 τι λεει αυτο ρε παιδια το παρειγγειλα για τον ανηψιο και σκεφτομαι και για μενα εχω μπερδευτει με τις εταιριες !

ευχαριστω εκ των προτερων

πρεπει να προσεξω κατι?γιατι αναφερθηκαν κατι μικροπροβληματακια!

Edited by VAGOSTsi
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.προσφατα αγορασα κ εγω το m002l.ικανοποιημενος μεχρι στιγμης.αντιμετωπιζω κ εγω το προβλημα με το mic.μπηκα στις κρυφες ρυθμισεις κ τα αλλαξα αλλα δε βρισκω πως ανεβαζω το επιπεδο.(πχ για το ακουστικο την ωρα που μιλαω σε κληση μπορω με τα πλαινα,στο mic ομως δε το εχω βρει πως γινεται.)κ τελευταιο τα google maps θελουν πολυ δουλεια για να δουλεψουν?
Link to comment
Share on other sites

ειναι το μινι 97 καταρχην,να τσεκαρεις την τηλεοραση νομιζω η επαφη της κεραιας δεν ειναι τοσο σοι,και επισης εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο το δινουν απο την μαμα με 1 μπαταρια.κατα τα αλλα ειναι σουπερ κινητακι
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ.οταν μιλαω σε κλιση, στην πανω μπαρα οταν παταω ενα κουμπι που μιαζει με Mic λεει δεν εντοπιζεται το drive Οο.καποια συμβουλη?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Απο το κρυφο μενου,πας ηχος>κανονικη λειτουργια>οκ>μικροφωνο>οκ>

Εδω λοιπον πρωτα σημειωνεις σε ενα χαρτι τις τιμες που ηδη υπαρχουν στις 7 σταθμες(ωστε να τις ξαναβαλεις αν μετα τις αλλαγες γινει χειροτερα).

Με τα πλαινα κουμπια,πας>ενταση0,1,2,3,4,5,6 οκ στην καθε μια,βγαζει μια ασπρη οθωνη με ενα νουμερο στη μεση.Αυτη η τιμη αλλαζει μονο με τα πλαινα κουμπια του ηχου!!!(ενα μηνα παλευα να το βρω).

Για να παρει την τιμη που βαζεις στην καθε σταθμη πατας ρυθμιση,πατας πισω δυο φορες,σε ρωταει αναβαθμιση παραμετρου?>ναι .....Και η το εκανες καλυτερο η χειροτερο και θελει πολυ παιδεμα γιατι αλλαζοντας κατι,αλλαζει και κατι αλλο κοκ..ειναι πολλες ρυθμισεις αλληλεξαρτωμενες,και ειναι ρισκο,για σωστη λειτουργια αυτες οι αλλαγες.Εμενα τωρα με ακουνε δυνατα,αλλα παραμορφωμενα,και δεν θυμαμαι τι τιμες ειχαν στην αρχη οι σταμες 0 και 6(στο μικροφωνο παντα)Αν μπορεις,κ θες,ΠΡΙΝ τις αλλαξεις δες τες και πες μου ...Ευχαριστω.

Χρήστος.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για το μικρόφωνο έχω βάλει σε όλες τις στάθμες την ίδια τιμή. Γύρω στο 200 αν θυμάμαι καλά.

 

Κάτι άλλο..

Το bluetooth σε όλους είναι αδύναμη η εμβέλεια και η ταχύτητα ή μόνο σε μένα? Όταν στέλνω αρχεία από το ένα κινητό στο άλλο πρέπει να έχω κοντά το m002l όπως επίσης και με ένα ασύρματο hands free που σύνδεσα δεν είχε πολύ καλή σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις; Λίγο πιο αναλυτικές εντυπώσεις;

http://www.ebw.gr/store/ProductView.aspx?productid=6717

 

τα παντα ολα!!!

ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο επιδοσεις και ποιοτητα και τιμη!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Το απολυτο οπλο

Golf mk3

Link to comment
Share on other sites

φιλε δυστηχως τη πατησα οπως εσυ...μαλλον χειροτερα γιατι τις αλλαξα ολες πριν στειλω την ερωτηση.αν κ νομιζω πλεον οτι ειναι θεμα σηματος.αλλες φορες με ακουνε καλα αλλες κα8ολου.
Link to comment
Share on other sites

παιδες νομιζω δε με καταλαβατε ακομα.η ερωτηση ειναι πως αλλαζω επιπεδο στο μικροφωνο?(αυτα με τα κρυφα menu τα εκανα αλλα αλλο ειναι το θεμα)πχ στο ακουστικο οταν μιλαω το κανω με τα πλαινα.στο μικροφωνο πως παω απο το επιπεδο 4 στο 5 πχ?αυτη τη στιγμη δε γνωριζω ουτε καν σε ποιο επιπεδο ειναι το μικροφωνο.κ κατι αλλο.υπαρχει καποια ρύθμιση για το σημα μεσα απο το κρυφο μενυ ετσι ωστε να δυναμώνει λιγο?? Edited by chuckkkkkk
Link to comment
Share on other sites

παιδια χιλια συγνωμη αλλα εχω ενα προβλημα...δεν φορτιζει και δεν ξερω με ποιο αλλο κινητο εχει ιδιο φορτιστη..μπορει καποιος να μου πει...χιλια συγνωμη και παλι...το k599 εχω και γω και χαλασε ο φορτιστης...:(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

παιδια χιλια συγνωμη αλλα εχω ενα προβλημα...δεν φορτιζει και δεν ξερω με ποιο αλλο κινητο εχει ιδιο φορτιστη..μπορει καποιος να μου πει...χιλια συγνωμη και παλι...το k599 εχω και γω και χαλασε ο φορτιστης...:(:(:(:(:(:(

 

Ο φορτιστης ή το καλώδιο φίλε μου? Τα Κ599 εχουν προβλημα με τα καλωδια..ειναι λιγο ευαισθητα..

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...