Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο το ανεφερα στο αρχικο μηνυμα και ειναι στα αρνιτικα του.

 

Στα αρνητικα λες για θηκη για πενακι, εγω ηθελα να ρωτησω για πενακι, αν εχει στο πακετο εννοω ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα αρνητικα λες για θηκη για πενακι, εγω ηθελα να ρωτησω για πενακι, αν εχει στο πακετο εννοω ^^

ε αφου δεν εχει θεση για πενακι εννοειται οτι δεν εχει και πενακι... να το βαζεις που?

Link to comment
Share on other sites

κρεμαστο θα μπαινει καπου.

πολα κινεζικα εχουν πενακι στην συσκευασια και δεν εχουν θηκη να μπει.

Link to comment
Share on other sites

δεν σου εβαλαν πενακι εξωτερικο??? α,τους τσιπιδες:(:

εχεις δικιο για την τηλεοραση

αλλα.... εχει σημα,σημα καμπανα σε βουνα και λαγκαδια....ναιιιιιιι

Edited by droulis
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι εννοειτε χανει εικονα? Στο βιντεο μια χαρα φαινεται....
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κινητό το έχω σχεδόν 1 μηνά και το μόνο μείων είναι ότι η συντόμευσης που έχει κινητό αν βάλεις κάποια άλλοι και της μεταφέρεις σε άλλοι θέση μετά από μια επανεκκίνηση σου της γυρνά όπως ήταν αρχικά.
Link to comment
Share on other sites

κρεμαστο θα μπαινει καπου.

πολα κινεζικα εχουν πενακι στην συσκευασια και δεν εχουν θηκη να μπει.

δυστυχως δεν μπενει πουθενα!δεν εχει θεση για να το κρεμασεις.

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι εννοειτε χανει εικονα? Στο βιντεο μια χαρα φαινεται....

Γιατι δεν μπορεις να καταλαβεις? κοβει την εικονα της τηλεορασης απο πανω κ απο κατω!οταν βλεπεις ενα αγωνα σου κοβει το χρονο, το σκορ και πολλα μετρα απο το γηπεδο!! με λιγα λογια θα βλεπεις τα 2/3 απτην εικονα που θα επρεπε να βλεπεις!!

 

Εγώ το κινητό το έχω σχεδόν 1 μηνά και το μόνο μείων είναι ότι η συντόμευσης που έχει κινητό αν βάλεις κάποια άλλοι και της μεταφέρεις σε άλλοι θέση μετά από μια επανεκκίνηση σου της γυρνά όπως ήταν αρχικά.

ναι φιλε μου εχεις δικιο κ γω χθες το παρατηρισα αυτο κ ξενερωσα! αλλα νομιζα οτι εγινε επειδη εβγαλα την μπαταρια. δηλαδη θα γινετε σε καθε επανεκινιση?? εχει καποια ριθμιση μηπως?(και ειχα βαλει μπροστα το προφιλ, το ξυπνητιρι, τα αρχεια μου, ιστορικο κλησεων κ.α)

Link to comment
Share on other sites

@rskoulos

Μπορείς να μας διευκρινίσεις πιο ακριβώς μοντέλο έχεις πάρει;Γιατί απ ότι κατάλαβα τελικά δεν μιλάς για το ChangJiang N97

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

@rskoulos

Μπορείς να μας διευκρινίσεις πιο ακριβώς μοντέλο έχεις πάρει;Γιατί απ ότι κατάλαβα τελικά δεν μιλάς για το ChangJiang N97

 

απο που το καταλαβες?τι λεω λαθος? αυτο εχω, μου ηρθε την παρασκευη ChangJiang N97 απο e-mobilo145$

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε φιλε μου δεν ειμαι χαζος να μην ξερω τι εχω παρει!γιατι επιμενεις τοσο? τισου φαινετα παραξενο απο αυτα που λεω να στα τεκμηριωσω
Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τα χέρια μου έχουν περάσει 4 διαφορετικοί κλώνοι του Ν97.Σε αυτόν τον κλώνο δεν θυμάμαι να κόβει κεφάλια στην tv ή τους υπότιτλους σε ταινία

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα παιδια! εχο κανενα μινα που πιρα κ εγο αυτο το κινιτο μιπος ξερετε! καποιο site. Που μπορω να κατεβασω το flash player? για να μου πεζει τα βιντεακια! οταν μπενο στο youtube?. Η οταν μπενο στο facebook να μπορο να βλεπο τουσ αλλους κ να μιλαο on line? (((((((sorri τα ελληνικα μου! διμοτικο εχο βγαλει μονο..))) σιγκεκριμενα το μοντελο (κλονος) ειναι αυτο στο λινγκ..
θα χερωμουν να μπορουσα να σασ βοηθισο κ εγο σε κατι!!
Link to comment
Share on other sites

για να μου πεζει τα βιντεακια! οταν μπενο στο youtube?.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3069770#post3069770

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τα χέρια μου έχουν περάσει 4 διαφορετικοί κλώνοι του Ν97.Σε αυτόν τον κλώνο δεν θυμάμαι να κόβει κεφάλια στην tv ή τους υπότιτλους σε ταινία
κοβει μεχρι το σημα του καναλιου αν θυμαμαι καλα
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε μια φωτογραφία αν μπορείς,γιατί εγώ επιμένω ότι δεν γίνεται αυτό

............

[ATTACH]15470[/ATTACH]

Edited by rskoulos
Link to comment
Share on other sites

Ok thanks.Κάπως έτσι τον θυμάμαι και εγώ αυτόν τον κλώνο,τρώει λίγο την εικόνα από πάνω, όπως όλα τα κινητά με αυτή την ανάλυση

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ετσι σας φαινεται εσας ρε παιδια οτι κοβει μονο το σημα του καναλιου? στην πανω δεξια φωτο αν κανετε ζουμ εχω σημειωσει με κοκκινο τι ακριβως κοβει! μαλλον θα αναγκαστω να βλεπω (οταν τυχει ξανα αγωνας εν ωρα δουλειας) μετην οθονη ορθια απο το μικρο τηλεορασακι ή απο το παλιο μου jc777s.
Link to comment
Share on other sites

Για TV ιδανικά κινητά είναι οι κλώνοι του iphone ή και το jv777s που έχει και καλύτερη αυτονομία

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα προτιμουσα το cjn97 που τα συνδιαζει ολα με ενα προγραματακι που να μικρενει λιγο την απεικονιση της τηλεορασης.. καλυτερα να εχω δεξια και αριστερα της οθονης κενά, αποτο να χανω πανω κ κατω τοσο πολυ!! καντε κατι ρε παιδια... εσυ ρε κοστα αν ρωτουσες καποιον απο κινα?
Link to comment
Share on other sites

ε καντε κατι ρε παιδια... εσυ ρε κοστα αν ρωτουσες καποιον απο κινα?

Ο Μανώλης ξέρει,τον έχω δει που το έχει κάνει στο δικό του :p

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...