Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου απο οτι ξερω εχει 0,3 mp camera και οχι 2 mp!ισως το μοναδικο αλλα και βασικο μειονεκτημα για μενα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπα τίποτα :(

 

καλησπερα μαγκες θα ηθελα να ρωτησω αν το Κ599 υποστηριζει καρτα High Capacity. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες θα ηθελα να ρωτησω αν το Κ599 υποστηριζει καρτα High Capacity. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ναι μια χαρα.εγω με 4gb micro sdhc το χρησιμοποιουσα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δε βοηθατε.Απο που να το παρω?

Απο το dualmobileshop ακριβο μου φιανεται 158 δολλαρια+μεταφορικα.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δε βοηθατε.Απο που να το παρω?

Απο το dualmobileshop ακριβο μου φιανεται 158 δολλαρια+μεταφορικα.

αφου σου φενεται ακριβο παρτο απο ebay.

μην τα θες ολα δικα σου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δε βοηθατε.Απο που να το παρω?

Απο το dualmobileshop ακριβο μου φιανεται 158 δολλαρια+μεταφορικα.

εφοσον θελεις να παρεις το Κ599 γιατι δεν το αγοραζεις απο Ελληνα πωλητη μεσα απο το φορουμ??? :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και 2 mp να ειχε απλιντο ιδιο ειναι.

τα κινεζικα εχουν χαλια καμερα

 

Συμφωνώ και εγώ ότι τα οπτικά στα κινέζικα κινητά δεν είναι αξιόλογα αλά πράγματι η κάμερα του M002L έχει ανάλυση 640*480 δηλαδή 0.3 ΜΡ (σύμφωνα με δοκιμή της Solomobi). Ότι και να λέμε, αυτό διαφέρει από 1600*1200…. Αυτά για την αποκατάσταση της αλήθειας.

Link to comment
Share on other sites

εφοσον θελεις να παρεις το Κ599 γιατι δεν το αγοραζεις απο Ελληνα πωλητη μεσα απο το φορουμ??? :worry:

Φίλε αγόρασέ το από το ebay. Μπορεί να είσαι και τυχερός. Η διαφορά τιμής είναι αισθητή. Αυτό όμως είναι που με ανησυχεί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@freyarip από πού το πήρες?

Το παρήγγειλα από ebay στις 22 δεκεμβρίου με ems και βλέπω ότι από την δευτέρα είναι στην Καβάλα και ακόμα να 'ρθει Ξάνθη που είμαι εγώ.. Μάλιστα από χθες στην κατάσταση επίδοσης γράφει επιτυχής. Αυτό όταν παραλαμβάνει ο άλλος το δέμα δεν θα έπρεπε να εμφανίζεται? Ρωτάω γιατί ανησυχώ μήπως μου έδωσαν λάθος αριθμό αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ ότι τα οπτικά στα κινέζικα κινητά δεν είναι αξιόλογα αλά πράγματι η κάμερα του M002L έχει ανάλυση 640*480 δηλαδή 0.3 ΜΡ (σύμφωνα με δοκιμή της Solomobi). Ότι και να λέμε, αυτό διαφέρει από 1600*1200…. Αυτά για την αποκατάσταση της αλήθειας.

 

Για την αποκατασταση της αληθειας, το κινητο M002L εχει καμερα 2 μεγκαπιξελ δηλαδη βγαζει φωτο σε αναλυση 1600*1200 το ειχα το κινητακι και το ξερω απο πρωτο χερι. Οποιος αλλος το εχει επισης παρει ας μας πει.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω δει βίντεο στο youtube που δείχνει στις ρυθμίσεις της κάμερας να αλλάζει όλες τις αναλύσεις και η μεγαλύτερη που έχει είναι 640*480. Ίσως να κυκλοφορούν διάφορες εκδόσεις!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω δει βίντεο στο youtube που δείχνει στις ρυθμίσεις της κάμερας να αλλάζει όλες τις αναλύσεις και η μεγαλύτερη που έχει είναι 640*480. Ίσως να κυκλοφορούν διάφορες εκδόσεις!

 

Το κινητό έχει 2 κάμερες, η πίσω κάμερα έχει μέγιστη ανάλυση 1600Χ1200, και η μπροστά μέγιστη ανάλυση 640Χ480. Δεν υπάρχουν διαφορετικές εκδόσεις, όλα ίδια είναι.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε

το βίντεο το είδα.. 4:34 ανοίγει την κάμερα και 5:30 δείχνει να αλλάζει την ανάλυση! Και με το k599 υπήρχαν διάφορες εκδόσεις με φλας, χωρίς φλας με 2 ηχεία, με ένα κλπ.. Θα δω και το δικό μου τί θα έχει όταν έρθει και θα σας πω...

Μήπως ξέρει κάποιος να μου απαντήσει στο παραπάνω? :O

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιον πηρατε το τηλεφωνο οι περισσοτεροι εδω μεσα και δεν αντιμετωπισατε προβλημα?

Νομιζω οτι αρκετοι το πηραν απο καποιον και ειχαν προβλημα,το εστειλαν πισω και τους το αλλαξε κατευθειαν κλπ κλπ.

ΠΟιος ειναι αυτος?Ο dualmobileshop?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Eγω προσωπικα εχω παρει 3 κινητα απο ενα παιδι εδω μεσα και εως τωρα κανενα προβλημα :up:

οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες pm ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε
το βίντεο το είδα.. 4:34 ανοίγει την κάμερα και 5:30 δείχνει να αλλάζει την ανάλυση! Και με το k599 υπήρχαν διάφορες εκδόσεις με φλας, χωρίς φλας με 2 ηχεία, με ένα κλπ.. Θα δω και το δικό μου τί θα έχει όταν έρθει και θα σας πω...

Μήπως ξέρει κάποιος να μου απαντήσει στο παραπάνω? :O

μαλλον το βιντεακι που ειδες ηταν παλιο πρεπει να εχουν ανεβασει την αναλυση, αλλα τι να το κανεις μεσω software ειναι
Link to comment
Share on other sites

EΥχαριστω φιλε για την ενημερωση αλλα δεν κανω μαγκες εγω ελληνες φιλους μας που δραστηριοποιουνται μεσω του φορουμ και βγαζουν 40-45 ευρω ετσι για την πλακα τους χωρις να κανουν τιποτα απλα παραλαμβανοντας δεματα απο την κινα και ξαναπουλοντας τα.

 

Ευχαριστω παντως.Θα ψαξω κι αλλο και θα βρω την ακρη.

Οποιος παντως εχει ακομη πληροφοριες και απο που πηρε το κινητο οικονομικα θα θελα να μου πει.

 

Απο οτι βλεπω το συγκεκριμενο κινητο εχει παρει τρελη ανοδικη τιμη και αυτο εχει να κανει με τη ζητηση του.Για κανεναν αλλο λογο.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

EΥχαριστω φιλε για την ενημερωση αλλα δεν κανω μαγκες εγω ελληνες φιλους μας που δραστηριοποιουνται μεσω του φορουμ και βγαζουν 40-45 ευρω ετσι για την πλακα τους χωρις να κανουν τιποτα απλα παραλαμβανοντας δεματα απο την κινα και ξαναπουλοντας τα.

 

Ευχαριστω παντως.Θα ψαξω κι αλλο και θα βρω την ακρη.

Οποιος παντως εχει ακομη πληροφοριες και απο που πηρε το κινητο οικονομικα θα θελα να μου πει.

 

Απο οτι βλεπω το συγκεκριμενο κινητο εχει παρει τρελη ανοδικη τιμη και αυτο εχει να κανει με τη ζητηση του.Για κανεναν αλλο λογο.

φιλε παρτο απο το ebay. γιατι κολάς? φοβασε μη χασεις τα λεφτα σου? αν ναι τοτε παρτο απο καποιν απο εδω μεσα. καποιος θα το πουλαει. αλλα να ξερεις θα το παρεις πιο ακριβα. στα 80-90 € μονο απο κινα και πολυ υπομονη μεχρι να ερθει. ενω αυτοι που τα πουλανε εδω μεσα τα εχουν ετοιμοπαραδοτα.

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

EΥχαριστω φιλε για την ενημερωση αλλα δεν κανω μαγκες εγω ελληνες φιλους μας που δραστηριοποιουνται μεσω του φορουμ και βγαζουν 40-45 ευρω ετσι για την πλακα τους χωρις να κανουν τιποτα απλα παραλαμβανοντας δεματα απο την κινα και ξαναπουλοντας τα.

 

Ευχαριστω παντως.Θα ψαξω κι αλλο και θα βρω την ακρη.

Οποιος παντως εχει ακομη πληροφοριες και απο που πηρε το κινητο οικονομικα θα θελα να μου πει.

 

Απο οτι βλεπω το συγκεκριμενο κινητο εχει παρει τρελη ανοδικη τιμη και αυτο εχει να κανει με τη ζητηση του.Για κανεναν αλλο λογο.

Οπως θελεις! παντως το κινητο μπορεις να το βρεις και σε Ελληνικο ηλεκτρονικο καταστημα.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως θελεις! παντως το κινητο μπορεις να το βρεις και σε Ελληνικο ηλεκτρονικο καταστημα.;)

γυρω στα 180€ μονο!!:worry:

Link to comment
Share on other sites

γυρω στα 180€ μονο!!:worry:

Oχι βεβαια! 150 ευρο!! βεβαια ειναι ηδη πολλα..αλλα για καποιον που δεν θελει να μπλεξει με πιστωτικες..και το αγχος να μην χαλασει..μπορει να το παρει απο ελληνικο καταστημα.αλλιως απο ebay και "ο θεος,βοηθος" :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε παρτο απο το ebay. γιατι κολάς? φοβασε μη χασεις τα λεφτα σου? αν ναι τοτε παρτο απο καποιν απο εδω μεσα. καποιος θα το πουλαει. αλλα να ξερεις θα το παρεις πιο ακριβα. στα 80-90 € μονο απο κινα και πολυ υπομονη μεχρι να ερθει. ενω αυτοι που τα πουλανε εδω μεσα τα εχουν ετοιμοπαραδοτα.

 

 

Oχι δε φοβαμαι αυτο.Αυτο ειναι το τελευταιο που φοβαμαι.συναλλαγη με paypal δε χανεις ποτε τα λεφτα σου ειναι κανονας αυτο,δεν ειμαι πρωταρης στο ebay.

 

Το θεμα ειναι και αυτο ρωταω ενας αξιοπιστος seller ωστε αν το κινητο εχει καμια λειτουργια που δε δουλευει να το στειλω πισω.Αυτο ψαχνω

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

100 ευρω ειναι το μαξιμουμ που δινω για το συγκεκριμενο κινητο.ουτε ευρω παραπανω.
Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...