Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχα

ναι παιδια αν ειναι πχ 2.000 mah η μπαταρια μακρια γιατι θα κανει μεγαλο μπαμ!!

:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

gemarkor κατάλαβα τι λες...και εγώ κάπως έτσι το έχω κάνει στο ένα προφίλ!

 

Πάντως είτε φορτίζει το κινητό είτε μιλάω αρκετά δεν έχω παρατηρήσει αύξηση της θερμόκρασίας του κινητού/μπαταρίας κτλ κτλ.... :)

 

Υ.Γ: 2200 είναι!!! Ωραίο μπαμ θα είναι!!!χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε gemarkor εγω παταω το πληκρο διεση κατω απο το 9 και γινεται αθορυβο

οσο για τον αλλο φιλο μας εμενε ζεσταινεται κυριως μετα το ραδιο...

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε gemarkor εγω παταω το πληκρο διεση κατω απο το 9 και γινεται αθορυβο

οσο για τον αλλο φιλο μας εμενε ζεσταινεται κυριως μετα το ραδιο...

:)

 

Πολύ καλό!!! Δεν το ήξερα! Να ρωτήσω, τα εικονίδια πώς τα μετακινούμε από μία σελίδα στην άλλη. Αυτά που είναι κάτω-κάτω μπορούνε να τα αλλάξουμε?

 

Υ.Γ. Κανένα site με εφαρμογές ξέρετε?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό!!! Δεν το ήξερα! Να ρωτήσω, τα εικονίδια πώς τα μετακινούμε από μία σελίδα στην άλλη. Αυτά που είναι κάτω-κάτω μπορούνε να τα αλλάξουμε?

 

Υ.Γ. Κανένα site με εφαρμογές ξέρετε?

 

φιλε μου ναι ολα μπορεις να τα αλλαξεις τα εικονιδια...

πατα συνεχεια ενα εικονιδιο για 2-3 δευτερα και θα το 'παρει' το δεχτυλο σου και θα το μεταφερεις οπου θελεις ή σε αλλη σελιδα ή στα 4 κατω

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ναι ολα μπορεις να τα αλλαξεις τα εικονιδια...

πατα συνεχεια ενα εικονιδιο για 2-3 δευτερα και θα το 'παρει' το δεχτυλο σου και θα το μεταφερεις οπου θελεις ή σε αλλη σελιδα ή στα 4 κατω

:)

 

Δεν μπορώ να το κάνω. Τα κάτω δεν μπορώ να τα αλλάξω. Ούτα να τα πάω σε άλλη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το κάνω. Τα κάτω δεν μπορώ να τα αλλάξω. Ούτα να τα πάω σε άλλη σελίδα.

 

φιλε μου το εικονιδιο το πατας συνεχομενα μεχρι να το 'παρεις' και το πας οπου θες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το εικονιδιο το πατας συνεχομενα μεχρι να το 'παρεις' και το πας οπου θες

 

Αυτό κάνω αλλά τίποτα! Τα 4 κάτω δεν κουνιώνται με τίποτα! Ούτε να τα πάω σε άλλη σελίδα μπορώ. Δεν ξέρω τι κάνω λάθος!!:(:(

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παρω το v800 η το t32 θα κατελειγα στο v800 αλλα σκεφτομαι οτι to t32 εχει και windows αλλα ειναι ακριβο ακομα .

1)στο v800 μπορουμε να κανουμε unlock κ να περασουμε windows?

2)Απο που να το παραγειλλv??

 

Ευχαριστω προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

Άραγε, μέσο bluetooth θα μπορείς να συνδέσεις το iphone με τον υπολογιστή και να μπαίνεις internet???? Τί σκέφτομαι......
Link to comment
Share on other sites

@gemarkor: Απ όσο και εγώ το έψαξα μόνο μέσα στην ίδια σελίδα μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια και τα 4 που βρίσκονται στην κάτω μπάρα είναι σταθερά. (οι μετακινήσεις σε μένα δεν ήταν μόνιμες....μετά από άνοιξε-κλείσε γυρνούσαν στις default θέσεις, οπότε δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.)...για το Bluetooth πιστεύω ότι η μόνη δυνατότητα θα είναι η μεταφορά δεδομένων.

 

panoshro20022008: Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος να "ξεκλειδώσεις" το v800 και να πάρει windows. Αν κοιτάξεις σε κάνά 2 τόπικς σε αυτή την ενότητα για το v800 έχουν ειπωθεί αρκετά ηλεκτρονικά μαγαζιά για να αγοράσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παρω το v800 η το t32 θα κατελειγα στο v800 αλλα σκεφτομαι οτι to t32 εχει και windows αλλα ειναι ακριβο ακομα .

1)στο v800 μπορουμε να κανουμε unlock κ να περασουμε windows?

2)Απο που να το παραγειλλv??

 

Ευχαριστω προκαταβολικα...

 

φιλε μου νομιζω ειναι οτι πρεπει για σενα το amsan m810 ειναι με windows mobile 6 καλη τιμη και να σου δωσω να καταλαβεις πως ειναι, ειναι εξωτερικα ίδιο με το htc dual

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος πόσες καταχωρήσεις χωράει ο τηλεφωνικός κατάλογος του τηλεφώνου? Έχω βάλει 100 και δεν μ’αφήνει να προσθέσω άλλο.

Φιλικά

Μάνος

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

Θα μπορούσε να μου πει κάποιος πόσες καταχωρήσεις χωράει ο τηλεφωνικός κατάλογος του τηλεφώνου? Έχω βάλει 100 και δεν μ’αφήνει να προσθέσω άλλο.

Φιλικά

Μάνος

 

καλημερα φιλε μου λοιπον πας στον τηλεφωνικο καταλογο μετα πατας επιλογες και μετα ρυθμισεις και μετα αποθηκευτικος χωρος προτιμησης και πες μας που τα αποθηκευει;

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έχει χτυπήσει κανείς καμία θήκη για το v800; Ψάχνω κάτι σαν και αυτό αλλά με κάθετο άνοιγμα... http://www.iphonetopsites.com/iphone-case/iphone-case-3.jpg

 

Επειδή οι διαστάσεις του κανονικού iphone είναι διαφορετικές από του v800 φοβάμαι μήπως δεν κουμπώνει καλά ή δεν κάνει γενικά για το τηλέφωνο.... κάποιος που να έχει πάρει κάποια και να τον έχει βολέψει υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ρυθμισει κανείς να συνδέεται στο internet? Αν εχει κανεις όρεξη μπορει να ποστάρει τις ρυθμισεις.
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αμα υπαρχει κανενα mini iphone style με ελληνικο menu και gsm850/900/1800/1900 ?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αμα υπαρχει κανενα mini iphone style με ελληνικο menu και gsm850/900/1800/1900 ?

 

ναι φιλε μου υπαρχει αλλα παρα ειναι μικρο εχει 2,6 ιντσες οθονη και ειναι χωρις tv..

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο αυτο ειναι το AK08? Για το Μ188 γνωριζει κανεις τιποτα? Ενα ακομα ωραιο ειναι το Α510, απλα καποια απο αυτα δεν διαθετουν ολα τα GSM.Ποια χρειαζομαστε εδω στην Ελλαδα?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

bill21 απ όσο ξέρω υπάρχουν αρκετά mini iphones.....δες στο search σε αυτό το site να δεις πόσα γράφουν mini (έχει και με tv απ όσο έχω δει).

http://www.dualsimmobileshop.co.uk/iphone-style-c-3.html?zenid=n3as5vuvs18oq26081bus03414

 

Και ένα bugακι που βρήκα στο V800 και θεώρησα ότι προς στιγμήν μου χάλασε το μικρόφωνο του τηλ. Αν την ώρα που μιλάς προσπαθήσεις να χαμηλώσεις την ένταση του ακουστικού (με τα πλαϊνά πλήκτρα) τότε στην πιο χαμηλή επιλογή ο συνομιλητής σου αρχίζει και ακούει τον εαυτό του! Δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο στο δικό μου απλά το αναφέρω για να το έχετε στα υπόψιν. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο αυτο ειναι το AK08? Για το Μ188 γνωριζει κανεις τιποτα? Ενα ακομα ωραιο ειναι το Α510, απλα καποια απο αυτα δεν διαθετουν ολα τα GSM.Ποια χρειαζομαστε εδω στην Ελλαδα?

 

eixa to AK08 alla den krataei katholou i pataria tou

den krataei oute misi mera!!

poli oreo se emfanisi alla ti na to kanis

nomizo oti ola ta mini iphone tha exoun tetio problima giati exoun mikroskopiki pataria

Link to comment
Share on other sites

eixa to AK08 alla den krataei katholou i pataria tou

den krataei oute misi mera!!

poli oreo se emfanisi alla ti na to kanis

nomizo oti ola ta mini iphone tha exoun tetio problima giati exoun mikroskopiki pataria

 

Το αφηνες να ξεφορτησει και να φορτησει μεχρι να γεμισει και δεν εστρωσε μετα απο καιρο?Συνηθως οταν ενα κινητο ειναι καινουργιο το εχει αυτο το προβλημα η μπαταρια μεχρι να παρει λιγο τα πανω της.Εγω εχω ενα jc688 και στην αρχη δουλευε ετσι..αδειαζε γρηγορα, αλλα τωρα μου κραταει 4-5 ημερες σιγουρα.

Το ΚA08 απο λειτουργικοτητα τι λεει?Το menu του κτλ ηταν οκ?Εχει Ελληνικα αυτη η συσκευη η κανω λαθος?

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Το αφηνες να ξεφορτησει και να φορτησει μεχρι να γεμισει και δεν εστρωσε μετα απο καιρο?Συνηθως οταν ενα κινητο ειναι καινουργιο το εχει αυτο το προβλημα η μπαταρια μεχρι να παρει λιγο τα πανω της.Εγω εχω ενα jc688 και στην αρχη δουλευε ετσι..αδειαζε γρηγορα, αλλα τωρα μου κραταει 4-5 ημερες σιγουρα.

Το ΚA08 απο λειτουργικοτητα τι λεει?Το menu του κτλ ηταν οκ?Εχει Ελληνικα αυτη η συσκευη η κανω λαθος?

 

δεν εχει ελληνικα

και δεν ηταν βολικο τουλαχιστον σε εμενα που κανω πολλα τηλεφωνα

χαρακτηριστικο ηταν οτι οταν ηθελα να ξανακαλεσω την τελευταια κληση επρεπε να πατησω 5 φορες επανω στην οθονη

παντος το βασικο ηταν η παταρια

δεν κρατουσε καθολου και ας ειχε δυο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...