Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! Κανονικά είχα βάρδια σήμερα (ευτυχώς τελευταία) αλλά επειδή έπρεπε να πάω στον οδοντίατρο με άφησε ο ΑΦΕ να την κάνω με ελαφρά.. ;)

 

Δεν πιστεύω να με καρφώσει κανείς ε? Ε φανταστικοί συμφορουμίτες?

 

Eγω, εγω :p

Αντε βρε, δεν θα πω τιποτα :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Eγω, εγω :p

Αντε βρε, δεν θα πω τιποτα :lol:

 

Είμαι σίγουρος για τις αγνές σας προθέσεις κύριε Πτέραρχε. :lol::lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Σα δεν ντρέπεσαι! Έτσι είναι οι φαντάροι; :lol::lol:

 

 

 

Καλησπέρα παιδιά...!

 

 

 

@kkalog

:respect:

 

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σα δεν ντρέπεσαι! Έτσι είναι οι φαντάροι; :lol::lol:

 

 

 

Καλησπέρα παιδιά...!

 

 

 

@kkalog

:respect:

 

:lol: :lol:

 

Μπα δεν είναι έτσι…. Μόνο οι ναύτες….. :p:p

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν είναι έτσι…. Μόνο οι ναύτες….. :p:p

 

:lol::lol::lol:

 

Πάντως, δεν λένε να καταλάβουν οι βλαμμένοι στην Apple... Πετάξανε ένα κάρο π@παριές από το AppStore που ήταν τσόντες και τώρα θα δεχθούν gay fetish εφαρμογή; :ninja:

 

Είναι δυνατόν;! :mad:

 

 

 

Νικόλα, πως είναι το άλλο μηχανάκι; ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Κανονικά είχα βάρδια σήμερα (ευτυχώς τελευταία) αλλά επειδή έπρεπε να πάω στον οδοντίατρο με άφησε ο ΑΦΕ να την κάνω με ελαφρά.. ;)

 

Δεν πιστεύω να με καρφώσει κανείς ε? Ε φανταστικοί συμφορουμίτες?

 

Αρκεί Αρτέμη να μη μας διαβάζει κανείς εδώ!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί Αρτέμη να μη μας διαβάζει κανείς εδώ!

 

Φαντάζεσαι Κώστα?

 

Να πάω αύριο το πρωί και να έρθει ο Οπλονόμος και να μου πει εσύ είσαι ο djarte που την έκανες χθες με ελαφρά από την βάρδια? Ορέ γέλια που θα γίνουν!!! :lol::lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

 

τοσο σοβαρη συσκευη...αλλο τοσο σοβαρες και οι εφαρμογες που βγαζουν για αυτη:lol:

 

Όχι ρε π@@στη μου

 

Ποιος μας σώζει τώρα από το Ζαχαράκη :lol:

 

κανεις δεν μπορει να σας σωσει απο μενα:lol:

 

εκτος και αν τα δωσετε τα μηλα σας :rolleyes:ωστε καποια στιγμη να σας παρω στα σοβαρα :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεσαι Κώστα?

 

Να πάω αύριο το πρωί και να έρθει ο Οπλονόμος και να μου πει εσύ είσαι ο djarte που την έκανες χθες με ελαφρά από την βάρδια? Ορέ γέλια που θα γίνουν!!! :lol::lol:

 

τι μας δινεις για να μεινει το στομα μας κλειστο;:lol:

 

Δημητρη ξες κατι; Σημερα που ειδα οτι υπαρχει εφαρμογη και για τις ποδηλατοβολτες μου, το λατρεψα ακομα περισσοτερο:p

:cool:
Link to comment
Share on other sites

τοσο σοβαρη συσκευη...αλλο τοσο σοβαρες και οι εφαρμογες που βγαζουν για αυτη:lol:

 

 

 

κανεις δεν μπορει να σας σωσει απο μενα:lol:

 

εκτος και αν τα δωσετε τα μηλα σας :rolleyes:ωστε καποια στιγμη να σας παρω στα σοβαρα :p

 

Ζαχαρακη εγω που αγορασα ipad αλλα εχω και HD2 λες να κινδυνευω;:worry:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρακη εγω που αγορασα ipad αλλα εχω και HD2 λες να κινδυνευω;:worry:

 

εσυ Κωστη εχεις ελπιδες ακομη να σωθεις :lol:

 

τωρα που θα τα εχεις διπλα διπλα,ισως σε φωτισει ο Κυριος και δεις την αληθεια :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα αυτό...

 

Είναι φοβερό που έχει φτάσει η διαφήμιση... Εφαρμογή για το iPhone/iPod Touch/iPad ενός και μόνο αυτοκινήτου, που το «οδηγάς»...

 

Εκτός από την εξωτική SLS AMG, υπάρχει και για το «ταπεινό» Touareg, Scirocco σίγουρα... Αλλά δεν κοίταξα παραπάνω! Κάπου πέτυχα και για την Ζ4 αλλά δεν είναι BMW σαν δημιουργός και δεν ασχολήθηκα. Ενώ αυτές τις έκαναν οι Daimler και VW αντίστοιχα.

 

Δηλαδή, σκέφτηκαν και επένδυσαν στην δημιουργία μιας δωρεάν εφαρμογής-διαφήμισης! Απίστευτο!

 

Και εκεί κολλάει κάτι που είχε πει μια φορά ο Κώστας. Το κοινό που έχει κάποιος dev μέσω των iPhone/iPT/iPad. Απλά τεράστιο.

Κώστα διόρθωσέ με αν θυμάμαι λάθος, αλλά είχες αναφέρει ότι είναι μεγαλύτερο από όσο έχει κάποιος τηλεοπτικός σταθμός, ραδιοφωνικός σταθμός, περιοδικό ή εφημερίδα.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Θα το άλλαζα με ένα νέο iphone. Λέγες μέρες το έχω, αλλά είχα ήδη ένα ipod touch οπότε δε μπορεί παρά να είμαι ευχαριστημένος από αυτά που προσφέρει.
Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχχχαχα πολυ πλακα εχει αυτο με τους gay αλλα τι περιμενετε , εδω καθε χαζογκομενα εχει iphone απλα και μονο για να το δειχνει , χωρις να ξερει τι κρατα στα χερια της , οι gay θα το αφηναν ετσι ??

Φανταστητε τι θα γινει με το ipad ...... εχουμε να δουμε ipad σε φουξι θηκες ......

Και το ονομα μου ειναι Μαριος παιδια

 

ΥΓ Και αυτο αφιερωμενο στον φιλο μου στο zaxaraki !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=tURfDByIeK4

Edited by domal

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχχχαχα πολυ πλακα εχει αυτο με τους gay αλλα τι περιμενετε , εδω καθε χαζογκομενα εχει iphone απλα και μονο για να το δειχνει , χωρις να ξερει τι κρατα στα χερια της , οι gay θα το αφηναν ετσι ??

Φανταστητε τι θα γινει με το ipad ...... εχουμε να δουμε ipad σε φουξι θηκες ......

 

εχουν και αυτοι δικαιωμα στην ζωη Μαριε..απλα οι επιλογες καποιων κατηγοριων ανθρωπων,πανε αναλογα συνηθως,με τα στυλιστικα γουστα τους..:happy:

 

καπως ετσι γινεται και με το iphone-ipad:p

 

και προβλημα με αυτο εχουν οσοι εχουν τα κινητα που εχουν,μονο και μονο γιατι ειναι must...και για να το παιζουν μουρη (η μουρη του χαμουρη) ..

αυτοι θα πειραχτουν αν την ιδια συσκευη που εχουν αυτοι,θα την εχει και ενας gay η μια χαζογκομενα η ενας γιαππις...η ακομη και ενας ασχετος(ειναι οι περισσοτεροι αυτοι)..

 

οποιος εχει μια συσκευη για να κανει την δουλεια του και ξερει να την εκμεταλλευεται στο επακρο,απλα δεν θα ασχοληθει καθολου ;)

 

την καλημερα μου σε ολους :)

ps

 

ωραια τα μωρα Μαριε :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαριε!

 

Διαμαρτυρομαι υπέρ των χαζογκομενων για να προασπισουμε το δικαίωμα που έχουν και αυτές στην τεχνολογια. Ασε που για όσους ψάχνονται (τους ελεύθερους δηλαδή) αυτό αποτελεί και εξαιρετική ευκαιρία για επικοινωνία ... καλύτερη από τη συλλογή γραμματοσημων ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαριε!

 

Διαμαρτυρομαι υπέρ των χαζογκομενων για να προασπισουμε το δικαίωμα που έχουν και αυτές στην τεχνολογια. Ασε που για όσους ψάχνονται (τους ελεύθερους δηλαδή) αυτό αποτελεί και εξαιρετική ευκαιρία για επικοινωνία ... καλύτερη από τη συλλογή γραμματοσημων ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Κώστα προσυπογράφω... Η ασχετοσύνη μερικών γυναικών σε συνδυασμό με το site του Νίκου δημιουργεί προυποθέσεις για πολύ ενδιαφέρουσες γνωριμίες....;);) (εξάλλου η .... εμπειρία μετράει....)

 

@ Δημήτρη

Φίλε αν ισχύουν οι πληροφορίες που μου δώσανε από Αγγλία για προγραμματισμό εγκεφάλων ασύρματα μέσω Iphone αλλά κ δυναμομέτρηση (πως δίαολο βέβαια μπορεί να γίνει αυτό ασύρματα δε μπορώ να καταλάβω, γιαυτό το μεταφέρω με πάσα επιφύλαξη) σε βλέπω να ξαναγοράζεις μήλο!!!

 

@ όλους καλημέρα!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κώστα προσυπογράφω... Η ασχετοσύνη μερικών γυναικών σε συνδυασμό με το site του Νίκου δημιουργεί προυποθέσεις για πολύ ενδιαφέρουσες γνωριμίες....;);) (εξάλλου η .... εμπειρία μετράει....)

 

Συγγνώμη, για να καταλάβω... Χρησιμοποιείς το site μου για να ρίξεις κοπέλα;;; :lol: :lol: :lol:

 

Άμα είναι έτσι να αρχίσω να χρεώνω!!!

 

Καλημέρες!!

Link to comment
Share on other sites

 

Συγγνώμη, για να καταλάβω... Χρησιμοποιείς το site μου για να ρίξεις κοπέλα;;; :lol: :lol: :lol:

 

Άμα είναι έτσι να αρχίσω να χρεώνω!!!

 

Καλημέρες!!

 

Δεν το ξερά Νικόλα πως το site σου προσφέρει και υπηρεσίες συνοικεσίων. Θα το έχω στα υπόψη μου. :lol:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Αρτέμη γύρνα πίσω το κεφάλι, νομίζω σε σημαδεύει μια παντόφλα. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, για να καταλάβω... Χρησιμοποιείς το site μου για να ρίξεις κοπέλα;;; :lol: :lol: :lol:

 

Άμα είναι έτσι να αρχίσω να χρεώνω!!!

 

Καλημέρες!!

 

:lol::lol:

 

το σχέδιο πάει κάπως έτσι... με ρωτάνε τους απαντάω αλλά επειδή μιλάω γρήγορα δε καταλαβαίνει καμία τίποτα, οπότε κάνω αναφορά σε κάποιο site που τα γράφει αναλυτικά αλλά δήθεν δε θυμάμαι τ όνομα του. Οπότε τσιμπάω το τηλέφωνο της ενδιαφερόμενης για να τις το στείλω σε sms όταν θα πάω σπίτι.... Το κακό είναι ότι μετά απ το site δεν έχουν απορείες κ δεν με ξαναενοχλούν....:wacko::wacko:

οπότε Αρτέμη πρέπει να βρούμε άλλο σχέδιο γιατί ο φίλος μας ο Νίκος μας κρεμάει...:X

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχχχαχα πολυ πλακα εχει αυτο με τους gay αλλα τι περιμενετε , εδω καθε χαζογκομενα εχει iphone απλα και μονο για να το δειχνει , χωρις να ξερει τι κρατα στα χερια της , οι gay θα το αφηναν ετσι ??

Φανταστητε τι θα γινει με το ipad ...... εχουμε να δουμε ipad σε φουξι θηκες ......

Και το ονομα μου ειναι Μαριος παιδια

 

ΥΓ Και αυτο αφιερωμενο στον φιλο μου στο zaxaraki !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=tURfDByIeK4

 

αμα ειναι και τα κοριτσια αυτα στην συναντηση στην λαρισα θα ερθουν ολοι μεχρι και ο νικος με τον ελ κωστα!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι δηλαδή φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες το γραφείο; Θα κάνω αναφορά στο ΙΝΚΑ για παραπλάνηση μας σχετικά με τις προσφερόμενες υπηρεσίες!

 

Νικόλα η παντοφλα πέρασε ξυστά.... ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι και τα κοριτσια αυτα στην συναντηση στην λαρισα θα ερθουν ολοι μεχρι και ο νικος με τον ελ κωστα!!:lol::lol::lol:

παιδια πλακα εκανα , φυσικα και υπαρχουν γυναικες που γνωριζουν παρα πολλα , οπως και gay αλλωστε ....

Οσο αναφορα τα κοριτσια , λες να ειναι αυτες που θα παρουσιασουν το macosx στο κοινο ??? ... θα θελαμε χωρο για 100 ατομα τοτε !!!! ..ισως στην επομενη "βραδυνη" παρουσιαση με "μυστικά" του macosx :lol::lol::lol::lol:

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τις τελευταίες 2 βδομάδες έχω αρχίσει και ασχολούμαι με το iTunesU. Έχω πάθει πλάκα με αυτά που έχω βρει εκεί μέσα. Για να εξηγήσω 2 πραγματάκια ώστε να μην τα αφήνω έτσι στον αέρα...

 

Το iTunesU σημαίνει iTunes University και περιέχει δωρεάν (ως επι το πλείστον) διαλέξεις (ολόκληρες ή αποσπάσματα) από Πανεπιστήμια ανά τον κόσμο αλλά κυρίως Αμερικάνικα. Τα μεγάλα Αμερικάνικα Πανεπιστήμια προφανώς και δε λείπουν από τη λίστα ενώ καλύπτεται μεγάλη γκάμα επιστημών. Σε κάθε κατηγορία επιστημών υπάρχουν πακέτα διαλέξεων χωρισμένα βάση της θεματικής που καλύπτουν, το κάθε ένα από ένα πανεπιστήμιο, τμήμα ή καθηγητή και μέσα σε αυτά τα πακέτα υπάρχουν οι διαλέξεις τις οποίες μπορείτε και να κατεβάσετε ξεχωριστά ή να εγγραφείτε στο πακέτο για να ενημερώνεστε όταν ανεβαίνουν νέες διαλέξεις.

 

Κάποιες διαλέξεις είναι μόνο ήχος, ενώ υπάρχουν άλλες που έχουν και εικόνα. Σε κάποιες άλλες περιπτώσεις μπορείτε να κατεβάσετε ακόμα και τα slides που χρησιμοποίησε ο Καθηγητής στο lecture του. Όπως είπα παραπάνω θα βρείτε πολλά στο iTunesU. Κοινωνικές επιστήμες, Ιατρική, Τέχνες, Θετικές επιστήμες... Μέχρι και σειρές διαλέξεων εκμάθηση Αγγλικών ή δημιουργίας εφαρμογών για το iPhone!

 

Αν κάποιος είναι φοιτητής, ερευνητής, καθηγητής ή απλά του αρέσει η δια βίου μάθηση και έχει καλή γνώση Αγγλικών τότε ας σπεύσει στο iTunes για να πατήσει στο iTunesU, να το εξερευνήσει και να βρει τι τον ενδιαφέρει.

 

Καλό... διάβασμα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...