Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τόλληηηηη, Που είσαι ρε φίλε?

Ωραία Μπάλα ;)

 

ευτυχως δουλευω και δεν το ειδα κωστη αλλα χαρηκα για τον κοκκαλη στο ουεφα ετσι να μπει μεσα με τα μπουνια!!!!φετος που τα πηρε εκανε οικονομια!

οδυσσεα δικιο εχεις το εχω στην ακρη του μυαλου μου το νεο μηλο αλλα σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να δωσω το λεο μου γιατι ειναι πολυτελεια να εχεις και τα δυο.θα δω πως θα ειναι οταν το παρετε εσεις οπου η κριτικη σας θα ειναι αντικειμενικη και θα αποφασισω.

Link to comment
Share on other sites

#@%!#$^*$%^#*

 

Το πρόβλημα δε διορθώθηκε. Υπάρχει ακόμα. Ο βλάκας που παρέλαβε τη συσκευή έγραψε στο χαρτί ότι είχε απλά μεγάλη κατανάλωση και στο service μου άλλαξαν μόνο τη μπαταρία τελικά. Παρόλα αυτά η συσκευή πίνει τη μπαταρία ακόμα σα νερό. Καταγράφει usage time ενώ είναι σε standby.

 

Πάλι στο service τη Δευτέρα. Το κέρατό μου δηλαδή......

 

Παρε ενα HD2 :D

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα HD2 :D

 

Χαχαχαχα περιμενε το 4GTXYZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δουλευω και δεν το ειδα κωστη αλλα χαρηκα για τον κοκκαλη στο ουεφα ετσι να μπει μεσα με τα μπουνια!!!!φετος που τα πηρε εκανε οικονομια!

οδυσσεα δικιο εχεις το εχω στην ακρη του μυαλου μου το νεο μηλο αλλα σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να δωσω το λεο μου γιατι ειναι πολυτελεια να εχεις και τα δυο.θα δω πως θα ειναι οταν το παρετε εσεις οπου η κριτικη σας θα ειναι αντικειμενικη και θα αποφασισω.

δυσκολοι καιροι για πριγκηπες,Τολη...και εγω θα το κραταγα αν δεν μου περναγε την 3.1.3 τοτε...μονο για παιχνιδομηχανη αλλα και για την μουσικη του ποιοτητα(και οχι μονο για αυτα φυσικα) ,η συσκευη δεν παιζεται!!!

 

Παρε ενα HD2 :D

λεγε τετοια εσυ :lol:

θα βγει παλι ο αλλος που "παρακολουθουσε καιρο " :lol: το thread και ειχε πει οτι "καποιοι προσπαθουν να πεισουν οτι το λεο ειναι καλυτερο απο το μηλο"(φωτογραφιζοντας φυσικα εμενα και τον Κωστα,Tesalat) και θα σε βαλει και σενα μεσα σε αυτους :happy: κανονισε :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

#@%!#$^*$%^#*

 

Το πρόβλημα δε διορθώθηκε. Υπάρχει ακόμα. Ο βλάκας που παρέλαβε τη συσκευή έγραψε στο χαρτί ότι είχε απλά μεγάλη κατανάλωση και στο service μου άλλαξαν μόνο τη μπαταρία τελικά. Παρόλα αυτά η συσκευή πίνει τη μπαταρία ακόμα σα νερό. Καταγράφει usage time ενώ είναι σε standby.

 

Πάλι στο service τη Δευτέρα. Το κέρατό μου δηλαδή......

 

Tότε αλλού είναι το πρόβλημα φίλε, αλλά που??:confused:

 

Αν ήταν διαρροή μόνο από την μπαταρία πιθανών να υπήρχε, τώρα που αλλού να εστιάζεται το πρόβλημα....:worry:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν ξέρω φίλε. Γιατί γράφει χρόνο λειτουργίας χωρίς να φταίει το OS (του έχω κάνει πολλές φορές set up as new);
Link to comment
Share on other sites

δυσκολοι καιροι για πριγκηπες,Τολη...και εγω θα το κραταγα αν δεν μου περναγε την 3.1.3 τοτε...μονο για παιχνιδομηχανη αλλα και για την μουσικη του ποιοτητα(και οχι μονο για αυτα φυσικα) ,η συσκευη δεν παιζεται!!!

 

:p

φυσικά και όχι μόνο αυτά ρε μητσο, ξέρεις τι ωραίες πράξεις κάνει το calculator;:lol::lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν ξέρω φίλε. Γιατί γράφει χρόνο λειτουργίας χωρίς να φταίει το OS (του έχω κάνει πολλές φορές set up as new);

 

Μισό φίλε μου...

 

Το φορτίζεις και από εκεί και πέρα για δώσε μας λίγο την συμπεριφορά του σε ποσοστά και χρόνους...

 

Χρήσης και μη χρήσης, για να καταλάβουμε σε επίπεδα κυμαίνεται..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

επειδη του ειχαν μια θεση στον δημο γλυφαδας σαν κηπουρο ασχετα αν δεν την δεχτηκε τελικα και μερικα καλοπαιδα εδω μεσα διαφορετικων συλλογικων αποχρωσεων μας το θυμιζουν !!!

 

Κηφισιάς.. Εμείς οι νότιοι δεν κάνουμε τέτοια! :lol::lol::lol:

 

 

@ Νίκο

Νικόλα, κάντου ένα set up as new και μην βάλεις τίποτα. Και άστο να δεις τι παίζει. Αν είναι οκ έτσι, τότε κάτι που βάζεις φταίει... Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο! :)

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα HD2 :D

 

δυσκολοι καιροι για πριγκηπες,Τολη...και εγω θα το κραταγα αν δεν μου περναγε την 3.1.3 τοτε...μονο για παιχνιδομηχανη αλλα και για την μουσικη του ποιοτητα(και οχι μονο για αυτα φυσικα) ,η συσκευη δεν παιζεται!!!

 

 

λεγε τετοια εσυ :lol:

θα βγει παλι ο αλλος που "παρακολουθουσε καιρο " :lol: το thread και ειχε πει οτι "καποιοι προσπαθουν να πεισουν οτι το λεο ειναι καλυτερο απο το μηλο"(φωτογραφιζοντας φυσικα εμενα και τον Κωστα,Tesalat) και θα σε βαλει και σενα μεσα σε αυτους :happy: κανονισε :p

 

παρόλο που έκανα Πλάκα τα λόγια μου σε πειραξαν για να συνεχίσεις τις απολογίες πολυτεχνιτη και αξίε φίλε!(το φίλε τρόπος του λέγειν αλλά πάντως πιο ευγενικό από το άλλος)

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ο Νίκος πως έχει δοκιμάσει όλα τα προφίλ χρήσης και setup πριν δώσει την συσκευή στο service για να μπορέσει να απομονώσει την αιτία του προβλήματος δίχως όμως να έχει καποιο αποτέλεσμα. Επομένως θεωρώ απίθανο την στιγμή που η αλαγμενη συσκευή παρουσιάζει το ίδιο προβλημα αυτό να λυθεί με ένα set up as new. Δεν είναι θέμα απεικόνισης λάθος χρόνου χρήσης και επομένως δεν ειναι θέμα software. Αφού αλλαξε το μόνο hardware αποσπωμενο μέρος που μπορεί να αλλάξει και το προβλημα παραμένει το μόνο που μένει είναι αντικατάσταση της συσκευής. Βουρ πίσω στο service ! ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως τα λέει ο Αρτέμης είναι. Αλλά αφού θέλετε νούμερα θα σας πω τι είχα καταγράψει πριν το service.

 

Το βράδυ σε 7 ώρες stand by με ανοιχτά τα Push του mobile me και του exchange, fetch στο 15λεπτο και κλειστά μόνο το WiFi και το BT, έγραφε 1:30 ώρα χρήσης (usage time) και έριχνε τη μπαταρία περίπου 35%. Με κλειστά όλα (και τα Push) στον ίδιο χρόνο έγραφε κανα 30λεπτο και έχανε 12%.

 

Έκανα 5 φορές set up as new προσπαθώντας να απομονώσω το πρόβλημα αφήνοντάς το και γυμνό από εφαρμογές αλλά τίποτα. Πήγε service, αλλάχθηκε η μπαταρία αλλά το πρόβλημα παραμένει. Αυτό σημαίνει ότι κάποιο hardware κομμάτι απασχολεί τη μπαταρία ενώ δεν πρέπει. Φοβάμαι ότι από τη στιγμή που η κατανάλωση μεγαλώνει με το Push, το πρόβλημα το έχει η baseband.

 

edit..

 

Βρήκα τα ακριβή νούμερα που είχα σημειώσει:

 

20 - 4:37 - 95%

22 - 4:46 - 95%

24 - 4:57 - 94%

29 - 5:30 - 93%

33 - 5:42 - 92%

 

Τα παραπάνω είναι τα εξής: Πρώτη στήλη είναι usage time σε λεπτά, δεύτερη στήλη είναι η ώρα και τρίτη το ποσοστό μπαταρίας. Το συγκεκριμένο πείραμα είναι αμέσως μετά από set up as new χωρίς ΤΙΠΟΤΑ πάνω, παρά μόνο με ρυθμισμένο το MobileMe. Βλέπετε ότι από τις 4:37 το απόγευμα και μέχρι τις 5:42 (μέσα σε μια 1 ώρα αναμονής), ο μετρητής της συσκευής κατέγραψε 13 λεπτά χρήσης και έχασε 3% μπαταρία. Πολλαπλασιάστε επί 8 και θα δείτε γιατί χάνω τόσο το βράδυ. Αναφέρω επίσης ότι σε σύγκριση με τον Κώστα (kkalog) με ίδια push πάνω και με BT ανοιχτό στο δικό του, εκείνος σε 7 ώρες αναμονής έγραφε 13 λεπτά χρήσης (όσα εγώ σε 1 ώρα δηλαδή) και έχανε 11% εκεί που εγώ έχανα 35%.

Edited by CarpeNoctum
Link to comment
Share on other sites

οδυσσεα δικιο εχεις το εχω στην ακρη του μυαλου μου το νεο μηλο αλλα σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να δωσω το λεο μου γιατι ειναι πολυτελεια να εχεις και τα δυο.θα δω πως θα ειναι οταν το παρετε εσεις οπου η κριτικη σας θα ειναι αντικειμενικη και θα αποφασισω.

 

:):confused::D:lol::happy::shifty:

Σιγα μην δεις αντικειμενικη κριτικη σε νεα συσκευη. Ακομα κι εγω να το παρω που τα χωνω στον Steve, θα πω τα καλυτερα απο τον ενθουσιασμο μου.

Γιατι οπως και να χει απο εμφανιση και ποιοτητα κατασκευης σκιζει.

Εγω θελω να το δω σε πληρη λειτουργια και να συγκρινω συμπεριφορα και χρονους ανοιγματος εφαρμογων.

Αυτη την φορα θα παω σ ενα vodafone που γνωριζω τα παιδια, θα επιλεξω ωρα που δεν εχει κοσμο και θα κανω πληρες συγκριτικο με το Leo σ΄ αυτα που μ ενδιαφερουν.

Αν και παιζει να μου φερουν απο αμερικη το iPad οποτε θα μεινω με το leo συν το ipad Mου φαινεται βεβαια, πολυ περιττο ενα ipad μαζι με macbook pro οσο κι αν υπαρχουν οι εφαρμογες του app store αλλα ας οψεται η αρρωστια και το οτι εδω που ειμαι μονο με γκατζετ μπορω να ασχοληθω στον ελευθερο χρονο μου.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

φιλε κωστα εχω το ipad εδω και 15 μερες. μπορω να πω και εγω με βεβαιοτητα οτι αν εχεις macbook pro και iphone (ακομα περισσοτερο) το ipad ειναι πολυτελεια. στις πρωτες μερες δεν ξεκολουσα απο πανω του. τωρα ομως για τα σημαντικα χρησιμοποιω το macbook pro, και για το δρομο-μεταφορα εχω μαζι μου το iphone. με λιγα λογια, οταν βγαινω παλι στο σπιτι μενει, και οταν ειμαι σπιτι χρησιμοποιω περισσοτερο το macbook pro. για να καταλαβεις χθες-σημερα επειδη δεν ειχα και πολυ ελευθερο χρονο δεν εχει ανοιξει καθολου.

 

κατ'αλλα ειναι ενα γκατζετ κοσμημα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, αυτο το Cydia ακομη μπλοκαρισμενο ειναι :blink:? Παει πανω απο μια εβδομαδα τωρα. Τι γινεται :worry:? Η πρωτη σελιδα λεει οτι ειναι απασχολημενοι οι servers, αν και κανει κανονικα τα updates :)

 

Χριστόφορε με 400 ευρώ το πήρα :p

Εσυ να μην δεις κανενα να εχει αναγκη, αμεσως :p

Εγω δινω 405 ευρώ :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

παρόλο που έκανα Πλάκα τα λόγια μου σε πειραξαν για να συνεχίσεις τις απολογίες πολυτεχνιτη και αξίε φίλε!(το φίλε τρόπος του λέγειν αλλά πάντως πιο ευγενικό από το άλλος)

 

ευτυχως που απαντησες,μιας κ δεν θυμομουν ποιος το ειχε ποσταρει,για να ειναι πιο αμεση η αναφορα μου πλεον στο μηνυμα σου;)

 

δεν εκανες πλακα,αυτο τουλαχιστον αφησες καθαρα να ενοηθει οποτε μην προσπαθεις,να τα μπαλωσεις,βγαζοντας με παραλογο ;)

 

τελος απο μενα.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κλαησπερα στα παιδια κι απο μενα:)

Αυτες οι φωτο και τα βιντεο που διαρεουν για το νεο iphone πιστευετε οτι ειναι αληθινες η ψιλο-κατασκευασμενες απο την ιδια την απλ για διαφημιση?:wacko:

Παντως αν ειναι ετσι το λιμπιζομαι και εγω αν και εχω και τον λεοντα , μηπως τελικα ο ανθρωπος οτι και να εχει θελει παντα και κατι αλλο ακομα?:O

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Χριστόφορε με 400 ευρώ το πήρα :p

 

χεχεχεχε 64αρι ειναι.στα 550 κλεισαμε :p:lol:

 

το θυμωσατε και βγηκε απο το καβουκι του :)

 

δεν ειπα οτι εχω και αναγκη να το δωσω και μου την πεσατε :)

Edited by christoforos258
Link to comment
Share on other sites

Κλαησπερα στα παιδια κι απο μενα:)

Αυτες οι φωτο και τα βιντεο που διαρεουν για το νεο iphone πιστευετε οτι ειναι αληθινες η ψιλο-κατασκευασμενες απο την ιδια την απλ για διαφημιση?:wacko:

Παντως αν ειναι ετσι το λιμπιζομαι και εγω αν και εχω και τον λεοντα , μηπως τελικα ο ανθρωπος οτι και να εχει θελει παντα και κατι αλλο ακομα?:O

 

Αυτό φίλε μου δεν το ξέρει κανείς. Φαίνονται να είναι αληθινές. Σε λιγότερο από 1 μήνα θα ξέρουμε.

 

χεχεχεχε 64αρι ειναι.στα 550 κλεισαμε :p:lol:

 

το θυμωσατε και βγηκε απο το καβουκι του :)

 

δεν ειπα οτι εχω και αναγκη να το δωσω και μου την πεσατε :)

 

Το σκέφτομαι ειλικρινά σοβαρά αν το σκέφτεσαι και εσύ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οδυσσεα δικιο εχεις το εχω στην ακρη του μυαλου μου το νεο μηλο αλλα σε αυτη την περιπτωση θα πρεπει να δωσω το λεο μου γιατι ειναι πολυτελεια να εχεις και τα δυο.θα δω πως θα ειναι οταν το παρετε εσεις οπου η κριτικη σας θα ειναι αντικειμενικη και θα αποφασισω.

 

Εννοείται οτι θ'αποφασίσεις εσύ με βάση τις προτεραιότητες και τις οικονομικες ανάγκες.Εγώ το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να προτιμήσεις το καινούργιο αν η διαφορά είναι μικρότερη των 150 ευρώ.Υπολόγιζε και τη διαφορά στην υπολειμματική αξία μεταξύ των δύο ;)

 

Επισης δεν πιστεύω οτι κάποια κριτική(αντικειμενική ή οχι) είναι απαραίτητη για να αξιολογήσεις το "4G".Το ιδιο OS με το 3GS θα τρέχει (με μικρές διαφορές) τίς ιδιες apps θα υποστηρίζει...μην περιμένεις δραματικές διαφορές.Οπότε οι όποιες αλλαγές θα περιορίζονται στο h/w.Το οποίο με βάση τις διαρροές θα είναι σαφώς ανώτερο απο το 3GS.Συνεπώς τα πράγματα είναι απλά:αν το 3GS αξίζει μια το επόμενο θ'άξιζει...δεκα(μήπως έβαλα πολύ?:p)

 

Παντως αν ειναι ετσι το λιμπιζομαι και εγω αν και εχω και τον λεοντα , μηπως τελικα ο ανθρωπος οτι και να εχει θελει παντα και κατι αλλο ακομα?:O

 

Kαλησπέρα!

 

Εγώ πιστεύω οτι γενικά ειναι 50% ανθρώπινη απληστία και 50% επιθυμία για κάτι (που είναι όντως) καλύτερο.

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

φιλε κωστα εχω το ipad εδω και 15 μερες. μπορω να πω και εγω με βεβαιοτητα οτι αν εχεις macbook pro και iphone (ακομα περισσοτερο) το ipad ειναι πολυτελεια. στις πρωτες μερες δεν ξεκολουσα απο πανω του. τωρα ομως για τα σημαντικα χρησιμοποιω το macbook pro, και για το δρομο-μεταφορα εχω μαζι μου το iphone. με λιγα λογια, οταν βγαινω παλι στο σπιτι μενει, και οταν ειμαι σπιτι χρησιμοποιω περισσοτερο το macbook pro. για να καταλαβεις χθες-σημερα επειδη δεν ειχα και πολυ ελευθερο χρονο δεν εχει ανοιξει καθολου.

 

κατ'αλλα ειναι ενα γκατζετ κοσμημα...

 

Χριστοφορε κουμπαρε μου, εχεις απολυτο δικιο.

Ειμαστε αρρωστοι, δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.

Ειχα το iphone 3g & 3Gs, μ αρεσε, με εξεπλησε καθε φορα με διαφορα πραγματα αν και δεν με βολευε 100% στην δουλεια μου.

Πηρα το Leo, με βολευει πολυ περισσοτερο, ειναι ανεξαρτητο και κανει τα παντα. Καθημερινα βγαινουν ολο και καλυτερες ρομ και νεα radio, αρχιζω παλι να το βαριεμαι και μου λειπει η διαρκης αναζητηση εφαρμογων αρα ποια ειναι η θεραπεια στην ασθενεια;

 

Να παρω και το iphone και να τα κρατησω και τα δυο θα ηταν το καλυτερο φαρμακο:O

Γι αυτο ειπα να παρω το ipad ωστε να με 380 ευρω να βγαζω το αχτι μου και να χρησιμοποιω το macbook μονο στην δουλεια.

Το βραδακι αντι ν ανοιγω το mac θα μπορω να σερφαρω και να παιζω μ αυτο αλλα και παλι αυτη η ανοησια να μην βαλουν μια καμερα για skype το περιοριζει σημαντικα τουλαχιστον για μενα που ζω στο εξωτερικο και το 100% της επικοινωνιας μου με συγγενεις και φιλους γινεται μεσω skype.

Οποτε και παλι θα ανοιγω το mac.

Συμπερασμα κατσε στ᾽ αυγα σου, σκοτωσε τον χρονο σου στο πολυμηχανημα της γυμναστικης η δωσε τα λεφτα αυτα για οικογενειακη ετησια συνδρομη στην πισινια του κοντινου club γιατι με τα γατζετ θα γινουμε σαπιοκοιλιες και θα θελουμε μπαλονακια στο τελος.

 

Αν αποδειχθει καλο το νεο iphone και εχουν αλλαξει πραγματικα καποια απο τα σπαστικα του ισως το σκεφτω αλλα τον Νοεμβριο.

 

Κατα τα αλλα απο αυριο αρχιζω με δυωρη γυμναστικη και περπατημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο που εχεις να κανεις Κωστα ειναι η γυμναστικη. εχουμε καταντησει στο σπιτι να ασχολουμαστε ολη μερα με τα ηλεκτρονικα και εχουμε γ.... τις σχεσεις και τους φιλους μας. τα πραγματικα αγαθα σε αυτην την ζωη.

 

αυτο με το skype συμφωνω πολυ... μεγαλη μ....! αν και πιστευω συντομα θα δουμε εκδοση ipad με μπροστινη καμερα. σε σημειο που το βαζω και στοιχημα αυτο :)

 

ααα και για να μην ξεχνιωμαστε Νικο αν τελικα το δινω θα εισαι ο πρωτος που θα ρωτησω αν ενδιαφερεσαι :) ασε που εχω ακομα ενα 3g 32αρι του ξαδερφου ετοιμο και αυτο να φυγει...

Edited by nervous
Ακόμα να μάθεις να χρησιμοποιείς την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ???????????????
Link to comment
Share on other sites

Κηφισιάς.. Εμείς οι νότιοι δεν κάνουμε τέτοια! :lol::lol::lol:

 

 

@ Νίκο

Νικόλα, κάντου ένα set up as new και μην βάλεις τίποτα. Και άστο να δεις τι παίζει. Αν είναι οκ έτσι, τότε κάτι που βάζεις φταίει... Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο! :)

 

μηπως εχεις βαλει στο ματι εσυ αυτην την θεση?:lol::lol::lol::lol:παλι καλα που ο αρτεμης ειναι σε αλλη περιοχη

κωστα αμα δεν το πιασεις το μηλο στα χερια σου σιγουρα δεν εχεις ολοκληρωμενη αποψη αλλα απο τα παιδια εδω κατι θα καταλαβω δεν μπορει!

Link to comment
Share on other sites

Χριστοφορε κουμπαρε μου, εχεις απολυτο δικιο.

Ειμαστε αρρωστοι, δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.

Ειχα το iphone 3g & 3Gs, μ αρεσε, με εξεπλησε καθε φορα με διαφορα πραγματα αν και δεν με βολευε 100% στην δουλεια μου.

Πηρα το Leo, με βολευει πολυ περισσοτερο, ειναι ανεξαρτητο και κανει τα παντα. Καθημερινα βγαινουν ολο και καλυτερες ρομ και νεα radio, αρχιζω παλι να το βαριεμαι και μου λειπει η διαρκης αναζητηση εφαρμογων αρα ποια ειναι η θεραπεια στην ασθενεια;

 

Να παρω και το iphone και να τα κρατησω και τα δυο θα ηταν το καλυτερο φαρμακο:O

Γι αυτο ειπα να παρω το ipad ωστε να με 380 ευρω να βγαζω το αχτι μου και να χρησιμοποιω το macbook μονο στην δουλεια.

Το βραδακι αντι ν ανοιγω το mac θα μπορω να σερφαρω και να παιζω μ αυτο αλλα και παλι αυτη η ανοησια να μην βαλουν μια καμερα για skype το περιοριζει σημαντικα τουλαχιστον για μενα που ζω στο εξωτερικο και το 100% της επικοινωνιας μου με συγγενεις και φιλους γινεται μεσω skype.

Οποτε και παλι θα ανοιγω το mac.

Συμπερασμα κατσε στ᾽ αυγα σου, σκοτωσε τον χρονο σου στο πολυμηχανημα της γυμναστικης η δωσε τα λεφτα αυτα για οικογενειακη ετησια συνδρομη στην πισινια του κοντινου club γιατι με τα γατζετ θα γινουμε σαπιοκοιλιες και θα θελουμε μπαλονακια στο τελος.

 

Αν αποδειχθει καλο το νεο iphone και εχουν αλλαξει πραγματικα καποια απο τα σπαστικα του ισως το σκεφτω αλλα τον Νοεμβριο.

 

Κατα τα αλλα απο αυριο αρχιζω με δυωρη γυμναστικη και περπατημα.

 

Πιστευω οτι και τα δυο να εχεις παλι θα νοιωθεις σα να λειπει κατι μετα απο λιγο καιρο... Οπως αρχικα ειχαμε ποδηλατο και μετα μηχανακι αλλα παντα λεγαμε αχ θα μεγαλωσω κι αλλο να παρω αυτοκινητο.. και μετα ποιο καινουρο αυτοκινητο και και και...

Καλυτερα ηταν τοτε με το νοκια 3210, παιζαμε το φιδακι και ολα ηταν καλα :)

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...